Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 85 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 626 do 650 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6233] Dekodiranje

    e ovako,sutra kupujem 6233 od jednog decka sa foruma ,mob je lockan na T_Mobile,pa mene sad zanima dali ga ja mogu dekodirati na VIP sa pomocu ovoga http://nfader.z-host.ru/

    Started by PONCHO, 22-09-2007 14:08
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 3.304
    22-09-2007 14:36 Idi na posljednji post
  2. [6234] Pojačanje zvuka preko kompijutora

    Jel bi mi itko mogao pomoč oko pojačanja zvuka na nokiji 6234 preko kompa??? Hvala.

    Started by VoJnIk, 19-09-2007 15:49
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.359
    20-09-2007 20:53 Idi na posljednji post
  3. [6234] glasovni/video poziv

    Svako 6-7 poziva pojavi mi se na ekranu dosadana poruka"Video poziv nije podržan na drugom telefonu ili drugoj mreži" i odmah obavijest da se ponovno poziva kao glasovni poziv. Nigdje nisam uključio opciju da prvo bira video poziv. Verzija softvera je 3.70. Prijatelj ima isti takvi (na preplatu)...

    Started by happydayhr, 17-09-2007 07:54
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.128
    20-09-2007 13:13 Idi na posljednji post
  4. [6300] memory stick? ograničenje veličine?

    mislim uzet Micro SD od 2GB, pa me zanima jeli ovaj mob ima ograničenje kapaciteta kartice koju može primit? 2GB će radit? ima neko iskustva? --------------------------------------------------------------------- evo našao sam Card Type: microSD / TransFlash up to 2 GB. 128 MB card included ...

    Started by kita33, 19-09-2007 15:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 838
    19-09-2007 15:01 Idi na posljednji post
  5. [6300] usb punjenje

    Može li se preko usb puniti baterija na 6300 ?

    Started by kmarin, 19-09-2007 10:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.232
    19-09-2007 11:41 Idi na posljednji post
  6. [6300] čuvari zaslona *.swf

    ima li neko tih flash animacija (swf), rezolucije 240*320

    Started by kita33, 17-09-2007 12:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.382
    17-09-2007 18:18 Idi na posljednji post
  7. [6300] i Dual Sim adapter???

    jeli neko mozda probao stabit dual sim sa http://www.miato.hr u Nokiu 6300 i kako radi? moze li uopce stati adapter (neki od onih modela gdje netreba rezat kartice, dakle K3, K5, K6...)

    Started by kita33, 13-09-2007 16:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.069
    16-09-2007 11:06 Idi na posljednji post
  8. [3110c] spajanje s kompom

    spaja 3310c preko USB kabela, ali mogu samo skidati slike s moba na komp, ne mogu ništa prebaciti s kompa na mob.

    Started by h212, 12-09-2007 14:17
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.922
    12-09-2007 18:49 Idi na posljednji post
  9. [6288] problemi - slide i puknut ekran

    Pozdrav svima. Prije par dana puklo mi je staklo na 6288 dali moram mjenjati cijelu masku ili mogu samo prednji dio maske te dali zna netko cijenu maske. Drugi problem je koji me najvise iritira je slide koji se tesko otvara a jos teze zatvara u cemu bi mogao biti problem treba li mjenjati...

    Started by Spalato, 05-09-2007 19:29
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.942
    07-09-2007 19:48 Idi na posljednji post
  10. [6270, 6280, 6233, 6131] MobyExplorer v2.1

    Ako može symbian zašto nebi mogao i dummy s40 ;D http://www.novamobile.net/posts-q17-last.html

    Started by VuKi, 27-10-2006 22:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 36
    • Pregleda: 8.945
    07-09-2007 10:58 Idi na posljednji post
  11. [7390] pitanja, info...

    Da li netko nesto zna o tom telefonu,kada dolazi,cijena,karakteristike?Hvala:spin:

    Started by chiraz, 15-11-2006 22:00
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 4.449
    04-09-2007 20:38 Idi na posljednji post
  12. Wink nokia 6131 dekodiranje

    hej! ako mi netko može odgovoriti (pozitivno :) ), bila bi vrlo zahvalna.. da li postoji unlock kod za dekodiranje nokie 6131 s vipa na t-mobile? bas kad se odlučih za shopping, t-mobile je više nema u ponudi, a mob.shopovi je ne mogu dekodirati..thanx unaprijed, pozz

    Started by kratka, 03-09-2007 14:44
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.079
    03-09-2007 14:58 Idi na posljednji post
  13. [6234] software_a od 6233, debrandiranje

    ovo pitanje je samo informativno.... jel uspio netko software od 6233 staviti u 6234 odnosno, jel netko do sada uspio debrandirati 6234?? koji je postupak? hvala.

    Started by Haba, 08-12-2006 18:38
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.367
    01-09-2007 22:05 Idi na posljednji post
  14. [6101] otkljucvanje pomocu kabela

    Doticni mobitel pokusao sam otkljucati sa kodovima, ali nisam uspio. Probao sam najcesce box seriale koji obicno pale kod T-coma, al nista. Svih 5 pokusaja je iskoristeno :dunno: Imam davno napravljen servisni kabel za Nokije s kojim sam se "igrao" na starim DCT3 mobovima i nekoliko programa...

    Started by majk, 29-08-2007 22:11
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.360
    01-09-2007 09:50 Idi na posljednji post
  15. [6288] - molim brze odgovore, par pitanja

    Pozdrav, ekipo.. Bit cu vrlo kratak: 1. Da li je ovo klackanje, tj "luft" na slide mehanizmu zaista uobicajena pojava na Nokii 6288 (uzasno me zivcira)...??? Tip u T-mobileu kaze da je to tako. 2. Glasnoca u slusalici, cak i kada je na maxu, prilicno je tiha, i imam problema cuti...

    Started by Phnx, 21-08-2007 23:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 3.886
    31-08-2007 00:09 Idi na posljednji post
  16. [6280] zaključavanje poruka

    da li se na neki način može na 6280 zaključat folder s porukama? malo sam tražio po forumu, ali nisam baš našao korisnih podataka. ako netko zna...molio bih ga da se javi. hvala chipa :wave:

    Started by chipa, 29-08-2007 21:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.545
    30-08-2007 10:36 Idi na posljednji post
  17. [5610] - nova nokia, najava

    http://www.gsmarena.com/nokia_5610-2086.php

    Started by Vepar, 29-08-2007 17:22
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.922
    30-08-2007 07:17 Idi na posljednji post
  18. [5200] Modding

    Da li je moguce ista mijenjati na Nokia 5200, upravo sam ga dobio. Dakle, ako je ista moguce kao na W800i, makar priblizno. I da li je moguce na njemu makar uraditi Update Software-a? Eto na kraju ako se ne mogu ni teme i igre staviti normalno preko PC-Suite, kao moj lanjski E330 koji me je...

    Started by Ico86, 29-08-2007 13:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.291
    29-08-2007 18:49 Idi na posljednji post
  19. Nokia je predstavila novu dodatnu opremu

    Today, Nokia revealed a variety of add-on products for your mobile phone, generally intended for Nokia N-Series mobiles. The new devices are fresh enhancements in design and functionality - Nokia Bluetooth GPS Module LD-4W, Nokia Bluetooth Headset BH-903, Nokia Bluetooth Headset BH-902, Nokia...

    Started by Destroyer, 27-08-2007 21:22
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.098
    28-08-2007 00:55 Idi na posljednji post
  20. [6230] problem sa usb kablom?!

    Nokia pc suite ne pronalazi mobitel preko kabla, driveri i sve je uredu instalirano, sve ok. Al nece ga nac, veli da pc suiteu fali file neki, promjenil sam dost verzija i svugdje isto!?

    Started by microhard, 26-08-2007 15:27
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.024
    27-08-2007 07:36 Idi na posljednji post
  21. [6233] bug kod slanja poruka

    Bas sam jucer stavio 5.43 verziju softa u nadi da je ispravljen bug, ali cini se da jos uvijek postoji. Naime kada se radi reply na dolaznu poruku, napise se nesto, stisne crvena tipka, poruka ode u drafts. Kada se ta poruka editira i posalje, pojavi se u outboxu, ali nakon sto posalje poruke vise...

    Started by m..., 25-08-2007 10:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.266
    25-08-2007 23:00 Idi na posljednji post
  22. [6233] Di skinuti icone za theme

    Jeli zna ko di se mogu skinuti icone za theme!?

    Started by marin, 24-08-2007 13:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.658
    24-08-2007 14:21 Idi na posljednji post
  23. Nokia punjac razlike

    Zanima me da li postoji razlika u naponu, struji ili cemu vec u punjacima za Nokiu? tj. Da li mogu puniti s punjacem od 3230 Nokiu E60 i obrnuto. Normalno utori za punjace pasu. Isto tako da li svi isti rade isto ili ipak ima neke razlike iako su utori jednaki? Hvala.

    Started by Lejzermaster, 22-08-2007 14:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 802
    22-08-2007 15:28 Idi na posljednji post
  24. [6234] kopiranje microSD kartice - problem

    imam problem kod kopiranja sadrzaja microSD kartice koju sam dobio sa mobitelom, sve mi zeli kopirat osim foldera Extra. postoji li kakvo rjesenje za to? jel mi moze netko pomoc? hvala

    Started by spajk, 10-08-2007 11:32
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.040
    22-08-2007 10:41 Idi na posljednji post
  25. [6131] Prikljucivanje na zvucnike i slicno

    Zanima me jel moguce prikljuciti obicne zvucnike od kompa(ili obicne slusalice) na nokiu 6131, imam 2 utora na mobu jedan za punjac i jedan veci za usb kabel, slusalice itd e sad jel moguce s nekim konverterom rijesiti problem? :hrv:

    Started by cLick_hErE, 21-08-2007 00:43
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.017
    21-08-2007 15:34 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 26 od 85 PrvaPrva ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove