Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 85 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 401 do 425 of 2110

Forum: Nokia

  1. [6111] ne može se upalit

    dakle nokia 6111 nije moj mob nakon paljenja prikaže ono nokia i bateriju i nema za upisat pin i nakon 3-4min se sam ugasi sorry što sam ovako loše opisao nisam mob vidio Hvala unaprijed

    Started by 98989, 30-04-2008 22:59
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.106
    01-05-2008 20:24 Idi na posljednji post
  2. [6300] Kako poslati javu s mobitela

    npr. instaliram neki program na mob i nemam opciju za slanje. Isto tak ga stavim c/p na karticu i opet ga nemogu slat. Jel ima kakva fora da se omoguci slanje?

    Started by ThePornstar, 01-05-2008 15:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 798
    01-05-2008 18:58 Idi na posljednji post
  3. [6080] - ne radi mikrofon

    Stari ima Nokiju 6080, i preko noći mu je crko mikrofon. Sve drugo radi osim mikrofona. Ni u razgovoru ni u snimaču. Nije nigdje pao niti nema nijedne veće ogrebotine, a nije nikad ni rastavljan. Jedino je bio na popravku pred nekoliko mjeseci zbog zvučnika.

    Started by Mario92, 28-03-2008 23:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.188
    01-05-2008 10:55 Idi na posljednji post
  4. [6300] problem sa obnovom pjesama u Music player-u

    Imam jedan problem... Kad hoće utvorit music player, počne mi automatski obnavljat knjižnicu i kad dođe do 97% kaže da nije pronašao glazbene datoteke! a na memorijskoj imam oko 300mb muzike... prije mi je najnormalnije radio, i onda sam jednom išla otvorit i to se pojavilo!

    Started by nikČe, 23-04-2008 09:22
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 685
    23-04-2008 23:37 Idi na posljednji post
  5. [5300] rasklapanje moba, zamjena gumba i PZR

    1. Googlao sam ali nisam našao kako otvoriti i sklopiti cijelu nokiu, jel može netko staviti tutorial. 2. Ajde ak netko zna cijenu za zamjenu gumba forward na nokii. 3. Kako postaviti PZR? I kako saznam adresu npr. od frenda pa da možem razgovarati.

    Started by Slinky, 22-04-2008 11:47
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.035
    22-04-2008 22:49 Idi na posljednji post
  6. [3300] -Gdje kupiti kućište i ekran u Zg-u/Cijene

    imam nokiju 3300 kojoj moram pomjenit ekran i kuciste pa me zanima: 1) di ima kuciste za kupit u zagrebu 2) di ima ekran za nju za kupit i koja je cjena otprilike 3) jel pase ekran od neke druge nokije mozda :hrv:

    Started by gljiva1000, 21-04-2008 14:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.053
    21-04-2008 20:52 Idi na posljednji post
  7. [6500s] - komentari na slike

    Evo, u slijedećoj temi se nalaze slike slikane sa 6500 slide... http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55437 pa komentirajte...

    Started by Ico, 12-04-2008 14:01
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.756
    20-04-2008 11:02 Idi na posljednji post
  8. [6212 classic] - najava, info, slike

    http://www.gsmarena.com/nokia_6212_classic-2345.php

    Started by Vepar, 15-04-2008 14:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.235
    16-04-2008 09:55 Idi na posljednji post
  9. [3110c] Kako ubaciti igre

    Dali se može blututhom sa kompa na mob u memorijsku pa onda instalirati? I dali pašu igre sa Sony Ericssona k510i jer su ekrani jednake veličine?

    Started by igor001, 13-04-2008 12:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 3.349
    14-04-2008 02:13 Idi na posljednji post
  10. [5200] otključavanje

    Jel se može 5200 otključati nekako from home?

    Started by maliJA, 12-04-2008 12:18
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.185
    12-04-2008 12:27 Idi na posljednji post
  11. [3110c] moding-jel moguće ?

    Jel ga moguće ikako modirat?:angry:

    Started by samodol5, 11-04-2008 09:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.680
    11-04-2008 09:58 Idi na posljednji post
  12. [6288] Potrošnja baterije kod 2G/3G

    Znači, na Tele2 sam na 3G signalu i primjetio sam da mi se baterija duplo brže isprazni nego na 2G signalu. Inače traje oko 4 dana, a sad je nakon 1,5 dan očito da će do jutra puhnit. Ako netko koristi 6288 na 3G neka napiše koliko mu utječe na potrošnju baterije, jer znam da troši više, ali ovo mi...

    Started by MrBlc, 05-04-2008 22:37
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.866
    08-04-2008 09:55 Idi na posljednji post
  13. [6300] Dekodiranje bez odlaska u servis

    upomoc!!! dali moze da se dekodira nokia 6300 bez odlaska u servirs???

    Started by striptis, 02-08-2007 14:58
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 15.561
    07-04-2008 12:10 Idi na posljednji post
  14. [6300] Avanture s Nokiom

    Nevjerojatno što se dogodilo danas. Prvo mi je upao mobitel u zahod (ne pitajte kako) i isti tren sam ga izvadio i izvadio bateriju iz njega - poučen iskustvima frendova koji prvo što urade upale mobitel koji onda izgori jer normalo da ne može radit mokar. I onda izvadim memorijsku iz njega i sve...

    Started by aurellie, 29-03-2008 19:02
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.126
    04-04-2008 20:16 Idi na posljednji post
  15. nokia 62 88 prasina pod ekranom

    jel postoji kakva sansa da ja to sam očistim mislim da je bila negdje slika za to!!

    Started by kezimir, 04-04-2008 16:37
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 974
    04-04-2008 17:40 Idi na posljednji post
  16. [5310] xpress music - par pitanja o mobitelu

    1.: mobitel je tih dali se moze onim nemesisom ili necim pojacat glasnoca vanjskog zvucnika posto se na sluske super cuje (moze i to za pojacat ak ima) 2. player : zasto nemogu ko kod sony ericssona u playeru dodat pjesmu u playlistu iz odredjenog foldera.ovdje mogu samo po zanru ,albumu ,izvodacu...

    Started by Xulos, 02-04-2008 22:39
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.425
    02-04-2008 22:39 Idi na posljednji post
  17. [7070 Prism] - najava, info, slike...

    http://www.gsmarena.com/nokia_7070_prism-2338.php

    Started by Vepar, 02-04-2008 13:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 695
    02-04-2008 19:53 Idi na posljednji post
  18. [1680 classic] - najava, info, slike

    http://www.gsmarena.com/nokia_1680_classic-2339.php

    Started by Vepar, 02-04-2008 13:37
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 990
    02-04-2008 13:37 Idi na posljednji post
  19. [2680 slide] - najava, info, slike...

    http://www.gsmarena.com/nokia_2680_slide-2337.php

    Started by Vepar, 02-04-2008 13:36
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 701
    02-04-2008 13:36 Idi na posljednji post
  20. Thumbs up [7500 Prism] review

    Evo, pošto sam uzeo navedeni mob, da kažem nekoliko riječi o njemu... Dizajn Na pravi pogled mobitel izgleda neobično. Počevši od oštrih linija, tipkovnice, stražnje strane, uključujući oblik kamere i blica. Moram priznati kada sam mob prvi puta vidio u izlogu, djelovao mi je dosta plastično,...

    Started by .El Nino., 12-01-2008 14:16
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.162
    02-04-2008 11:43 Idi na posljednji post
  21. [8800 arte] Najava novog modela

    http://www.gsmarena.com/nokia_unveils_the_nokia_8800_arte_duo-news-358.php a i 3.2mpx sa af....i to je već nešta...

    Started by smogovac, 13-11-2007 13:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 33
    • Pregleda: 4.395
    01-04-2008 01:20 Idi na posljednji post
  22. [6233] kompatibilne micro sd kartice

    Zanima me da li su kartice poput Micro SecureDigital 2 GB SANDISK (SDSDQ-2048-E12MK) 149kn iz hgspota kompatibilne sa Nokijama, konkretno zanima me za Nokiu 6233?

    Started by 091VIPkorisnik, 29-03-2008 23:35
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.749
    30-03-2008 21:59 Idi na posljednji post
  23. [8800] problem sa sigurnosnim kodom

    hy momci... jel mozete pojasniti ovo sa zelenom slusalicom+3+*+power taster jer ja pokusavam ali ne resetira se tel... drzim sve to kad je tel. ugasen i palim ga ali nista.... hvala...........

    Started by kiseli1977, 28-03-2008 23:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 978
    29-03-2008 10:48 Idi na posljednji post
  24. [8800] - neradi s tele2 karticom

    evo upravo sam kupio koristenu nokiu 8800 i kad stavim tele2 karticu telefon se ugasi. ok se upali,upisem pin,welcome nokia screen i onda ekran samo poblijedi i vise ne reagira. ubacio sam staru 098 karticu i sve radi ok. do cega to moze biti,dali je telefon neispravan ili sto? ako moze kakva...

    Started by felippe, 26-03-2008 22:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 877
    27-03-2008 18:35 Idi na posljednji post
  25. [6288] prebacivanje poruka na drugi mobitel

    kako da prebacim poruke sa 6288 na 6120! ne uspjevam sa copy i paste nikako

    Started by dariodado, 19-03-2008 23:14
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.640
    26-03-2008 17:20 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 85 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove