Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 32 od 85 PrvaPrva ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 776 do 800 of 2110

Forum: Nokia

  1. Data cabel for 6030??

    recite mi da li to postoji tj da li je moguce gore snimiti nesto nekako ali ne uz MMs ??? HVALA SVIMAAAAAAA

    Started by Cargo, 30-04-2007 10:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 672
    30-04-2007 11:37 Idi na posljednji post
  2. Klimavost 6280

    Svi se tužu da im se 6280 klima, ja to još nisam primjetio ni u jednog aparata kojeg sam drža u rukama. jeli to istina ili želu obrukat ovaj aparat??

    Started by rx-5, 25-10-2006 16:53
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 49
    • Pregleda: 4.964
    30-04-2007 08:47 Idi na posljednji post
  3. 5200 kupit ili ne???

    Evo zanima me vasa mišljenja o tom mobitelu...da li da ga kupim ili ne??? Kakva je kvaliteta zvuka, izrade.....i jeli cijena od 700 kn uredu ili je previše??? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima!!!

    Started by DrugBrko, 26-04-2007 15:54
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.377
    29-04-2007 18:58 Idi na posljednji post
  4. Nokia 6030 pojacavanje zvuka razgovora????

    Di mogu to podesiti??? kad razg te opcije nema a jako jako slabo cujem sugovornika?????....hvala svima

    Started by Cargo, 29-04-2007 15:46
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.623
    29-04-2007 17:43 Idi na posljednji post
  5. Malo izgrebana maska na 6288

    Eto, kao što naslov kaže. Mobitel star 3 tjedna. Može li neki savjet ispolirati to ili se može kupiti nova maska kada se ova totalno izgrebe? Malo živcira jer je mobitel novi. :cry:

    Started by Stile, 28-04-2007 00:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.315
    29-04-2007 14:34 Idi na posljednji post
  6. 6280-->6288 software

    Dakle vidio sam da na nokijinoj stranici imaju sa upgrejdati soft za neke mobove...e za 6280 nema...ali ima za 6288....e pa možda bi mogo onda uštekat 6280 i upgrejdat ga kao 6288???? btw imam verziju software-a 3.81 :-( hvala unaprijed i da..ak imam malo postove ne znači da nisam već...

    Started by V3rkO, 13-04-2007 20:07
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.840
    29-04-2007 12:55 Idi na posljednji post
  7. Stara Nokia 6110 - dekodiranje

    Imam priliku dobiti navedeni telefon ali izgleda da je zaključan. Jel se može nekako dekodirati? Na onom popisu sa www.odkleni.si, ga nema!

    Started by bpodnar, 27-04-2007 20:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.504
    28-04-2007 22:13 Idi na posljednji post
  8. Video kamera na 6280

    Zanima me jel se može ikako uključiti ta kamera bar da vidim jel radi...nas svim drugim 3g se može i ta kamera uključit a kod 6280 nisam to još nikako našao...

    Started by V3rkO, 28-04-2007 20:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 826
    28-04-2007 22:12 Idi na posljednji post
  9. Mobis snizio cijene nekih modela Nokija

    Mislim da cjenik vrijedi od ponedjeljka (23.4.07.). E70 je jeftinija 200kn, E61 čak 500kn, N80 isto 500kn (mislim). Cijenu još drže N93(i) vjerojatno samo na nekoliko dana do pojave N95.

    Started by Moby, 25-04-2007 19:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.900
    26-04-2007 20:45 Idi na posljednji post
  10. 6280/ 6288 Slide!!

    dakle zanima me kakv je slide na ta dva mobitela , dali je cijeli opusten i dali ''klapa'' ili ima dozu cvrstine? i kako se ponasa nakon duzeg vremena ? Hvala.

    Started by Dead End, 26-04-2007 12:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 949
    26-04-2007 12:43 Idi na posljednji post
  11. Question Nokia / Tele 2 / Preporuka

    Pozdrav, pošto planiram preći na Tele 2 pretplatu, i mogućnosti sam uzeti i novi mobitel pa se tro-umim jer ipak bi želio najbolje za lovu koju dajem. U obzir dolaze samo nokia mobiteli, a pošto im je cijena svima "tu negdje" taj faktor zanemarujem (svi su oko 1500kn). Symbian mi je zapravo bitan...

    Started by Hennessy, 24-04-2007 16:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 893
    26-04-2007 08:12 Idi na posljednji post
  12. Preporuka Nokia mobitela

    Hello :) Trenutno sam korisnik Nokie 6600 i zadovoljan sam s njim ali u zadnje vrijeme mi je počeo smetati zbog svoje veličine . Nespretno mi ga je nositi u džepu , oko vrata ... Pošto od proizvođača vjerujem jedino Nokii molio bih vas da mi preporučite neki mali i praktičan mobitel sa solidnim...

    Started by Lich, 20-04-2007 19:20
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.475
    26-04-2007 00:10 Idi na posljednji post
  13. 6280 ...muzika problem

    stavio sam staroj na mob oko 800 mb muzike i kad god ukljuci plajer i prebaci pjesmu on se zblesira i ugasi ....... moze pomoc

    Started by deth, 24-04-2007 23:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 790
    25-04-2007 17:16 Idi na posljednji post
  14. Anketa Anketa: Najlepsa Nokia

    Koja vam je Nokia najljepsa po izgledu?

    Started by nimda, 13-09-2003 13:04
    9 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 9
    • Odgovora: 215
    • Pregleda: 24.450
    24-04-2007 18:14 Idi na posljednji post
  15. 6280 memorija telefona

    Nokia PC suite mi kaže da je memorija telefona ukupno 7,1 mb a slobodno svega nešto više od 1 mb. znam da bi mi trebalo bit dostupno nekih 2,5 mb ali gdje se izgubilo 1,5 mb kad nemam ništa u memoriji telefona?

    Started by dbogdanic, 22-04-2007 14:53
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.154
    24-04-2007 15:54 Idi na posljednji post
  16. Nokia 7390 - ikone

    Nemogu nigdje nac kako da podesim da mi ikone u meniu budu jedna do druge tj. tri u redu a ne jedna ispod druge! PLIZ HELP!!!!! :dunno:

    Started by Pepa86, 24-04-2007 09:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 800
    24-04-2007 10:10 Idi na posljednji post
  17. nokie s mobis.hr

    S obzirom da mi oni (mobis.hr) nisu odgovorili na moj upit, molio bi ako netko zna, da li su mobiteli koji oni prodaju odkodirani ili kodirani? Hvala!

    Started by ri_capitano, 23-04-2007 16:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.976
    23-04-2007 18:04 Idi na posljednji post
  18. 6070 - pitanje vezano za pisanje poruka

    dobih na upotrebu ovaj telefon. i ne znam jesam li lud ja ili onaj tko je napravio taj mobitel. naime, kad god odem na pisanje nove sms poruke, ne dobijem prazni displej (prostor za pisanje) vec me na displeju uvijek doceka kompletna poruka koju sam zadnju poslao, a da bih napisao novu poruku...

    Started by blackbird, 14-04-2007 23:38
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.388
    22-04-2007 18:40 Idi na posljednji post
  19. Nokia 6288 i ikone kod slikanja

    Može li mi netko objasniti (ili dati link) što znače ikone kao šahovsko polje i lokot kada je mod slikanja uključen? Ostale ikone su mi jasne. Hvala...

    Started by Stile, 21-04-2007 20:54
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 908
    22-04-2007 09:59 Idi na posljednji post
  20. Lightbulb Maska za 6280

    Zanima me jel netko zna gdje ima za kupiti maska za navedeni mobitel, ali da je u drugim bojama, nemora biti original. Htio bih neku drugu boju, npr. zlatnu, plavu, crvenu. Negdje sam vidio na netu da netko prodaje u raznim bojama ili to netko radi... nemam pojma. Jel itko zna za tak neki ducan il...

    Started by dark smiley8, 21-04-2007 11:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 587
    21-04-2007 11:12 Idi na posljednji post
  21. 6288 se totalno isprazni

    Sinoć sam ostavio Nokiu 6288 napunjenu do vrha spojenu na komp sa USB kablom. Ujutro ju nađem ugašenu, upalim ju kad ono poruka da je baterija prazna. Kako je to moguće da ju komp isprazni? Ista stvar mi se desila neki dan. Čudno? Ili ne? :eek:

    Started by Stile, 17-04-2007 16:44
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.371
    20-04-2007 08:55 Idi na posljednji post
  22. maska i kučište za 6270

    jel ima to gdje za kupiti osim u ovlastenom servisu jer tamo je jako skupo!?

    Started by conto, 19-04-2007 22:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 856
    19-04-2007 22:51 Idi na posljednji post
  23. Problem Sa Nokiom 6288

    Mobitel je iz čista mira izgubio sliku sa ekrana i kad bi upalio mobitel napiše mi NOKIA na početku i zatim nastanu smetnje i mobitel se ugasi. Pokušao sam ubasiti drugu verziju softvera i fleširat ga međutim nema pomaka. Da li je netko imao sličan problem?

    Started by dado325, 06-04-2007 09:56
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.240
    19-04-2007 11:22 Idi na posljednji post
  24. Exclamation 6233 screensaver

    imam jedan problem. ubacivao sam u mob more i more tema i screensaver je normalno radio,stavim sliku,dig. sat ili analog sve je bilo ok. prije par dana se neće upaliti. samo radi pozadina bez svijetla. uključivao sam i isključivao sam ono neko spavanje uštede baterija i ništa. u ćemu je problem??...

    Started by Gigi, 15-04-2007 13:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.002
    18-04-2007 20:30 Idi na posljednji post
  25. 6280 trajanje baterije

    pozdrav ljudi, zanima me koliko vam traje baterija na 6280? meni u zadnje vrijeme uz par poruka, 20- tak minuta razgovora i par igrica dnevno izdrži dan i pol???

    Started by makiprodol, 06-04-2007 13:03
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.075
    16-04-2007 08:57 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 32 od 85 PrvaPrva ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove