Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 73 od 112 PrvaPrva ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1801 do 1825 of 2784

Forum: Motorola

  1. detalji o Motoroli TXTR D7 (CES2006)

    QWERTY tipkovnica, 4 linije monokromatskog display-a. bluetooth-om se poveze sa mobilnim uredjajem i olaksava pisanje i citanje SMS poruka... OMG!!! :notooth: tu je link!

    Started by cime, 05-01-2006 21:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 858
    05-01-2006 21:05 Idi na posljednji post
  2. postoje 3 vrste moto V3i???

    dakle postoje: V3i V3i + iTunes V3i + Screen3 (???) :spin: :spin: :spin:

    Started by cime, 05-01-2006 15:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 7.299
    05-01-2006 15:21 Idi na posljednji post
  3. ah konacno L7 !!!

    cijena na crno 250 euricha :) mozda nekome mob nije nista posebon, ali meni je cool :) jedwa cekam da ga nabavim

    Started by robee, 04-01-2006 00:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 907
    04-01-2006 23:24 Idi na posljednji post
  4. Doslo je doba da se proba : E550 koji fleš ?

    dakle prosla meni garancija za e550 :chatter: pa reko ajmo flešat . e sad vako ... ocu prvo bekap napravit da ak zeznem mogu vratit na ovo stanje .. morate mi rec dakle prvo ka kse radi bekap ak ej to moguce uopce. znam da je moguce radit bekap flexa sa onim nekim njeseca se sad kojim...

    Started by Gruntovčan, 03-01-2006 13:54
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.126
    03-01-2006 23:18 Idi na posljednji post
  5. Punjač za V3

    Zanima me cijena zamjenskog punjača za V3 te jel dostupan po trgovinama ili ga je teško nać?

    Started by dbogdanic, 03-01-2006 14:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 828
    03-01-2006 14:58 Idi na posljednji post
  6. v550-nestao vibe & ring?

    Napokon su mi ju danas otkljucali i sve radi super i to...ali: nest sam spojio v550 na TTC 1.2 kako bih pogledao neke stavke i sad odjednom nema vise opcije Vibe & Ring! Zamijenila ju je ona blesava Vibe then Ring :( erm...jel trebam nest extra napravit da mi se to vrati ili...? ...

    Started by Frost, 02-01-2006 11:53
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.040
    02-01-2006 22:03 Idi na posljednji post
  7. Thumbs up Motorolin novi izbornik

    "...A couple of weeks ago while at an event in Seattle, I had the chance to check out Motorola's upcoming WiFi enabled A910 handset. The A910 itself is worth discussing, but what I want to talk about in this piece is the new user interface that Motorola is rolling out on it..." Detalji:...

    Started by goran.matic, 02-01-2006 00:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 867
    02-01-2006 13:56 Idi na posljednji post
  8. Imao sam V3x nakratko u rukama...

    Kupio ga poznanik koji zivi u Italiji, u Vodafone ponudi. Prvi dojam je kad sam ga primio u ruke bio - uzasno je debeo u usporedbi s V3, i doima se nekako krhko, napravljen je od nekakve plastike, a ne od aluminija(?). Unutarnji ekran je strava, puno bolji nego na V3, vanjski nije nista posebno....

    Started by Rocker, 31-12-2005 13:01
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 773
    02-01-2006 00:48 Idi na posljednji post
  9. DRM Graphics na v547

    Dakle, zanima me jel bi radilo kad bi taj reflash ubacio na v547, a koliko znam, predviđeno je za R374 seriju, tj za v3..:thumbup:

    Started by GoGs, 30-12-2005 16:46
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 581
    30-12-2005 17:22 Idi na posljednji post
  10. Talking FM radio slušalice

    Već duže vrijeme si planiram uzeti FM slušalice za mob. Pa dok šetam sam gradom, k'o gluva svinja, da nešto i čujem. :) Ušetah danas s namjerom da ih kupim u RAM3. Odmah ih ugledam na polici. Cijena? Sitnica. Samo 200,00 kuna. ;) Odmah do njih vise obična slušalica (handsfree) sa klasičnim jackom....

    Started by goran.matic, 27-12-2005 20:52
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.510
    30-12-2005 03:05 Idi na posljednji post
  11. Question Motorola v80

    Pozdrav svima! već neko vrijeme pokušavam nabaviti motorolu (nakon što sam se riješio v525 koju sam imao) i ponudila mi se prilika da svoj Samsung SGH-X200 zamijenim za Motorolu V80. Molim vas, ako itko ima neka iskustva, da mi ih prenese. Dosad po svemu što sam pročitao, mogu očekivati...

    Started by Frost, 27-12-2005 21:59
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.393
    30-12-2005 01:58 Idi na posljednji post
  12. Exclamation Mobitel se ne pali nakon stavljanja mma_ucp

    Imam VELIKI problem. Zapravo nije moj problem nego tatin. S BlueDevilove stranice skinuo sam mma_ucp i mma_dcp i to sam uploadao i sve je radilo super. No, tati se nije sviđalo što na njegovoj i mojoj V550 u podešenja moramo ulaziti kroz vip meni, što ikona podešenja uopće ne radi i opcija chat...

    Started by DragonSoul, 29-12-2005 20:50
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.044
    29-12-2005 21:49 Idi na posljednji post
  13. e550 usb data kabel driver.

    Da li netko zna gdje mogu skinuti driver? Hvala.

    Started by mattx, 29-12-2005 14:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 807
    29-12-2005 14:26 Idi na posljednji post
  14. novi monster pack i flex za V3?

    na motoux.us se pojavio novi monster pack sa Flex Version: SE8602MXXU112D dal je to noviji flex od SE8617MXXF1126?? ili....

    Started by zeljkodj, 26-12-2005 21:13
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.485
    27-12-2005 20:39 Idi na posljednji post
  15. Otključavanje Motorole E550

    Dali netko zna kako bi jedan nestručnjak mogao otključati to čudo da radi na VIP i T-com-u. Ak to nije posao za nestručnjake, imali li zainteresiranih stručnjaka da to obave, i po kojoj cijeni?

    Started by darius, 27-12-2005 17:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 657
    27-12-2005 17:24 Idi na posljednji post
  16. V500 jača baterija??

    postoji li za V500 jača baterija i gdje se može kupiti.. neka barem traje 4-5 dana korištenja kamera, MP3-a i svih tih sranja..

    Started by Bronth, 26-12-2005 00:26
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.218
    26-12-2005 15:45 Idi na posljednji post
  17. V500 --> V635??

    jeli moguće i jeli pametno staviti Flash od V635 na V500, i gdje se on može naći..

    Started by Bronth, 26-12-2005 00:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 720
    26-12-2005 14:54 Idi na posljednji post
  18. Spremanje odlaznih SMS na V3 prije slanja, kako?

    Kako ljudi na motoroli v3, kad napisem neku poruku al npr. ne zelim je poslat odma nego kasnije kao da je sacuvan? nema u meniju spremanja poruke.. pa kako napravit da mi se sacuva.. ili da mi ostane u folderu o nedovrsenim porukama

    Started by saban, 24-12-2005 23:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 660
    25-12-2005 19:57 Idi na posljednji post
  19. Cool v547 backup

    namjeravam ubaciti nebrandirani v547 monsterpack, pa me interesira je li moguće napraviti backup brandiranog (T-mobile) softvera koji je trenutno u uredaju? Cisto zbog garancije.

    Started by goran.matic, 24-12-2005 01:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 876
    25-12-2005 11:51 Idi na posljednji post
  20. R4513_G_08.B7.5AR_SE6159AXXU10E2(v360)

    http://www.gsmserver.com/f/showthread.php?t=1410 (pre nego sto krenete sa download-om potrebna je registracija na tom forumu)

    Started by JA_SAM, 15-12-2005 21:11
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.004
    24-12-2005 21:15 Idi na posljednji post
  21. Lightbulb Pomoć pri fleshanju i flexanju V220

    dajte frendu sam išo stavit novi soft na V220 i nekaj sam smrdo neće stavit više niti jedan a kad ga upalim ulazi u onaj transfer mode

    Started by MC Spanjolac, 05-02-2005 20:19
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.328
    24-12-2005 17:37 Idi na posljednji post
  22. Thumbs up smartmoto ver. 1.10

    evo linka na spomenuti program , ima podosta funkcija , a mene najviše zanima ona za otključavanje , možda i ja konaćno uspijem!:) http://www.unlockeasy.com/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=754

    Started by DOMICH, 23-12-2005 13:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 831
    23-12-2005 20:29 Idi na posljednji post
  23. E1000 i tele 2 kartica ;( ne radi

    Dakle evo imao sam priliku malo dobiti E1000 na koristenje i na moje veliko razocaranje ne radi sa tele2 karticama, isto ne kuzi manju voltazu! Totalna glupost iz motorole, jer napravili su 3g aparat krcat funkcijama a ono ne podrzava kartice manje voltaze ;(

    Started by turando, 23-12-2005 01:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 937
    23-12-2005 15:29 Idi na posljednji post
  24. Red face V3 Flash/flex

    Pozdrav svima evo ovo je moj prvi posti.Pred malo - 2 tjedna kupio sam motorolu V3 black ali hoću ju flashati i flexat ali nisam siguran da je to u potpunosti potrebno jer samo želim da mi se otključa mogućnost video rekordinga....Čuo sam za program motokit ali ga nikako ne mogu naći na netu a što...

    Started by V3owner, 22-12-2005 18:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 862
    23-12-2005 09:24 Idi na posljednji post
  25. Tražim 55R i program kojim da ga stavim

    Evo vako... mislim, jest da biste sada mogli lijepo napisati, pa što netražiš po forumu, ali evo sad odgovor... NIGDJE NEMA... Još sam i ja ašao 55R , ali je vf3 i za to mi treba MSS kojeg nemam pojma di naći i 10 foruma sam pregledao, a kako za traženje moram upisati minimalno 4 znaka, MSS...

    Started by Krompirko, 20-12-2005 16:38
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.373
    21-12-2005 09:27 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 73 od 112 PrvaPrva ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove