Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 83 od 112 PrvaPrva ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2051 do 2075 of 2784

Forum: Motorola

  1. koji flex ili flash za V525?

    koji flex ili flash ubaciti u mob v525 da mogu skinove mjenjati teme i sl.. jer mi je dosadio onaj glupi cvijet kad se pali mob...

    Started by estepano, 12-07-2005 11:38
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.863
    13-07-2005 14:08 Idi na posljednji post
  2. Exclamation restartiranje mobitela

    Jedno pitanje! Zašto mi se mobitel stalno restartira kada ga malo jače pritisnem (kada je zatvoren)? stalno mi je u hlačama i kad nakon nekog vremena pogledam stalno mi piše unesite sim pin? ak ima tko kakvog znanja o tom nek pomaga jer sam već samo danas 20 puta upisivao pin! Hvala

    Started by npoldrug, 12-07-2005 16:28
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.156
    12-07-2005 20:34 Idi na posljednji post
  3. Kupila bih Motorolu

    molim jedan savjet kupila bih novi mobitel, po mogućnosti Motorolu jedini uvjet je da mogu ostvarivati video pozive ne kužim se baš u mobitele pa bih molila savjet hvala :kitty:

    Started by lost, 08-07-2005 10:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 26
    • Pregleda: 3.866
    12-07-2005 16:40 Idi na posljednji post
  4. Ima ko v3 flex?

    ima ko v3 flex? al da nije ogoljen , svugdje ima ogoljenih , ja bi trebo jedan sa svime na njemu!

    Started by DOMICH, 11-07-2005 21:42
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.032
    12-07-2005 15:23 Idi na posljednji post
  5. Handsfree i javljanje bilo kojom tipkom

    Kupio sam žični handsfree za neku bagatelu. Dakle,slušalica,mikrofon,žica i štipaljkica, marka: Jabra. E sad nikako u postavkama nemogu pronać opciju javljanja bilo kojom tipkom. Zna li tko kako se to može podesit, znam za automatski odgovor i odgovor otvaranjem, ali može li bočnim tipkama bez...

    Started by vvidak11, 27-01-2005 11:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.062
    11-07-2005 14:31 Idi na posljednji post
  6. v525 na v3

    da li je moguće ubaciti flex od v3 u v525?

    Started by estepano, 10-07-2005 18:56
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 894
    10-07-2005 19:38 Idi na posljednji post
  7. problem sa antenom na v525

    evo ovako, potrgao mi se navoj od antene i ja sam onda antenu zaljepio superljepilom(samo onu gumu od antene) i sve je radilo ok do prije mjesec sad uopče nema mreže ili je signal slab,odnjeo ga na servis i nakon mjesec dana čekanja nisu mi priznali garanciju,jer kažu da je "mehanički oštečena" jel...

    Started by Crash009, 28-06-2005 16:59
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.867
    09-07-2005 23:31 Idi na posljednji post
  8. Proširivanje memorije

    Zanima me dali postoji neki adapter ili nešto slično s kojim možeš spojiti flash memoriju na mobitel koji nema tu mogućnost već ugrađenu u sebi. Ukratko, postoji li način da imem više memorije nego svoih standardnih 8Mb ne E550?

    Started by d.mat, 07-07-2005 12:15
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.032
    07-07-2005 16:35 Idi na posljednji post
  9. Servis - izmjena flash chipa

    Ima li netko broj telefona i adresu servisa koji rade izmjenu flash chipa na v525, po mogucnosti u Rijeci, ali nije bed ni ako je Zg u pitanju? I usput koja je cijena te usluge? Zahvaljujem na odgovorima

    Started by Zarko, 05-07-2005 14:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.069
    06-07-2005 14:44 Idi na posljednji post
  10. Question V3 Vaša mišljenja

    Evo vlasnik sam V 525 već 14 mjeseci i nakon mnogih padova se poceo raspadat pa bi uzeo V3 Sad mi recite kakav je mobitel, vaša misljenja i iskustva ili dajte preporuku za neki drugi mobitel

    Started by Beta, 05-07-2005 11:10
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 6.751
    05-07-2005 22:41 Idi na posljednji post
  11. Question Jeli tko sta nacuo o novom flashu 73r???

    Evo ja sam prije skoro procitao da je izasao 73r i da ga jedan na forumu ima. Samo nikako da dodju do njega. Tesko se moze naci na netu za sada. Imate li vi kakvih informacija?

    Started by DeMar, 29-06-2005 18:24
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.072
    05-07-2005 22:18 Idi na posljednji post
  12. E550 - preuzimanje mms-a

    dobio sam nekidan poruku da me mms ceka da ga preuzmem... medjutim ,nikako nisam mogao! prvo sam mislio da je do postavki, jer nisam mogao ni poslati mms iz nekog razloga... pa sam nazvao sluzbu. nakon 9og pokusaja (sutradan) netko mi se javio, slozili smo to nekako i mogao sam poslati mms. ali...

    Started by bollocks, 03-07-2005 20:14
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.390
    05-07-2005 18:45 Idi na posljednji post
  13. slusalice za motorolu v525

    jeli postoji kakav model slusalica sa dvi slusalice jer ja imam samo s jednom slusalicom!!

    Started by darioilic, 30-06-2005 22:11
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.701
    05-07-2005 01:37 Idi na posljednji post
  14. Motorola E550, softver i sl

    Ima li tko il zna gdje bi mogao pronači nekakav softver za razmjenu slika, zvukova i sl između motorole E550 i računala ( bmože i za blue tooth i usb). I jel zna tko kakao poslati e-mail na MMS kod t- mobile. Eto ja početnik, prešao sa siemensa c55 na ovo pa sam malo izgubljen.

    Started by darius, 13-12-2004 20:46
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 4.403
    04-07-2005 22:54 Idi na posljednji post
  15. Motorola V1050

    evo imam se prilike poigrati sa telefončićem iz naslova. Moram priznati da me malo razočarao. Već poslovično izbjegavanje Irde kod motorole me nije toliko iznenadilo koliko nedostatak BTa. Dakle Low end UMTS telefon. Ko zna kakva će cijena biti ??

    Started by KaKaV NeReD, 18-06-2005 13:36
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.770
    04-07-2005 16:19 Idi na posljednji post
  16. Problem - bug, rikavanje softa ili nešto treće...?

    Pozdrav ekipi! Prvi put da imam problema s mojom V525, mob se počeo čudno ponašati. Kako imam onu svjetleću antenicu (thanks to BlueDevil! :thumbup: ), primjetio sam u zadnja dva dana da mi često počne sama od sebe blinkati, bez da primam poziv ili poruku. Ono, samo od sebe, svakih par minuta...

    Started by CabDriver, 01-07-2005 00:34
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.992
    04-07-2005 10:49 Idi na posljednji post
  17. V600 upgrade ----> How to

    Ovako, neznam jesam li vec postavljao nekad davno, al posto sam se preplatio na mail notifikaciju nije mi nista doslo, vjerovatno niko nista nije ni odgovorio. V600 posjedujem ORIGINALNU, dakle ne flashovanu, sa njegovim originalnim softwareom, e sada, jel postoji da se malo upgrade taj...

    Started by pepeljara, 26-06-2005 11:51
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 4.121
    01-07-2005 18:07 Idi na posljednji post
  18. V220-lang0037 - where i download, please!

    Link or www for lang 0037 on Motorola v220

    Started by bzyk123456, 18-06-2005 10:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 819
    30-06-2005 10:52 Idi na posljednji post
  19. v 3 i Bluetooth spajanje

    Posjedujem V 3 i V 547. Pokušavam ih spojiti preko bluetooth-a i nikako mi ne uspijeva, odnosno sve sam napravio kako pise u uputama i nista. pokusao sam otići u meni pod slike, kopiraj, te traži uređaj i ništaaaaaa. Na oba tel. je ukljucen "plavi zub" i sve postavke za spajanje i...

    Started by Sleepwalker, 22-06-2005 11:44
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.595
    23-06-2005 19:30 Idi na posljednji post
  20. Štednja baterija E398

    Šta znači opcija kad se uključi štednja baterije? Pokušavao sam sve i svašta ali uvijek ista stvar kad uključim tu opciju i kad je isključim

    Started by robija666, 16-06-2005 11:49
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.363
    23-06-2005 16:50 Idi na posljednji post
  21. Unhappy Pc ne prepoznaje v300@v600

    v300@v600: SE6452AXXP10F9_V600_ME0 TRIPLETS_G_0B.09.38R_reflash (sve štima) nakon što sam greškom stavio R374_G_0E.40.9AR_PDS002_LP0021_DRM0003_JPJAVA_G_0E_ V3_04_05R_GSMV3xxT674SP0A9_BOOT0823_1FF, pc više ne vidi mob nemogu ga upaliti samo mogu uci u flash mode probava sam staviti nove...

    Started by Andi, 14-06-2005 21:58
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 2.960
    23-06-2005 10:22 Idi na posljednji post
  22. Thumbs up Motorola V300 @ V600 pa nesto ne radi

    Na mob. mi je Triplets G 0B.09.55r, i flex SE6446AXXF10F8. I u glavnom pomocu svega i svacega sam brisao i dodavao stvari na mob. i imam par problema pa me zanima da li je sa moba moguce pobrisati sve iz memorije cijeli "OS" pa sve ponovo ubacivati, Kao kad formatiras HDD pa sve ponovo iz pocetka...

    Started by Moonwalker, 07-01-2005 20:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 40
    • Pregleda: 3.871
    22-06-2005 15:12 Idi na posljednji post
  23. Kompaktibilnost kablova

    Bok svima, da li kabel (jack) od c330 ili od v60/v66/v70 pase na e550/v600? Hvala

    Started by vkosalec, 18-06-2005 11:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 958
    18-06-2005 16:16 Idi na posljednji post
  24. Trebam language 037

    Napravio sam flash moba na verziju v398 monster pack, pa bih sada trebao language pack 037 koji sadrzi hrvatski jezik. Hvala P.S. mail je robija@email.t-com.hr

    Started by robija666, 07-06-2005 10:10
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.494
    13-06-2005 21:05 Idi na posljednji post
  25. USB driver

    Ima li tko USB drver za motorolu V 300

    Started by denis_zgb, 13-06-2005 03:15
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 830
    13-06-2005 14:44 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 83 od 112 PrvaPrva ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove