Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 50 od 85 PrvaPrva ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1226 do 1250 of 2110

Forum: Nokia

  1. Sve za nokiu 6170 ??? Linkovi ...itd

    zanima me dali netko ima nokiu 6170 tj neke linkove sa temema ... wallpapersima .... itd itd SVE za nj.:comp:

    Started by doofy, 11-08-2006 21:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.084
    12-08-2006 22:57 Idi na posljednji post
  2. Pomoc za Nokia PC Suite

    Nikako mi ne radi Nokia PC Suite. Skinula sam ga s neta i kad spojim mob bluetoothom i stisnem get connected program mi kaze: cannot use the connection tipe. Check that all the needed hardware, software and drivers are available. Molim za pomoc ako netko zna u cemu je problem.

    Started by Ivy4, 03-08-2006 21:29
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.714
    12-08-2006 18:19 Idi na posljednji post
  3. Prednosti i nedostaci nokia 6233

    Kao što naslov kaže bili mi mogao neko napisati prednosti i nedostatke nokie 6233??? Kakva joj je 2mp kamera, dal se može nositi s konkurentima? Kakav joj je display, budući da je qvga ja mislim da bi trebao biti odličan, al ima tu sigurno boljih znanaca od mene??? Jel joj mp3 player dobar,...

    Started by simpa, 12-08-2006 12:02
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 875
    12-08-2006 12:02 Idi na posljednji post
  4. Cool Zna li neko - lozinka zabrane na 7210

    imam u mob-u opciju zabrane poziva,kako odlaznih tako i dolaznih.Medjutim trazi lozinku zabrane koja se sastoji od 4 znaka.Ne znam koja je...Je li to neka univerzalna sifra ili je posebno odredjena?Please help... P.S probala sam pin 1,pin 2...Nista...:-/ Zna li iko? THX unaprijed. :thumbup:

    Started by mala_garava, 09-08-2006 16:07
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.683
    11-08-2006 18:10 Idi na posljednji post
  5. Gdje kupit MicroSD

    gdje kupiti najjeftinije ? ciljam na 256 ili 512 mislim da mi je to i vise nego dovoljno za mobitel nokia 6131 :thumbup:

    Started by M-power, 24-06-2006 00:15
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 7.044
    10-08-2006 19:36 Idi na posljednji post
  6. N6131 bluetooth problem?

    BT sa kompom radi ok (slanje i primanje sadržaja-adapter je IVT bluesoleil), no problem se javlja kad sam pokušao slati slike i tonove (one nezaštićene) na moto L6, oba se moba prepoznaju i kada treba započeti slanje - izbaci grešku da slanje nije uspjelo. ne radi niti sa L6 na N6131.??:wstupid: ...

    Started by unreal, 09-08-2006 21:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 740
    09-08-2006 21:44 Idi na posljednji post
  7. 6310,6310i. u vezi samozaključavanja tipkovnice VAŽNO!

    dakle jeli bi netko mogao da napravi u javi nekako program ili kak da kažem redak u softwareu ili nešta da se naprimjer nakon 10sek tipkovnica sama zaključa kao kod večine mobitela? nadam se da ste me shvatili što sam htio pitati. hvala

    Started by Šuco, 08-08-2006 23:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 572
    08-08-2006 23:26 Idi na posljednji post
  8. program za taskove

    trebam neki program s kojim mogu vidjet sve taskove koji su aktivni a da su inace skriveni. nesto ko na kompu kad se upali Windows Task Manager pa se prebaci onda na processes.

    Started by master_slave, 31-07-2006 14:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 561
    04-08-2006 00:26 Idi na posljednji post
  9. 6230i JAVA

    Jedno kratko pitanje, koliko ima mjesta na 6230i ya JAVA igre, programe... instalirao sam par igara (ukupno su zauzele 1.2mb) i kad hocu jos neku pise mi da nema mjesta, iako ga ima u mobiteli i na kartici. I ako je to sve sto moze primiti, mogu li igre spremiti na karticu pa kasnije...

    Started by radule, 03-08-2006 22:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 697
    03-08-2006 23:14 Idi na posljednji post
  10. uputstvo 6131

    ima li neko uputstvo ili naputak na Hrvatskom jeziku za nokiu 6131 da mi posalje ili mi napise gdje da skinem.Pokusao sam skinuti sa njihove stranice i dodje do 64% i nece dalje nikako.Pozdrav iz Bosne:comp:

    Started by zumzara, 02-08-2006 01:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.003
    02-08-2006 01:18 Idi na posljednji post
  11. Otkljucavanje 6230i, garancija?

    Ne pitam za kodove, nego ako ga negdje otkodiram, gubim li garanciju? Ima li neko iskustva s tim, da je nosio otkodiran mob. u servis i da su ga odbili? Ne razumijem se nesta previse u to, ali negdje sam citao da se moze prije nego ga odneses u servis, da ti vrate njegov stari soft i da ovi u...

    Started by radule, 21-07-2006 12:38
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 850
    01-08-2006 20:24 Idi na posljednji post
  12. Trebam igricu!

    sjeća li se itko one igrice Memory na nokiji 3310 (trebaju se pogoditi dvije iste sličice) Zanima me ima li ta igrica za nokiu 6020 može li ovdje link za download :headbang:

    Started by vokaj5, 29-07-2006 23:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 817
    01-08-2006 16:18 Idi na posljednji post
  13. nokia 6170

    allou.. molila bih ljude koji imaju ovu nokiu da mi se jave pod uvjetom da im je pala bar cca 5-10 puta na pod (dosta tvrd) i da im se poslije toga počeo javljati problem ne otvaranja unutarnjeg zaslona. vanjski zaslon funkcionira. dal je to samo pitanje kontakta il sam sje*ala zaslon? thnx :-/

    Started by crushed-ice, 30-07-2006 18:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 560
    30-07-2006 20:25 Idi na posljednji post
  14. Mmc za 6230i?

    Koju mi preporučate karticu da uzmem.Što više mb moguće.

    Started by Marko01, 30-07-2006 10:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 728
    30-07-2006 15:41 Idi na posljednji post
  15. Maskica za N gage!

    Zanima me di kupiti maskicu za N gage i koliko dođe??? Ne mogu je nikako naći u Rijeci...pa ljudi ako znate di kupiti samo recite...bilo bi poželjno ako netko zna di ima kupiti u Rijeci ali ako nitko ne zna moze i u Zagrebu ili na netu!

    Started by DrugBrko, 27-07-2006 19:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 709
    29-07-2006 21:04 Idi na posljednji post
  16. kvare mi se punjači od 5210

    Pa Non Stop kupujem punjače,mjesec dana ii on rikne,provjeravam mobitel u servisu,on ispravan,radi se o Staroj Nokiji 5210

    Started by web, 27-07-2006 02:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.595
    28-07-2006 08:43 Idi na posljednji post
  17. Cijene Nokia

    Ne znam jeste li primijetili, ali Mobis je malo popustio na cijenama Nokia, pa se tako sada vec vrhunski aparati S40 mogu naci i ispod 3000 kn (nova 6233), a poslovne Symbianke za nesto vise od 4000 (E serije, 4200 kn) svakako dobrodosla promjena kojoj ce tesko konkurirati ostali proizvodjaci ...

    Started by jsp_m, 30-06-2006 18:15
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.413
    21-07-2006 08:59 Idi na posljednji post
  18. N6280 i video sharing

    ... zna li netko kako to radi preko bluetooth-a - Mislim kako to namjestit da radi

    Started by matobj, 19-07-2006 08:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 593
    20-07-2006 08:06 Idi na posljednji post
  19. Question 6280 - problem sa kontaktima (SMS)

    U inboxu imam poruke, logično :) pero janko miha... e sad kad hoću odgovorit na poruku, pa zatim stisnem tekstualna poruka, kao jednog kontakta npr. janko nakon što stisnem tekstulana poruka mobitel se resetira???????? Ponavljam, samo kod tog jednog kontakta, ne svim ostalim sve radi super!...

    Started by kiflica, 14-07-2006 10:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 931
    18-07-2006 16:00 Idi na posljednji post
  20. kojim programom napraviti konverziju 3gp?

    možda već postoji topic sa takvom temom ali ja ga nisam uočio. Naime, imam Nokiu 6280 i zanima me kojim se programom mogu 3gp fileovi konverzirati u neki drugi (npr. wmv,.....)?

    Started by Bull, 14-07-2006 15:57
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.530
    16-07-2006 16:07 Idi na posljednji post
  21. Arrow Nokia N70 - 6280 Tmobile FIFA Edition

    Zgodno moram reci.. moze se ugraditi i u sve postojece 6280 telefone.. sastoji se od igrice i melodija i walpapera iz FIFA world cupa.

    Started by khideg, 12-07-2006 11:38
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 634
    12-07-2006 11:38 Idi na posljednji post
  22. Nokia 6131 - snimanje na microSD

    Trebam malu pomoć. Kupio sam si microSD od 512 Mb-a. Na telefonu imam 2 Mb slobodno, a kartica je cijela prazna. Podatke prebacujem s kompa preko bluetootha i on očito sprema na memoriju telefona, a ne na microSD - tako da ništa što je veće od 2 Mb-a ne mogu prebaciti na mobitel. Ne mogu naći...

    Started by Fras84, 08-07-2006 23:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.371
    11-07-2006 23:24 Idi na posljednji post
  23. potreban softver za 1110 (rh-70)

    hitno potrebna bilo koja verzija (osim 4.03) softvera za nokiu 1110 (rh-70) !! potreban je znaci mcu>>ppm>> cnt. Imam ja turbo support, ali flash je velicine 70mb sto je jakoooooooo mnogo u poredjenju sa mojom brzinom dawnloada...... pozdrav

    Started by hwk crack, 09-07-2006 23:38
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 816
    10-07-2006 20:19 Idi na posljednji post
  24. Nokia 1600 data kabel????

    Koji je ovo tip data kabla, i gdje se može povoljno nabaviti?

    Started by jonyb, 08-07-2006 02:21
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.072
    09-07-2006 00:12 Idi na posljednji post
  25. 6230i - audio

    Dva mala upita: 1. Kupio sam rabljenog 6230i i s njim sam dobio Nokia slušalice i kada slušam mp3/radio, imam mono zvuk. Kada pokušam prebaciti na stereo, kaže da trebam priključiti stereo headset. Na slušalicama piše Nokia i na svakoj piše L i R (left, right). 2. Namjestio sam si mp3 zvukove...

    Started by Giovanni, 03-07-2006 15:04
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.080
    06-07-2006 14:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 50 od 85 PrvaPrva ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove