Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 40 od 85 PrvaPrva ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 976 do 1000 of 2110

Forum: Nokia

  1. 6280-pomoć

    skinuo sam s jednog foruma otprilike 30 igrica za nokiu 6280.i tu je nastao problem.iznad svakog linka za download je pisalo da je potrebno file preimenovati u .jar.file je .zip i piše da ga nije potrebno extractati.kada otvorim unutra se nalazi dosta fileova (a.class, b.class,...

    Started by yager, 14-01-2007 15:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.677
    14-01-2007 17:00 Idi na posljednji post
  2. NOKIA code-names!

    Nokia koristi code-names u svojoj produkciji mobitela. doduse, ovo je stara lista, ali ako netko zna za novije modele, slobodno neka napise: 1100 Penny 2100 Amber 2300 Nickel 2600 Tong Bao 2650 Pinocchio 3100 Maxine 3108 DuFu 3120 Wellington

    Started by cime, 19-11-2005 01:09
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 3.476
    12-01-2007 20:54 Idi na posljednji post
  3. 6280 šumi

    Evo kada slušam muziku na mobu pjesme jednostavno šume! imaju neke šumove za koje nemogu odgonetnuti od čega su! jednostavno jako je iritantno! jel zna neko u čem je spoblem?

    Started by perodot, 10-01-2007 17:01
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.274
    12-01-2007 20:49 Idi na posljednji post
  4. Nokia 6233 - sinkronizacija problem

    Nakon sinkronizacije s Outlookom iza "First name-a" mi se ubaci još jedan razmak i onda to jako ružno zgleda u mob-u jer je prevelika rupa između imena i prezimena :) U Outlooku je sva kako i treba biti. Ima li možda tko sličan problem ili zna kako ovo riješiti bez da editiram jedan po jedan...

    Started by gog, 10-01-2007 11:27
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 781
    11-01-2007 19:22 Idi na posljednji post
  5. Molio bih pomoć - NOKIA 3100

    Želio bih otkodirati svoj mobitel tako da može primati i VIP i ostale mreže kao što su TELE, TOmatoe... mada nije tako nužno što se tiče ovih ostalih mreža, uglavnom ima da prima VIP karticu. Molio bih da mi se javi na pp ili ovdje ako je to dopušteno što je potrebno, koji podaci su potrebni da...

    Started by Camay, 11-01-2007 13:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.587
    11-01-2007 14:14 Idi na posljednji post
  6. 3510i hrv guide

    ako netko ima u pdf, ako može neka uploada negdje ili neka mi senda na pm jer na nokijinoj stranici ga nema. tražim, ali ne mogu naći (ili ako ima koja dobra duša da ima papirnate upute koje mu stoje pa da mi ih da. ja sam u rijeci, pa ako je tko voljan...) treba mi za starog, da se malo nauči o...

    Started by jolly_bravo, 09-01-2007 20:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.042
    11-01-2007 13:40 Idi na posljednji post
  7. Dijelovi za 6600 i 3230

    Zanima me koliko bi kostala nova maska i baterija za ove modele i di je mogu nabavit po nizim cijenama?hvala

    Started by Qwasy6, 01-01-2007 19:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.229
    11-01-2007 09:46 Idi na posljednji post
  8. Nokia slusalice

    Imam novi n70 imam osjecaj da je unaj utikac za slusalice jako los. Npr kad slusalice ukpocam tesko ih prepozna uopce, a kad ih prepozna, ne smijem ih micati jer ih opet izgubi. To sam primjetio i na staroj 6260. Je li sam ja pehista ili ima neko logicno objasnjenje za to, mozda i rijesenje?:)

    Started by Kovja, 09-01-2007 20:31
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.375
    10-01-2007 15:59 Idi na posljednji post
  9. Molim unlock 1110i

    Molio bih ako netko zna generirati kodove za otkljucavanje nokie 1110i iz tele2 paketa. IMEI: 353646/01/532126/1 Da li treba u mobitelu biti sim prilikom ukucavanja kodova. Unaprijed zahvaljujem!

    Started by konan1, 04-01-2007 22:17
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.183
    09-01-2007 14:20 Idi na posljednji post
  10. 6233 mijenjanje foldera za primanje podataka preko BT?

    Da li je moguce promijeniti folder primanja podataka preko bluetootha tako da mob to odmah stavlja na karticu? Jer po tome ja ne mogu primat podatke vece od 6mb kolika je memorija telefona!!

    Started by dakinho, 09-12-2006 00:05
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.256
    09-01-2007 12:33 Idi na posljednji post
  11. Nokia games instaler

    Evo tražim ovo već ko zna kolko al nikak nać pa ak neko zna nek pomogne. može bolo koja verzija

    Started by moslavina, 08-01-2007 15:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 834
    09-01-2007 12:31 Idi na posljednji post
  12. [2310] Dekodiranje/Unlock

    jel moze unlock cod za Nokiu 2310 imei :359746007396158 vodafone hvala unapred

    Started by gaga_1971, 29-11-2006 21:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.335
    08-01-2007 13:36 Idi na posljednji post
  13. Pitanje u vezi s otkodiranjem

    Negdje sam procitao da po zakonu o potrosacima kao sto moraju maknuti operaterski softver (npr. onaj vodafoneov shit) moraju i otkodirati mobitel ukoliko je otkodiran, besplatno, jel. Pa me zanima da li je to istina i sto je jos vaznije, pridrzava li se toga bagra iz Mobisa. Zahvaljujem na odgovoru.

    Started by alex, 04-01-2007 14:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 713
    08-01-2007 10:43 Idi na posljednji post
  14. Question Nokia 6101 pomoc - tema?

    frend mi je izbrisao temu iz Nokie 6101 pa ako neko ima da mi posalje, molim vas! Tema se zove Vodafone.nth i mora biti orginal. Skino sam takvu temu s neta, al to nije to.:-/

    Started by melody, 05-01-2007 23:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.197
    08-01-2007 01:21 Idi na posljednji post
  15. nokia 5300 videos

    znal ko stranu za videos za nokiu 5300 ali osim modopo i zedge tu nevaljaju et ako ko moze pomoc hvala :thumbup:

    Started by Azra, 06-01-2007 13:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 824
    06-01-2007 17:05 Idi na posljednji post
  16. Nokia Spyphone

    Evo malo sam trazio po netu:comp: i naisao na ovo http://www.daniel.hr/NOKIA_SPYPHONE.htm , izgleda fora, mozes prisluskivati, slusat razgovore, vidis sve poruke koje su poslane na taj broj, do sad se to samo stavljalo na siemense, pa sam mislio samo da obzanim da od sada to ide i na...

    Started by Qwasy6, 05-01-2007 23:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.305
    06-01-2007 13:46 Idi na posljednji post
  17. softver za Nokiu 5200

    Imam Nokiu 5200 i čula sam da će biti moguće promijeniti joj softver, tj. staviti softver Nokie 5300... Sad ne znam postoji li ta mogućnost za sada... Zna li netko? :kitty:

    Started by Rebbit, 06-01-2007 00:13
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 802
    06-01-2007 00:50 Idi na posljednji post
  18. Foto editor za 6280?

    Postoji li uopce?:-/ Ako da, di ga mogu downloadirati?:comp: Hvala?:thumbup:

    Started by Niđo87, 16-10-2006 19:22
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.272
    04-01-2007 01:04 Idi na posljednji post
  19. nokia 7390

    ima li netko hr meni za nokiu 7390

    Started by bigi, 03-01-2007 17:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 746
    03-01-2007 17:17 Idi na posljednji post
  20. 7210 - provjera stanja računa ne radi

    Koristio sam u tom mobu svakakve kartice i nikad problema, kad danas ubacim Tele blabla karticu i unesem *130# za provjeru računa i neće. Izbaci poruku: Request not completed a nije ni počeo provjeravati stanje.. Ne radi ni nadoplata bonova *131*14-znamenki#. Općenito ne rade nikakvi kodovi koje...

    Started by xlr, 02-01-2007 15:40
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.564
    02-01-2007 21:09 Idi na posljednji post
  21. 6230i igre bluetooth

    moze mi neko ukratko objasniti kako na 6230i stavit java igre preko bluetootha thx

    Started by spela, 27-03-2006 00:51
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.609
    02-01-2007 19:12 Idi na posljednji post
  22. Unhappy unlock nokia 6101

    Koristim Nokia free unlock calculator i ne paše ni jedan kod koji izbaci. Može mi neko pomoć? IMEI: 358362009931124

    Started by --{M@rko}--, 21-04-2006 14:36
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.142
    02-01-2007 12:39 Idi na posljednji post
  23. 6280 problem

    Zasto mi se AMR zvukovi cuju jako tiho a mp3 normalno ??? Kod drugih mobitela ti isti zvukovi rade normalno !

    Started by Dixi, 27-12-2006 13:14
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 743
    31-12-2006 13:25 Idi na posljednji post
  24. 6233 brzo biranje problem

    Pozdrav grupi. Problem je kad zovem preko brzog biranja mob prvo pokusava uspostaviti video poziv i kad neuspije ponavlja kao glasovni. Prckao sam po opcijama i nisam nigdje nasao gdje bi to mogao iskljucit. Hvala na svim odgovorima!!!

    Started by vladekic, 29-12-2006 19:09
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.774
    30-12-2006 17:04 Idi na posljednji post
  25. nokia 1110 insert sim

    telefon je pao u vodu posle ciscenje sve uredno radi ustvari nece da cita sim kartica sta moze da se uradi sa ovaj problem ako neko moze da mi pomogne

    Started by vlado, 30-12-2006 00:05
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 730
    30-12-2006 15:49 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 40 od 85 PrvaPrva ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove