Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 38 od 85 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 926 do 950 of 2110

Forum: Nokia

  1. Nokia 6230i

    Ovako molio bih vas ako netko zna zasto se nokia 6230i isprazni za 5-6sati na standbyu.koji je kvar i koliko to košta Hvala

    Started by marin1988, 29-01-2007 13:41
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.188
    03-02-2007 12:41 Idi na posljednji post
  2. Nokia 8910 nema flet

    znaci imam nok. 8910 ali dobio sam je bez flet i lizgac ,hocu da stavim drugi ali konektor na plocu je unisten,dali zna neko gde ide hocu direktno da zalepim mic.na konektor i tako da radi tel. za sad ako zna neko da mi pomogne hvala

    Started by vlado, 02-02-2007 12:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 671
    02-02-2007 12:46 Idi na posljednji post
  3. Nove Nokie

    nokia izbacila cetiri nova modela srednje klase: www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php

    Started by Vepar, 29-11-2006 11:34
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.556
    01-02-2007 13:35 Idi na posljednji post
  4. Ima li uopće šanse dekodirati 1112i?

    Radi se o Tomato Nokiji 1112i koju sam dobio na nagradnoj igri. Sad... Skužio sam, zahvaljujući nekim forumašima da se Nokija ne može više otkodirati via kod *#pw+XXXXXXXXXXXXX#. Danas sam bio u ZGB. Odnio sam mob u onaj dućan na autobusnom kolodvoru i tamo su pokušali otkodirati Nokiju. Stavili...

    Started by Moby, 12-01-2007 20:39
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.914
    01-02-2007 00:00 Idi na posljednji post
  5. molim pomoć zamjena mobova

    dali mi se moj BS c81 star 1 mj zamjenit za nokiu 6630 symbian sa novom maskom i baterijom . molim vaše mišljenje

    Started by Aaron, 30-01-2007 18:13
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.775
    31-01-2007 14:31 Idi na posljednji post
  6. Nokia 6070

    Gledan na mobilnisvet.com ovu novu nokiu i mogu vam reci da ne izgleda loše.Jel ju ima netko.

    Started by konan1, 07-07-2006 15:28
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.941
    30-01-2007 15:37 Idi na posljednji post
  7. nokia 6170 - kako rastaviti

    dali je netko mozda rastavljao nokiu 6170 ...trebao bih ocistiti lecu kamere... ...ili dali netko zna na netu gdje bih mogao naci kako ga rastaviti ?

    Started by doofy, 29-01-2007 16:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 665
    30-01-2007 14:43 Idi na posljednji post
  8. nokia 6288

    imam jedan veliki problem!!!!! polupao sam display na 6288 jel ima netko tko to popravlja i koliko to otprilike košta? unaprijed zahvaljujem!!!!

    Started by conto, 30-01-2007 00:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.036
    30-01-2007 12:33 Idi na posljednji post
  9. Koj mobitel da uzmem

    Ljudi pomozite mi u udluci koji mobitel da uzmem za max-1900kn naravno na crno

    Started by Sony Ericsson, 20-01-2007 10:39
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 37
    • Pregleda: 3.003
    29-01-2007 23:26 Idi na posljednji post
  10. pojačati zvuk na 6280

    Kad snimam zvuk mobitelom pretiha je reprodukcija.Jel se to može pojačati?

    Started by kroata, 27-01-2007 16:13
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.209
    29-01-2007 20:29 Idi na posljednji post
  11. 8800 veca baterija

    da li netko zna da li ima negdje za kupiti (moze i vani) baterije veceg kapaciteta za 8800?

    Started by vkosalec, 29-01-2007 18:09
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 672
    29-01-2007 18:09 Idi na posljednji post
  12. Nokia 6131 kod

    Dakle radi se o sljedećem,kupio sam nokia 6131 od nekog čovjeka davno i prošlo je pola godine,mobitel je koristila moja stara.I sada je tek skužila da kada hoće nešto obrisati ili nešto drugo da traži kod otljučanja ili tako nekako....pošto je onaj početni kod kada ga dobijete 0000 to je prijašnji...

    Started by domba, 29-01-2007 10:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 827
    29-01-2007 10:52 Idi na posljednji post
  13. 3100 dekodiranje

    Da li netko zna koji je box serial za dekodiranje ove Nokije kodirane na VIP, verzija soft-a je 6.01. Napominjem da ne prima kod izračunat sa box serialom v2, što je za 3100 uobičajeno. Hvala.

    Started by dejoo, 26-01-2007 13:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 880
    27-01-2007 17:01 Idi na posljednji post
  14. nokia 7710

    zna li itko ako se ovaj model moze naci u prodaji i kolko bi kostao?

    Started by m@rko, 26-01-2007 12:19
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 775
    26-01-2007 20:37 Idi na posljednji post
  15. nokia 1112=pozivi

    Imam Nokiu 1112 i kupio sam je prije mjesec dana.Problem je u tome da više ne mogu nikoga nazvati,niti mene netko može nazvati. Stvar je u tome šta kad ga uključim,nema niti jedne crte signala,a sa drugim mobitelima na istom mjestu u isto vrijeme ima signala.Ako netko zna u čemu je stvar,molio bih...

    Started by THE NO, 25-01-2007 14:13
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 772
    25-01-2007 19:06 Idi na posljednji post
  16. Pomoc?

    Mozete li mi napisat kako se mogu aktivirati da mogu predati oglas ili sudjelovati u oglasima, jer kad se pokušam ulogirati automatski mi napiše da moj korisnički račun nije raspoloživ.

    Started by jalic, 25-01-2007 15:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 670
    25-01-2007 15:38 Idi na posljednji post
  17. Nokia 3100 problem sa zvučnikom

    Jednom poznaniku sam dao navedenu Nokiu.Problem kod moba je taj šta ne radi zvučnik.Zvučnik radi samo kod razgovora,ali ne kod preslušavanja melodija.Mobitel nikad nije pao,niti je oštećen,a zvučnik pretpostavljam nije razbijen.Zvučnik se malo čuje tek kad se skine maska i malo pritisne ekran,ali...

    Started by THE NO, 25-01-2007 14:18
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.202
    25-01-2007 14:57 Idi na posljednji post
  18. Skriveni "warranty" meni na 6280

    Evo,6280 stigao sa sw-updatea i primijetio sam da su sad u onom "Warranty" meniju izbrisane sve vrijednosti (minusići umjesto brojeva),jedino Life Timer prikazuje cca 10min razgovora (to je otkad sam ga dobio). Pa me zanima mogu li se te vrijednosti nekako upisati (npr mjesec kupnje i to)?

    Started by Balkanac, 24-01-2007 22:22
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.157
    25-01-2007 00:25 Idi na posljednji post
  19. nokia 6131 , pomoc

    Izvinite ako je ovo bilo,samo se nadovezujem na prethodne postove.Naime kad odem na nokijinu stranicu i pronadjem update software za nokiu 6131, oni mi nude samo update preko gprs-a .Gdje bih mogao da skinem pravi software update za 6131 pa da ga lijepo unesem preko pc-a. pozdrav iz...

    Started by zumzara, 24-01-2007 23:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 611
    25-01-2007 00:04 Idi na posljednji post
  20. 6280 soft update

    tko to radi najpovoljnije i da li to mogu sam preko onog usb kabla i kako sorry ako sam nekom naporan, ali nemam iskustva u tome a ne bih htio sjeb... njoku

    Started by bulletdb, 09-09-2006 18:35
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 60
    • Pregleda: 7.524
    24-01-2007 22:14 Idi na posljednji post
  21. Snimanje razgovora na N6280

    Znam da ima opcija snimanja razgovora tijekom telefonskog poziva ali me zanima dali se mogu isključiti tonovi (beep-ovi) koji se čuju s obje strane linije dok je opcija uključena. Hvala!

    Started by antosb, 24-01-2007 08:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.060
    24-01-2007 15:56 Idi na posljednji post
  22. Nokia 6280 interna memorija

    Totalno sam zbunjen... Čitao sam na gsmarena da postoji neki kod za "otključavanje" interne memorije tog modela i da u stvari ima 128mb, ali da je zaključana na 6mb... Ima li tu štogod istine?

    Started by Tito Puentes, 22-04-2006 23:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 6.798
    24-01-2007 14:59 Idi na posljednji post
  23. Otprilike, koliko love za 6080?

    Evo, do sada, doslovno nitko mi se nije javio za Nokiju 6080. Možete mi kazati koliko bi bilo pametno tražiti za taj mob. Kupljen je pred par dana u Mobis-partner dućanu za 1600kn, nezaključan, nebrendiran. Pokušao sam ga utopiti za 1200kn, ali ne ide. Mob nema proširivu memoriju, ima svoje cca...

    Started by Moby, 20-01-2007 18:15
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 1.408
    24-01-2007 08:36 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6233 .

    Poz Forum , eto dobio NOKIA 6233 , koji je bllokiran a sasvim nov u paket, moze se uci u menu i nekim ostali opcijama ali kada sestavlja Kartica na Ekran se vidi: Phone restricted i kad stisnes yes Enter restriction code: i to je sve za sada moje pitanje je, sta ja mogu sa ovim mob, na servis se ne...

    Started by samsung, 23-01-2007 20:17
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.106
    23-01-2007 23:30 Idi na posljednji post
  25. Q: 6230i aplikacije

    Frendu sam instalirao neke igre, i cini mi se ko da je limitiran prostor za aplikacije na par MB. Jel se može ti kako proširiti?

    Started by -TOT-, 22-01-2007 16:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 944
    23-01-2007 18:47 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 38 od 85 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove