Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 54 od 85 PrvaPrva ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1326 do 1350 of 2110

Forum: Nokia

  1. theme za nokia 6230i

    koje theme imate ? stavite koje teme imate koje teme koristite

    Started by nevidljivi, 14-04-2006 18:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 6.647
    30-04-2006 15:26 Idi na posljednji post
  2. Baterija BMC-3 kolko mAh?

    Originalna baterija za 3330, na njoj ne pise kolko mAh ima i je li Ni-mh ili Li-lon, pretpostavljam Ni-mh, ali mozda se netko bolje razumije u to... hvala

    Started by vkosalec, 29-04-2006 15:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 899
    29-04-2006 20:28 Idi na posljednji post
  3. 6280 otkljucavanje

    kupio sam 6280 u IT da li ima nacin da ju prebacim na nasu mrezu, to jest da li neko zna kako je mogu otkljucati

    Started by manara, 17-03-2006 22:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 6.600
    28-04-2006 16:58 Idi na posljednji post
  4. Unhappy Problem sa Nokiom 2100

    Jednostavno ostala mi se puniti cijeli dan i nasao sam je ugasenu i ne mogu je nikako upaliti. Što bi moglo biti? Hvala

    Started by Daijiro, 26-04-2006 01:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 744
    27-04-2006 03:02 Idi na posljednji post
  5. Nokia 6020/6030 T mobile MMS Postavke

    Tražim, pa ak ima ko nek stavi. Hvala :thumbup:

    Started by Tommek, 25-04-2006 23:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.521
    25-04-2006 23:38 Idi na posljednji post
  6. Ako postoji dobrovoljac da napravi flat kabel za 3220

    evo ja sam pokušavao napravit bilo kakav ali ne ide kad vidim one muške ženske ..... blokam ali da pitam šta mogu s tim kablom i da plaćam (do 40 kn nemam više;D)

    Started by OuttaControl, 20-04-2006 00:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 799
    24-04-2006 22:51 Idi na posljednji post
  7. Theme l'Amour za s40 seriju novu?

    Zna li netko gdje mogu skinuti l'amour teme za nokiju s novim s 40 soft?

    Started by MarioM, 22-04-2006 23:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 950
    24-04-2006 15:42 Idi na posljednji post
  8. Logo na 6230i

    Znam da se to moze napravit tako da se skine neki logo preko wapa, ali posto ja nemam wap, dali netko zna kako ubacit logo u telefon, a da ga telefon prepozna kao logo, da ga mogu stavit umjesto logoa operatora?

    Started by Elastik Gonzo, 21-04-2006 22:47
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.076
    22-04-2006 22:45 Idi na posljednji post
  9. 6280/6270 - prijenos podataka

    Pozdrav svima... Imam par pitanja vezano uz Nokiu 6280/6270... 1. Da li je moguće podatke koje primam npr sa bluetootha odma spremati na memoriju kartice ili se prvo sprema na memoriju telefona, pa se onda može prebacit na memo karticu? 2. Da li se uz 6270/6280 dobije neki adapter za memo...

    Started by Ico, 21-04-2006 17:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.348
    22-04-2006 14:48 Idi na posljednji post
  10. pass od mmc kartice

    imam nokiu 6230. i sad imam opciju da postavim pass za mmc karticu. pa me zanima za što toćno služi taj pass, tj. što on ogranićava?

    Started by sheep1501, 19-04-2006 19:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.073
    20-04-2006 23:28 Idi na posljednji post
  11. nokia6280 pitanje?

    Mozda malo glupo ali kad nekoga zovem zvoni mi jako tiho i onda kad se dobi veza kao da se pojaca! Da li to tako mora bit ili......

    Started by alizee, 12-04-2006 23:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.448
    19-04-2006 21:51 Idi na posljednji post
  12. NOKIA 6230i POMOC

    imam nokiu 6230i i na nju ne mogu nista poslati preko blutootha a preko infra crvenog rijetko kad uspijem poslati nesto

    Started by vokaj5, 14-04-2006 14:30
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 917
    19-04-2006 11:02 Idi na posljednji post
  13. 6101 spajanje sa računalom

    želim spojiti N 6101 sa računalom, kupio komplet u t-mobilu, u kompletu dobio kratki kablić/adapter na kojem piše CA-44, e sad mene zanima što još treba kupiti, napraviti da mob mogu povezat s kompom

    Started by alex1, 14-04-2006 22:06
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.352
    19-04-2006 02:57 Idi na posljednji post
  14. Question Data kabel - SamoIzrada (6030)

    S obzirom da sam nov na forumu, pozdrav svima! Odlucio sam izraditi data kabel za Nokiu 6030 ali naisao sam na par nejasnoca vezanih za povezivenje odgovarajucih pinout-ova sa mobitela na 9pinski COM serial kabel. Ovo je slika pinout-ova moje nokie (6030)

    Started by vedranSK, 15-04-2006 19:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.506
    18-04-2006 23:11 Idi na posljednji post
  15. Zašto je potreban BOX za flashanje mobitela?

    Hi! Zanima me, zašto je potreban neki BOX da bi se mobitel mogao flashati? Zašto to nije moguće učiniti običnim data kabelom. Postoji li jeftinija solucija da bi doma mogao flashati svoju Nokiu 6030? Boxovi su prilično skupe spravice a flashanje je samo jedna od stotine mogućnosti koje...

    Started by vedranSK, 16-04-2006 15:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.846
    18-04-2006 00:15 Idi na posljednji post
  16. n7250 infrared

    Kod nokie 7250 jel radi infra red ili čemu on sluzi kad nemaš opciju za poslati sliku preko njega.......

    Started by cvrlj50, 15-04-2006 19:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 855
    17-04-2006 23:09 Idi na posljednji post
  17. E-mail na 6270

    Prema sajtu svog mobilnog operatera, sve sam podesio za E-mail na 6270. I kad se konektuje, piše mi Invalid Password for xxx@mail.gradiska.com a moj mail je xxx@gradiska.com, dok je mail.gradiska.com, logično, server. Ja nigdje adresu nisam upisao u ovom obliku, nego je on to sam nešto tako ...

    Started by points, 13-04-2006 14:22
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.058
    17-04-2006 20:39 Idi na posljednji post
  18. Zamjena displaya (stakalca)

    Zanima me je li netko na Nokiama isao u servis radi zamjene stakalca na displayu i koliko to otprilike kosta? Zvao sam danas Mobis servis, ali je stalno zauzeto.

    Started by JBT, 11-04-2006 23:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 883
    15-04-2006 20:50 Idi na posljednji post
  19. Blokiranje java appleta na n6270 (s40)

    Dajte ljudi odgonetnite mi taj hebeni problem. Iz kojeg razloga većina aplikacija koja je upravo namijenjena za s40 ili baš za n6270 jednostavno jednom radi onda se sruši i mogu je pozdraviti. Valjda ima jludi sa iber 100 postova ovdje...

    Started by Gleep!, 14-04-2006 03:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 582
    14-04-2006 03:05 Idi na posljednji post
  20. Komentari na slike - 6270

    stavi na najveću rezoluciju i zaljepi ponovo ... baš me zanima kakav je pic onda...

    Started by fly::nan, 13-04-2006 17:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 985
    13-04-2006 22:03 Idi na posljednji post
  21. AD-15 adapter za 3.5mm audio

    Upravo sam skužio za taj adapter koji omogućava spajanje vlastitih slušalica na Nokiu odnosno povezivanje preko standardnog 3.5mm audio sučelja. E sad, mene zanimaju dvije stvari: 1. Jel se to može kupit kod nas u Mobisu i kolko košta s obzirom da nisam našao to na njihovom web site-u 2....

    Started by mlahor, 10-04-2006 01:07
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.332
    10-04-2006 23:45 Idi na posljednji post
  22. robusni mobitel

    Pozdrav! Jel netko zna/ima i moze preporuciti nekakav mobitel cije kuciste je napravljeno od gume ili nekog materijala koji ce barem dijelom apsorbirati udarce nakon padova. Jos bi bilo super ako bi bio i vodootporan. Nemora biti nuzno nokia.

    Started by jogurt, 20-01-2006 19:02
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.410
    10-04-2006 20:31 Idi na posljednji post
  23. Otvorena Nokia care služba

    od 01.02.06. otvorena je Nokia care služba s besplatnim brojem telefona 0800 223 080. Za sve tehničke upite.

    Started by Drug Mile, 01-02-2006 20:42
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.960
    10-04-2006 20:28 Idi na posljednji post
  24. aplikacije za nokiu 6280 series 40

    bio bi zahvalan za bilo kakve linkove, napominjem da me ne zanimaju igrice nego konkretni programi. nije mi bas jasno da li trazim java aplikacije ili aplikacije za symbian s40 ili nesto drugo. dakle nekakav mini word i excel te opera please

    Started by crofelix, 07-04-2006 11:56
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 7.505
    10-04-2006 13:47 Idi na posljednji post
  25. Flashanje Nokie 6020

    Cuo sam da se navedeni mob ne moze flashat. Zanima me je li to istina?

    Started by JBT, 08-04-2006 18:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 932
    08-04-2006 22:41 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 54 od 85 PrvaPrva ... 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove