Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 37 od 85 PrvaPrva ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 901 do 925 of 2110

Forum: Nokia

  1. MobyExplorer...pomoć

    Pozdrav... Naime, pošto na 6280 nemam Thawte Premium Server CA moram koristiti unsigned verziju MobyExplorera, al problem je taj što ja uopće nemam: Select Internet Access and set the access permissions to Never Ask. Select Read User Data and set the access permissions to Never Ask. Select...

    Started by 2fast, 11-02-2007 19:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.720
    11-02-2007 20:25 Idi na posljednji post
  2. Arrow Nokia 7373 & Opera Mini

    Ovako, trebao bih neki link gdje da skinem Operu Mini za Nokiu 7373, jer službena starnica od Opere Mini nekaj šteka...treba mi za rezoluciju ekrana 240x320...zahvaljujem! :thumbup:

    Started by .El Nino., 07-02-2007 21:45
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.535
    11-02-2007 18:11 Idi na posljednji post
  3. Arrow nokia 6230i video

    htio bi stavit filmove u 3gp formatu na mob sve je convertirano,sve radi,al je memorija telefona premalena da bi se na nju prebaci pa moram direktno na karticu,a kad bilo shto na karticu prebacujem s kompa dodje do samog kraja i onda napishe da nemozhe prebacit.UPOMOCH:freakout: !!! P.S.imam...

    Started by ExTaza, 09-02-2007 09:39
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 909
    11-02-2007 14:40 Idi na posljednji post
  4. Nokia 6280 - v5.94 DP

    Izasla je nova verzija softvera za Nokiju 6280, 5.94, ali je navodno radjena samo za Vodafone. Doduse nasao sam i product code za T-Mobile Hrvatska te razlicite nebrandirane serije iz drugih drzava, ali ne i za Hrvatsku, tj. vi koji ste ju kupili u Mobisu nista...Inace nema nista specijalno novo,...

    Started by T-Maca, 12-01-2007 18:20
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 5.538
    10-02-2007 22:04 Idi na posljednji post
  5. 6280 - Nokia.nth tema

    Pozz svima. Imam jedan problem : na 6280 sam slučajno obrisao defaultnu Nokia.nth temu,pa ako bi ju netko mogao izvući sa svoje 6280 i poslati mi je na marinmilovic12@gmail.com. Hvala

    Started by Balkanac, 10-02-2007 18:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.196
    10-02-2007 20:42 Idi na posljednji post
  6. 6610 nova maska?

    ima li u zg kupit zamjenska maska za 6610... za nekih 40kn ako ima i di? glupo je davat 100kn il vise za orginal za takav mobitel

    Started by dubrava, 05-02-2007 21:09
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.520
    09-02-2007 23:35 Idi na posljednji post
  7. Nokia 6131 zbrejkana

    Imam nokiu 6131 i odjednom je zbrejkala, kad bi stisa kasmeru pojavia bi mi se bijeli ekran, zatim se sama resetirala, pa mi se pojavljivalo phone restricted, i sad mi se nece upali, pojavi se ono nokia i onda zacrni i zabijeli ekran i ugasi se, uspia sam ga par puta upaliti sa zvijezdico i...

    Started by sparco_zd, 09-02-2007 00:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 634
    09-02-2007 19:01 Idi na posljednji post
  8. nokia 6230 - nema vibre

    imam navedenu nokiu i skuzio sam da nema vibre. znate di bi mogao biti kvar i koliko bi doslo da se otkloni? unaprijed hvala.

    Started by SrKi, 07-02-2007 19:02
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.569
    09-02-2007 13:21 Idi na posljednji post
  9. Hands Free - Gdje Najpovoljnije Kupiti

    Gdje najpovoljnije kupiti Hands free za Nokiu N70 - mislim da je on standardan i da može na dobar dio Nokia npr. može na Nokiu 6610i.

    Started by afroman, 03-02-2007 20:34
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.747
    09-02-2007 10:09 Idi na posljednji post
  10. Nokia 8800

    Imam ponudu za kupiti polovnu 8800 nokiu, pa ako ima netko nekakvih iskustava s tim aparatom molio bi da mi navede njegove karaktreistične mane

    Started by jalic, 25-01-2007 15:35
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 3.261
    08-02-2007 16:46 Idi na posljednji post
  11. Nokia 6280 - Novi soft

    Jeli istina da ako imate garanciju u Mobisu vam moraju besplatno saviti novi software??

    Started by bomatija, 19-01-2007 12:24
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.667
    08-02-2007 00:05 Idi na posljednji post
  12. trazim program

    ovak trebam program nesto slicno super-u samo da ima opciju za stavit titl na mp4. jel postoji tako nes? ispricavam se ako postoji ovakav thread, ako postoji sma mi metnite link i lockajte topik ili privatnu poruku & delete topik

    Started by MiniMe, 07-02-2007 22:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 731
    07-02-2007 22:50 Idi na posljednji post
  13. Servis Nokia - prasina pod displeyom?

    Koliko im treba da mi pociste prasinu ispod displeya? Jeste imali slicne probleme? Jer si mislim ako to jednom otvore i ociste, da bi prasina jos lakse mogla ici unutra. Prasina mi je dosla od nosenja u dzepu naravno. Hvala.

    Started by Lejzermaster, 04-02-2007 21:23
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.734
    07-02-2007 20:04 Idi na posljednji post
  14. 6280 i superljepilo

    Slučajno mi je kapnulo malo superljepila na stražnju masku 6280. Jel se može to nekako maknut? Radi se o žutom UHU. Plz help,ovo je katastrofa

    Started by Balkanac, 05-02-2007 23:47
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.374
    07-02-2007 11:13 Idi na posljednji post
  15. Kodovi za nokiu

    uzimam novi mobač pa me zanima koji su sve kodovi osim onog strandardnog *#000#, za provjeru dal je mobač novi ili korišten. zanima me jel se može do kraja izbirsati svaki podatak o korištenju moba? konkretno N73 je u pitanju.

    Started by jonyb, 07-02-2007 09:10
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.175
    07-02-2007 10:08 Idi na posljednji post
  16. Smile [2310] Dekodiranje/Unlock

    ljudi kako dali moze ovim putem da se otkljuca nokia 2310 na prihvata nase kartice.radi samo na vodafonove. serijski broj je: 353653019180305. ako neko moze da pomogne nek se javi. unapred zahvalan.

    Started by boki019, 05-02-2007 21:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 636
    06-02-2007 22:09 Idi na posljednji post
  17. Ne mogu poslati MMS s mp3 na 6101

    Pokušao sam već 5 puta poslati MMS s Nokije E70 na Nokiju 6101 Vodafone. MMS sadrži mp3 melodiju, veličine 314KB. Znate li u čemu je problem? Vidim da 6101 podržava mp3, ali ovo mi nije jasno, tim više što osoba koja posjeduje Vodafone 6101 opće ne primi niti "okrnjeni" MMS, a meni u Izvještajima...

    Started by Moby, 26-01-2007 00:34
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.031
    06-02-2007 20:28 Idi na posljednji post
  18. zajednicki hands-free kao 6230

    Koji mobiteli imaju isti konektor za hands-free kao N6230?

    Started by brule85, 06-02-2007 12:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 571
    06-02-2007 19:55 Idi na posljednji post
  19. Nokia 6280 i 6233 - pitanje za servisere

    Pozdrav! Imam problem sa dva telefona.Naime ne mogu nikako da ih startujem sa baterijom,ali kada ih prikljucim na MJ-76 (Nokia 6280) ili MJ-82 (Nokia 6233),sve radi bez problema.Mogu da ih flashujem,da ih starujem u local modu ili u normal modu.Medjutim,sa baterijom ne ide nikako.Proveravao sam...

    Started by sasa71, 06-02-2007 15:43
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 562
    06-02-2007 15:43 Idi na posljednji post
  20. Question 6111- bljeskalica stalno radi

    na n6111 stalno radi bljeskalica i kad je uključen? help ? ima li neki kod za reset ili je greška u nečumu što se neda bez servisa???:confused:

    Started by miro1985, 05-02-2007 23:54
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.147
    06-02-2007 00:18 Idi na posljednji post
  21. realna cijena 7600?

    Gledam u oglasniku, cijena je jedna od 450kn i 750 kn. To mi je fakat puno. Jel to realna cijena ili........ po meni je jaaako puno

    Started by FatalERROR, 14-12-2006 22:06
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 880
    05-02-2007 22:46 Idi na posljednji post
  22. Nokia 6234

    Pozdrav svima. uzeo sam navedenu nokiu i na prvi pogled jako sam zadovoljan. ako ima neko kakve prijedloge oko nadogradnje software-a, kako namjestit postavke za optimalan rad i ostale konstruktivne prijedloge bio bih vam zahvalan. TNX

    Started by loon4tic, 02-02-2007 14:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 875
    05-02-2007 16:57 Idi na posljednji post
  23. Koju Nokiu?

    Imao sam sve do nedavno nokiu 5140, solidan i nepoderiv mobitel... al i njemu je odzvonilo! Puko sam i bacio ga u zid, svi mi kažu da se display ne isplati popravljat.... Čitam ovdje da je asljednik tog mobitela Nokia 5500. Ali i čitam dosta loših kritika o njoj. Sad me zanimaju jesu li te...

    Started by Maks02, 02-02-2007 16:14
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.093
    05-02-2007 15:56 Idi na posljednji post
  24. Debrandiranje N2310

    Zanima me može li se debrandirati Vodafoneova Nokia 2310. Dali se to radi preko romote otključavanja ili je jedini način flashanje novog softwarea

    Started by Krompirko, 03-02-2007 21:22
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 991
    05-02-2007 15:48 Idi na posljednji post
  25. razbijena nokia 6233

    Pozdrav svima! Molio da mi kažete da li se može zamijeniti maska i gdje u Osijeku, te po kojoj cijeni? kratka priča...bila mi u džepu, trčim na fiksni tel, nabijem se u ćošak stola i zdrobim mobitel :(

    Started by frki16, 02-02-2007 19:07
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.005
    03-02-2007 18:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 37 od 85 PrvaPrva ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove