Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 29 od 85 PrvaPrva ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 701 do 725 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6030] otljucavanje na sve mreze

    kako bih mogao otkljucati navedeni mob da mi radi na sve mreze. a da ga ne moram nositi na otkljucavanje i davati 100kn. nego ako se moze nekako sa ukucavanjem koda. inace mob je kupljen u t-mobajlu :) ako netko zna, poslat cu mu IMEI na PM UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!

    Started by hercvu, 27-06-2007 16:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.026
    27-06-2007 17:00 Idi na posljednji post
  2. [3120] Kod za blokiranje telefona

    ... pozdrav eto ja sam u nezgodnom polozaju - treba mi neki kod za blokiranje telefona jel sam ja svoj izgubio a u t -mobilu mi nemogu pomoci do utorka. Pa ono imam dosta love na kartici a neko ju koristi pa ako netko zna kako da zaj. da nemoze nista sa karticom ... bila je neka fora sa porukama...

    Started by valoro, 24-06-2007 23:04
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.516
    25-06-2007 14:14 Idi na posljednji post
  3. Question [6280]Koliki maximalni miniSD?

    Hoce li netko biti toliko ljubazan i prosvjetlit me. Naime o cemu je rijec. Svaki put kada odem u nekakav ducan svi imaju svoju teoriju o tome koja miniSD tj. kojeg kapaciteta podrzava NOKIA 6280. Jedni kazu 512MB, drugi 1GB, a treci cak i 2GB. Molim vas pomozite zbunjenom korisniku.

    Started by Mato123, 21-06-2007 10:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 859
    21-06-2007 10:45 Idi na posljednji post
  4. [6280]kako ubaciti flash

    našao sam na internetu novi flash za nokiu 6280 v.5.92 sad me zanima jel mi tko može pokazati kako da flasham tu nokiu s tim softwareom

    Started by night_whisper, 09-06-2007 01:52
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.144
    20-06-2007 10:45 Idi na posljednji post
  5. [3500] classic - najava, informacije

    http://www.gsmarena.com/nokia_3500_classic-2012.php

    Started by Vepar, 18-06-2007 12:33
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.810
    18-06-2007 22:44 Idi na posljednji post
  6. [6131] baterija

    Kupio sam nokiu 6131 , ali sam razočaran u bateriju.. već sam ju napunio dva puta po 12 sati, ali ona traje dva dana samo... ako čačkam malo više po mobu onda čak jedan dan i pol... se može kupit NiMH baterija za ovaj mobitel koja bi duže trajala?

    Started by fup, 16-06-2007 13:03
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.292
    17-06-2007 09:10 Idi na posljednji post
  7. Anketa Anketa: [7373] black & bronze

    Zanima me da li vam se više sviđa Nokia 7373 black chrome ili Nokia 7373 bronze? Naime, trenutno imam ovu black chrome verziju, a dobio sam ponudu da mijenjam za ovu bronze i sad sam u nedoumici, jer su mi oba lijepa, ali ne mogu odlučiti koji mi je ljepši...

    Started by .El Nino., 11-02-2007 01:11
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 5.374
    16-06-2007 18:37 Idi na posljednji post
  8. Question [5300] dekodiranje

    Pozdrav narode......zanima me dali bi mogao preko USB kabla onog kojeg dobiješ sa mobom dekodirat 5300.....skinio sam neki program sa neta od nekog DEJANA pa me zanima dali je to moguće......

    Started by Minas_Tirith, 15-06-2007 23:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.385
    15-06-2007 23:45 Idi na posljednji post
  9. [6100] shema punenja

    molim za pomos ima li neko semu punjenje ili nekakva slicica (repair)ili slicno ,sve radi ali ne puni

    Started by vlado, 15-06-2007 20:58
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 544
    15-06-2007 20:58 Idi na posljednji post
  10. [6230i] Crkla vibracija-HELP!

    Prodao sam jednom kolegi nokiu 6230i, crkla je vibra i sad mu je trebam popravit, pa me zanima, gdje, kako i za koje novce? Molim vas pomoć, hitno je! EDIT: ako netko zna nekakav servis da mi preporući, i ako zna kolika je cijena popravka onak okvirno... molim vas pomoć, stvarno je hitno...

    Started by matan11, 08-06-2007 09:43
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.024
    15-06-2007 03:42 Idi na posljednji post
  11. [7210] sigurnosni kod

    koji je sigurnosni kod za navedenu nokiu?

    Started by Hudo, 11-06-2007 23:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.300
    14-06-2007 19:40 Idi na posljednji post
  12. Exclamation [6234] koje slušalice?

    Koje mi slušalice preporučujete za glazbu na 6234? Imam ove obične HS-3 i nisu baš nešto. Jel valjaju šta ove HS-8? :creep:

    Started by _King_Illidian_, 14-06-2007 04:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.248
    14-06-2007 17:00 Idi na posljednji post
  13. [5070]Nova Nokia - info

    Nokia je izbacila prinovu u 5xxx kolekciji. Model 5070. O kolikom se napretku i novom modelu radi, pogledajte iz specifikacija... http://europe.nokia.com/comparephonesconsumereurope

    Started by Moby, 09-06-2007 10:41
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.773
    11-06-2007 22:14 Idi na posljednji post
  14. [6280]Hard reset?

    Zanima me dali je moguce resetirati mobitel (ne misli se na reset tel. dok je upaljen..) ? Problem je u tome sto mi je kolega slao mp3-icu, te se usred slanja mobitel ugasio...Kada ga pokusam upaliti, ispise Nokia logo, zabljesne par puta i opet se ugasi. Pjesmu je vjerojatno "sejvao" na memoriju...

    Started by Arki, 06-06-2007 18:26
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 4.273
    11-06-2007 19:59 Idi na posljednji post
  15. [6230i] Prestao zvoniti

    Vibra uredno radi ali ne zvoni... Probao iskljuciti i ukljuciti tel, pa promijeniti postavke kod zvonenja itd..... Mislite da je hard ili software? Thx

    Started by Zabac1, 11-06-2007 11:17
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.080
    11-06-2007 17:17 Idi na posljednji post
  16. [3120] Crni ekran smrti

    Evo znaci kao sto je i u naslovu napisano pojavio mi se crni ekran smrti tj. kad upalim mobitel lijepo mi se zacrni cijeli ekran a u sredini crvenim slovima pishe contact service...e sad posto meni nije ni na kraj pameti to raditi jer bi jefitnije prosao da kupim novi mob sad sam vas htio pitati...

    Started by Red Dwarf, 09-06-2007 09:34
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.064
    10-06-2007 18:16 Idi na posljednji post
  17. Naljepnica na garanciji

    Jel se može nekako izraditi ona mala naljepnica sa bar kodom i IMEI brojem što se inače nalazi zalijepljena na Mobisovoj garanciji? Imam prazan obrazac Mobisove garancije, al nemam tu naljepnicu, jebga.

    Started by bpodnar, 08-06-2007 17:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 848
    08-06-2007 21:57 Idi na posljednji post
  18. Exclamation [6101] sto spaja ekran sa doljnjim dijelom moba?

    Imam jednu nokiu 6101, kupio sam danas masku ali ne znam kako spojiti gornji i doljnji dio mobitela. dali postoji neki vijak ili sto vec?

    Started by imaticx, 04-06-2007 22:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.121
    07-06-2007 20:50 Idi na posljednji post
  19. [6230i] Super Bluetooth Hack v 1.7 - problemi sa spajanjem

    Jel tko isprobao ovaj program na mobu? Ja sam isprobao (N 6230i) al imam problema sa spajanjem. Evo link sa programom: http://www.ftp2share.com/file/cb62e610-702d-43b8-bf9b-dd05d546e521/Super_Bluetooth_Hack_v1.07.rar

    Started by trabaljo, 01-06-2007 20:53
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 12.628
    06-06-2007 19:15 Idi na posljednji post
  20. [6234]Gdje naci koji je zadnji soft

    dakle molio bih vas ako mozete mi pomoci , trazio ali nisam mogao naci, interesirame koja je zadnja verzija softvera za n 6234, hvala unaprijed

    Started by mirDA, 01-10-2006 18:29
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.939
    05-06-2007 10:57 Idi na posljednji post
  21. [6310i] nova maska?

    Zanima me kolko otprilike kosta nova original maska za 6310i i mogu li je sam izmjeniti?

    Started by Vinko325, 02-06-2007 16:18
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.397
    03-06-2007 19:52 Idi na posljednji post
  22. [6234] Rotiranje slike

    Vidim da imam opciju "uredi sliku", ali mi nigdje ne nudi, rotiraj, okreni ili sl. Pretpostavljam da se može, ali da treba neki programčić..?

    Started by 1142007, 03-06-2007 15:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 780
    03-06-2007 15:25 Idi na posljednji post
  23. [6280] Smrzavanje pri snimaju videa

    Nisam do sad imao taj problem ,al eto, baš kad zatreba, onda baš neće :sheriff: Uglavnom, snimam ja lijepo, i na ekranu ista slika, mob ne reagira. Resetiram mob, i idem ponovo. Do tada nešto kratko snimam za probu, i pri spremanju, opet se zbrejka. Ima li tko iskustva?

    Started by Brainbug, 02-06-2007 23:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 740
    03-06-2007 10:00 Idi na posljednji post
  24. Exclamation [6820] Logo operatera

    Jel mi momže tko reći u kojem formatu su logoi operatera, s kojim ih programom mogu napraviti/promijeniti i kako ih poslati na mob (nemam kabel, ic ni bt, fajlove si na mob šaljem preko 6260). :wstupid: Thanx

    Started by _King_Illidian_, 30-05-2007 22:42
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 978
    02-06-2007 21:30 Idi na posljednji post
  25. Nokia Advanced Headphones HS-62

    Jel zna netko gdje se kod nas mogu nabaviti ovakve slusalice ili neke slicne njima??? Nokia Advanced Headphones HS-62

    Started by avantgard, 01-06-2007 20:13
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 927
    02-06-2007 18:54 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 29 od 85 PrvaPrva ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 79 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove