Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 45 od 85 PrvaPrva ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1101 do 1125 of 2110

Forum: Nokia

  1. Jamstva i servis mobitela

    Zanima me dali su jamstva alternativnih trgovina mobitela(Ve-mil,Hgspot...) ujedno i mobis jamstva? Naime pri kupnji nokie 3120 u proslogodisnjoj t-mobilovoj akciji sam dobio mobisovo jamstvo od 2 god. Danas odem na internet potraziti cijene nokie 5500 i vidim da ve-mil prodaje taj model za 2850kn...

    Started by SEGA, 26-10-2006 19:36
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.198
    28-10-2006 08:57 Idi na posljednji post
  2. 6610 prebacivanje poruka

    frend zanima da li je ikako moguce s nokie 6610 prebacit poruke na neku drugu nokiu (neznam koju namjerava kupit).

    Started by m3 power, 28-10-2006 01:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 754
    28-10-2006 01:19 Idi na posljednji post
  3. Question baterija sa 1110 na 6630

    kupio sam nokiu 1110, izvadio bateriju iz nje (BL-5CA) i stavio u nokiu 6630 (u 6630 je bila baterija BL-5C)... upalio 6630, radi... ok.. ali nece da se puni baterija BL-5CA na N6630, a na N1110 hoce... zasto to? inace na mobis.hr pise da BL-5C je kompatibilan i sa N1110 i N6630.. jedino u...

    Started by sendjo, 26-10-2006 22:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 883
    27-10-2006 21:25 Idi na posljednji post
  4. 6103 dekodiranje

    Jedno brzinsko pitanje: može li se navedena Nokia dekodirati preko IMEI koda? Tražio sam malo, al ne nalazim odgovor, a brzo mi treba. Google kaže da može, al na linkovima ne nalazim Hrvatsku... :rolleyes: Unaprijed hvala.

    Started by domy_os, 27-10-2006 13:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 943
    27-10-2006 17:39 Idi na posljednji post
  5. Exclamation Kontakti iz Outlook-a u 6230?

    Je li moguće prabacit kontakte iz Outlook-a u Nokiu 6230 Unaprijed hvala

    Started by hjerkic, 21-10-2006 19:11
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 934
    27-10-2006 00:08 Idi na posljednji post
  6. Question odabir nokie

    ovakoc, svrha posta je naci mob za mog dragog duljim trazenjem mobitela, isprobavanjem ili samo gledanjem, zakljucili smo da mu se Nokie uglavnom svidjaju i vizualno, a i pogodne su mu za tipkanje... no, kako to obicno biva, nemam pojma gdje mogu naci mobitel koji zadovoljava sljedece: 1....

    Started by Nesi, 31-12-2005 05:47
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.043
    26-10-2006 20:50 Idi na posljednji post
  7. hr. jezik na 6280

    jel se moze stavit hrvatski jezik

    Started by superana, 25-10-2006 16:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 770
    26-10-2006 16:15 Idi na posljednji post
  8. Nokia 8800 SIROCCO

    Mobitel je stvarno fenomenalan, odlično izgleda i dosta su ga poboljšali u odnosu na 8800, samo treba odvojit popriličnu svoticu za imat ovaj mobitel. Nokia 8800 Sirocco

    Started by Futurama, 02-10-2006 21:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 42
    • Pregleda: 5.010
    26-10-2006 11:26 Idi na posljednji post
  9. 6230 -problemchic

    Imam jedan problem sa 6230, naime, kada se u meniu odabere opcija programi i u njoj "Kolekcija" mob se zablokira. Pretpostavljam da je instalirana nekakva java aplikacija pa ga buni.Nemam kabel da to obrišem. Jel zna tko rješenje?

    Started by konan1, 26-10-2006 08:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 573
    26-10-2006 08:50 Idi na posljednji post
  10. Nokia 6280 - dekodiranje

    Dobio sam jedan mob kodiran na francuski SFR. Kada stavim VIP karticu kaze "phone restricted", pa "enter restriction code". Zna li tko taj kod ili gdje bio mogao odnijeti mob na dekodiranje. Hvala!

    Started by el presidente, 24-10-2006 22:03
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.590
    25-10-2006 09:46 Idi na posljednji post
  11. Nemogu da vjerujem ovo - n6233 - prasina u ekranu

    Mob je genijalan, u njegovoj klasi sigurno i najbloji, al stvarno ovo nemogu da vjerujem, da nokia nemože da spriječi ulazak prasine u ekran, imam ga tek mjesec dana, i vec imam par mrvica prasine u ekranu, to je sramota, za tako skup mob, nemam teksta! Kako se mogu riješit te prašine? Trenutno...

    Started by simpa, 28-09-2006 10:16
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 3.966
    25-10-2006 00:24 Idi na posljednji post
  12. Question Iskustvo sa 6230i ???

    ajd ak imate ili ste imali 6230i moze koji kometar na kvalitetu mobitela, jel ste zadovolji i tak te fore.... i da koliko traje baterija to mi je vazno???? :comp:

    Started by ilordan, 04-09-2006 23:03
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 2.129
    24-10-2006 23:53 Idi na posljednji post
  13. NOKIA 6230i firmware

    Uze danas ovu NOKIU i mob je super al imam jedno pitanjce... Verzija softwarea je 3.62 pa me zanima jel ima neka novija i dal se sto dobiva nadogradnjom?! Hvala...

    Started by icediz, 24-01-2006 23:10
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.193
    24-10-2006 18:46 Idi na posljednji post
  14. Rješenje problema app. closed apparcserverthread

    Riješenje ovog problema je stavit karticu u card reader ili u drugi ne symb mob i formatirat karticu a što ako trebate hitno formatirat karticu a nemate pristupa nekom mobu s mmc-om............ Onda napravite ovako(tako sam ja na svojoj 7610): izvadite mmc na mjestu di su kontakti mmc-a i moba...

    Started by OuttaControl, 22-10-2006 21:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.014
    22-10-2006 23:03 Idi na posljednji post
  15. 6280 bluetooth problem

    naime, spajam 6280 preko bt-a i jednostavno ide jako sporo (2 - 3 kbps) a puno puta i pukne veza... fajlove tipa mp3 od 5mb mi nikad nije uspio poslat a namuchim se za teme od 200kb.. doma mi josh ukuchani posjeduju d600 i 6131 i sa tim mobovima nema problema, sve ide ko po loju.. koristim...

    Started by bubAmeZhivot, 20-10-2006 16:21
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 731
    21-10-2006 19:34 Idi na posljednji post
  16. gps

    zanima me kako funkcionira gps? ima li karta za hrvatsku? nisam to nikad vidio pa ako moze par objasnjenja. mobitel je n70, a uredjaj koji jos treba je http://www.mobis.hr/enhancements_det.asp?ite_id=525 ima li to gdje povoljnije za nabaviti?

    Started by mmiillee, 04-10-2006 12:17
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.807
    21-10-2006 19:00 Idi na posljednji post
  17. problem: nokia 6280 i mobyexplorer2.1

    Molim vas, pomozite! Cijeli dan pokušavam pokrenuti program Mobyexplorer 2.1 na Nokiji 6280. I nikako ne ide. Uđem u program, on mi se lokalno spoji (pokaže mi direktorije C: i E:) ali kad pokušam ući u koji od direktorija, program mi javi poruku: "Access to the file system was denied. Please...

    Started by mario200, 16-10-2006 14:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 742
    21-10-2006 18:56 Idi na posljednji post
  18. Privatnost??

    Tražim neki program koji bi s njim mogao zaključat pojedine djelove mobitela npr. da se nemože uć u slike ili poruke,tako da mi ne mogu ulazit bez da im ja ukucam neku sifru. tražim za N6230i.

    Started by Marko01, 19-10-2006 12:15
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 994
    20-10-2006 11:26 Idi na posljednji post
  19. igrice za 6280

    pozdrav puno igrica koje skinem sa neta i instaliram na mob ne vidim preko cijelog ekrana, nego samo u gornjem lijevom dijelu ekrana. zanima me postoji li neka mogućnost da ih mogu vidjeti preko cijelog ili ne? čudno je to što tamo otkud ih skinem piše da su baš za 6280.

    Started by makiprodol, 02-10-2006 23:47
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.049
    19-10-2006 19:05 Idi na posljednji post
  20. Nokia 6280 jacina mp3 kao zvono

    Znam da je vec bilo na forumu ali ubiteme ako mogu naci :-) Uglavnom, kako na 6280 pojacati zvuk mp3 kad se koriste kao zvono? I ako moze tocno koju jacinu, razinu, ubaciti da nebi bilo nismo znali... Hvala

    Started by fat-boy, 12-10-2006 21:55
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 969
    19-10-2006 11:45 Idi na posljednji post
  21. gdje naci igre za 6230i

    Skinuo sam tonu igara pise sve za seriju 40 ali mi nijedna nepase,probao sam preko pc suite ubacit jar fajlove ali mi neda

    Started by maha, 19-10-2006 00:52
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.905
    19-10-2006 09:37 Idi na posljednji post
  22. 6230i memorijska kartica

    koja je memorijski najveca kartica koja ide u 6230i? ima li netko 1gb u njemu i da li to moze? thx :)

    Started by mmiillee, 17-10-2006 23:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 873
    18-10-2006 09:51 Idi na posljednji post
  23. Angry problem nokia 6230i

    Cao,imam 2 pitanja pa ako mi neko moze pomoc nek mi javi :) Nemogu nikako da kopiram imena sa telefona na karticu,svaki put mi kaze da je neuspjesno i onda u imeniku imam to ime zavisno koliko sam puta probao,toliko puta mi je zapisano na telefonu. I drugo pitanje ako neko ima programcic za...

    Started by maha, 17-10-2006 19:19
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 664
    17-10-2006 20:32 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6230i Teme

    Bok svima! Dali je moguće isključiti teme na ovom mobu? Tj. da nemam onu glupu plavu pozadinu nego da je samo bijela. PS-Novi sam Nokia korisnik pa imajte razumijevanja.

    Started by radman, 05-10-2006 07:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.162
    17-10-2006 19:37 Idi na posljednji post
  25. t-mobile izbornik na 6230i

    jel se može to kak maknut ono da nebude na sredini link od tzones još me zanima ćuo sam da se prek njega može gledat tv program kak?

    Started by moslavina, 14-10-2006 20:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.036
    17-10-2006 19:04 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 45 od 85 PrvaPrva ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove