Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 24 od 85 PrvaPrva ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 576 do 600 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6280] Kako prebaciti poruke na PC?

    Kako da najjednostavnije prebaciti sms poruke sa mobitela na pc? jel se to da rijesiti s nokia pc suitom...jos nisam otkrio kako to rijesiti? hvala

    Started by chipa, 17-10-2007 00:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 4.078
    30-10-2007 00:43 Idi na posljednji post
  2. [6280] nova zamjenska baterija ?

    Gdje se moze kupiti zamjenska baterija za 6280? Znam da moze u "mobisu" ali je dosta skupa (334kn),ako ima gdje jeftinije molio bi preporuku i da se moze naruciti telefonom ili web shop-om. I jos jedna sitnica..treba mi ona srednja navigacijska tipka pa ako neko zna gdje se moze nabaviti. Oglasi...

    Started by omahen, 18-10-2007 09:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.273
    29-10-2007 22:40 Idi na posljednji post
  3. [6233] Bluetoothom na karticu

    Možda je već bilo ovo pitanje, ali ne mogu naći, kako na ovom mobitelu namjestiti da kada primam file bluetoothom sprema izravno na karticu, i je li to uopće moguće?

    Started by redscro, 27-10-2007 12:53
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.137
    29-10-2007 13:52 Idi na posljednji post
  4. [6131]software update problem!

    Nedavno sam nabavio nokiu 6131,mobitel je ok i sve šljaka kak treba,al imam jedan problem: Bila je kodirana na t-com i ja sam ju nabavio odkodiranu i tu sam na forumu pročital da mogu staviti novi software prek neta.I ja to sve fino nabavio i kada sam ju htjel updejtati kaže mi da ne mogu jel za...

    Started by gaginjo, 17-05-2007 20:39
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.984
    28-10-2007 20:29 Idi na posljednji post
  5. Cool [3310] odblokavanje help

    imam nokiu 3310 kodiranu na vip.preko kalkulatora sam ukucao šifru i valjda je ok ali sada traži neki sigurnosni kod kada ubacim karticu od t-coma .hvala.

    Started by rstupal1, 28-10-2007 09:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 763
    28-10-2007 10:47 Idi na posljednji post
  6. [2610] dekodiranje

    Zanima me gdje bi mogao odkodirati ovaj mob. kupljen u Tele 2 paketu. TNX

    Started by ciglovsky, 17-01-2007 13:20
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 5.236
    27-10-2007 18:48 Idi na posljednji post
  7. [7360] gdje kupiti punjač

    što jeftinije,ne mora biti originalni.. ima neki dućan sa dodatnom opremom?

    Started by smogovac, 24-10-2007 15:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.334
    27-10-2007 13:59 Idi na posljednji post
  8. Question [6288] kod telefona

    želim vratiti početne postavke telefona i pokušavam sa pinovima 12345 (koji je inače na nokijama i sa 00000 i ti kodovi NISU. kod nisam sam mjenjao u međuvremenu tako da nije ni moj neki kod, KOJI JE??? u uputstvima od mobitela ne piše....

    Started by Winamp, 26-10-2007 18:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 990
    26-10-2007 19:21 Idi na posljednji post
  9. 6300 nadogradnja softwarea

    Instalirao sam na komp Nokia Software Updater, zanima me koliko traje proces upgradea, i jel mogu nesto zeznut s telefonom timk putem??

    Started by McLaren, 26-10-2007 01:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.016
    26-10-2007 08:47 Idi na posljednji post
  10. [5300] video problem - kašnjenje zvuka

    pozdrav! evo dobil mob jučer :drink: sve super al mi je jedna stvar zapela za oko... konvertiral sam si par spotova u 3gp format i stavil na mob... al na mobu video jako kasni za zvukom... npr, ide melodija i čuje se da počne pjevati tip, ali tek nakon par sekundi se na videu vidi da je počel...

    Started by blablabla, 24-10-2007 22:51
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.535
    25-10-2007 23:29 Idi na posljednji post
  11. [6300] radio bez slušalica

    dakle može li se na 6300 uključiti radio bez prikopčanih slušalica. Sada mi javlja "Connect an enhacement"

    Started by kmarin, 25-10-2007 16:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.547
    25-10-2007 17:37 Idi na posljednji post
  12. [6300] nestao calculator

    nis mi jasno, pa jel sam ga mogao kako maknut, jucer sam ga koristio danas ga nema... slicna iskustva? ili staviti neki java, ako uopce postoji pozdrav, tvou88

    Started by tvou88, 18-09-2007 08:45
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 3.048
    25-10-2007 17:18 Idi na posljednji post
  13. ***Otključivanje preko 100 modela Nokia***

    Otključajte mobitel sami, kroz samo 1-2 minute. Radi provjereno!!!!!!! Evo ja maloprije otključao 5210!!!!!!! http://www.peters1.dk/unlock/nokia/online.php?sprog=hr Upute pišu,samo ih pratite i otključat ćete svoju Nokiu za 1-2 minute.

    Started by Manijak, 23-10-2007 12:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.495
    23-10-2007 12:45 Idi na posljednji post
  14. [6131] problem sa sd karticom...

    Mob je bio na servisu u mobisu (resetirao se pri slanju mms-a) ,-stavili 6.60 sw i sad radi :respect: ... problem je nastao kad sam poslije servisa stavio sd u mob i trazi me password ,pass nisam stavljao pa ga niti ne znam (4x "0" 8x"8" i sl.. ne pali) ,probao staviti sd u card reader ali uopce...

    Started by duggi, 12-10-2007 19:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 698
    22-10-2007 23:02 Idi na posljednji post
  15. Talking Nova Nokia sa starijim priključkom??

    Zanima me koja od novijih Nokia ima stariju verziju priključka,osim ove 2610.Treba mi za auto jer je takva instalacija unutra.znači noviji model Nokie(malo ljepši) sa priključkom(bananicom) ko na starim 3310,3330.... hvala

    Started by moto5, 19-10-2007 08:55
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.157
    22-10-2007 06:53 Idi na posljednji post
  16. [6020 i 6120c] zamjena baterija??

    Vidim da su onzake baterije iste BL - 5B, pa me zanima jel može radit bez problema ako zamjenim baterije, jer vidim da nisu isti mAh?, i dali postoji za 2160 c neka jača baterija od ove? Istina još nisam prvu ispraznio, al da znam :)

    Started by Poggiali, 20-10-2007 13:35
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 963
    21-10-2007 14:18 Idi na posljednji post
  17. [3110] kako izbrisati serijske melodije ???

    Kako izbrisati te stvari koje dolaze s mobom .. uz pomoc cega !!! hvalaaaa

    Started by Cargo, 17-10-2007 18:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 701
    17-10-2007 18:50 Idi na posljednji post
  18. Smile [6288] kako gledati tv

    zanima me da li je to moguće i koliko para.Frend mi kaže da je moguće gledati neke tv free tipa CNN...pa me zanima da li je to istina ili ne... Hvala!!!

    Started by kezimir, 12-10-2007 23:20
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 6.794
    16-10-2007 22:24 Idi na posljednji post
  19. [5210] gdje kupiti masku

    Gdje ima za kupiti originalna maska za ovaj mobitel? Poslao sam mail Mobisu, ali mi nisu ništa odgovorili. Bio sam kupio masku za taj mobitel u jednoj trgovini u Karlovcu. Koštala je 100 kuna i pisalo je na kutiji da je proizvođač maske Nokia, pa sam mislio da će biti dobra. Međutim, već za mjesec...

    Started by hrc777, 16-10-2007 21:41
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.702
    16-10-2007 21:41 Idi na posljednji post
  20. N80 vs N73

    Koja je nokia bolja? Bitno mi je samo da je symbian - pa mi je teško odlučit između ove dvije. koju bi vi uzeli? kojoj je symbian noviji?

    Started by afroman, 16-10-2007 20:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 964
    16-10-2007 20:45 Idi na posljednji post
  21. [6267] - najava novog modela, info...

    Nokia bi trebala predstaviti (ako već nije) novi preklopni mobitel: 6267... Evo i par slika: Specifikacije: GSM/EDGE of 850/900/1800/1900 MHz, WCDMA 850/2100 MHz Series 40 Main display (240x320 pixela), external display (128x160 pixela) 2-Mp camera with the flash Frontal camera (za video...

    Started by Ico, 18-06-2007 09:06
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 4.706
    14-10-2007 20:10 Idi na posljednji post
  22. [6233] oprema u Simpa paketu ??

    Imam pitanje, što dolazi sve sa mobitelom u simpa paketu, jer nisam našo niti na t com stranicama niti na mobisovim, ima samo dodatna oprema; najviše me zanima jel dolaze sluške ili ne?

    Started by Poggiali, 12-10-2007 21:14
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.979
    14-10-2007 19:30 Idi na posljednji post
  23. [6233] vraćanje Tvorničkih postavki

    Imam Nokiu 6233, nekodiranu, i zanima me da li se moze napraviti reset na tvornicke postavke, tipa "master reset", dakle da mi se izbrisu bas svi unosi, od postavki do kontakata u phonebooku.

    Started by valard, 13-10-2007 19:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 5.557
    14-10-2007 16:34 Idi na posljednji post
  24. [6233] Pucketanje u slušalici!?

    Pozdrav svima! Nabavio sam N 6233. Vrhunski mobitel za mene. Jedino što me malo živcira je pucketanje u slušalici za vrijeme razgovora. Jel' ima netko sličan problem, odnosno savjet kako to riješiti. ...ili je to stvar hardwerske prirode pa treba na servis?! :cry:

    Started by mlaky, 06-10-2007 15:41
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.654
    11-10-2007 22:37 Idi na posljednji post
  25. Kopiranje microSD kartice na drugu većeg kapaciteta

    Pozdrav svima! Nabavio sam microSD karticu većeg kapaciteta. I sad bih trebao kopirati sve sa stare na ovu novu. No, problem je u tome što to nemogu jednostavno napraviti preko card čitača i Windows Explorera. Pitanje: kako to napraviti? Nije da su gore toliko bitne stvari, no nalazi se...

    Started by mlaky, 11-10-2007 14:57
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.570
    11-10-2007 20:08 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 24 od 85 PrvaPrva ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 34 74 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove