Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 92 od 112 PrvaPrva ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2276 do 2300 of 2784

Forum: Motorola

  1. SE6474AXXU11A9 V600 flex

    Zanima me dali netko isprobao ovaj flex??? Kazu da je novi flex ali me zanima koliko je novi? I da li je bolji,stabilniji i brzi od onog flex koji se nalazi u Triplets_G_0B.09.58R Monster Flash-u??? Ovaj flex sam nasao na howard-u ako nekog zanima.

    Started by DeMar, 28-02-2005 16:01
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 43
    • Pregleda: 5.857
    06-03-2005 17:49 Idi na posljednji post
  2. mišljenja o- Motorola E365

    Evo prije neka 3 mjeseca sam kupila taj mob.. Pa me malo zanimaju vasa misljenja o tome! Pozdrav Ana :)

    Started by AnchyGirl, 05-03-2005 16:16
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.909
    06-03-2005 13:21 Idi na posljednji post
  3. instalacija za v550

    ako ko zna kako po redu treba instalirat ili ako mi tko moze dat svoj broj moba da ga nazovem i onda da to instaliravam jel sam kupio usb kabal i sad skinuo:triples pst 6.7 i pst 6.7 patch i program mobile phone tools.ako ko zna ili mi oce dati svoj broj neka javi.puno hvala! :bunny:

    Started by elvis, 04-03-2005 20:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 796
    05-03-2005 22:24 Idi na posljednji post
  4. Motorola V550 ima li EDGE ?

    evo načuh da je navodno moguće na V550 na neku foru moguće dobiti EDGE. Nije mi jasno kako jer koliko znam EDGE ovisi o HWu a ovo je info da je moguće flešanjem do EDGEa. Da li je možda štos da ona ima HWski EDGE je r s eprodaje i u nekim drugim izdanjima, samo ga SWski treba osloboditi. Sorry...

    Started by KaKaV NeReD, 04-03-2005 20:32
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.377
    04-03-2005 22:44 Idi na posljednji post
  5. motorola v550 program za kabel

    evo frend ima tu motorolu i posto mu bas sluzenje forumom nije neka jaca strana molio bi u njegovo ime da mi neko kaze koji program treba koristiti za stavljanje slika i melodija na mobitel,ima usb kabel,i sad molio bi isto tako da mi date neki link gdje mu to mogu skinut! hvala

    Started by komer, 03-03-2005 20:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.207
    03-03-2005 21:59 Idi na posljednji post
  6. key za mss4 i t.d.

    evo ljudi kažu svi da je to taj key aj dajte mi sad onaj link za soft koji se njime stavlja na mob mislim da je 95R KEY:Пришлите кто-нибудь

    Started by MC Spanjolac, 09-02-2005 22:37
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.156
    02-03-2005 22:50 Idi na posljednji post
  7. Baterija za V300!

    Dali netko kojim slucajem zna , gdje bi mogo nabavit bateriju za v-300,jer moja je stvarno takorec istrošena!

    Started by Zujan 3d, 02-03-2005 22:12
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 673
    02-03-2005 22:12 Idi na posljednji post
  8. prebacivanje brojeva

    znam kako prebaciti brojeve sa sima na tel jedan po jedan, moze li kako sve od jednom? thx

    Started by sector, 26-02-2005 23:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.487
    02-03-2005 21:26 Idi na posljednji post
  9. unlock motorola v220

    moze li mi netko reci kak da odkodiram motorolu v 220

    Started by redalerty, 27-02-2005 11:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.434
    01-03-2005 00:51 Idi na posljednji post
  10. Smile Informacije o Motoroli C650

    Mozda cu si kupiti taj mob pa me zanima kakva mu je kamera,ekran,cijena opcenito kakav je mob i dali se isplati kupiti.. :comp:

    Started by Flejmka5, 27-02-2005 21:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 760
    28-02-2005 22:11 Idi na posljednji post
  11. V550 ili V620 flash

    Gde mogu da downloadujem ovaj flash,posto sam kupio v550 koji ima vodafonov flash,ja bi menjam. Na HoFo-u sam nasao ali nisam nigde mogao da ga downloadujem

    Started by shorty, 27-02-2005 15:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.201
    28-02-2005 14:56 Idi na posljednji post
  12. Vodafon naljepnica

    šta ima ispod kad to odljepim?! da ne zjapi prazno! ;D

    Started by zvorkapic.os, 26-02-2005 20:26
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.299
    27-02-2005 20:18 Idi na posljednji post
  13. Exclamation Shema za one koji rastavljaju/sastavljaju Moto

    dakle, odlučio sam uploadat shemu svih sastavnih dijelova naših Motorola (vrijedi za V serije, kao i E550), jer znam da neki žele mjenjat masku iz sile, neki mjenjaju display i tako, a neke samo zanima šta ima unutra. pa vjerujem da će vam pomoći, kad se ispred vas nađe hrpa nesvrstane...

    Started by Inovator, 23-02-2005 19:26
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.269
    27-02-2005 18:39 Idi na posljednji post
  14. e550 memorija

    imam memorije cca 4mb, a negdje sam citao da ima 8mb! jesam li nesto krivo shvatio ili sto? ako obrisem melodije, filmice i slike koje su stigle sa mobom, gubim li garanciju? a ako mijenjam te seemove i to? citao sam ovaj topic za editiranje seemova i nisam nasao odgovor

    Started by bollocks, 25-02-2005 20:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 696
    27-02-2005 14:12 Idi na posljednji post
  15. slanje WAP postavki, ne radi

    hmm, ne znam jel to ima veze sa softwerom ili ne, ali negdje otkako imam ovaj najnoviji V500 softver, ne mogu si poslati postavke preko motoroline stranice, te sam jednom pokusao preko sluzbe za korisnike. I nece. uopce ne dodje poruka... Za mms postavke sam jedva nekako dobio, nakon par sati,...

    Started by tomios, 26-02-2005 21:03
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.020
    26-02-2005 23:44 Idi na posljednji post
  16. Question p: V525@V550

    :headbang: Nesto mi nije jasno sa motorolom v525 naime trenutačmo imam flex od v600 SE6452AXXP10F9 na njemu pa me zanima dali se može staviti flex/flash od v550?

    Started by jony joe, 26-02-2005 01:06
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 823
    26-02-2005 01:26 Idi na posljednji post
  17. u vezi sms delivery reporta

    Imam V550 pa sam iso enejblad sms delivery report.Stvar stima ali me zanimaju 2 stvari. 1.u seem editoru ukljucio sam opciju sms receipt.ali nisam ukjljucivao opciju Sms subject.Za kaj je ta opcija? 2.Da li se moze nekako za stalno ukljucit opcija receipt da nemoram svaki put pri pisanju poruke...

    Started by hrcko, 10-01-2005 00:33
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.671
    26-02-2005 00:54 Idi na posljednji post
  18. Motorola E1000 pomoc-user manual gdje?

    Jel zna neko gde da nabavim uputstvo o koriscenju ovog telefona. Sve sam zivo prevrnuo (posebno motorolin sajt, i nema nista sto meni treba). I trebaju mi sajtovi koji se bave malo vise sa ovim telefonom - gde imaju da se skinu neke aplikacije ili bilo sta za ovaj fon. Hvala Pozdrav

    Started by mandoyu, 24-02-2005 12:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.165
    25-02-2005 20:25 Idi na posljednji post
  19. preporuka softa za v525

    imam v525 vodafone verzija softa 38R_V..jos cekam malo da se mob pokaze u pravom svjetlu korstim ga 3mj i nemam nikakvih problema pa cu izvrsit pogubljenje vodfon gluposti.. Primjetio sam da ima raznih softwera kojiimaju prednosti poput brzine, stedljivosti i sl.. Zanima me preporuka!! Moji...

    Started by jdabic1, 14-01-2005 22:20
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.430
    25-02-2005 03:31 Idi na posljednji post
  20. PST light verzija za download

    evo ljudi, izašla je oslabljena, a opet moćna verzija popularnog PSTa, pa sam je ponudio za download.... pozdrav

    Started by Inovator, 23-02-2005 23:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 769
    24-02-2005 16:04 Idi na posljednji post
  21. Cool Proslijeđivanje poruka- ON/OFF

    Kako isključiti da mi prilikom proslijeđivanja poruka ne ispisuje ono "Proslijediti: Od: ..." ? Kad sam imao flex od v620 nije mi to ispisivao... Sad imam 58R MonsterPack. Uploadao sam 0032 seem od v620 i rijesio sam to, samo onda su se počele događati druge greške (GPRS itd..). Pokušavao sam...

    Started by JosipD, 21-02-2005 16:31
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.114
    23-02-2005 20:49 Idi na posljednji post
  22. P2K Advanced Editor

    Nasao sam ovaj program na netu. Jako dobar program sa puno novih opcija i stvari. Zanima me dali je netko korisito ovaj program i dali netko ima kakav prijevod svih onih opcija. tj. kada otvorim seem 0032 ima bezbroj opcija koje su meni iskljucene a strah me ih ukljucit da nebi nesto sjebao. Te...

    Started by DeMar, 23-02-2005 12:05
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 860
    23-02-2005 16:16 Idi na posljednji post
  23. Exclamation Novi Motorola modeli predstavljeni na 3GSM WorldCongressu

    evo u podnožju posta možete pogledati prve shotove novih modela, koji kod nas dolaze najvjerovatnije u zadnjem kvartalu ove godine!!! neki su već viđeni kao prototipovi, a sad ih sve čeka masovna proizvodnja slobodno komentirajte! E1060 V360

    Started by Inovator, 17-02-2005 18:49
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.843
    23-02-2005 13:41 Idi na posljednji post
  24. Originalni seemovi za V550 i V525

    Ako netko kojim slučajem ima navedene, bi li mogao mi ih poslati. Ostao sam bez cijelog foldera Motorola (ne pitajte kako) i izgubio sam 200 MB svega. Par puta pas mater i sve u pon. ispočetka skidati. Naravno, backup nisam imao. Dakle, molim vas... ;D

    Started by CyberLord, 30-01-2005 18:36
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 942
    22-02-2005 23:37 Idi na posljednji post
  25. prednosti i mane E398

    Prednosti: dizajn i materijal( sjajno se drzi u ruci), kamera, blic ( do 2m u mraku), ekran, izbornik, oprema u paketu, transflash kartica i prosiriva memorija, 3D zvucnici i svijetla u njima, i ima jos neikh stvari kojih se ne mogu sad sjetit. dodajte vi. A sad mane ili minus, kak vam odgovara: 1....

    Started by ExCenTric, 21-02-2005 08:55
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.168
    22-02-2005 11:22 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 92 od 112 PrvaPrva ... 42 82 88 89 90 91 92 93 94 95 96 102 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove