Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 36 od 85 PrvaPrva ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 876 do 900 of 2110

Forum: Nokia

  1. 6070-jednostavnost unlocka

    Koliko jednostavno se otkljucavaju ove nokie?Jel pomaže kalulator ili je ista situacija kao na 111oi?

    Started by konan1, 25-02-2007 08:45
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 908
    27-02-2007 16:15 Idi na posljednji post
  2. Nove Nokije series 40 - kada?

    Šta se ovo događa? Nokia i dalje najavljuje samo symbian modele. Fanovi serije 40, među kojima sam i ja, su razočarani. Zna li iko barem nekakve glasine kada će biti predstavljeni novi s40 telefoni? Očekujem nasljednika 6270/80.

    Started by points, 21-02-2007 15:07
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.887
    26-02-2007 12:51 Idi na posljednji post
  3. n6288 dekodiranje

    kolko sam shvatil 6280 /88 su slični modeli dosta. pa ak se jedna ne može dekodirat (ili jako teško) jel ista stvar kaj se tiče 6288

    Started by tomy81, 23-02-2007 00:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.139
    24-02-2007 13:14 Idi na posljednji post
  4. nokia 6070 - micanje t-mobile softa

    kak da stog mobitela maknem t-mobile sranja

    Started by Antonio123, 19-02-2007 17:56
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.778
    23-02-2007 23:42 Idi na posljednji post
  5. Nokia 6820 - mane i vrijednost

    Evo zanima me u vezi te nokie,koje su im mane,jel izdrzljiv taj preklopni mehanizam ili se lako kvari,takodjer kakve su cijene,jer nisam ih bas vidio u oglasniku. Pozz DA NE BI BILO JOS BUDUCE ZABUNE,RADI SE O DOTICNOM MODELU

    Started by A112, 21-02-2007 20:46
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.002
    23-02-2007 07:16 Idi na posljednji post
  6. 6030 hr meni

    se može ubaciti hr jezik u 6030 i ak da, kolko para

    Started by tomy81, 22-02-2007 14:42
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 611
    22-02-2007 15:02 Idi na posljednji post
  7. Nokia 8850

    Otišla mi slušalica, pa me zanima di se može nabaviti ili servisirati (tko to još radi za ovaj model) ? ?

    Started by TheBoss, 18-02-2007 11:41
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.540
    22-02-2007 12:04 Idi na posljednji post
  8. Animacije u sms poruci

    Naime zanima me zašto nokiee ne mogu primat ni slat animacije kao i drugi mobiteli (SE Samsung Motorola) ja sam probao stavit animacije od motorole i preimenovao ih u .ota i kad uprem dodati sliku imam za ozabrat ove motoroline ali ih nemogu umetnuti sad me zanima ima li koji trik da ja to umetnem...

    Started by OuttaControl, 18-02-2007 23:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.101
    19-02-2007 17:34 Idi na posljednji post
  9. Nokia 5200 usb kabel

    Da li zna netko mogu li spojiti N5200 sa USB kabelom od fotica. Imam neki kabel od starog Olympusa i pase. Ali kad konektiram nece mi ga PC suite prepoznati. Barem ne na Nokia modu. Prepoznaje samo printing & media, ali mi to nicemu ne sluzi.

    Started by clyde, 17-02-2007 16:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.362
    18-02-2007 15:58 Idi na posljednji post
  10. 6233 product key

    Znaci, treba mi ako netko zna, product code za 6233, da mogu dobiti hrvatski jezik (po mogucnosti nebrandirani ;) )....Ako itko zna, bit cu vrlo zahvalan...

    Started by matrixcore, 16-02-2007 23:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.112
    17-02-2007 16:23 Idi na posljednji post
  11. Nokia 7373 & Nokia HDW2 BT

    Kupil sam curi N 7373 i zatim BT slusalicu HDW2.Mob je kupljen u ducanu a slisalica od frenda.Uspio sam spojiti jednom telefon i slusalicu,upariti ju s telefonom.Radila je jedno 15 sec. i ugasio ju .Nakon pola sata ju opet upalim i telefon ju vise nemoze naci.Isprobavali smo na jedno 5-6 telefona i...

    Started by DARČA, 17-02-2007 10:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 935
    17-02-2007 13:28 Idi na posljednji post
  12. Baterije u Nokijinim mobitelima?!?

    Ok, ne zhelim zapochinjati svadju ili prepucavanja. Jednostavno me zanima ako josh kome, osim mene, nije bash najjasnija Nokijina politika kad su u pitanju baterije koje stavljaju u svoje uredjaje tj... "autonomija" koju njihove baterije pruzhaju?? Eto, upravo pogledao specifikacije 20-ak...

    Started by Goone, 14-01-2007 17:54
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 3.552
    16-02-2007 19:26 Idi na posljednji post
  13. Nokia 6280 Vibrator Krepao

    Trebam hitno pomoc, vibrator je krepao, sta da napravim ??? Pomoc ljudi !!! Probao sam bateriju izvadit,resetirao mobac al ne radi vibra !

    Started by Dixi, 04-02-2007 12:15
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.182
    16-02-2007 16:27 Idi na posljednji post
  14. nokia 6131 product code

    htio sam da ubacim novi software u nokiu 6131,a citao sam nesto da treba da promijenim product code da bih sa novim softwerom dobio i Hrvatski jezik.Da li neko zna da mi napise koji product code treba da unesem. pozdrav svima

    Started by zumzara, 13-02-2007 14:41
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.461
    16-02-2007 09:39 Idi na posljednji post
  15. 6280 Theme

    Dali je normalno da 6280 nakon svake promjene teme vrati zvuk zvona i sms-a na default???

    Started by Hax24, 10-02-2007 21:53
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.007
    15-02-2007 22:17 Idi na posljednji post
  16. Nokia 6170/help!!!

    ...moze li mi netko pomoci,kupujem za poklon nokiu 6170 i volio bih da mi netko kaze njegove tehnicke karakteristike iz prve ruke,a posto mob.ide klincu od 14 godina interesira me pored ostalog da li ima mp3,itd...unaprijed hvala na odgovorima,pozdrav...

    Started by monteparadiso, 14-02-2007 22:34
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.104
    15-02-2007 21:10 Idi na posljednji post
  17. Nokia 7380 - nigdje je nema!

    Naime, Nokiu 7380 tražim već duže vrijeme i vidim da je nema baš ni po dućanima, niti da je netko ovako prodaje...molio bih ako itko zna di se taj mob može kupiti, nabaviti, ukrasti ;D ili neka slično neka mi javi adresu ili neki kontakt na PM! Zahvaljujem! :thumbup:

    Started by .El Nino., 12-02-2007 13:30
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 53
    • Pregleda: 4.826
    15-02-2007 16:27 Idi na posljednji post
  18. N 7370 hr language pomoc

    Molim pomoc! Napravila sam upgrade sw sa NSU prije nego sam promijenila product code telefonu i naravno izgubila hr menu. Kako da popravim gresku, tj. ima li netko product code za HR? Ili mogu nekako drugacije dobiti hr menu (a da nije Mobis naravno!)?

    Started by Rona, 15-02-2007 10:05
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 577
    15-02-2007 16:24 Idi na posljednji post
  19. Nokia 3220 i problem sa loopset-om

    Imam loopset (LPS4-petlja) i Nokiu 3220. Zelim ukljuciti auto-answer za loopset, odem u mobitelu na Settings>Enchacement settings>Loopset>Automatic answer on, ali mi mobitel ne reagira, kada pozovem zvoni do kraja, uopce ne zeli prebacit vezu u mikroslusalicu u uhu. Sto ciniti? U cemu moze biti...

    Started by brule85, 15-02-2007 01:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 561
    15-02-2007 01:41 Idi na posljednji post
  20. Nokia 3220

    Evo zanima me kojim se kablom ona soaja na Pc jel onim DKU2 i di ga mogu kupit

    Started by streetrace777, 14-02-2007 21:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 695
    14-02-2007 22:40 Idi na posljednji post
  21. Question Jedna bt slusalica na dva mobitela

    Pozdrav, Zanima me sljedece, znam da je moguce imati jednu slusalicu, i odgovarati na pozive sa dva telefona, a zvati odnosno koristiti glasovno biranje samo sa jednoga. Ali isto tako Nokie navodno rade probleme u ovakvim situacijama. E sad ja imam Nokiu 6280 i SE t630, a zapela mi je ta...

    Started by RimtuTiTuki, 12-02-2007 14:17
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 812
    13-02-2007 23:58 Idi na posljednji post
  22. n6280 nesto u opcijama ili bug?

    nokia 6280 07-09-06 v5.92 rm78 (c)nokia imam tu verziju softa koja je dosla sa mobom i koliko vidim vip je nekaj prcako po njemu jer imam vodafone live ikonice i sliku od v.livea dok ga gasim. e sad problem mob se zna zamrznut dok slikam i srusi se (bjeli ekran pa se opet vrati sve u...

    Started by MiniMe, 08-02-2007 17:13
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.355
    12-02-2007 23:10 Idi na posljednji post
  23. Organizacija foldera

    Ovako, imam nokiu n70 i ne sviđa mi se to što mi sve slike i video stavlja u jedan folder, a to ne mogu nikako razdvojiti...ili bar ne znam. Znam da se mogu napraviti nove mape ali nije to to. Pa stoga imam pitanje: koja nokia (moze i sony ericsson) ima organizaciju foldera kao i na kompjuteru...

    Started by bubalist, 12-02-2007 17:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 897
    12-02-2007 22:38 Idi na posljednji post
  24. nokia 6230i i nov sw!

    Imam nokiu 6230i sa verzijom softvera V 03.40 od 23.05.2005god.Koja je najnovija verzija softvera za pommenuti tel i koje su prednosti u poredjenju sa aktuelnom V 03.40? Pozdrav Vlado!

    Started by vlado1968, 12-02-2007 21:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 915
    12-02-2007 21:45 Idi na posljednji post
  25. Nokia Series 40 Theme Studio 2.0 (6111, 6270, 6280, 6233 & 7630)

    Nokia Series 40 Theme Studio 2.0 !!! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

    Started by cime, 20-12-2005 20:13
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 17.178
    11-02-2007 20:46 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 36 od 85 PrvaPrva ... 26 32 33 34 35 36 37 38 39 40 46 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove