Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 42 od 85 PrvaPrva ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1026 do 1050 of 2110

Forum: Nokia

  1. maska za 8210

    pozdrav, trebal bi kupit novu masku (i prednju i stražnju) za nokiju 8210 pa me zanima ak netko zna di bi to u zg-u mogao povoljno nabavit s obzirom na to da u mobisu to košta poprilično. hvala

    Started by svetac, 12-12-2006 11:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 777
    12-12-2006 12:07 Idi na posljednji post
  2. 7373 - očekivana cijena na crno

    Zanima me cijena 7373 na crno,u plavom oglasniku se nitko ne izjašnjava o cijeni, već piše samo najpovoljnije, na forumu ih još nije bilo pa jel ima tko kakve informacije o cijeni na crno?

    Started by dbogdanic, 11-12-2006 18:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.568
    11-12-2006 20:12 Idi na posljednji post
  3. Nokia 7370

    Zanimaju me vaša mišljenja...što se tiče samog dizajna i izgleda navedenog mobitela, čuo sam mnoga oprečna mišljenja oba spola radi li se o muškom, ženskom ili kakvom već mobitelu...naime, čim sam ga vidio mobitel me se dojmio i odlučio sam ga uzeti...uzeo sam onu zlatnu boju jer mi je ona smeđa sa...

    Started by .El Nino., 15-06-2006 01:35
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 5.493
    10-12-2006 15:04 Idi na posljednji post
  4. Molim Vas za malu pomoć! 3310

    Ovako imam nokiu 3310 , stoji u ladici zbog smiješnog problema, došlo mi u glavu da ja nešto učinim za nju.... krenem upalit , reagira i piše "koktakt service"....onda nekad neće upalit,...prije sam ju popravljao,... Molim Vas ako mi možete reći kakav bi to bio kvar i dali se isplati...

    Started by Karatas, 06-12-2006 00:49
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.187
    10-12-2006 00:13 Idi na posljednji post
  5. vaš forum

    novi sam ovdje ,ali se jako dugo bavim mobitelima,hardverski i softwerski i jako sam razočaran .ovdje stvarnio ništa pametno ne možeš proćitati.tzv.moderatori su neki polupismeni balavci koji vjerojatno mobitel ne znaju ni držati u ruci ,kamoli nešto više.mislim da je vrijeme da se obrazuju

    Started by spero, 09-12-2006 22:14
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 983
    09-12-2006 22:17 Idi na posljednji post
  6. theme za 6070

    koje nokije imaju kompaktibilne theme sa 6070 i da li ih mogu ubacivati preko infra crvenog?

    Started by urnebes, 07-12-2006 22:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.375
    09-12-2006 16:42 Idi na posljednji post
  7. AD-41 Slušalice

    Zna li netko ima li gdje u Splitu kupiti navedene slušalica za Nokiu i koliko su para? P.S. Ako netko iz Splita prodaje -> PM

    Started by MrBlc, 08-12-2006 21:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.309
    08-12-2006 21:45 Idi na posljednji post
  8. Cool pitanje za slike

    pozdrav! samo hoću pitati vezano za neke slike odnosno prepoznavanje formata. jel je moguće da nokia 6020 ima jpg 640*480?:spin: te jel se može prepoznati dali je slika napravljena na mobu ili je napravljena aparatom te prebačena na mob?:-/ puno hvala?

    Started by feliks27, 08-12-2006 11:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 711
    08-12-2006 13:37 Idi na posljednji post
  9. 6233 Firmware

    Ja imam Firmware 3.70, a koliko čujem izašao je već i 4.91 pa me zanima da li se isplati nadograditi firmware na višu verziju ili nema nekih velikih promjena? I mogu li ga besplatno(ili jeftinije) nadograditi ako imam garanciju?

    Started by dakinho, 06-12-2006 23:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 675
    08-12-2006 01:53 Idi na posljednji post
  10. New Nokia 5300

    The specs and features of the 5300 are respectable. The display is QVGA, the camera is 1.3 megapixel, and the data supports EDGE. Most importantly for music, the memory card slot supports cards up to 2GB. Više : http://www.phonescoop.com/articles/nokia_nx5/index.php?p=5...

    Started by rage99, 27-09-2006 23:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 5.523
    07-12-2006 20:27 Idi na posljednji post
  11. nokia 6080

    6080, crni kakvo je vase misljenje o izgledu ovog telefona? znam da soft i nije nesto posebno, ali za prosjecnog korisnika je ok.. zanima me kakva je baterija i da li se mozda moze staviti jaca od 820 mAh? ima li ga netko na crno :)

    Started by mmiillee, 07-12-2006 19:05
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 759
    07-12-2006 19:05 Idi na posljednji post
  12. [6233] Slanje aplikacija preko BT-a

    Kako mogu poslati neki program ili igru preko BT-a na neki drugi mob, ako ne mogu ima li neki program za to?? EDIT: Zanima me jos kako da instaliram Mobyexplorer preko jad file kako pise u uputama. Meni samo prijavi nepravilnu aplikaciju i da ju obriše.

    Started by dakinho, 06-12-2006 00:29
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.654
    06-12-2006 18:55 Idi na posljednji post
  13. Nokia 6233 Operamini - naša slova

    Jel nekome rade? Meni ne. U čemi je caka?

    Started by Presario, 06-12-2006 10:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.131
    06-12-2006 10:37 Idi na posljednji post
  14. USB kabel za 6280

    Možda malo glupo pitanje, al zna neko di mogu najjeftinije nabavit usb kabel za 6280? Možda neko ima viška, prodaje??

    Started by Tyler Durden, 04-12-2006 23:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 916
    06-12-2006 10:22 Idi na posljednji post
  15. canal control

    ovako imam 1 problem igrala sam igricu canal control i meni se full svidjela!!!!!googlala sam 1h i ništa ............šta se može skinuti sa nekog weba pa da prebacim na 6230i nokiu........mi možete dati taj web?????????????????:spin: :spin: :spin: :spin: :spin: :comp:

    Started by christina, 05-12-2006 22:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 897
    06-12-2006 01:42 Idi na posljednji post
  16. nokie ko cigle

    zašto sve nokie izgledaju ko cigle

    Started by vskende2, 04-12-2006 23:02
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.779
    05-12-2006 22:44 Idi na posljednji post
  17. Wlan dodatak za 6280

    Postoji li dodatak za wlan za nokiu 6280? vidio sam da ima takovih dodataka za pocket pc u oblkiu sd kartica pa me zanima dali im i za mob?

    Started by perodot, 04-12-2006 19:48
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 900
    05-12-2006 20:29 Idi na posljednji post
  18. nokia 6233

    Dobro jutro! Imam jedno pitanje. Radi se o tome da mi je se oštetio ekran(display),na nokii 6233,pa me zanima da li se može promjeniti i kolika je otprilike cijena? Unaprijed se zahvaljujem. Pozdrav!

    Started by maximax, 03-12-2006 09:55
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 833
    05-12-2006 15:18 Idi na posljednji post
  19. nokia dekodiranje

    http://www.odkleni.si/exyu/ :comp:

    Started by piki666, 19-03-2006 23:01
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 16.147
    05-12-2006 14:43 Idi na posljednji post
  20. cijeli movie na 6280

    dakle imam karticu od 1Gb, pa me zanima da li postoji program , i po mogucnosti molim link na nj. sa kojim bih mogao komprimirati divx u nesto gledljivo na 6280, ako je moguce imao sam smartmovie na symbianu, a sto da koristim na ovom, please help

    Started by bulletdb, 11-09-2006 21:57
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.551
    04-12-2006 10:16 Idi na posljednji post
  21. 6280 playlist_a

    Zanima me da li se može i kako napraviti playlista na 6280 za mp3_ce?? Recimo htio bi imati jednu playlistu za domaće i jednu za stranu muziku... Da li se to ikako može, tj da li se može na samom mobu to kako napraviti ili se može nekako pomoću Nokia PC Suite? Tražio sam to po mobitelu ali...

    Started by Ico, 11-11-2006 19:24
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 855
    01-12-2006 16:16 Idi na posljednji post
  22. 7370 pomoć

    Cura je kupila novu 7370 i pokusali smo prebaciti nesto muzike, medjutim PCSuite ne prepoznaje telefon. Komp prepozna novi hardware, ali ga nece instalirati jer kaze da nema drivere. Drivere nemam odakle skinuti jer s mobom ne dolazi CD, a na netu nisam nasao. Moze pomoć?

    Started by zzzzz, 30-11-2006 14:35
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.478
    01-12-2006 12:31 Idi na posljednji post
  23. [6233] velicina slova i ikona

    Jel ima koji nacin da se u glavnom izborniku i opcenito povecaju slova i ikone? Da ono dole "IDI NA___ IZBORNIK___SMS" bude vece, itd! Stari mi je malo corav pa trebam sve to uvecat.

    Started by kresoml, 30-11-2006 00:57
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.117
    01-12-2006 10:02 Idi na posljednji post
  24. Dojmovi o 6280

    Pozdrav svima! S obzirom da planiram kupiti N6280 molio bih vas vaše dojmove o uređaju i slide-u

    Started by sony70, 28-11-2006 14:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 3.165
    30-11-2006 23:24 Idi na posljednji post
  25. nokia 1600 - hrvatski softvare

    imam nokiu 1600 kupljenu u italiji, tako da ima samo talijanski, njemački, engleski i francuski jezik u izborniku. dali se može preko usb kabela instalirati hrvatski softvare, tako da mogu izabrati menu na hrvatskom jeziku? zna neko kako to jednostavno napraviti, ili je bolje da odem u servis da mi...

    Started by njonjo, 29-11-2006 21:54
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 582
    30-11-2006 02:15 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 42 od 85 PrvaPrva ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove