Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 85 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1276 do 1300 of 2110

Forum: Nokia

  1. mp3 za zvonjavu na 6230i

    Jel moguće postaviti zvonjavu u mp3 formatu na 6230i?

    Started by zumba, 08-06-2006 20:39
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.320
    12-06-2006 22:21 Idi na posljednji post
  2. gdje kupiti LCD ekran za 3300?

    a da nije skupo:-/

    Started by danyx, 10-06-2006 15:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.392
    12-06-2006 11:52 Idi na posljednji post
  3. nokia 6103

    Kakva su iskustva sa ovom nokiom ako netko zna

    Started by freddie, 09-06-2006 11:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 795
    09-06-2006 19:35 Idi na posljednji post
  4. Games For Nokia 6270/6280

    http://www.gsmserbia.com/forum/showthread.php?t=3587 Eto tu ima dobrih igrica samo se treba registrovat da bi mogle da se skinu.:)

    Started by Vetonpg, 29-05-2006 20:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 943
    06-06-2006 22:19 Idi na posljednji post
  5. MobiMB, upomoc??!

    Jel našo netko full verziju programa MobiMB v3.1.2 ??? Napominjem da mi treba najnovija verzija, odnosno 3.1.2 (kod downloada piše verzija 3.2, ali kada se ode na Help>About, piše 3.1.2), zato jer samo ta verzija potpuno ispravno radi na Nokia 6030 mobitelu!! Molim za pomoc.:) PS...

    Started by vedranSK, 25-05-2006 19:50
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.832
    06-06-2006 00:13 Idi na posljednji post
  6. ekran na 6230

    Zanima me na sta lici ekran na 6230 tj pise da je samo 128x128 kao i na starijim stn ekranima ali da je sada tft pa me zanima da li je razlika u kvaliteti vidljiva, inace razmisljam o kupnji tog moba ali me jos samo taj ekran zanima i sputava...

    Started by labud, 04-06-2006 20:08
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.551
    05-06-2006 20:01 Idi na posljednji post
  7. arm. convert?

    ispričavam se kaj ovak upadam, ali mogu samo nekog pitati kako konvertirati arm. file u neki drugi format?

    Started by Tyler Durden, 05-06-2006 10:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 737
    05-06-2006 16:40 Idi na posljednji post
  8. Koji je GEN za otključavanje 6610i?

    Kada upišem IMEI u NokiaFREE kalkulator, on se buni da je to 6310i i forsira V2, ali mi kod 7 ne radi. Mob je zaključan na Cronet.

    Started by Jivo, 03-06-2006 00:00
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.413
    05-06-2006 12:33 Idi na posljednji post
  9. Unhappy besplatni programi (igre) na nokia mobitelima

    moze li mi netko pomoci jer nemogu naci piratske igre za nokia mob. :-/ imam 3200 ako netko nesto zna neka mi se odmah javi puno pozdrava Filipo111

    Started by filipo111, 04-06-2006 22:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 7.859
    04-06-2006 22:23 Idi na posljednji post
  10. flash 6230

    Jel se može ikako flashati mob pa da se otključaju neke funkcije... NPR Korištenje music playera s MP3-icama na kartici .... i tako nešt? Ili da se oslobodi veiše memorije na mobu za javu?

    Started by blozer, 02-06-2006 14:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.108
    03-06-2006 23:13 Idi na posljednji post
  11. Nokia 6280- dva problema

    Pozdrav svima imam Nokiu 6280 i u zadnje vrijeme mi se desava sledece: Kada iskljucim Nokiu i ponovo je zelim ukljuciti pojavi mi se samo na kratko ona uvodna slikica sa rukama koje se spajaju i onda se ekran zacrni i nista se nedesava mobitel neradi. Kod slanja sms poruka mi javlja gresku da...

    Started by istrafun, 01-06-2006 23:18
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.176
    02-06-2006 17:08 Idi na posljednji post
  12. 6230 problemi

    Evo ovako.... Do sada sam imao 32MB mmc karticu koja je radila sasvim normalno ( ona orginal kaj se dobi) , nabavio sam si 128MB super talent mmc karticu i imam neke prebleme... znači prvo sam je formatirao ( prije se koristila na 3650 i tamo radi skroz normalno) i šaljem si par MP3 -ica i saveam...

    Started by blozer, 21-05-2006 18:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.128
    02-06-2006 15:31 Idi na posljednji post
  13. 6280 i stereo bluetoot

    Da li netko zna da li se mogu ili je mozda probao spojiti 6280 i stereo bluetoot slušalice HT820 od Motorole? 6280 podrzava bluetoot 2.0 i spajanje na "stereo headset" pa mislim da bi to išlo.

    Started by predator, 31-05-2006 20:47
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.615
    02-06-2006 15:17 Idi na posljednji post
  14. file explorer

    Pozdrav svima , Imam 6670 , i na njemu Fexplorer i sa Fexplorerom dodjem do c:/system/mail/../ ( i do odrenjene poruke ) otvorim tu poruku i izmijenim broj al nikako da sacuvam to sto sam uradio.Pa sam mislio ako ima neki file explorer za pc pa da pokusam preko notepad-a otvoriti.Nadam se da...

    Started by slagerolini, 01-06-2006 18:56
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 760
    01-06-2006 18:56 Idi na posljednji post
  15. 6280, otkodirati

    Zanima jel netko zna otkodirati 6280 kodiran na vipu, jel sam cuo da je to kao nemoguce, kolika je cijena otkodiravanja?

    Started by mmiillee, 26-05-2006 11:58
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.342
    27-05-2006 20:16 Idi na posljednji post
  16. Nokia 6030

    http://www.datakits.co.uk/store/nokia-6030-usb-data-cable-kit-plus-software-and-ringtones-p-875.html?osCsid=13bc9e90cfdcbbcf0d701caff8736dea Bok svima, zna li netko radi li ovaj kabel i može li se naći negdje kod nas??? Hvala!

    Started by Staracmrki, 17-05-2006 09:49
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.873
    27-05-2006 17:17 Idi na posljednji post
  17. Oni koji imaju Nokiu 6030...

    ...mogu li mi reci kolika im je memorija (mozete pogledati kad otvorite folder igre, pa opcije, pa slobodna memorija) Kad se sve zbroji ispada da je kapacitet memorije oko 2,8 MB. Je li i vama tako?

    Started by vedranSK, 26-05-2006 23:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 648
    27-05-2006 13:15 Idi na posljednji post
  18. Prebacivanje podataka

    Imam nokiu 3100 koja vec rikava pomalo, ali htio bi sve podatke prebaciti na novi telefon. Da li znate sto se sve moze prebaciti(sms, imanik, folderi) i s kojim kabelom(pise na mobisu da je dku-5, ali u crazy shopu pise da nije taj). Te da li je moguce te ite podatke onda prebaciti na drugu...

    Started by clyde, 13-04-2006 13:28
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.280
    26-05-2006 12:28 Idi na posljednji post
  19. 6280: reprodukcija 3gp na kompu

    pozdrav svima, nisam vec dugo postao, no sad imam problem i molim za pomoc. interesantno, ne mogu reproducirati video snimljen s 6280 u najvećoj rezoluciji (640x480) na kompu (bez obzira koji player koristim - pc suite uljucen u ovo). dobijem gresku tipa "content format not supported" ili...

    Started by Dred, 24-05-2006 01:11
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.201
    24-05-2006 17:53 Idi na posljednji post
  20. jel je moguće?

    dali je moguće upaliti nokiu 7650,bez flat kabela,ako je moguće ,na koji način? Tnx!!!

    Started by mstaglicic, 20-05-2006 18:14
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 3.284
    23-05-2006 21:59 Idi na posljednji post
  21. Najkultnija nokia svih vremena

    Kao sto naslov kaze, nokia koja je izmjenila svijet i svijest ljudi. Moj glas ide za Ipak je 3310 mob koji ljudi i danas koriste u velikim kolicinama!

    Started by gjuro76, 11-05-2006 23:12
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 53
    • Pregleda: 3.324
    22-05-2006 17:33 Idi na posljednji post
  22. Koji je mobitel najslicniji 3310?

    Jos uvijek se sjecam te lude tipkovnice, mogao sam napisati poruku zmirecki i to za 30sec, a tek zmijica, ah to su bila vremena.. jedina losa stvar je bila ta baterija!!!ima li neki mob slicnu tipkovnicu i jednostavnost kao 3310 i kvalitetnu bateriju?

    Started by Qwasy6, 19-05-2006 01:06
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 896
    22-05-2006 06:27 Idi na posljednji post
  23. unlock 6230i

    Trebao bih odkodirati svoju nokiu sa VIP-a na cronet. Sta mi preporucate?

    Started by zumba, 21-05-2006 17:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 796
    22-05-2006 01:16 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6020 - stavljanje novog softwera

    Ovako, imam nokiu 6020, bila je zakljucana samo za simpu ali to sam sredio. Sada zelim staviti novi software, kupio sam mob u T-mobilu i ima nekih njihovih tema koje ne zelim a ne mogu obrisati, ne mogu maknuti logo operatera i takve stvari me ubijaju... Kako to mogu napraviti, imam laptop i...

    Started by bomatija, 20-05-2006 18:44
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.058
    21-05-2006 12:31 Idi na posljednji post
  25. 6270 - Unlock

    Zanima me dali se moze 6270 uveden iz Italije unlockat, i ako se moze tko to radi i za koju cijenu ? jer kako sam cuo,to je nemoguce

    Started by nick_753, 18-05-2006 21:23
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 871
    20-05-2006 14:54 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 52 od 85 PrvaPrva ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove