Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 33 od 85 PrvaPrva ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 801 do 825 of 2110

Forum: Nokia

  1. kako otvorit 6280?

    Znam da je glupo pitanje ali ne želim nešto sjebat. pa ako netko zna objasnit kako se otvori bio bi mu veoma zahvalan...

    Started by Bloodspiller, 02-10-2006 00:55
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.821
    15-04-2007 15:52 Idi na posljednji post
  2. 6288 i mutne slike

    Ima li pomoći da slika slikana sa 6288 ne bude ovako mutna? Leće su čiste...

    Started by Stile, 07-04-2007 16:17
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 4.404
    15-04-2007 10:15 Idi na posljednji post
  3. nekoliko stvari u vezi 6131

    1. kako promjenit jakost svijetla, da mi ne troši bateriju jer mi 100% nije potrebno 2. kad god se hoću s nekim spojit preko BT-a kaze spajanje neuspjelo. 3. koliko dođe kabelč za spjit nokiu sa kompom Hvala!

    Started by Rebbit, 03-04-2007 21:16
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.058
    14-04-2007 06:16 Idi na posljednji post
  4. Arrow 6288 slide keylock i firmware

    ima par pitanja... kak mogu podesit i gdje da mi se kad zatvorim slide automacki loka tipkovnica, a ne da stoji opcija lock i moram stisniti tipku u sredini, mislim da je to radilo na 6280? i jos jedna zanimljivost... pise mi kad ukucam *#0000# Nokia 6280 v 6.10

    Started by khideg, 12-04-2007 19:04
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.505
    13-04-2007 20:24 Idi na posljednji post
  5. N6288 - slučajno izbrisan certifikat

    Pokušavao sam instalirati MobyExplorer (ver. 2.1 i 3), i naravno nije išlo. U jednom trenutku sam švrljao po onim certifikatima i slučajno izbrisao Thawte certifikat koji treba MobyExploreru. BTW, i kad je bio gore taj certifikat MobyExplorer mi nije radio. No, skinuo sam sa Thawte sajta traženi...

    Started by kolibri, 11-04-2007 07:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.545
    13-04-2007 10:34 Idi na posljednji post
  6. unlock nokia 2600 i otkriti na koju je mrežu kodiran

    radim sa world unlock calculatorom i sve dobro ide dokm mi ne traži na koju je mrežu kodiran kako bi to mogao saznati

    Started by o jea, 12-04-2007 07:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.201
    12-04-2007 09:08 Idi na posljednji post
  7. Exclamation Unlock Nokia 3220!

    Ljudi da li mi netko moze izgenerirati kod za nokiu 3220, ako je to uopce moguce?Imei mi je:355042002382854,i zakljucan je na VIP.

    Started by sfreak, 05-02-2006 20:12
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 3.612
    12-04-2007 06:56 Idi na posljednji post
  8. Question "pomoc" Nokia 6280 se stalno gasi/pali

    treba mi hitno pomoc...imam nokiju 6280...kad ukucam pin,na kratko se upali onda dodu na ekran neke ctre onda se ugasi i sam se upali..to ide tri puta onda je skroz zgasen.....sta je to? Tko mi moze brzo pomoci??????????? plez...:confused:

    Started by cirano, 03-04-2007 20:20
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.154
    10-04-2007 21:04 Idi na posljednji post
  9. Nokia 6131 i SIND

    Ovako, stara je prije tri dana dobila novi mobitel, 6131. Mob je kupljen na crno u Sarajevu. E, sada, mob prvo nije imao hrvatski meni pa sam ga odnio u dućan gdje su ga odmah ugradili. Još dok sam prčkao dok je bio engleski u njemu, primjetio sam da ima SIND sustav glasovnog biranja. Međutim,...

    Started by Moby, 10-04-2007 08:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 663
    10-04-2007 17:08 Idi na posljednji post
  10. poruke na 6280-pitanje

    kao što naslov govori pitanje je u vezi s porukama. zanima koliko znakova mogu napisati u jednoj poruci?? napišem poruku od 200 znakova i on mi ju pošalje kao dvije poruke (izvješće dođe samo jedno dok na računu uzme pare za dvije poruke). operater je t-mobile ako neš znači

    Started by yager, 03-04-2007 21:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 996
    09-04-2007 22:57 Idi na posljednji post
  11. Maska 3220

    Gdje je najpovoljnije kupit masku za nokiu 3220 i gume sa strane - ne mora biti orginal, al je bitno da ima tipkovnicu.

    Started by afroman, 09-04-2007 11:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 717
    09-04-2007 11:42 Idi na posljednji post
  12. Nokia - best buy do 2500kn?

    Pozdrav svim forumasima... Dakle,malo je kasno (23.07 na mom pc satu) no nema veze... duga je noc! :rolleyes: Planiram uzeti novi mobitel jer mi je ovaj sto sada imam (Nokia 6020) dosadio... Problem je sto nemam pojma sto da kupim! Niti jedna druga marka mobitela ne dolazi u obzir......

    Started by UseR007, 06-04-2007 22:12
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.030
    08-04-2007 20:16 Idi na posljednji post
  13. Nokia 6280 - MP4 video za iPod

    Zanima me može li se na Nokiji 6280 gledati MP4 video prilagođen za iPod sa podrškom za video? Pitam to jer se na netu može naći dosta serija i filmova već konvertiranih za iPod, a namjeravam kupiti taj mobitel pa me zanima... Unaprijed hvala na odgovoru! :spin:

    Started by tom2y, 07-04-2007 20:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.318
    08-04-2007 12:43 Idi na posljednji post
  14. Unhappy Moby explorer problem

    Imam 6280 s 1 Gb i kad pokušam ući u c ili e disk javlja zabranu ulaska i ne mogu ući u disk. Kako da maknem tu zabranu???? :wave: :ideja:

    Started by ducati1098, 23-03-2007 14:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 814
    07-04-2007 20:47 Idi na posljednji post
  15. Nova Nokia 6288

    danas sam naisao na ovo pa reko da s vama podjelim novosti su bluetooth 2.0, podrsak za mp4, ... a tu je i nada da ce bit cvrsci, bez klimanja :-/ izgleda da je ovo samo redizajn 6280 s malim novostima (barem koliko sam ja shvatio) ...

    Started by bobanmilan, 20-09-2006 13:36
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 89
    • Pregleda: 17.644
    06-04-2007 19:16 Idi na posljednji post
  16. Nokia 6233 i 2GB kartica

    jel tko to ima? Kakva su iskustva? Jel ima kakvih problem u korištenju? A kako se ponaša 1GB ? Hvala

    Started by Presario, 02-04-2007 11:32
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.179
    05-04-2007 13:40 Idi na posljednji post
  17. Nokia 6288 i import kontakata

    Mogi li se importirati kontakti iz nekog TXT ili CSV file-a u Nokiju 6288? Nisam našao opciju na mobu niti u PC Nokia Suite-u. Na Siemens su se mogli bez problema importirati. Hvala. :confused:

    Started by Stile, 02-04-2007 21:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.644
    03-04-2007 19:45 Idi na posljednji post
  18. java problem sa 6288

    mob je 6288 iz t-mobajla i ne dopusta mi da dozvolim pristup java programima za pristup podatcima i onda programi naravno ne rade(mobyexplorer, facewarp) ima li neko rješenje

    Started by munjenibrinjak, 03-04-2007 10:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 678
    03-04-2007 10:33 Idi na posljednji post
  19. Pojačavanje zvučnika dok N6280 zvoni i same slušalice!?

    Dakle kako da pojačam ove vrijednosti? Naime kad sam u bucnim prostorijama niti cujem mob niti cujem sugovornika sa druge strane, a pogotovo ako tise prica! Ziva koma! Zna li netko nekakvo rjesenje?

    Started by Sator, 29-03-2007 19:50
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.512
    30-03-2007 17:59 Idi na posljednji post
  20. Zamjenske baterije za Nokiu 8800

    Aj min helo... One dvije koje sam dobio s mobom rade relativno uredno, ali svejedno nedovoljno... Oko dan i pol... I onda sam se namjerio na kupovinu zamjenske baterije... I tu nastaje problem... Kupio sam Simelovu bateriju na kojoj piše up to 1000mah (nikad vidio prije i smatram to totalnom...

    Started by Tito Puentes, 22-03-2007 06:57
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.937
    30-03-2007 05:55 Idi na posljednji post
  21. Soft. za spajanje s PC - Nokia 6280

    Dakle pise u naslovu sve, to trazim. Pa trazim link ili naziv programa. Hvala

    Started by Tommek, 29-03-2007 15:14
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 623
    29-03-2007 20:04 Idi na posljednji post
  22. PZR (pritisni za razgovor)

    Da li je tko kada koristio to? Da li radi? Kako ga podesiti?

    Started by therrlu, 27-03-2007 20:29
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 5.290
    28-03-2007 12:11 Idi na posljednji post
  23. [2310] Dekodiranje/Unlock

    Da li neko zna kako dekodirati Nokiju 2310 pomoću kodova (koji je ASIC i BOX SERIAL)? Puno hvala.

    Started by dejoo, 10-02-2007 01:54
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.736
    28-03-2007 00:48 Idi na posljednji post
  24. Nokia 6070 za staroga?

    Što mislite, jel dobar odabir za poklon? Starome će biti rođendan uskoro. Gledam VIP-ovu ponudu VIPme kompleta i zapelo mi je oko za 6070. Stari ionako ne piše poruke, čak ni ime ne zna staviti u Imenik. Dakle, mob mu služi samo za pozive, a do sada je imao samo Nokije. BTW-do sada sam vidio tu...

    Started by Moby, 21-03-2007 22:37
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.166
    25-03-2007 11:39 Idi na posljednji post
  25. Question 7370 vlasnici -> pitanje/potvrda <-

    Kupih za poklon 7370. Nakon preleta pogleda po masci i opcijama, ucinio mi se idealan kao zenski* poklon. Koliko vidim, model u odlasku. Uzeh i prepaid set da kompletiram. Kako sam ga radi svega toga otpakirao ... primjetih u radu jednu cudnu stvar koja mozda i nije cudna ako mi je potvrdi...

    Started by Psion8, 22-03-2007 07:26
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.175
    24-03-2007 18:48 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 33 od 85 PrvaPrva ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 83 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove