Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 85 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 51 do 75 of 2110

Forum: Nokia

  1. [Nokia 6103] Opera Mini

    Pozz, imam automatske postavke za internet i mms na tele2 mreži. Preko ugrađenog wap browsera se može normalno ići na net, ali se sa operom mini nemogu nikako spojiti. Odvrti test sa spajanje do 100% i izbaci "Povezivanje sa internetom nije uspijelo, zatražite postavke...."

    Started by Necromonger, 09-03-2012 05:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.111
    09-03-2012 05:33 Idi na posljednji post
  2. Razlika između Nokie 8800 i 8801

    Molio bih da mi netko objasni razliku izmedju nokije 8800 i 8801. Hvala

    Started by ninohr, 13-01-2012 23:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.158
    08-03-2012 17:45 Idi na posljednji post
  3. Nokia 6070 Problem s sigurnosnim kodom

    Stavio sam sigurnosni kod na navedeni mobitel i zaboravio i kako cu ponistit kod... MOLIO BIH BEZ ODGOVORA "NAJBOLJE ODNESI GA U SERVIS"...Hvala

    Started by Pere325ix, 02-03-2012 23:45
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.440
    03-03-2012 11:21 Idi na posljednji post
  4. [Nokia 5310] Uključivanje mobitela bez power tipke

    imam problem,dakle nemam one tipke na vrhu za ukljuciti mob pa me zanima kako bi mogao drugacije sa tipkama ili nekako ukljuciti mob inace mi je bezvrijedan... :wall:

    Started by byalok, 26-10-2011 19:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 8.635
    03-03-2012 00:29 Idi na posljednji post
  5. [Nokia 6300] tipkovnica ne radi

    Koristim ovaj uredaj vec skoro 2 godine i zadovoljan sam s njim, zadovoljava sve moje potrebe koje trazim od mobitela. Ali u zadnje vrijeme imam problema s tipkovnicom, brojevi 4,5,6 moram stisniti ko konjina ili pod odredenim kutem da bi radili, inace nista od pisanja. Nekad se desi da ne rade...

    Started by ..::RaZoR::.., 27-10-2010 14:57
    6300, ne radi, nokia, tipkovnica
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.191
    02-03-2012 23:37 Idi na posljednji post
  6. [X3-02] Kako isključiti postavke za mobilni internet?

    Imam Nokia X3-02 i želio bih isključiti postavke za mobilni internet..inače kupio sam ga u t-mobile, ako netko zna pomagajte

    Started by godjo, 17-01-2012 17:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 4.119
    01-02-2012 14:45 Idi na posljednji post
  7. [Nokia C2-03] Garmin navigacija

    Nisam siguran da li ovaj model spada pod Symbian 3, jer se na ovom polju ne snalazim bas najbolje, pa ne zamjerite ako grijesim. Ranije je bilo govora o mobitelima sa 2 sim kartice i evo konacno sam pronasao zanimljiv model Nokia c2-03, smartphone sa GPS i jos par funkcija koje meni trebaju....

    Started by zlatan01, 19-01-2012 17:24
    c2-03, nokia
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.585
    20-01-2012 14:55 Idi na posljednji post
  8. [5130 XM] crko nakon updata

    Pozz drustvo Imam problema sa svojim mobilnin telefonom prestao mi je da radi, jucer je bio prikljucen na komp preko usb kabla i radio je normalno. telefon je zazvonio i ugasio se. A prethodno je trazio da se azurira novi softver i i ja sam kliknuo da se azurira i na trecoj stavki se ugasio...

    Started by ljubisa.77, 08-01-2012 11:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.012
    08-01-2012 16:18 Idi na posljednji post
  9. [C3-01] pitanja, komentari....

    Dobar dan... zamolio bi za pomoć, naime od firme u kojoj radim sam dobio mob C3-01 koji sam et tako priključio na WLAN i pogledao nekih par trailera, kako mi se plaća samo dio računa ostao sam paf ( izgleda kao i gore johnny... ), za tih par minuta skoro 25 KM ( oko 100 HRK ), bez obzira što sam...

    Started by lukisa1983, 23-12-2011 10:53
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 916
    23-12-2011 10:53 Idi na posljednji post
  10. [5130] ne radi messenger

    Bok ! Imam 5130 s instaliranim WLM. Nakon unosa kor.podatka kada stisnem log in izbaci poruku da me ne može prijaviti jer mi je elefon u flight modu ili nema konkecije.Sve druge aplikacije (opera,foreca) mi normalno rade..... Imam uredne postavke za mms, gprs... jer bi pomogao gl.reset ?

    Started by 1142007, 22-12-2011 16:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 921
    22-12-2011 16:25 Idi na posljednji post
  11. Thumbs up Nokia X1-01 Dual Sim - osvrt

    Osnovne karakteristike: Oblik Klasični Dimenzije uređaja 112 x 47 x 16 mm Masa 91 g Vrsta tipkovnice Numerička Vrijeme razgovora 13 h Vrijeme na čekanju 1032 h Razlučivost ekrana 128 x 160 piksela Dijagonala ekrana 1,8" Tip ekrana 64k boja

    Started by revo, 09-09-2011 09:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 11.286
    29-11-2011 10:07 Idi na posljednji post
  12. [7230] najava,slike,specifikacije

    http://www.gsmarena.com/nokia_7230_-3034.php

    Started by Vepar, 24-11-2009 16:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 5.303
    31-10-2011 00:19 Idi na posljednji post
  13. [5130] Nokia Care Suit, "Device Preparation" ne radi

    Jeli tko kad koristio Nokia Care Suite? Sad sam spojio svoju Nokiu 5130XM u nadi da cu mocu promjeniti grozni 7.95 firmware, ali pri stupnjevima prepoznavanja uredjaja ne uspije proci "device preparation" nakon cega ne rade "refurbish" i "software update" bez kojih ne mogu mjenjati firmware. Ima...

    Started by stlolth, 27-10-2011 23:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.110
    27-10-2011 23:51 Idi na posljednji post
  14. NOKIA X2 "charger not supported"

    Mobitel se malo kupao u vodi i osusen je i sve super .. ali kad se upali stalno stoji ova poruka .. kako da ovo rijesim ? hvala

    Started by INFY, 03-10-2011 20:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.115
    03-10-2011 21:40 Idi na posljednji post
  15. [Nokia 7210 Supernova] problem, bijeli ekran kod paljenja

    Posto sam novi na forumu imajte razumjevanja ako je ovakva tema bila (ali ja je nisam pronasao) . Ovako prije neki dan ugasi mi se telefon i kad sam ga palio prikazao mi se samo bijel ekran i nista vise, a saznao sam da mi je software pao. Molim vas kako to da rijesim pokusavao sam sa nokia...

    Started by Speeedy, 29-09-2011 16:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.659
    30-09-2011 14:29 Idi na posljednji post
  16. [Nokia 6303ci] Podržava li navigaciju?

    Pozdrav ljudi, treba mi mala informacija. Recite mi da li gore navedeni telefon podržava navigaciju. Nedavno sam sebi na e72 stavio Garmin MobileXT navigaciju, a stari mi ima ovaj telefon, pa sam mislio i njemu nabaciti ako podržava. Pa da mnogo ne lutam, ako neko zna bio bih zahvalan da mi javi....

    Started by vladom03, 22-08-2011 11:19
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.377
    25-08-2011 16:59 Idi na posljednji post
  17. [2730] ne prepoznaje mi pjesme

    Na mobilnom nokia 2730 kada udjem na memorijsku karticu i pokusam da pustim neku pjesmu,izbacuje mi "nepodrzani format datoteke",,,drugi telefoni otvaraju moju memorijsku karticu i normalno pjesme pjevaju,,ako moze neko objasnjenje za to ako nije frka..??? UNAPRIJED ZAHVALJUJEM

    Started by alen.h, 13-08-2011 12:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.387
    13-08-2011 12:50 Idi na posljednji post
  18. 6280 - dostava započela

    Dakle za sve one kojima Symbian nije smisao života a opet hoće hebeni mobitel sa 2MP kamerom, MP3-com, 30 fps CIF videom i još mnogo toga, 6280predstavlja više nego dobar izbor. Naglašavam da ima dobar "active standby" čak kompleksniji nego symbiani. ...

    Started by Drug Mile, 22-11-2005 20:07
    14 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 14
    • Odgovora: 335
    • Pregleda: 58.925
    02-08-2011 16:10 Idi na posljednji post
  19. [5130c-2 XM]Pomoć oko koda ograničenja

    Pozdrav. Čitam već 2 sata na internetu i nemogu se snać u pitanju tog koda ograničenja... Može li mi itko reći uopće što je to? Mobitel mi je kodiran na VIP i kada stavim TELE2 karticu traži me kod ograničenja.Kako nabaviti taj kod ? Vjerojatno već ima negdje ta tema ali treba mi hitno.Nemojte...

    Started by NiX@tHeG4M3R, 30-07-2011 18:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.933
    30-07-2011 19:06 Idi na posljednji post
  20. Kod ogranicenja - sto je to?

    Bok svima Evo danas sam kupio kod t-mobile ovu nokiu 3120 i kad ubacim stranu karticu trazi mi da unesem kod ogranicenja. U cemu je stvar, slabo se razumijem u ove stvari i mobitele uopce pa ako neko moze da mi pomogne. Hvala :)

    Started by BMX, 18-06-2005 01:07
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 11.804
    13-07-2011 14:25 Idi na posljednji post
  21. [Nokia C1-01] "contact service" problem

    Poštovani! Nedavno sam kupio mobilni uređaj NOKIA C1-01 no od jučer mi ispisuje "CONTACT SERVICE" i ekran mi se zacrni pa ne mogu na njemu ništa raditi. Da li postoji mogućnost da taj "kvar" otklonim sam (instaliranjem novog software-a ili nekom drugom metodom - za ovo bih tražio onjašnjenje)...

    Started by Micro-RC Pilot, 08-07-2011 12:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.725
    09-07-2011 20:48 Idi na posljednji post
  22. Lightbulb programi za series 40

    mislim da bi bilo fora kad bi se ovakva tema stavila u sticky, jer ima sve više programčića za series 40, a ne samo za symbiane, pa da ne kopamo uvijek po 1000 stranica kad nešto tražimo bilo bi OK da imamo tu jedno mjesto di bi to mogli stavljati?

    Started by makiprodol, 29-10-2006 23:33
    6 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 6
    • Odgovora: 134
    • Pregleda: 56.459
    25-06-2011 18:37 Idi na posljednji post
  23. [Nokia C3] Spajanje na WLAN guta kune

    Kupio sam nokiu c3 i normalno se spaja preko kućnog rutera ns wi-fi mrežu ali guta kune .Zašto ? da li ima neko ko mi može objasniti. Inače otvorim preglednik opera od nokie i poslije idem normalno na google a li kune nestaju . help

    Started by fotorobi, 19-06-2011 00:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.757
    19-06-2011 23:05 Idi na posljednji post
  24. [6500 slide] resetiranje security koda

    Pozdrav! Promijenio sam kod jednom jer su mi frendovi znali ponekad prčkat po mobu i s vremenom sam isključio taj kod i sve 5,al sad bi mi trebao a da ga *ebeš ne sjećam ga se. Defaultni nije 1000% a s NSS-om iz OVOG tutoriala ne ide,već mi izbacuje error. Ima li još koja kvaka? Može li se s...

    Started by Smuchac, 07-06-2011 15:31
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 6.398
    08-06-2011 08:12 Idi na posljednji post
  25. [6500 classic i slide] - najava, info

    nova Nokia 6500 classic, na gsmareni pronađena... privlači me tankoća - 9,5mm i kučište od anodiziranog aluminija!!! u crnoj boji izgleda jako jako dobro... meni prekrasan mobitel... evo službeni link http://www.nokia6500series.com

    Started by Symbian, 31-05-2007 21:38
    8 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 8
    • Odgovora: 175
    • Pregleda: 67.595
    06-05-2011 14:43 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 3 od 85 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove