Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 85 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 851 do 875 of 2110

Forum: Nokia

  1. nokia 6280 problem sa memorijskom

    ovako - imam problem sa memorijskom karticom na nokiji 6280 ne ocitava ju kad ju umetnem - do cega bi to moglo bit i kako to sredit?? hvala:D

    Started by shadow_ri, 11-03-2007 12:28
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 810
    11-03-2007 21:30 Idi na posljednji post
  2. Anketa Anketa: Najbolji Od Najboljih

    Dajte svoj glas i prokomentirajte zašto je baš taj model po vama najbolji ili najgori.

    Started by jalic, 04-03-2007 10:13
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 3.700
    11-03-2007 19:55 Idi na posljednji post
  3. [7390] Sto mislite o nokiji ?

    molim misljenja i iskustva s tim mobom prije nego li se odlučim za kupnju:spin: :spin:

    Started by jessy05, 17-02-2007 19:12
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 4.806
    11-03-2007 17:08 Idi na posljednji post
  4. N93 vs. 3310

    :D Koji je bolji..inače 3310 je bia moj prvi mobitel...ona igra na njemu space impact vrlo vjerovatno imam jedan od najjačih scorea uopće..a tek bantumi to će biti prva igra koju ču igrati na n93 kad ga kupim..?:D

    Started by (s)misao, 11-03-2007 00:23
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.091
    11-03-2007 12:16 Idi na posljednji post
  5. Nokia 6270 - problem

    Već 6 mjeseci imam problem s mobitelom ali sad mi je pocelo stvarno smetati... Naime ne mogu pohraniti kontakt na SIM karticu a sve ostalo radi savršeno. Kad pokušam spremiti kontakt izbaci mi poruku: Operation failed Isprva sam mislio da je do SIM kartice pa ju zamjenio, i ništa, pa sam mislio...

    Started by Jerac, 08-03-2007 10:27
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.474
    09-03-2007 13:44 Idi na posljednji post
  6. Dekodiranje Nokia 6131???

    Kako mogu otkodirat Nokiu 6131 ? T-Com je naporan sa svojim softwerom... Ako ima kakav progy na netu ili jos bolje da se ja ne zaebavam sa time znate li koga u Rijeci tko bi to mogao napraviti???

    Started by Psyche, 07-03-2007 19:35
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.813
    08-03-2007 12:13 Idi na posljednji post
  7. Oprez korisnici 6280!!

    Pazite da se ovo i vama ne bi dogodilo.... ;) http://www.mobiletoday.co.uk/content/15718.asp?men=&sub=24&txtSearch=6280

    Started by matrixcore, 17-02-2007 22:52
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 4.656
    07-03-2007 16:04 Idi na posljednji post
  8. 6131-crko zvucnik

    neki dan mi ispala nokia 6131 na beton i ne radi zvucnik. sve ostalo radi,ali zvucnik ne. jedan prijatelj mi kaze da je mozda riknula maticna.da li je to moguce?

    Started by Vepar, 26-02-2007 14:17
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.231
    07-03-2007 08:17 Idi na posljednji post
  9. 6280 problem!!

    ovako imam problem sam nokiom 6280 kada izvadim sim karticu mob radi uredno ude u meni i sve samo kaj nemogu zvati sada ovako kada stavim sim karticu kada ga upalim kada prođe onaj logo di pisee plavo nokia onda se ekran zabijeli i zagasi i tako 3 ili 2 puta i mob se zagasi sada neznam koji mu? ...

    Started by mpalajs3, 06-03-2007 21:52
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.211
    07-03-2007 00:53 Idi na posljednji post
  10. Ikone na 6280

    znam da je bilo na forumu, ali nemogu nać. može netko tko ima pakete ikona za theme editor uploadat ih?! ili stavit link gdje se mogu skinut

    Started by yager, 18-02-2007 16:07
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 908
    06-03-2007 23:40 Idi na posljednji post
  11. Razbijena 6280 molim savjet

    e ovako, posepremao sam sobu i ostavio mob ispod kauca na razvlacenje i kada sam ga sklapao, sam zaboravio na mob i zgnjecio ga. ekran. razlile su se boje naravno, nis se ne vidi, mogu se samo javljat. bed je sto mi je to jedini mob. dali netko zna dali je to moguce popravit i kolika bi bila...

    Started by zicozg, 18-02-2007 14:45
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.660
    06-03-2007 15:28 Idi na posljednji post
  12. Nokia Software Updater

    Instalirao sam dotični za Nokiju 6270, imam sve potrebne zahtjeve (requirements), ali prilikom otvaranja Updatera, samo se pojavi uvodni prozor sa logom i zablokira se. Probao sam i restart računara, ne pomaže. Šta bi moglo da bude problem?

    Started by points, 27-02-2007 09:17
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.835
    06-03-2007 01:37 Idi na posljednji post
  13. USB punjac za Nokiu 6280

    Ima li gdje kod nas kupiti USB punjac za Nokiu 6280, dakle USB kabel kojim mogu puniti ovu Nokiu dok istu koristim kao modem za spajanje na net? Ovako mi isisa bateriju za par sati.... Zahvaljujem

    Started by fat-boy, 04-03-2007 20:21
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 904
    05-03-2007 22:22 Idi na posljednji post
  14. 6280 i word

    jel ima kakav program da mogu čitati word dokumente na nokiji 6280 hvala

    Started by jokica125, 11-02-2007 20:36
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.248
    05-03-2007 00:39 Idi na posljednji post
  15. [6280] i miniSD

    koliko je najveca kartica koju ste koristili i da li se moze podijeliti u dvije particije

    Started by bulletdb, 01-12-2006 14:11
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 45
    • Pregleda: 4.528
    05-03-2007 00:18 Idi na posljednji post
  16. Arrow Problem sa memorySD - unlock needed!

    imam jedan "sitni" problem vezan za mamorijsku karticu... naime, uslijed nemilih dogadjaja i uzimanja silnih i raznih opojnih sredstava, meni se uvrtila ideja u glavu da mogu zakljucati SD karticu tako da niko nemoze pogledati content iste ali... desilo se zapravo da sam zaboravio code! :wall: ...

    Started by oFFgotoFF, 03-03-2007 14:32
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 712
    04-03-2007 02:18 Idi na posljednji post
  17. 6233 pomoć

    imam tu Nokiu i želim na njoj imati vodafone live. na vipu sam. zvao sam 10 puta službu i oni mi stalno šalju onaj vip.live.hr postavke. Objasnim im da na njemu ne mogu imati slike ni 3g meni(sve je upalito). izbornik je onaj crno bijeli, bez slika. Užas, koda imam mob star 10 godina. Gdje mogu...

    Started by Gigi, 03-03-2007 20:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.407
    03-03-2007 21:02 Idi na posljednji post
  18. N6280 i glasnoća kad zvoni!!

    Može li se nekako pojačati zvuk zvona kad mob zvoni? Kad samo preslušavam pjesmu onda je super jako a kad zvoni onda je skoro upola tiše, a pojačano je do 10!

    Started by Sator, 28-02-2007 22:40
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.408
    03-03-2007 18:19 Idi na posljednji post
  19. 6822 gdje nabaviti

    evo trazhio sam po cijelom forumu i nisam nashao nishta o nokii 6822,pa da pitam di bi se mogla nabaviti i kolko koshta poshto je nema u oglasima...:dunno:

    Started by ExTaza, 22-02-2007 12:25
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.256
    03-03-2007 17:45 Idi na posljednji post
  20. Pomoć Nokia 1110i

    Kodiran je na Tele2 - neuspijevam ga odkodirat, možete li mi pomoć? Stranica www.dekodiraj.com mi je izbacila ovaj kod #pw+355406470307552+1# ---neradi a imam samo još jedan pokušaj... :wall: Kod: *#0000# N1110i V5.53 20-07-06 RH-93 (c) NMP

    Started by lika091, 02-03-2007 23:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.566
    03-03-2007 00:17 Idi na posljednji post
  21. Nokia 3310i + Tele2 mreža

    Imam nokiu 3310i (imei 351354800077196),i bila je samo za pozive unutar 098.mreže.Kasnije sam sa (Ciberom 5.4)odkodirao tako da sam koristio i 091 mrežu.ALI sada kad sam ubacio Tele2 karticu ,mobitel mi javlja:Telefon ograničen.Kada pritisnem (skini) javlja mi:Unos koda ograničenja:...............

    Started by t.n.t., 21-10-2005 16:20
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 10.799
    01-03-2007 22:07 Idi na posljednji post
  22. Exclamation Kvar Nokie 3220, molim pomoć

    Imam problem sa navedenim telefonom od sinoć. Nije htio poslati poruku nekoliko puta, ugasio sam ga i pokušao ponovno upaliti. Međutim čim ga upalim u roku pola sekunde se ugasi. Na punjenje baterije uopće ne reagira, ne puni se. Inače je baterija bila puna više od pola kapaciteta. S njom nisam...

    Started by tomek, 23-02-2007 09:59
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.072
    01-03-2007 18:14 Idi na posljednji post
  23. Nokia 6230 i mmc 1gb?

    Imam mmc katicu od 1 gb i koliko sam cuo taj mobitel podrzava max 512 mb. Da li je moguce ovu karticu formatirati da ju prepoznaje kao 512 mb?

    Started by CRNIC_IVAN, 08-11-2006 11:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.283
    01-03-2007 15:54 Idi na posljednji post
  24. nokia 6280 software update

    Kako da ubacim novi software kad ga uopste nema na zvanicnom sajtu.Ima li negdje da se skine?

    Started by zumzara, 01-03-2007 00:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 3.023
    01-03-2007 11:56 Idi na posljednji post
  25. Nokia 6234

    Samo da kazem da mob za sada radi besprijekorno i preporucio bi ga svima. pozz

    Started by loon4tic, 25-02-2007 14:58
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 740
    01-03-2007 11:38 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 85 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove