Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 21 od 85 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 501 do 525 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6170] Otkljucavanje ?

    Pozdrav svima !! Imam nokiu 6170 radi na tele 2 samo...Pa bi je htio otkljucat da mi radi na VIP..Na netu sam naso 2 koda ali nisu valjali..Dali mi netko moze pomoc?? IMEI broj je : Unaprijed Hvala

    Started by Bastard, 08-01-2008 00:49
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 619
    08-01-2008 11:46 Idi na posljednji post
  2. [5300] Kako da ga otvorim, problem sa zvučnicima

    Kako da otvorim Nokiu 5300? Treba mi da vidim di je problem sa zvučnicima. Zvučnici mi nekad malo rade (kad ga udarim a nekad ni tad) , pa više ne rade i to mi ide na živce... To samo dokazuje kako su nekavalitetni današnji mobovi, jer mi je pao možda sa pola metra... no dobro da ne dužim - molim...

    Started by CroModder, 07-01-2008 13:45
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.102
    07-01-2008 13:45 Idi na posljednji post
  3. [6233] Nestao SMSinfo

    Dakle,imam Nokiu 6233 od T-mobile-a,sve super,ali sam danas primjetio da mi u izborniku umjesto 10 ikona ima 9 ikona.Primjetim da mi nema SMS infa.Pitam frenda on ima SMS info. Jel to problem do Nokie 6233 ili do T-mobile-a? Početkom 11.mjeseca je bio na servisu zbog toga što mu je nestao...

    Started by mstaglicic, 01-01-2008 04:03
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.148
    07-01-2008 13:25 Idi na posljednji post
  4. [6280] operator logo

    zna li netko kako mogu maknuti logo operatera ili staviti neku drugu slikicu?

    Started by ira, 03-01-2007 15:53
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.592
    05-01-2008 15:40 Idi na posljednji post
  5. Unhappy [6131] - Flash - micanje vodafone ikona

    kupio sam gore navedeni mobitel, ali u vipu i sad je normalno vodafone, a ja bi se htio rijesiti onih njihovih glupih ikonica, dali postoji koji flash za Nokiu 6131 i da li onda moze kratka uputa kako isflashat...hvala

    Started by Tudy, 05-01-2008 14:16
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 700
    05-01-2008 14:16 Idi na posljednji post
  6. [6080] Glup problem - tipke se stišću za vrijeme poziva

    Ovako, mamu već duže vrijeme muči jedan problem, a ja samo mislim da je ona malo zbunjena no ajde pitat ću ovdje za svaki slučaj... naime, za vrijeme poziva (nisam isprobavo jel samo sa jednog broja ili sa svih, niti dali je kad primi poziv ili i kad ona zove) stišću joj se tipke (pretpostavljam...

    Started by marke, 26-12-2007 19:00
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.226
    04-01-2008 18:24 Idi na posljednji post
  7. [6300] Nova baterija, novo kućište - pitanjce

    Nedavno kupio rabljenu...i mob je upravo ono što sam očekivao, ALI svi znamo da se sa 6300 isporučuje baterija BL-4C kapaciteta 860mAh...što je za "gladni" ekran na ovom mobu ipak možda premalo. Naime uz jedno 15min razgovora, 5 poruka, 15min BT prijenosa podataka, 15min USB prijenosa podataka,...

    Started by iggyone, 07-12-2007 22:53
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 5.278
    03-01-2008 14:05 Idi na posljednji post
  8. Nokia AD-41 adapter za stereo sluške - pretih

    Ovako, od jednoga forumaša sam kupio Nokiju N73 ME, s kojom u paketu dolaze stereo in-ear sluške AD41 (to je u biti konverter). Međutim, zvuk je poprilično jadan, tih. Dosta se bolje čuje s običnim Nokijinim slušalicama (HS-23) koje nisu in-ear. Pokušao sam umjesto originalnih Nokijinih sluški...

    Started by Moby, 01-01-2008 18:17
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.064
    02-01-2008 22:03 Idi na posljednji post
  9. [igre] problem - ogrice u *.rar formatu

    Problem je ovakav, skinem igricu u .rar formatu, napravim extract i onda dobijem puno nekih sugavih datoteka umjesto file-a u .jar formatu... Jel zna netko kak rjesiti taj problem, mozda je pitanje smjesno, al eto... Hvala, pozz!

    Started by RS4, 02-01-2008 15:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.772
    02-01-2008 18:41 Idi na posljednji post
  10. [6233] Probelm sa prenosom vecih fajlova preko bluetooth

    Ne mogu da primam preko bluetootha fajlove vece od slobodne memorije na telefonu. Kako da postavim da fajlovi idu direktno na mamorijsku karticu, gdje ima dovoljno mjesta?

    Started by syd, 29-12-2007 23:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 823
    29-12-2007 23:48 Idi na posljednji post
  11. [6230i] kako ubaciti

    Pozdrav svima!! Čito sam svašta nešto po ovim temama ali ne znam šta uraditi. Nokia 6230i V 03.40 23-05-05 RM-72 T-mobile-ov meni unutra bez hrvatskog jezika i kabl CA-53 Instalirao Nokia PC suite NSS i NSU.

    Started by ackoo, 28-12-2007 14:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.370
    28-12-2007 14:25 Idi na posljednji post
  12. [6280] digitalni sat kao skin ili tema ?

    Na "zedge" ima puno skinova koji su kao digitalni satovi,ali kad ih hocu staviti na mob, kaze da format nije podrzan (mpg ili swf). Ima li neka caka da se takav skin ipak postavi na 6280 ili to stvarno nije moguce? Ako se ne moze sto ih onda stavljaju u kategoriju 6280:confused:

    Started by omahen, 27-12-2007 15:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.520
    27-12-2007 16:48 Idi na posljednji post
  13. [5200] kod ograničenja

    Mobitel je kodiran na vip, i sada ne prihvaća Tele2 karticu, traži kod ograničenja. Znam da je dosta postova bilo na ovu temu ali ja se jednostavno ne snalazim što sada učinit... Pa ako imate volje, pomagajte please! Hvala!!

    Started by Spongebob, 27-12-2007 15:16
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 3.226
    27-12-2007 15:16 Idi na posljednji post
  14. [5200] problem s pozivima

    Kada zovem ili kada primam pozive, mob prekida razgovore nakon cca. 5 sekundi. Gledao sam u postavkama za pozive ali sve je normalno. Pomozite jer ce me to izludit.

    Started by pera, 26-12-2007 20:51
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 824
    26-12-2007 20:51 Idi na posljednji post
  15. [6300] Puna memorija telefona, a u njemu ništa?

    Eto, danas probao staviti neku novu temu, kad mi mob javi da nema dovoljno memorije. Odmah sam išao provjeriti stanje memorije, kad ono javlja da ima još slobodnih 14kb na telefonu! WTF!? :mad: Uglavnom, piše da u galeriji (memoriji telefona,dakako) ima 5MB podataka...ok možda mi je netko nešto...

    Started by iggyone, 21-12-2007 14:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.096
    26-12-2007 12:58 Idi na posljednji post
  16. [MOBIS] Vaša iskustva i savjeti

    Evo pošto u večini tema sve više i više gledam i čitam samo negativne strane ovog zastupnika, neka ovo bude mjesto gdje ćemo svi iznijeti iskustva iz prve ruke, bilo da su pozitivna ili negativna, te osobne preporuke i savjete što napraviti da se izbjegnu neugodne situacije s istim. Hvala

    Started by zerobravo, 27-11-2007 12:44
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 4.159
    25-12-2007 18:00 Idi na posljednji post
  17. nokia 1110i unlock

    moze li se kako ovaj mob otkljucati a da se ne nosi serviseru

    Started by arm3n, 24-12-2007 21:28
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.032
    24-12-2007 21:41 Idi na posljednji post
  18. [6300] java pretraživanje kontakata

    ima li kakva aplikacija za 6300 kojom se mogu pretraživati kontakti tako da se upisuje ime ILI prezime ILI broj telefona ?

    Started by kmarin, 26-11-2007 17:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.159
    24-12-2007 20:17 Idi na posljednji post
  19. [6288] Problem sa ekranom

    Pocelo je zezati samo odjednom, pregledavao sam neke fileove na mobu i kada sam htio spremiti mob, ekran je poceo "mutiti" razne slike. U cemu bi mogao biti problem, stalno mi nestaje slika na nekoliko sec i onda se normalizira. Nekad radi bez greske. Ali vecinom se pojavljuje kada slide...

    Started by dark smiley8, 09-12-2007 22:01
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.047
    23-12-2007 01:58 Idi na posljednji post
  20. [6288] Promjena softwarea

    Bog, imam nokiu 6288, jel se moze u nju stavit soft od nekog drugog mobitela ? po mogucnosti da ima simbian...

    Started by petar_st, 20-12-2007 23:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.260
    21-12-2007 00:55 Idi na posljednji post
  21. [1600] maske , gdje kupiti u Rijeci

    Zna li netko gdje mogu naći maske za N1600 u Ri i bližoj okolici? Original iili zamjenske, whatever... Gledao sam na mobis.hr, ali oni nemaju na netu ništa, a meni se ne da do mobisa uzalud šetat. Ako netko zna, molim preporuku!

    Started by perman111, 07-12-2007 12:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.011
    20-12-2007 22:44 Idi na posljednji post
  22. Thumbs down [6288] T-mobile odkodiravanje

    Evo ovako temu otvaram za pomoć frendici. Neki dan je kupila Nokiu 6288 u t-mobile kao slobodni uređaj(bez start paketa, pretplate i sl.) za 2098 kn i sada je došlo do problema kada je rekla da želi da joj otključaju telefon i da garancija dalje vrjedi. U dučanu su je odpilili da se to ne može a...

    Started by DJ X2, 19-07-2007 17:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 3.156
    20-12-2007 17:44 Idi na posljednji post
  23. [6233] - Nakon file transfera ne pali

    Sinoć, dok sam prebacivao bluetoothom neku pjesmu na 6233, pri 99% transfera mob mi se ugasio i nakon toga neće da upali. Tj. on upali, napiše ono Nokia na ekranu i potom se ugasi. Najgore mi je to što je mob star svega dva dana. Račun i garanciju imam ali je mob dekodiran s T-Mobilea tako da mi i...

    Started by cro_blue, 30-09-2007 11:42
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.077
    19-12-2007 17:20 Idi na posljednji post
  24. [7360] unlock - kako

    Postoji li neki simple nacin ili? kupljena je u Tele 2 i potrebno mi je otkljucat je. hvala!

    Started by beetleman, 10-12-2007 14:36
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.585
    19-12-2007 14:58 Idi na posljednji post
  25. [6288] Problem video kamera

    Evo ovako... Frend snima s mobom nekakve gluposti,i kad oce reproducirat,sve mu se izvrti skroz brzo.a ne normalnom brzinom. Moze li se tu sta napravit? Sve sam postavke prekopao,al nisam nista naso... THX!

    Started by Smuchac, 16-12-2007 21:22
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.093
    19-12-2007 13:50 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 21 od 85 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove