Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 41 od 85 PrvaPrva ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1001 do 1025 of 2110

Forum: Nokia

  1. Note za 1110...

    Zanima me di se na netu mogu nac note za skladatelja na noki-i 1110i! Ako se sjecate kao nekat na mobitelima 3210 i tak slicno kad se moralo skladat da bi dobili odredjenu melodiju :D, e ja trazim vec gotove note poznatih stvarcica..

    Started by Atno, 30-12-2006 14:19
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 950
    30-12-2006 14:19 Idi na posljednji post
  2. Pitanje???

    hitno mi je pa sorry ako sam falia topic ili neštO... zanima me kad uključujen mobitel i piše mi servis code jel to moguće dekodirat?koja je priča s tim?

    Started by asti, 29-12-2006 17:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 704
    29-12-2006 18:57 Idi na posljednji post
  3. 6230 kao modem

    Mobitel podrzava EDGE, pa jel netko probao iskoristiti kao modem za internet? Kako ide? Koji soft?

    Started by Vincent.Vega, 29-12-2006 02:16
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 575
    29-12-2006 14:04 Idi na posljednji post
  4. Mokia 6234

    Jel netko ima iskustva s ovim mobom? Jel se moze debrandirati?

    Started by Vincent.Vega, 29-12-2006 02:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 736
    29-12-2006 10:01 Idi na posljednji post
  5. Problem BT slušalica +nokia 6280

    ovako imam roblem neznam nariktati BT slušalicu koju sam dobil uz Nokiu 6280 slušalica je Logitech marke i sada neznam kaj treba nariktati u mobu da ja cujem na nju ako mi tko moze pomoci neka rece Hvala Unapirjed

    Started by Lorry-Brzi, 28-12-2006 23:29
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 984
    29-12-2006 00:33 Idi na posljednji post
  6. 6280 Pitanja!!!!

    Pozdrav svima, Imam dva pitanja u vezi njoke 6280: 1. Dali mogu vidit preko Blutootha neciji drugi mobitel u smislu da vidim kaj sve on ima na mobitelu,tj kao da mogu pregledavat po njegovim folderima kao što je slučaj sa Samsung D600 i sličnim 2. Dali netko ima karticu od...

    Started by gale99, 27-12-2006 18:58
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 878
    28-12-2006 13:47 Idi na posljednji post
  7. UNLOCK nokia 7370 zna neko?

    Zna neko neki ili kako unlocati nokiu 7370

    Started by marin, 27-12-2006 12:42
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.993
    28-12-2006 12:22 Idi na posljednji post
  8. Nokia 1110 data cable

    S obzirom da na mobisovim stranicama nisam vidio da imaju u popisu dodatne opreme data cable za ovu nokiu (1110), zanima me da li on postoji uopce za kupiti (serijski ili usb) i koliko to kosta? I da li taj data kabel moze biti spojen paraleno sa punjacem?

    Started by m..., 26-12-2006 13:46
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 639
    27-12-2006 23:57 Idi na posljednji post
  9. 6280 i Mass storage mod

    E, jel tko primjetio da ako imate najnoviji 5.92 firmware, da kad priključite USB kabel, da neće ići u Mass Storage mod jer kaže da se memorijska kartica koristi. Mislim da je problem u tome što su mi teme i melodije na memorijskoj kartici pa zbog toga, ali nisam još isprobao taj scenarij.

    Started by T-Maca, 27-12-2006 20:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.440
    27-12-2006 20:47 Idi na posljednji post
  10. [2310] Dekodiranje/Unlock

    Imam Nokia 2310 Vodafon D2 Imei:353654011908214 kako ga otvoriti? sto58@web.de

    Started by stojko57, 23-12-2006 12:51
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.001
    27-12-2006 15:32 Idi na posljednji post
  11. E-mail problem 6280

    Neznam kud da ovo strpam jer sam novi ovdje, a pošto je pitanje vezano uz nokia 6280 čini mi se da nisam fulao... Ovako, htio bi čitat/pisat mail sa svog moba, ali kad pokrenem e-mail app ispiše mi: Postavke e-pošte su nepotpune. Odem na Postavke poruka-Poruke e-pošte i ispiše mi: Nisu pronađene...

    Started by Lepy, 14-12-2006 09:55
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.256
    26-12-2006 18:46 Idi na posljednji post
  12. N6233 i mms poruke

    Pozdrav, BTW Sretan Božić i Nova godian svima. Imam jedno pitanje, kupio sam N6233 u T-mobileu i zanima me da li se mogu slati mp3-ce ili midi fileovi putem mms-a, jer kada ja izaberem novi mms i pokušam ubaciti zvučni isječak on mi neda da ubacim mp3 ili midi datoteke već samo snimke snimljene...

    Started by gringo, 24-12-2006 16:47
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.227
    26-12-2006 15:26 Idi na posljednji post
  13. 6280 - broj ikona u izborniku

    Pozdrav svima!!!! Kad udjem u meni imam 11 Ikona.Zanima me zasto nemam 12 ko i svi normalni ljudi:) HVALA!!!!!!

    Started by gale99, 22-12-2006 13:52
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.598
    25-12-2006 22:25 Idi na posljednji post
  14. 6280 instaliranje igrica

    Pozdrav imam problem s instalacijom nekih igrica na 6280. Neke nađem na netu zipane, kad ih extractam dobijem samo jedan jar file, prebacim ga na mob i gotovo. većina igrica koje sad skinem zipane, kad ih extractam dobijem brdo fileova, npr a.class, b.class, meta inf i slično. mislio sam da su...

    Started by makiprodol, 23-12-2006 03:02
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.717
    24-12-2006 17:20 Idi na posljednji post
  15. Poruke sa 6280

    Prije nego sam je prodao prebacio sam si poruke na komp i sve je bilo u redu, mogao sam ih normalno otvoriti i pročitati na kompu. Danas idem otvoriti poruke kad ono neki drugi format, VMG file i to nikako nemogu otvoriti. Šta da radim, kako da to otvorim? HELP!!!

    Started by predator, 23-12-2006 19:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 810
    23-12-2006 19:01 Idi na posljednji post
  16. Exclamation nokia 6280 premotavanje video sadrzaja

    Pozdrav svima. Procitao sam dosta o Nokiji 6280 ali niko nije pisao o pregledu video sadrzaja. Zanima me da li je moguce premotavati video zapis??? Desavalo mi se da gledam film (konvertovan u 3gp pomocu allok converter-a) na telefonu a onda primim poziv i film krece iz pocetka!!! Vrrrrrrloooo...

    Started by kizo_vu, 01-12-2006 14:56
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.048
    22-12-2006 14:32 Idi na posljednji post
  17. [6300] Info, review

    nokia 6300 link za review http://www.mobile-review.com/review/nokia-6300-en.shtml link za karakterisitke http://www.gsmarena.com/nokia_6300-1800.php meni se osobno jako svidja i super izgleda :)

    Started by mmiillee, 20-12-2006 23:06
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.783
    22-12-2006 12:13 Idi na posljednji post
  18. Unlock Nokia 6103

    ima možda neko onaj nokia unlocker da mi ga da please

    Started by DOLKI, 21-12-2006 19:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 816
    21-12-2006 22:36 Idi na posljednji post
  19. Nokia 6233 phone beckup

    Ima li neki software osim PCSuit-a za beckapovanje imenika, calendara, notes sa nokie 6233 na PC? Preko PCSuita kad beckupujem imenik, sva imena koja imaju vise brojeva pod svojim imenom izbrljavi i pogresno beckupuje. Probao sam i preko Outlook-a i opet ista prica. Nigde ne mogu da nadjem...

    Started by malivragolan, 09-12-2006 20:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 988
    18-12-2006 20:29 Idi na posljednji post
  20. Nokia 6280

    Ima li neka posebna caka oko spajanja N6280 i kompa? Stalno mi pise mob not found ili not connected! Kabel je original. PC Suite je isto plus upgrade sa nokia stranica i driver isto tako! Gdje je greška?????

    Started by Sator, 06-12-2006 17:58
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 3.230
    18-12-2006 16:08 Idi na posljednji post
  21. VIP akcija

    Vip ima na akciji 2 mobitela za 1 kunu ona spika "team" pa svi u timu zovu for free ostale clanove teama. Znam da su u toj ponudi oba mobitela nokie, jedna je 6070 ali nikako nemogu saznat koja nokia je druga. Ako netko zna bio bih zahvalan da mi javi ^^

    Started by Psyche, 14-12-2006 11:59
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.465
    17-12-2006 01:46 Idi na posljednji post
  22. 6280 Software Pomoć!!!!!

    Pozz svima!!! Dakle,instaliro sam sa CD-ja koji sam dobio sa mobitelom PC- Suite i nakon toga on instalira Conectivity Cable. On se spoji na trenutak i nakon nekoliko sekundi se odspoji. Pokuso sam reinstalirat PC-suite i nakon toga se vise nece ni spojit Jel ima jos koji bolji program za...

    Started by gale99, 10-12-2006 17:44
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.702
    15-12-2006 12:20 Idi na posljednji post
  23. 6288 u prodaji

    2819kn www.hgspot.hr/komponente.aspx?grupa=31

    Started by Vepar, 10-12-2006 19:08
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.084
    14-12-2006 21:51 Idi na posljednji post
  24. Arrow 6280 pitanje Phone Restricted

    Phone Restricted to je pojavilo se kada sam ubacio vip karticu u mob koji je valjda zakodira i kupljen u t-mobile. e sad traži me Restricted Code?! dali to znači da je mob zaključan samo na T-mob ili nešto drugo??

    Started by Šuco, 13-12-2006 21:10
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 844
    14-12-2006 21:05 Idi na posljednji post
  25. 6280: prikaz postotka poslanog podatka putem BT

    znači prva: zanima me dal mogu postaviti kda šaljem neki fajl preko BT-a da mi piše postotak poslanog fajla drugo: zašto oslije svakog stavljanja nove teme moram ponovno stavljati melodiju da mi svira, svaki put m stavi onaj nokia tune..???

    Started by Nono01, 21-11-2006 00:44
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 1.773
    14-12-2006 01:32 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 41 od 85 PrvaPrva ... 31 37 38 39 40 41 42 43 44 45 51 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove