Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 85 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 526 do 550 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6288 i N73] koja ima bolju video kameru?

    Gledao sam video rezolucije i video isjecke od navedenih mobitela, i Nokia 6288 i 6280 imaju bolji video snimak nego Nokia N73, ili N70. Da li je moguce na N73 Nokiji povecati rezoluciju snimanja?

    Started by dark smiley8, 19-12-2007 13:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 862
    19-12-2007 13:34 Idi na posljednji post
  2. [6233] otvaranje .doc fajlova?

    Da li je moguce otvarati .doc fajlove na nokia 6233(ako jeste, kako, treba li neki poseban program) ili generalno ima li neki nacin/format za citanje elektronskih knjiga?

    Started by syd, 19-12-2007 03:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.237
    19-12-2007 10:44 Idi na posljednji post
  3. [6288] šarene crte na ekranu

    Imam ovu njoku 8 mjeseci, a u posljednje vrijeme mi se dešava kad je mobitel u stand-by modu pa ga 'probudim' onda mi je ekran prošaran horizontalnim i vertikalnim tankim crtama koje titraju odnosno mijenjaju svoju poziciju. Izgleda kao efektan screen saver ali nije baš tako. Bez obzira na to...

    Started by kolibri, 01-12-2007 22:43
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.030
    18-12-2007 14:36 Idi na posljednji post
  4. [3110c] memorijska kartica - gdje kupiti i koja je cijena

    Pozdrav gdje ima za kupit memorijaskih kartica za navedeni model znate cijenu?

    Started by mrkva4, 17-12-2007 21:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 3.368
    18-12-2007 03:55 Idi na posljednji post
  5. [6233] problem, ekran?!(bijel)!?

    imam 6233 nekih 2mj, star je oko 3mj...imam svu opremu, osim garancije:) i sad nije mi pao ni jednom, nema crtice na sebi..ko nov je, ali me ekran jebe... do nedavno je sve bilo odlicno i odjednom ekran postao bijeli, ili kao vodoravne crte pa bijel, pa se vrati normalno, i sad mi nekoliko...

    Started by dubrava, 07-12-2007 21:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.719
    16-12-2007 06:41 Idi na posljednji post
  6. [7373] zamjena kućišta

    Mislio sam uzet N7373, ali me bode u oči roza verzija koju sam vidio u T-mobileu. Zanima me, jel se može odmah mijenjati kućište u mobisu u bronze black boju? Koliko bi to koštalo? Isplati li se? (inače mi ta bronze black verzija izgleda je..no)

    Started by perman111, 15-12-2007 20:03
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.685
    15-12-2007 20:03 Idi na posljednji post
  7. Play PC music via Bluetooth?

    Da li je moguće preko Nokia 6233 Bluetootha spojiti se na PC i slušati neki MP3 u shared folderu? Ima u Nokia Music Playeru jedna opcija "play via bluetooth" odabirom počne tražiti audio enhancments ali nikako mi s njom ne uspijeva, nikada ne pronalazi ime mog pc-ja a i ne znam da li je to...

    Started by 091VIPkorisnik, 06-12-2007 15:32
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.704
    15-12-2007 19:14 Idi na posljednji post
  8. [6230i] Kompletno brisanje memorije

    Kako napraviti kompletno brisanje memorije (ne factory reset) na ovom mobu tako da ostane samo image, to jest da se izbriše sve iz njega a ostane samo ono osnovno što je potrebno?

    Started by trabaljo, 05-12-2007 23:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.500
    13-12-2007 22:58 Idi na posljednji post
  9. [3110 classic] - A2DP - da ili ne?

    Jednostvano i konkretno - podržava li Nokia 3110 classic A2DP profil? Jer na netu sam u par review-a pronašao takvu informaciju, a u cijelom manualu se nigdje ne spominje A2DP ?!

    Started by mm22, 13-12-2007 00:40
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.718
    13-12-2007 11:32 Idi na posljednji post
  10. [6280] - format kartice?

    evo sad upravo prebacio nove mjuze na mob kako bi u skoli imao sta slusati i sto mi izbaci, makne mi teme, wallpaper i sve ( nakon sto sam ju iskopcao od kompa) i ja gledam nest mi cudno, odem na music kaze da nema music files, odem na memory karticu i pise mi da nije formatirana i da ju treba...

    Started by Syzygy, 07-12-2007 08:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 814
    11-12-2007 19:33 Idi na posljednji post
  11. Exclamation [PC Suite] problem sa instalacijom

    Prilikom instalacije javlja mi ovu gresku: azatim se prekida instalacija. A sve s starom verzijom PC Suitea sam maknuo, sve.... Ne kuzim...

    Started by lika091, 10-12-2007 23:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.226
    11-12-2007 17:14 Idi na posljednji post
  12. [6233/6234] review i pitanja/odgovori

    6233/6234 review Kako poceti :) Treba odmah napomenuti da se radi o istom fonu, samo sto je 6234 malo drugacijeg dizajna (meni se vise svidja i da postoji crna boja bio bi puno bolji od 6233) i sto je on radjen za Vodafone (naravno, ima one ''lijepe'' ikonice :) )!!. O novoj S40 platformi se...

    Started by robee, 04-07-2006 15:56
    8 Stranica
    1 2 3 4 5 ... 8
    • Odgovora: 189
    • Pregleda: 40.085
    10-12-2007 16:10 Idi na posljednji post
  13. [S40 Theme Studio] - problem sa otvaranjem tema

    Bok,imam problem sa s40 Theme Studio 2.2,dali je neki imao ovakav problem,kad otvorim theme studio ne vidim više od polovice toga,ne mogu iz njega otvarati theme,ne mogu opće promjeniti theme,vidim samo djelove theme i ne mogu niš mjenjati,probao sam i studio 2.1 ista stvar???

    Started by ivorih1, 09-12-2007 21:58
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.177
    09-12-2007 21:58 Idi na posljednji post
  14. [5300] zvučnik ne radi

    Frend mi ima 5300 na kojem zvučnik više ne radi,znači mob ne zvoni,ne pušta muziku... Telefonirati se može. Sad me zanima jel se može negdje nabaviti zvučnik da to sami zamijenimo i jel ima kakva servisna shema na netu (mob nema jamstvo,a mi smo kao neki wannabe elektroničari :))

    Started by Balkanac, 06-12-2007 09:06
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 667
    06-12-2007 09:06 Idi na posljednji post
  15. Post [5300] Ne radi mikrofon - kako popraviti doma?

    mikrofon mi ne radi jeli neko ima neku ideju kako to sredit neznam jeli se moze nekako to popravit bez da idem kod servisera :notworking:

    Started by dragan3e89, 05-12-2007 22:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 5.207
    06-12-2007 02:10 Idi na posljednji post
  16. [6270] zamjena flat kabla

    ovako nešto sam poludio i hitio sam mob u zid... mob se je razletio u nekoliko komada, ali ništa se nije posebno desilo osim kaj je flat kabel puknuo... ekran je čitav i neoštećen kao i kamera... i mob se pali normalno osim kaj mi je trenutno mob u dva dijela... e sada ja bih trebao odnjeti mob...

    Started by Chief_Wolfinjo, 06-10-2007 11:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.213
    06-12-2007 02:09 Idi na posljednji post
  17. Question [6131] Problem spajanja,pitanja oko flash?

    Hm evo idemo redom. Nokia 6131 U čemu je problem: Nekad mi se mobitel totalno zablesira i sve postavke koje snimim mi se obrišu i odjednom bude kao da nema kartice unutra,....pa se malo zamrzne pa odmrzne pa slično.Očigledno bi trebao staviti neki durgi software na njega. Za motorolu znam ali:...

    Started by edomali, 27-11-2007 21:33
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 940
    06-12-2007 02:07 Idi na posljednji post
  18. [6070] java file veličina ograničena

    Dali je moguće ukloniti bezvezno ograničenje veličine java aplikacije koje je na nokiji 6070 oko 150 kb ?

    Started by .oj., 04-12-2007 18:35
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 598
    05-12-2007 13:59 Idi na posljednji post
  19. [6070] mrtav ili?

    Kao sto naslov kaze,mrtva je. Ne da se upalit. Ispitao sam bateriju i stroj mi nije pokazao nikakav napon. Probao sam kasnije s frendovom baterijom,i kad stisnem gumb za paljenje,samo imam bijeli ekran i nista vise... Sto vi mislite...? THX! :respect:

    Started by Smuchac, 04-12-2007 18:28
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 624
    04-12-2007 20:21 Idi na posljednji post
  20. [5200 i 5300] velika razlika u cijeni po oglasima

    Ta dva telefona su recimo 80% isti. U oglasima po netu, Nokia 5200 košta oko 600 kuna dok se 5300 prodaje za 1000 do 1200 kuna. Sada, jel vama razlika malo povelika. De facto dvije 5200 za jednu 5300. Osim u ekranu, koja je bitna razlika tih dvaju mobilnih uređaja, možda mi nešto bježi?

    Started by Moby, 30-11-2007 20:51
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.630
    03-12-2007 17:12 Idi na posljednji post
  21. [8800] Baterija se isprazni u razgovoru

    imam problem, imam nokiu 8800 staru cca. 1,5 god. i u zadnje vrijeme mi se događa da kad pričam odjednom javi barerija prazna i iskljuci se. ja ga ponovno upalim i pokazuje da je baterija puna i normalno radi do novog poziva(nekad se islkuci nekad ne). a mob punim svaku vecer jer mi se to događa...

    Started by someone, 30-11-2007 18:31
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.516
    03-12-2007 15:18 Idi na posljednji post
  22. [6280] Počeo mi se gasit!?!?

    star svega 6.mj i od prije tjedan dana mi se počeo gasiti, ondako iznenada kada nist ne radim...stoji na stolu, nista ne radim po njemu, kad ga pogledam, kasnije ono ugasen...u cemu je caka? počelo me malo živcirati...a mobitel je ko nov, do sad šljakao izvrsno.

    Started by chipa, 02-12-2007 01:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.552
    02-12-2007 14:42 Idi na posljednji post
  23. [6233] vip wap postavke

    Danas sam kupio u Mobisu Nokiu 6233, trebaju mi točne postavke za wap ako netko ima. hvala.

    Started by 091VIPkorisnik, 30-11-2007 19:06
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.897
    02-12-2007 13:20 Idi na posljednji post
  24. [3110] problem sa BlueTooth-om

    Pozdrav, imam problem Nokia 3110 mi nece ukljucit Blue Tooth, dali ima neka caka sta treba podesit? npr. kad udjem u izbornik i hocu ukljucit ,uopce nece provest naredbu ! hvala.

    Started by mrkva4, 29-11-2007 19:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 779
    29-11-2007 23:18 Idi na posljednji post
  25. Razni kapaciteti Baterije BL-5B

    pošto sam si ipak zadržao n80 hoču si kupit još jednu bateriju ( normalno orginal ) i sad gledam na mojoj piše 860mAh dok cura ima 6120c i ima isti taj tip baterije i njoj piše 890mAh ... nazovem mobis i pitam jer imaju bateriju za 6120c i normalno imaju , pitam koliki je kapacitet ( normalno...

    Started by Vatrogasac, 27-11-2007 12:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.647
    29-11-2007 17:55 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 85 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove