Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 85 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 726 do 750 of 2110

Forum: Nokia

  1. Thumbs down [6820] Problem sa signalom

    E ovako. nabavio sam sai nokiu 6820 (ona sa qwerty tipkovnicom da ne bude zabune) i sve je normalno radilo (unutra je bila tele2 kartica). Mobitel mi je ispao i (za divno čudo) nije se razbio. :cry:ali tu nastupaju moji problemi. jako jako jako slabo hvata signal SVIH mreža, a pogotovo TOMATA (koji...

    Started by _King_Illidian_, 28-05-2007 03:24
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.205
    30-05-2007 23:19 Idi na posljednji post
  2. Problem interne memorije NOKIA ...RIJEŠEN!!

    Pozdrav... Ako vam je memorija puna, a neznate kako ju očistit... Software se zove MobiMB: http://www.download.com/MobiMB-Mobile-Media-Browser/3000-2641_4-10212871.html Pokazuje vam sadržaj ČITAVE memorije telefona, kod mene je problem bio u folderu theme, tamo mi je bilo 5 mb smeća,...

    Started by 2fast, 27-05-2007 13:59
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 4.411
    30-05-2007 06:15 Idi na posljednji post
  3. Spy Nokia-koji stari model???

    Ne mogu se sijetiti koji se ono stari model Nokie mogao koristiti u Spy svrhe tako sto se iskjljuci zvono, a podesi opcija automatskog javljanja na poziv te se takav mobitel ostavi u prostoriji koja se nadzire i pozove isti kad se zeli spijunirati? Raspravljam sa prijateljem o tom, jer slicne...

    Started by mach, 28-05-2007 19:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.840
    29-05-2007 20:02 Idi na posljednji post
  4. [8800] maska

    jeli postoji za kupiti zasebno maska za sirocco. imam 8800 srebrnu pa bi htio staviti crno siroco kuciste. jeli to izvedivo

    Started by someone, 18-03-2007 16:57
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.204
    29-05-2007 18:02 Idi na posljednji post
  5. Arrow [6280] ne radi nakon pada

    Ovako, sisterka od cure ima Nokiu 6280, staru nekih mjesec dana moža...uglavnom, mobitel joj je pao sa nekih metar-metar i pol visine i nakon toga ga više ne može upaliti...znam da je teško ovako riješiti problem, ali ako je netko imao sličnih iskustava o čemu bi se moglo raditi, koliko bi koštao...

    Started by .El Nino., 28-05-2007 07:26
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.565
    29-05-2007 12:24 Idi na posljednji post
  6. [5300] micro SD mem. kartice - pitanje

    pozdrav ljudi! dakle, namjeravam uzeti SD Mini Ultra II SanDisk 2GB (http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2902115) za N73 te SD Micro SanDisk 2GB (http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2902149) za 5300. zanima me hoce li nokia 5300 podržavati 2gb sd...

    Started by cEdika, 26-05-2007 09:45
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.809
    28-05-2007 21:41 Idi na posljednji post
  7. [6020]Kako flash-ati?

    Evo narode ja sam novi ovdje....zanima me kako da flash-am 6020... mislimda je to u pitanju jer mobitel kad ga upalim pojavi se svjetlo na 2, 3 sec.....i opet se ugasi.... ja sam početnik tako da su sve informacije dobro došlo Unaprijed Hvala !!!

    Started by Minas_Tirith, 27-05-2007 18:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 795
    28-05-2007 15:43 Idi na posljednji post
  8. [6288] svijetlo (bljeskalica)

    postoji koja mogučnost da mogu onu bljeskalicu koju imam iza..da mi to bute kak svjetlo..kak npr na k750..za nokiu n70 znam da postoji program N70Torch(tako nekako)mene zanima dali :-/ postoji za 6288

    Started by hec, 27-05-2007 14:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 984
    27-05-2007 14:08 Idi na posljednji post
  9. [7360] Dekodiranje Nokie 7360?

    Može li se nokia 7360 dekodirati, ako može da li je to s kodovima ili se mora ići kod osobe koja ima opremu za to? Hvala!

    Started by ijelec4, 24-05-2007 21:18
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.656
    26-05-2007 16:39 Idi na posljednji post
  10. [6230i]mp3 kao ring tone

    Nedavno sam nabavio nokiu 6230i, par mojih kolega ima isti mob i bez problema mogu postaviti mp3 za melodiju zvona a ja kad pokušam pojavi mi se poruka sadržaja "nije omogučeno ključem za uključivanje" i ne mogu postaviti mp3 za melodiju zvona. Također dok nediram mob par minuta uključi mi se čuvar...

    Started by matan11, 25-05-2007 20:29
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 956
    26-05-2007 13:07 Idi na posljednji post
  11. [6280]Unlockanje

    Da li netko zna gdje bi mogao otkodirati nokiu 6280. Kupljena u Španjolskoj znači otkodirati da radi na sve mreže i da ima HR meni. Unaprijed hvala!:beer:

    Started by Nick, 25-05-2007 19:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 908
    25-05-2007 20:08 Idi na posljednji post
  12. Question Povezivanje Nokie i Motorole

    Imam problem zasto se moja nokia ne moze povezat sa motorolom(bilo kojom) preko BT-a Jel se to vama desava ili je problem u mojem mobu ?? :cry: :cry: :cry:

    Started by hat, 25-05-2007 12:41
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 985
    25-05-2007 17:00 Idi na posljednji post
  13. [6030]Spajanje sa računalom

    Imam nokiu 6030, dali je moguće spojiti je sa compom i pomocu kojeg softa. Hvala na odgovoru!

    Started by Renda, 23-05-2007 12:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.142
    23-05-2007 21:12 Idi na posljednji post
  14. [6234]čuvar zaslona

    Imam uklj.čuvar zaslona dig.sat ili nekad anag.sat. Vrijeme čekanja je 00:10, uopče mi se ne pojavljuje. Zašto ? jer još nešt treba uklj/isklj? Hvala

    Started by 1142007, 22-05-2007 10:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.741
    22-05-2007 23:02 Idi na posljednji post
  15. [6234] glasovno biranje

    Koliko sam uspio skontat mob mi sam kreira glas.oznake za imena.Može li se to nekako iskljulčit i snimit vl.govorne oznake ? (kao na 3310).

    Started by 1142007, 22-05-2007 09:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 848
    22-05-2007 09:19 Idi na posljednji post
  16. [888] - koncept Nokie

    evo, ja nemam rijeci, sta ce sve napravit...... vise informacija na http://www.yankodesign.com/product_info.php?products_id=512

    Started by muras, 05-11-2005 00:29
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 2.998
    21-05-2007 08:43 Idi na posljednji post
  17. [6233] Moddanje Nokie

    Jel postoji neki software za Nokie (6233) koji omogucava pristup internom file sytemu? Recimo nesto kao P2KTools za motorole. Htio bih ako mogu promjeniti slicice za smileice, napravit backup mms poruka itd... Tako da me zanima sto sve mogu napraviti sa nokiom i s cime to mogu napraviti?

    Started by m..., 15-05-2007 11:48
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.237
    20-05-2007 11:54 Idi na posljednji post
  18. [6020] Promjena zvuka alarma

    Dali se nekako može promjeniti zvuk alarma na nokiji 6020 jer mi je ovaj več očajan, kad ga čujem ujutro, najrađe bi ga u zid frknuo :crazy:

    Started by Poggiali, 18-05-2007 03:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 765
    18-05-2007 22:42 Idi na posljednji post
  19. [6230i] Gdje kupiti bateriju većeg kapaciteta?

    Gdje nabaviti jeftinu bateriju večeg kapaciteta od orginalne u mobu?

    Started by trabaljo, 13-05-2007 13:50
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.469
    18-05-2007 20:59 Idi na posljednji post
  20. [6230] Firmware update?

    Najprije isprika ako sam thred poslao u krivi pod forum. Nisam siguran da li je 6230 simbian ili nije, mislim da nije. Imam Nokia data kabel DKU-2. Na mobitelu je T-Mobile software. Što trebam da maknem taj ružni T-mobile i stavim neku dobru verziju od originalnih nokia firmware-a? Znam da...

    Started by Vincent.Vega, 14-05-2007 17:39
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.747
    17-05-2007 23:18 Idi na posljednji post
  21. Nova Nokia do 1500 (2000) kn ?

    Ajde ekipa pomozite mi oko kupovine njoke vrijeme je da se ovaj top od njoke 6600 promjeni pa da cujem vase prijedloge. Cijena do max 2000Kn ali kapa bi bila i 1500Kn. Nemam namjeru da dam vece novce dobro sam se zajebo prije tri godine kad sam uzimo 6600 za 3500Kn u Mobisu. Volio bi da bude...

    Started by Šile, 15-05-2007 20:40
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.906
    17-05-2007 07:55 Idi na posljednji post
  22. [5200]Aplikacija kalkulator

    Može li mi netko pomoći da vratim slučajno izbrisani kalkulator na Nokiu 5200? Probao sam resetirati tvorničke postavke i update-ati software telefona, ali nije uspjelo! Unaprijed hvala!

    Started by 5200, 13-05-2007 10:28
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.053
    14-05-2007 23:54 Idi na posljednji post
  23. [6288]Problem slide - PIJESAK!!!!!

    Dakle nakon 3 tjedna slide je lagano poceo zapinjat ,,,i imam dojam kao da je u sistemu pijesak!! naravno nije , ali nesto ne stima!! Dali postoji kakvo rijesenje da se to rijesi?? jel se moze u servisu sto napravit? ako ne postoji rijesenje, rijesit cu ga ja cekicem!!!!

    Started by Dead End, 12-05-2007 19:16
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.579
    14-05-2007 19:38 Idi na posljednji post
  24. [7370]Gdje kupiti masku?

    Gdje mogu kupiti masku za 7370?I naravno kolko bi me kostalo? Naravno razmisljao sam o mobisu ali to mi je..PREVISE. Ako vi znate di ima negdje jeftine molim vas javite Hvala bog:)

    Started by marin, 10-05-2007 19:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.204
    13-05-2007 15:49 Idi na posljednji post
  25. [7373] Problem sa temama

    Pozdrav svima. Eto sestra mi dobila 7373, i imam problem. Naime, koju god temu stavio na glavnom ekranu ostane plava pozadina na vrhu i pri dnu iza tipaka. Osobno imam 6280 koji i nemam takav problem, pa me zanima jel se netko susreo sa tim problemom? jel mozda problem u T-mobile brendanju ili?

    Started by Ender6600, 12-05-2007 12:29
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.766
    13-05-2007 14:16 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 85 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove