Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 85 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1301 do 1325 of 2110

Forum: Nokia

  1. Kameleon 6260

    Bila jednom jedna srebrno - siva 6260...poprilično uništena... ...rastavljena 6260... ...počinje šmirglanje... ...da se "krom" ne ošteti treba sve skinut...

    Started by dbogdanic, 19-05-2006 19:13
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.814
    20-05-2006 10:12 Idi na posljednji post
  2. amr i 6280

    pozdrav prijatelj je kupio 6280 (strašan mob), kod prebacivanja melodija bt s moje v360 u amr formatu, na 6280 se čuju vrlo tiho za razliku od v360. kaka da pojača jačinu zvuka (mp3 se čuje ok)?

    Started by dinamo-st, 19-05-2006 13:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.132
    20-05-2006 04:13 Idi na posljednji post
  3. ?Dual Sim Adapter za 6230i?

    Postoji li adapter za dvije kartice za Nokiu 6230i?

    Started by afroman, 18-05-2006 21:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 914
    19-05-2006 07:47 Idi na posljednji post
  4. Thumbs up Nokia 3210

    Flesovana sa UFS_om, medjutim prijavi gresku: 1st Bott Err: Bad Resp DTC3, 00 c3 5 Zna li neko u cemu je greska i kako je otkloniti.:thumbup:

    Started by tomican, 10-05-2006 00:46
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.452
    18-05-2006 00:09 Idi na posljednji post
  5. Q: dodavanje jezika...

    ....da li je moguce dodavati jezike na n3650, od kada sam ga fešo imam samo Eng, i da li je moguce dodavati jezike u T9...

    Started by -TOT-, 17-05-2006 16:16
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.226
    17-05-2006 22:50 Idi na posljednji post
  6. Programi

    Ima li bilo koji program za nokiju 6230i.dajte linkove i za šta služe.ako ima šta uopće.:-/

    Started by Marko01, 16-05-2006 21:24
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.091
    17-05-2006 16:49 Idi na posljednji post
  7. Wink Online Nokia mastercode

    Pozdrav! Od sada mozete sami da online iskalkulišete nokia master code. Pomocu master koda mozete da zaobiđete user code na aparatu. Znaci ako neko postavi korisnički kod (zaključa mobitel na neki svij kod) vi možete pomocu master koda da pristupite meniju i da ugasite zabranu. Kada stavite...

    Started by bhgsmservis, 15-05-2006 15:27
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 923
    15-05-2006 15:27 Idi na posljednji post
  8. Problem sa pc suite-om

    Dali netko zna kako koristiti pc suite za 6230i uz pomoc bluesoleila naime nikako mi to ne uspjeva,pa ako netko zna....:-/

    Started by dado e550, 13-05-2006 22:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 659
    14-05-2006 11:25 Idi na posljednji post
  9. Anketa Anketa: Koji modeli NOKIE podržavaju promjenu cijelog izgleda izbornika?

    znate li mozda koji modeli NOKIE podzavaju potpunu promjenu cijelog izgleda izbornika mobitela ( a inace mislim kod postavljanja tema ) i svega ostaloga? i da podrzava IC-port, kameru, MMS i ako moze i Bluetooth (iako nije obavezno to sa Bluethoothom)....a da je do 1600kn? hvala! napomena:...

    Started by macak_os, 09-01-2006 12:35
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 4.399
    12-05-2006 20:54 Idi na posljednji post
  10. Unhappy Nokia 6280 - talijanski menu

    Kako mogu u moju Nokiu 6280 ubaciti talijanski menu? Nokia je nekodirana, kupljena nedavno u trgovini. Nažalost, u opcijama izbora jezika nema talijanski. Može li mi netko pomoći?

    Started by atomyum, 12-05-2006 09:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.347
    12-05-2006 20:14 Idi na posljednji post
  11. 6170 tema

    Ima li netko temu za 6170 koja je cisti vulgaris, tj crna slova na bijeloj pozadini. Ili temu da mob izgleda kao stari nokia telefoni, npr 6310. Zahvaljujem

    Started by gjuro76, 11-05-2006 19:49
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 743
    12-05-2006 08:38 Idi na posljednji post
  12. 6280 na Drei-u (3) - otkljucavanje?

    Cuo sam kako se ne moze dekodirat pa zato moram pitati..nna li neko da li se vec moze otkljucati 6280 od operatora Drei? Ako da...kolika je cijena? I jeli ovo slucaj samo sa 6280 na Drei-u ili i ostali telefoni na Drei-u ostaju zakljucani zauvijek? Pozdrav

    Started by adi, 08-05-2006 11:12
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.556
    11-05-2006 15:15 Idi na posljednji post
  13. unlock 3510i

    pozdrav, evo ovako, trebao bi mi unlock code za nokiu 3510i zaključana je na t-mobile IMEI kod: 353787005374660 molio bi da mi ne stavljate bezveze kodove, jer nebi ga baš htio zablokirat... hvala unaprijed!

    Started by marke, 10-05-2006 23:12
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 950
    10-05-2006 23:49 Idi na posljednji post
  14. please kod za unlock 1100

    Jel moze kod za Nokiu 1100, kodiranu na vip. 358830008133439 Puno hvala!:spin:

    Started by tomek7, 27-04-2006 09:11
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.504
    09-05-2006 22:45 Idi na posljednji post
  15. Značenje brojki u IMEI-u na Nokijama

    Bio je davno u Mom Mobyju članak koji se bavio tumačenjem brojki na IMEI-u kod Nokija, ali do sada sam sve zaboravio. Zna li itko što ti brojevi znače? Npr. nakon prvih šest, mislim, znamenki idu dvije koje označavaju zemlju gdje je Nokija proizvedena. Mislim da broj 10 označava Finsku, a većina...

    Started by Moby, 08-05-2006 22:52
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.894
    09-05-2006 14:55 Idi na posljednji post
  16. Naručite bilo koji model Nokije

    Evo sam, švrljajući po netu našao ovu stranicu. Oni nude gotovo sve tipove Nokia, počevši od 5110 na dalje. Baš me iznenadilo da se npr 3210 može i dan danas kupiti, nova u kutiji...http://www.usedphonesuk.com/nokia.shtml

    Started by Moby, 06-05-2006 16:22
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.995
    08-05-2006 10:03 Idi na posljednji post
  17. Odbijena SIM na 6101

    Ovako, frendica od moje cure ima problema sa 6101 u posljednje vrijeme. Mob je kupila negdje 9. ili 10.mj. Lani. Sve joj je štimalo OK, do prije 10-ak dana kad joj je skoro svakodnevno bar jednom počeo izbacivati poruku: Umetnite SIM karticu! A, kartica unutra. Radi se o prvoj generaciji VIP-ovih...

    Started by Moby, 06-05-2006 13:51
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.139
    07-05-2006 00:02 Idi na posljednji post
  18. Pc Suite

    Kupio sam kabel DKU-5 i skunuo pcsuite 6.7. Prvo sam instalirao kabel, onda pc suite i sve je ok radilo dok nisam skinuo pc suite 6.8. Odtada mi javlja : Failed to detect available connection typec. Please reinstall pcsuite. Code Init media control2. Onda sam sve fino removao i pon ovo ispocetka...

    Started by clyde, 06-05-2006 13:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 931
    06-05-2006 13:12 Idi na posljednji post
  19. 6270 i opera mini

    molio bi nekog ko je uspio "natjerati" operu mini da radi na ovom mobitelu da napiše postavke (t-com),jer ja sam nakon par dana isprobavanja već lagano podivljao :crazy:

    Started by ZgGost, 31-01-2006 23:41
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.355
    05-05-2006 14:30 Idi na posljednji post
  20. Torbice za 6280

    Zna li netko gdje se može kupiti orginalna jer u Mobisu nemaju ....

    Started by dp64, 03-05-2006 10:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 873
    03-05-2006 15:57 Idi na posljednji post
  21. 3410 unlock

    Bok svima, kada pomocu Nokia FREE unlcok calculatora dobijem kod i upisem ga u mob, javlja : Nije dopusteno i resetira se.... nije javi niti da je krivi kod niti da je mob otkljucan ?!?

    Started by vkosalec, 13-04-2006 19:14
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.158
    02-05-2006 19:05 Idi na posljednji post
  22. Nokia 6270 dobar odabir ili...

    Upala mi je u oko Nokia 6270, 2mpx kamera, 128mb kartica, odlican ekran, symbian, zanimaju me vasi komentari na taj telefon

    Started by McLaren, 03-04-2006 16:43
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 3.636
    02-05-2006 18:14 Idi na posljednji post
  23. Najruznija Nokia

    Lako za najljepsu Nokiu, a koja vam je najruznija? Bilo izvana, bilo "iznutra"!

    Started by gjuro76, 11-04-2006 08:43
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 5.056
    02-05-2006 18:13 Idi na posljednji post
  24. yetisports

    da li tko zna gdje ima za skinuti yetisport za series 40?

    Started by stipoo, 01-05-2006 23:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 649
    02-05-2006 00:28 Idi na posljednji post
  25. 6280 kamera

    Da li je moguće ukljućiti prednju kameru na Nokii 6280? Zna li tko kakvu dobru stranicu sa aplikacijama?

    Started by stipoo, 01-05-2006 13:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 933
    01-05-2006 13:09 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 85 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove