Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 85 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1126 do 1150 of 2110

Forum: Nokia

  1. Unlock 6233

    Može li se taj model otključati kalkulatorom (imam upit kolege iz Austrije pa da ga ne nosi bez veze) ili je to kao 6280 ili N70?

    Started by milo dete, 17-10-2006 13:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 872
    17-10-2006 14:52 Idi na posljednji post
  2. Problem - Mem. Kartica na 6131

    Ovak, stavio sam unutra karticu 64mb, radila je normalno. Formatirao sam ju i nakon formatiranja kartice kao da nema u mobu, tj. mob ju ne pronalazi. Kaj da radim?

    Started by Tommek, 16-10-2006 20:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 738
    16-10-2006 23:51 Idi na posljednji post
  3. Question Jaca baterija za 6230i????

    Ima li mozda jaca baterija za 6230i recimo veca od 1000 mAh??? ova standardna dura max tri dana tak da je to malo.... Nokie su poznate po dobrim baterijama zato me to cudi malo.....

    Started by ilordan, 16-10-2006 00:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 707
    16-10-2006 18:09 Idi na posljednji post
  4. photoeditor za 6230i

    jel se može nać negdje napredniji osim onog s kojim mjenjaš slike nešto kao simensov isto tako jel se može nać mouvie player za isti mobitel naravnokao java aplikacija

    Started by moslavina, 15-10-2006 20:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 531
    15-10-2006 20:50 Idi na posljednji post
  5. Koja novija Nokia?

    Koja novija Nokia ima sto veci ekran i sto veca slova kod pisanja i citanja SMS-a ? Treba za starog, do sad je koristio 6610i i bila su mu slova OK, ali bi bilo dobro da su jos malo veca. Do nekih 1200 kn po oglasnicima (6630, 6070, 6103, 6101, 6020 itd.) Moze i neki totalno entry model...

    Started by dakky21, 13-10-2006 20:53
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.667
    15-10-2006 17:44 Idi na posljednji post
  6. Mp3 player za Nokiu 6230i

    Molio bih Vas za preporuka za neki mp3 player za nokiu 6230i. Program bi trebao imati mogucnost editiranja playliste. Vidio sam da postoji neki MobileWinAmp za motorolu. Da li postoji tako nesto za 6230i ?

    Started by vsefer, 07-08-2006 13:20
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.208
    14-10-2006 21:09 Idi na posljednji post
  7. N6230 ne daje obavijest o novoj poruci

    Događa se kad dobijem poruku sa ODREĐENOG broja. Kako taj br. imam u imeniku zadnjih mjesec dana, tako sam i primjetio ovaj problem. Dakle, dobijem sms, ali nema zvukovnog signala niti onog popupa "new message" nego samo se pojavi ona ikonica u kutu da imam nepročitanu poruku i moram ići u...

    Started by xlr, 13-10-2006 17:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 942
    14-10-2006 14:17 Idi na posljednji post
  8. n6233 ko švicarski nožić

    Dakle; Pratim vaše postove,recenzije,savjete,argumentiranja oko godinu dana i moram priznati da se puno može naučiti od vas.:thumbup: Ja sam dugo ciljao na 6230i ali bih svakog mjeseca našao neki drugi trošak osim za mob-a za kojim sam slinio gdje god bih ga vidio. Ima nedugo da sam zaključio...

    Started by neznam ništa, 09-10-2006 02:55
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 4.296
    13-10-2006 22:54 Idi na posljednji post
  9. 3310 Problem vibra

    Iskopao sam nokiu za tele2 i zamjetio da jako slabo gotovo zanemarivo vibrira , a to mi je vrlo bitno , baterija je unutra orginal nokia bmc-3 ni-mh , cak mislim da je to jos prva , i takodjer ne traje ba predugo , i sad me zanima jer ima i ona veze sa vibrom , odnosno ak stavim novu bateriju...

    Started by Router, 11-10-2006 22:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 854
    13-10-2006 14:56 Idi na posljednji post
  10. Nokia 3220 ima EDGE

    sad viđeh da nokia 3220 ima edge kako ja to mogu iskoristit???

    Started by OuttaControl, 11-10-2006 22:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 734
    12-10-2006 21:39 Idi na posljednji post
  11. Nokia 8800 Sirocco

    došla u vip nova nokia 8800 Sirocco cijena 8900 kn sam mob...i SE P990i je došao

    Started by mobitelash, 11-10-2006 16:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.879
    11-10-2006 18:15 Idi na posljednji post
  12. Nokia 6301????

    O tom mobu se jako malo prica,opcenito na netu a vidin i ode na forumu ga niko ne spominje.Ima san ga u ruci i izgled mi se jako svidia,pa me malo zanimaju karakteristike,zna li neko nesto o njemu ili ima nekakav link????:thumbup:

    Started by lujito, 09-10-2006 22:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.573
    10-10-2006 09:45 Idi na posljednji post
  13. usb ili bluetooth za nokiu 6131

    evo kupio sam nokiu 6131 i zanima me koji je prijenos podataka bolji sa mob. na komp. ili obrnuto, jeli to usb ili bluetooth i možete mi reći kolika je cijena usb i bluetooth hvala

    Started by imam nokiu 6131, 28-06-2006 23:41
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.910
    09-10-2006 20:01 Idi na posljednji post
  14. Anketa Anketa: Dizajn Nokija

    nokia je ostala bez inspiracije. danas joj modeli iz nizeg cjenovnog razreda izgledaju slicno kao i mobiteli viseg cijenovnog razreda. sjecam se prije negdje 5-6god, kada je nokija izbacila modele poput 8210,8850,8310 i sl. ti su se modeli bitno razlikovali od npr. isfuranog 3210.. danas nokija...

    Started by vjeko, 07-08-2005 20:47
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 68
    • Pregleda: 13.358
    09-10-2006 11:07 Idi na posljednji post
  15. sirocco brian eno tonovi

    Moze li tko biti ljubazan da s nama podijeli tonove by Brian eno koji dolaze sa 8800SE - u telefonu su zasticeni, ali mogu se maznuti sa CD-a

    Started by jsp_m, 04-10-2006 16:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 811
    08-10-2006 23:25 Idi na posljednji post
  16. Original maska za 6230i

    Jel zna tko gdje ima za nabaviti.Na mobisovim stranicama nije u ponudi.I cijena me zanima.Interesantna bi mi bila ona krem boja.

    Started by konan1, 02-10-2006 15:02
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.560
    08-10-2006 17:41 Idi na posljednji post
  17. riknula 6280

    prije nekih pola sata pri mijenjanju teme riknula njoka.sad se vise ne da upaliti nego samo bljesne.da li neko zna o kakvom se kvaru radi?

    Started by Vepar, 01-10-2006 16:15
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.848
    06-10-2006 19:34 Idi na posljednji post
  18. Talking Sav softwer

    e ovako. Treba mi na jednom mjestu svi softweri za sve nokine telefone, znaci od najstarijeg do najnovijeg. Dal to postoji il se mora skidati pojedinacno? I jos jedno pitanje. Dali za svaku nokiu odgovara jedan kabl il ima ih vise?

    Started by semir_86, 05-10-2006 10:58
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.358
    06-10-2006 17:24 Idi na posljednji post
  19. Zamjenske maske

    Jel zna nekto gdje ima za kupiti kvalitetnije zamjenske maske za 6230i i po kojoj cijeni.

    Started by konan1, 06-10-2006 12:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.399
    06-10-2006 13:21 Idi na posljednji post
  20. N6230 i Bluetooth problem

    Kupio sam Ovislink Air Live BT202 USB Dongle i ne mogu nikako natjerati da radi sa N6230. SA K500 radi normalno, ali PiNokiu nikako da prepozna. Na nokiji sam ukljucio bluetooth, intalirao sve po uputstvima ali nista. Sta da radim i da li je uopce taj BT kompatabilan sa Nokiom ili sta? Pomagajte,...

    Started by Kamikaza13, 03-10-2006 21:31
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 527
    03-10-2006 21:31 Idi na posljednji post
  21. Thumbs down Nokia 2600

    imaju li slike za nokiu 2600,i znal ko mogu li se staviti ???

    Started by red__shark, 26-09-2006 22:27
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.425
    01-10-2006 23:54 Idi na posljednji post
  22. nokia pc suite problem

    dakle kada ga instaliram javlja mi " Failed to detect available connection types! Please reinstal Nokia PC Suite" da li je imao tko taj problem i kako ga rijesiti skinuo sam najnoviji soft s nokiainih stranica i isto

    Started by bulletdb, 01-10-2006 23:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 711
    01-10-2006 23:46 Idi na posljednji post
  23. 6233 test mode?

    Imam mob vec 2-3 tjedna, i mob je super i ne zalim ni lipe koju sam dao za njega, ali me nesto zanima... Danas mi se ispraznila baterija i idem ga stavit na punjac i upaliti i on se upali i ispise mi poruku test mode, i ne jebe zivu silu, probal sam ga ugasiti, tipkati, ali nist..., na kraju sam...

    Started by Ghostrider, 23-09-2006 00:11
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.036
    01-10-2006 17:44 Idi na posljednji post
  24. Kako upaliti kameru za UMTS na 6280?

    Malo glupo pitanje, ali nemam blage pa ću pitati... dakle kako uključiti prednju kameru za umts na 6280 a da nezovem nekog preko umtsa? sve pretražio i nigdje take opcije:dunno:

    Started by RedkinG, 28-09-2006 22:49
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.643
    01-10-2006 13:08 Idi na posljednji post
  25. otkljucavanje 3310

    Zamolio bi nekog da mi pomogne otkljucati nokio 3310. Znam da ima neki programcic u koji ukucas IMEI i nes napravis i imas otkljucan IMEI. Kak dodem do zog IMEI-a? Bil mi netko ko ima taj programcic ucinio uslugu? Tanks!

    Started by Paramount, 30-09-2006 14:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 764
    30-09-2006 14:28 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 46 od 85 PrvaPrva ... 36 42 43 44 45 46 47 48 49 50 56 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove