Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 11 od 85 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 251 do 275 of 2110

Forum: Nokia

  1. [5030 XpressRadio] najava, slike, info

    http://www.gsmarena.com/nokia_5030_xpressradio-2745.php

    Started by Vepar, 11-03-2009 12:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 650
    11-03-2009 12:59 Idi na posljednji post
  2. [3110] da li se može puniti sa ac-3e punjacem

    Dobio sam ovu nokiu ali bez punjaca pa me zanima dali se moze puniti sa ac-3e punjacem,u telefonu je bl-5c baterija. Zahvaljujem na odgovorima!

    Started by dado e550, 04-03-2009 12:01
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 871
    06-03-2009 09:09 Idi na posljednji post
  3. [6288] Gdje kupiti display u Rijeci?

    Ovako imam problem, na nokiji 6288 mi je puknuo display, samo display maskica je ostala citava, pa me zanima gdje bi mogao u Rijeci samo display kupiti, bilo kakav, nemora ni biti original jer mi je bitno samo da radi, pa bi si to sam izmjenio a ovi serviseri mi traze bolesne cifre.....ono u mobisu...

    Started by rvs_sss, 04-03-2009 20:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 730
    04-03-2009 20:33 Idi na posljednji post
  4. [5220] - najava, info, slike, komentari

    http://www.gsmarena.com/nokia_5220_xpressmusic-2349.php

    Started by Vepar, 22-04-2008 11:37
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.243
    03-03-2009 03:03 Idi na posljednji post
  5. [6555] sigurnosni kod (kako ga maknuti ili...)

    Stavio sam sigurnosni kod na navedenu noki-u i sada izgubio karticu a kod zaboravio tako da nemogu nista...zanima me dali kako mugu taj kod maknuti ili resetirati mobitel da to nestane.... Zahvaljujem se unaprijed

    Started by Lorry-Brzi, 02-03-2009 00:25
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.224
    02-03-2009 20:52 Idi na posljednji post
  6. [3310] problem sa zvučnikom i baterijom

    Ovo bi trebalo u Nokia podforum, ali ne znam u koji dio. Radi se o (pra)staroj 3310 koju imam još od 7.mj. 2001. E, sada, otišao joj je buzzer tako da nisam mogao čuti nikakvo zvono. Dao na jedan servis i čovjek mi ugradio, ali je zvučnik odn. zvuk preslab. Ne čuje se gotovo ništa. Evo, večeras...

    Started by Moby, 28-02-2009 20:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.620
    28-02-2009 20:55 Idi na posljednji post
  7. [6234] kopiranje imenika

    da li postoji kakva opcija na 6234 da se napravi backup imenika tj. kontakata na memorijsku karticu . koliko vidim ima samo da se prebaci na sim karticu , ali to mi ne paše jer imam previše brojeva pa ne stau svi na sim karticu

    Started by daci, 25-02-2009 22:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.908
    26-02-2009 20:13 Idi na posljednji post
  8. [6260 slide] najava, slike ...

    http://www.gsmarena.com/nokia_6260_slide-2613.php

    Started by Vepar, 25-11-2008 12:31
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.675
    24-02-2009 17:11 Idi na posljednji post
  9. [6500 slide] korisnički review, pitanja u vezi mobitela

    Evo pišem još jedan review (ništa opširno ;) ) mobitela kojeg koristim... :) Ovog puta je to 6500slide... mob koji sam dugo htio kupiti.. :) Krenimo redo... izrada mobitel je dobrim dijelom (poklopac baterije, bočne strane,maska oko displeya i tipke ispod displeya) napravljen od metala i...

    Started by Ico, 28-03-2008 00:04
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 62
    • Pregleda: 14.043
    24-02-2009 17:05 Idi na posljednji post
  10. [carbon art 8800] kako znat da mobitel nije kopija

    zanima me ako mi mozete molim vas rec kako znat da mobitel nije kopija konkretno kod carbon art 8800

    Started by ja5555, 22-02-2009 12:55
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.433
    22-02-2009 19:18 Idi na posljednji post
  11. Original torbice za stare modele

    Gdje kod nas naći original (ne nekakove "koje odgovaraju za još sto drugih modela") torbice za starije modele poput 6310,6670,8910...:cry:

    Started by pijanist, 14-02-2009 02:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.055
    14-02-2009 10:02 Idi na posljednji post
  12. [5310] ugasio se i sad blica ekran

    ovo je malo sijesno jer sam ovakvu slicnu temu otvorila prije 3 dana u SE podforumu, nemam srece da mi u dva dana krepaju dva moba. ugl bio je prazan, ispraznio se i stavila sam ga punit,nisam provjerila jel to kkrenulo il ne. nakon koja 4h kad sam misla da je fino gotov, htjela sam ga upalit,...

    Started by malena, 10-11-2008 10:02
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.063
    11-02-2009 04:16 Idi na posljednji post
  13. nokia theme editor???

    zanima me jel postoji nesto takvo,kao kod SE?? kako radite theme za nokie? :banme: zanima me to iz jednog razloga...kako iz tebe izvuc sliku ili ton za sms..ima tema gdje je dobar sms ton,pa da ga izvucem i imm za ostale telefone? please help !!!!

    Started by rapajic_st, 08-02-2009 11:36
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.227
    08-02-2009 14:15 Idi na posljednji post
  14. [6300] Problemi s igricama

    imam jedno pitanje... imam nokiu 6300 i koju god igricu stavio na mob i pokušao igrat piše mi da je aplikacija neuspjela i kad stisnem pojedinosti o greški piše "OUT OF MEMORY ERROR JAVA/LANG/OUT OF MEMORY ERROR" tako sa većinom igrica skinutih sa neta... uglavnom sa mobile9m foruma.... Da li je...

    Started by crazy_zare, 07-02-2009 14:29
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 852
    07-02-2009 14:29 Idi na posljednji post
  15. [5300 Xm] ne prepoznaje memo karticu

    mobitel neprepoznaje karticu a ta ista kartica od strane drugog mobitela biva prepoznata...u cemu je problem??

    Started by alChemy, 06-02-2009 12:04
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.147
    07-02-2009 00:14 Idi na posljednji post
  16. [5300 XM] kod učitavanje tema se pojavi "Tema je oštećena"

    Dobra Vecer! Naime imam nokiu 5300 XpressMusic i sad kopiram si neku temu s neta,pritisnem da ju ocita i pise"tema je ostecena".Aj dobro stavim ja njih 5 i isto pise..Ae idem ugasit pa upalit mob i pri ucitavanju originalne nokiine teme mi to pise.Sta da radim vise pre 2 mjeseca je radilo uredno...

    Started by nesika, 02-02-2009 02:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 3.074
    02-02-2009 02:33 Idi na posljednji post
  17. [6555] Improvizacija navigcije?

    Pozdrav Trebao bi savjet i informaciju o tome kako (i dal se uopce moze) nekako iskemijat gps navigacija na 6555. GPS bluetooth prijemnik naravno nije problem, nego bi trebao neke karte tj. software sa kartama (koji bi koristio karte iz memorije, a ne da ih mora skidat sa neta) - jel ima tako...

    Started by Kris, 29-01-2009 13:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 648
    29-01-2009 13:54 Idi na posljednji post
  18. [8800] mrlje oko ekrana

    imam onu obicnu 8800 vec 2-3 godine i prije sam koristio taj mob, pa sam prestao, ovo ono i uglavnom sad sam ju poceo ponovo koristiti i vidio sam da ima neke mrlje. sad sta je to? jel to prljavstina ili sta? i da li se to moze ocistiti? ako moze kako? evo slike: i kada ga malo okrenem u...

    Started by DomagojR, 23-01-2009 00:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.068
    26-01-2009 18:57 Idi na posljednji post
  19. [2680] - kako otključati?

    Jeli postoji netko tko mi može pomoći, jer već danima tražim rješenje na internetu, ali ga nema. Nosio sam čovjeku u Split da mi je "otključa", ali je odbio sa objašnjenjem da nemože. Brandiran je na Tele2.

    Started by Mister_Nice, 09-12-2008 00:02
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.538
    25-01-2009 18:41 Idi na posljednji post
  20. [6288] Kako spremiti poruke na komp

    Imam nokiu 6288, htio bi spremiti poruke redosljedom kojem su primane na kompjuter, sa nokia message aplikacijom izgledaju ok, ali cim ih kopiram u novi folder na komp pobrkaju se i idu abecednim redom

    Started by The Dragon, 23-01-2009 20:01
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 835
    23-01-2009 20:01 Idi na posljednji post
  21. [6230i] problem sa temama - ostecena tema

    Evo ovako najprije da kazem da sam koristio search i da nisam uspio pronaci rijesenje za svoj problem... ovako otisao sam na zedge sa mob-om i pokusao skinuti temu i skuno sam je ..ali kada sam je htio ucitati u mob...islo je kak treba i onda na kraju kaze da je ostecena tema... pokusao sam sa...

    Started by tnt_tunja, 23-01-2009 18:48
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 698
    23-01-2009 18:48 Idi na posljednji post
  22. Question Editor imenika - koji prog umjesto PC Suite

    zna li netko neki drugi program kojim se može kvalitetno editirati telefonski imenik umjesto Nokia PC Suite koji je katastrofa jer ne pokazuje sve brojeve na jednom kontaktu

    Started by dadoST, 18-01-2009 21:48
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.036
    19-01-2009 11:08 Idi na posljednji post
  23. [5610 xm] zujanje zvučnika za govor.

    Uzeo sam 5610 xm prije 2 dana, u njemu je firmware v 8.30. Imam samo jedan problem: U zvučniku za govor se jasno čuje visokofrekventno zujanje. Zujanja nema dok je ekran ugašen, medjutim čim otvorim slider ili upalim ekran ulaskom u meni i sl., zujanje se počinje čuti. Dakle ne samo prilikom...

    Started by Lakiozoon, 17-01-2009 18:51
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.114
    18-01-2009 13:56 Idi na posljednji post
  24. [6230i] problem sa slusalicom

    Danas se je na displayu odjednom pojavila ikonica slusalica (kao da su prikljucene slusalice). S tom pojavom se je izkljucila slusalica telefona i zvuk tastature. Tako na slusalicu ne mogu primati pozive vec jedino na externi zvucnik. Neka navedem jos da slusalica na tom aparatu ne koristim. ...

    Started by Zabac1, 15-01-2009 23:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 6.458
    16-01-2009 15:10 Idi na posljednji post
  25. [S40 v3] - igrice za rezoluciju 240x320

    Evo nekoliko igrica za Nokia s40v3 (240x320) http://www.mediafire.com/?sharekey=c04fc5b1e807140dd2db6fb9a8902bda Popis: Gameloft pro rally racing 3d speed spirit Bikini Volleyball Burnout 3d Call of duty V - World at war Deep

    Started by mury90, 12-01-2009 11:20
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.444
    13-01-2009 19:15 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 11 od 85 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove