Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 25 od 85 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 601 do 625 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6288] stalno uključena bljeskalica i premotavanje videa

    Evo zanima me sljedece: da li postoji kakva aplikacija ili neki trik da stalno svijetli bljeskalica, i da li je moguce premotavati video, jer mi u podesavanju pise da moze. Hvala.

    Started by dark smiley8, 10-10-2007 10:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.079
    10-10-2007 12:25 Idi na posljednji post
  2. S40 5th edition

    http://www.mobile-review.com/review/s405thedition-en.shtml Preskočili ediciju četiri jer je kao nesretan broj! Peta edicija S40! Neke izmjene. Spominje se uglavnom 6131. Ja imam slično na 6280! Spominju i Java multitasking ali ja o imam na 6280 sa 6.43 verzijom! Handsets running on this...

    Started by Sator, 07-10-2007 20:13
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.679
    08-10-2007 19:43 Idi na posljednji post
  3. [1600b na 1600] pomoć oko popravka

    Molim za pomoć ako netko ima soluciju za popravak nokije 1600b-1600. treba mi hitno. hvala svima ...pozz. Bez obzira što ti je hitno, mogao si malo pripaziti na gramatiku! post sam editirao, kako bi bio raumjljiviji. Ico

    Started by goran.gsm, 04-10-2007 21:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.265
    06-10-2007 18:46 Idi na posljednji post
  4. [3110] da li radi s 2 Gb karticom ???

    jel ce raditi s 2 gb ???

    Started by Cargo, 06-10-2007 16:12
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.150
    06-10-2007 18:44 Idi na posljednji post
  5. [3110] od kud skinuti teme ???

    Da li ih ima di za skinuti i ako netko zna da li mozda se mogu iskoristiti teme s drugih nokia (ista platforma) ?? I samo jos jedno pitanje u koju skupinu Symbian spada taj mob ??hvala ispricavam se moderatorima zbog prosle teme jer nisam postao temu tu jako dugo tako da JA SAM KRIV inadam...

    Started by Cargo, 06-10-2007 12:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.620
    06-10-2007 12:31 Idi na posljednji post
  6. [8800] flat kabel

    evo dva pitanja. koliko točno košta popravak flat kabela na 8800? ako ju je netko u zg popravljao može odmah navesti i gdje. e da i jel ona od titana ili ne??:banme:

    Started by Winamp, 05-10-2007 10:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.085
    05-10-2007 11:07 Idi na posljednji post
  7. [6230i] pojačavanje mel.poruke ?

    Ovako, imam 6230i, i melodije za poruku su mi nekako tihe. Dojava poziva je OK i melodije su glasne kada ih biram, ali kada stiže poruka onda su dosta tihe, sve osim one orgigi standardne Nokijine. tn-tn I da ne otvaram novu temu, ako netko zna čime bi bilo dobro ispolirati ekran? Od džepa...

    Started by vwgolf3, 04-10-2007 00:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.105
    05-10-2007 00:08 Idi na posljednji post
  8. [6288] VoIP na Nokiji

    dal to postoji i ima li di taj program za besplatno razgovarati kao i za sms..

    Started by kezimir, 04-10-2007 19:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 918
    04-10-2007 20:31 Idi na posljednji post
  9. [6233 za 6120] Mijenjati? - Savjet

    Imam ponudu da dam svoju 6233 i 100eura za 6120 classic? Oba moba su u tip-top stanju. Meni se cini povoljno

    Started by FatalERROR, 02-10-2007 19:14
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.520
    04-10-2007 15:45 Idi na posljednji post
  10. [5300] da li se može promjeniti izgled music player_a

    dali se moze promjeniti izgled music playera na noki 5300?

    Started by hrv0je, 03-10-2007 20:54
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.006
    04-10-2007 10:18 Idi na posljednji post
  11. Question [8800] problem sa displeyom, flat kabel

    Pomozite!!! Kupio sam neku nokiu, odnosno 8800, za malo novaca,800kn,ispočetka je radila,sad više i ne. Problem je u displeju malo radi malo ne, odnosno kad ga spojim na punjač on ga normalno puni ali nakon nekog vremena kad se mobitel zagrije, od punjenja ekran ima samo bijelo svijetlo, nema...

    Started by abez, 04-10-2007 08:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 933
    04-10-2007 08:42 Idi na posljednji post
  12. [6234] konverter za slušalice?

    imam mob oko 2 mjeseca i odmah sam primjetila da mi slušalice koje su došle s njim nisu dosta jake :angry: i evo,sad mi je desna počela krčiti zbog konstantnog slušanja na 10 ;D zanima me sad,ak kupim onaj konverter za obične slušalice(philipsove obične one),hoće li zvuk biti iste jačine ko i...

    Started by pru pru, 03-10-2007 16:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.285
    03-10-2007 22:51 Idi na posljednji post
  13. Thumbs down [6233] Čudan problem sa Micro SD 1GB

    Kada sam kupio mob.kupio sam i karticu od 1GB ubacio je u telefon i tamo fino ljepo pise FREE Memory 964MB nakon ubacivanja fajlova muzike itd u karticu preko compjutera,doso sam do 240MB i nece dalje da prima fajlove i onda ja formatiram na computeru i vidi onda FREE MEMORY 240MB USED MEMORY 0...

    Started by mexx25, 26-09-2007 23:41
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 3.103
    02-10-2007 20:08 Idi na posljednji post
  14. [6610] problem sa spajanjem na pc

    Stari zamjenio mob, i sad sa starog zeli netke fotke prebaciti na novi. Skinuo sam nokia pc suite, zadnji. Pise na siteu da odgovara mobitelu. Ok. Pita me za konektekšn ocu kabel. Idem kabel. Nista- windowsi govore da je usb device ne nadjen Kako sad? Mi treba neki driver posebni?

    Started by geez1, 29-09-2007 19:50
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 621
    29-09-2007 19:50 Idi na posljednji post
  15. Cool [6111] Nemoguce otkljucat sa Tele2!?

    Dakle, evo problema: - Nokia 6111 - zaključana na Tele2 - probala sa WorldUnlock (2x) ------> error code - probala sa sitea Otkleni.si (1x) ------> error code Nakon ta tri pokušaja i traženja po forumima vidjela sam da u neke mobitele treba staviti drugu sim karticu, pa onda unjeti kod...

    Started by Kupus, 28-09-2007 14:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.225
    28-09-2007 23:27 Idi na posljednji post
  16. Arrow [6301] WiFi s40 Nokia

    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1800&idPhone1=2108 Dodan wifi na s40 platformu, možda se varam, al čini mi se da je ovo prvi s40 mob sa wifi-em :think: Izgled isti kao i 6300, male promjene iznutra, a valjda su sredili probleme sa zvučnikom i bugovitim softom.. Jedno pitanje:...

    Started by xlr, 23-09-2007 11:36
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.273
    27-09-2007 20:03 Idi na posljednji post
  17. [6131] matična ploča - cijena ?

    Dali netko zna koliko bi u nekom privatnom servisu koštala promjena matične ploče? Mobitel je navodno došao u doticaj s vodom,u mobisu traže 2000kn,pa tražim alternativno rješenje.Ako se uopće isplati.

    Started by Deny21, 10-09-2007 16:50
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 5.500
    27-09-2007 07:50 Idi na posljednji post
  18. [6280] Produženje jamstvenog roka nakon kvara i kvar kamere

    u drugom mjesecu mi se pokvarila kamera na mobitelu i posla san na servis i oni to sve popravili sad mi se ponovo dogodio isti kvar a garancija je istekla u 6 mjesecu sad me zanima jel taj jamstveni rok produžen ili ću morat platit i zanima me gdje mogu nabaviti vodljivu foliju da ja to sam...

    Started by OuttaControl, 26-09-2007 21:48
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.127
    27-09-2007 00:02 Idi na posljednji post
  19. [7500, 7900] - najava, informacije

    novi dizajnerski iskorak Nokije! Zasad se zna samo da se radi o series 40 platformi i standardno podrska za bluetooth i memorijsko prosirenje.

    Started by Vepar, 27-06-2007 09:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 41
    • Pregleda: 7.302
    26-09-2007 17:34 Idi na posljednji post
  20. Moze li Symbian puci kao Windows!? :D

    Danas mi se moja 6600 iz cista mira ugasi,i kad sam pokusao da je upalim,nema sanse... pojavi se onaj Nokia logo pa nestane,pa se opet pojavi,pa opet nestane i na kraju se ugasi.Pokusao sam staviti drugu bateriju,misleci da nije ona prsla,ali nije do baterije.Vadio sam i karticu i SIM,ali...

    Started by Pinocio, 23-09-2007 19:44
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 950
    24-09-2007 21:33 Idi na posljednji post
  21. Ime operatera na starim nokiama

    Trebao bih nekoga da mi posalje najobicniji moguci natpis "T-mobile HR" preko mreze (koristenjem Nokia PC Suitea starog) jer sad na mobitelu imam nekakvu glupavu sliku koju ne mogu maknuti na drugaciji nacin. Anyone, please? :(

    Started by ::diaboliq::, 08-09-2007 15:00
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.567
    24-09-2007 12:28 Idi na posljednji post
  22. [6111] Greška na mreži

    vrisnula je od frendice 6111... nemre niš, sam piše "greška na mreži" pala nije ili nekaj slično... kaj bi moglo biti?

    Started by tomy81, 24-09-2007 09:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.065
    24-09-2007 11:18 Idi na posljednji post
  23. [6280] čišćenje

    bok svima trebam jedan savjet u vezi nokie 6280... u zadnje vrijeme sam primjetio kako mi se je nakupilo prašine iza ovog stakla koje štiti display, pa me zanima, kako bi to mogao očistiti? puno hvala unaprijed vani

    Started by vani, 17-09-2007 18:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.037
    24-09-2007 10:50 Idi na posljednji post
  24. [6234] Zaključana?

    zanima me da li je to zakljucan model na vip(vodafone)? moze li se otkljucati?

    Started by mmiillee, 21-10-2006 13:17
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.691
    24-09-2007 10:27 Idi na posljednji post
  25. [6234]Trebam FW sa MP-om

    Može neko dat neki link za FW sa monster pack-om pliz? Hvala unaprijed.

    Started by VoJnIk, 21-09-2007 16:26
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.018
    23-09-2007 12:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 25 od 85 PrvaPrva ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove