Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 112 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1751 do 1775 of 2784

Forum: Motorola

  1. zastupnik motorole?

    bok, imam pitanje: gdje je motorolni zastupnik? na netu ga nemogu nac. trebam popraviti mpx220, a imam jos garanciju

    Started by Franziskaner, 31-01-2006 20:24
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.439
    31-01-2006 20:34 Idi na posljednji post
  2. Novi soft za V360

    http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?t=17795 Jel netko probao ili da cekamo da stranci probaju?

    Started by Keli, 27-11-2005 18:27
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 4.063
    31-01-2006 13:18 Idi na posljednji post
  3. E550@V620 problem poslije flesh

    Za svoju MOtoroLU E550 sam sa stranice www.motomodders.com skinuo v620 monsterpack. Poslije fleshanja nemogu kopiranu pjesmu postaviti kao zvuk zvona a maximalan broj poruka nije veći od 20? Probao sam staviti flex i flesh i sa stranice www.motorola-flesh.com ali rezultat je isti! Ima pomoći tom...

    Started by mkrhac, 21-01-2006 11:46
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.517
    29-01-2006 12:54 Idi na posljednji post
  4. Motorola E895 i najave!!

    Dakle zna li netko kada ce stici doticna motorola i jos jedno pitanje da li netko ima mozda neke linkove sa screen shotovima doticnog modela, naime ono sto se moze vidjeti na www.gsmarena.com je doslovno premalo, a sam telefon mi se cini jako zanimljiv, plus tu je i cinjenica da koristi intelov...

    Started by turando, 21-12-2005 20:38
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.251
    28-01-2006 23:07 Idi na posljednji post
  5. Question test point otpornik

    jel zna netko slučajno vrijednost otpornika koji se spaja sa masom kada radimo test piont? imao sam malu nesreću s njim pa bi ga trebao zamijeniti, hvala

    Started by conto, 27-01-2006 16:30
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.441
    28-01-2006 14:46 Idi na posljednji post
  6. Kako dekodirati - Motorola v360v?

    Zanima me kako mogu dekodirato motorolu v360v kodiranu na VIP!! Hvala

    Started by lord_jura, 26-01-2006 12:23
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.068
    28-01-2006 00:51 Idi na posljednji post
  7. Moto TestPoint Station

    http://www.cliniquegsm.com/ kliknuti na sliku za download!

    Started by DOMICH, 27-01-2006 17:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 786
    27-01-2006 17:17 Idi na posljednji post
  8. GPRS icon i Eng. menu na 09.72R

    Pozdrav ekipo. Neki dan me malo razljutila cinjenica sto ne mogu kao zvuk poruke staviti neku mp3-icu na E730 pa sam kupio v525 i odmah je odlucio modati, kako mi to nije prvi takav telefon i imam dosta iskustva sve mi je proslo bez greske. Stavio sam gore 09.72r monster pack, napravio master clear...

    Started by turando, 27-01-2006 11:52
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.051
    27-01-2006 17:08 Idi na posljednji post
  9. Question gdje kupit masku za motorolu v525

    da li netko ima informaciju gdje i koliko košta maska za motorolu v525????? imam informaciju da one maske sa pazara za 50 kn ne odgovaraju preklopnim mobitelima!!!??? ima li netko informacije unaprijed zahvaljujem:)

    Started by dado30st, 17-01-2006 21:00
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.280
    26-01-2006 17:38 Idi na posljednji post
  10. motorola at naredbe (cmgr) i duge poruke?

    da li je netko pokusavao iscitati sms poruke preko at naredbi?? ja nikako ne mogu dobiti pdu-ove od dugih poruka... neznam da li treba nesto posebno napraviti na motoroli (v360v u mom slucaju)... ja sam probao ovako: at+cpms="IM" //da dobijem samo dolazne poruke +CPMS: 15,254 //vrati da ih je...

    Started by m..., 24-01-2006 22:54
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.925
    25-01-2006 22:40 Idi na posljednji post
  11. Flashanje v3x

    Zaniam me da li je tko radio? Imam jednu German Voda brandiranu... čitao sam malo pa vidio da su neki ubacivali ne brandirani ali su gubili neke opcije, a to ne želim.... jedna stvar koja me isto muči je ta što V3x više ne zapisuje postavke u seem-ovima :( .. tako da nam neam skoro nekog...

    Started by kova, 20-01-2006 03:22
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.140
    25-01-2006 17:10 Idi na posljednji post
  12. Flat kabel - problem...

    Evo, imam mogućnost kupiti motorolu v300 na kojoj je otišao flat kabel, pa me zanima jel bi se dao kod kuće promjenit i od koga bi ga mogao nabaviti!?:rolleyes:

    Started by GoGs, 21-01-2006 15:10
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.780
    24-01-2006 22:30 Idi na posljednji post
  13. Motorola C118, mogućnosti spajanja s kompom, da li uopće postoje.

    Evo kako sam naslov kaže zanima me da li se C118 uopće može spojiti s kompom radi backupa imenika, ubacivanja melodije u onih par mjesta ili sam osuđen na "ručni" unos.

    Started by Sljaka, 22-01-2006 22:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.502
    23-01-2006 21:30 Idi na posljednji post
  14. Question v550 krivi prikaz memorije?

    danas me frend pita kolko imam ukupnog mjesta ma mobu. ja mu komotno odgovorim 7.5 mb . a on se pocne trgat od smijeha i pokaze mi svoju v550 koja ima citiram " 4128453 kb" tj 4gb ono pitam ga kak on mi veli da je stari gledo neke po netu i naso nekakav nacin al mi jos nezna rec . dajte mi vi...

    Started by OBA, 05-09-2005 11:00
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 2.061
    23-01-2006 21:25 Idi na posljednji post
  15. Exclamation (v360)R4513_G_08.B7.86R_GSTMALTCLABRLA0E0_1FF

    download (potrebna registracija)

    Started by JA_SAM, 20-01-2006 16:31
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.068
    23-01-2006 14:46 Idi na posljednji post
  16. Question tražim v525@v600 gprs i mms postavke

    dal netko zna od kojeg mobitela da stavi gprs i mms postavke za v525@v600 jer vip nema postavke za v600, a postavke od v525 nerade? :comp:

    Started by Antonio123, 19-01-2006 17:12
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.490
    22-01-2006 18:11 Idi na posljednji post
  17. V3 flash firmware

    znate li neki program ili link di mogu skinut flash program za V3 razr?!

    Started by Dodo_LoKi, 20-01-2006 19:39
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 884
    21-01-2006 17:47 Idi na posljednji post
  18. CARNet e-mail postavke za V3

    Da li je moguće primati e-mail preko carneta na mob i koje bi bile postavke. htnet radi sad me zanima samo carnet

    Started by dbogdanic, 20-01-2006 01:06
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 6.282
    20-01-2006 12:04 Idi na posljednji post
  19. problem sa memorijskom karticom na v360v

    jucer sam na mobitel prebacio neke mp3-ce, a kada sam ih pokrenuo na mobitelu, javilo mi je da su datoteke ostecene te upitalo zalim li ih obrisati (to mi se inace dogadja kod nekih mp3 fajlova gdje je bitrate razlicit, tj varira) i stisnuo sam da. i sada kada pristupim memorijskoj kartici putem...

    Started by Cadrre, 15-01-2006 14:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.302
    19-01-2006 22:47 Idi na posljednji post
  20. Problem kod flesanja E550@620

    Kada sam motorolu E550 flexao stavio sam: flex:SE5109AXXXX056 i R 376_G_OE.65.25.R...............i sada nakon sto sam ubacio gore navedeno izgubio sam mogucnost snimanja videa,I ona tri video klipa što ima u mobitelu,nece ih otvarati jer javlja gresku.A i mob je spor kod otvaranja poruka i...

    Started by t.n.t., 19-01-2006 11:54
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 637
    19-01-2006 18:26 Idi na posljednji post
  21. Arrow V525 pozivi problem

    imam V525, sve radi, ali ne mogu nikog nazvati... internet, mms, mene ljudi mogu nazvati,ali ja nikoga.. kad probam baci mi pozivam ponovo i onaj znak neispravne linije se izbaci..moze help. imam: SE6452AXXP10F9_V600_ME0 TRIPLETS_0B.09.38R_lang0037_reflash

    Started by khideg, 19-01-2006 14:37
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 661
    19-01-2006 18:15 Idi na posljednji post
  22. Problem s MMS om - hajd'mo MotoExperti

    Primio sam MMS ali nikako ne mogu dobiti sliku iz njega, jednostavno pokaže neku lupu motorolinu sličicu i jedno 2-3 mutava simbola "%$#-us".. tak nešt... uspio sam iskopati iz moba file s ekstenzijom .inb, iz foldera mms, to je taj mms... e sada me zanima kako iskopati sliku iz tog .inb filea,...

    Started by kova, 18-01-2006 03:56
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 611
    19-01-2006 05:01 Idi na posljednji post
  23. Moto Driveri za 64 bitne Windowse-download

    evo ih, vjeruje da će zatrebati

    Started by Inovator, 15-01-2006 19:24
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.037
    18-01-2006 23:53 Idi na posljednji post
  24. Lightbulb vxxx u v360v

    dal se moze v360v staviti na neku drugu motorolu Vxxx serije???

    Started by prof.Immortalis, 18-01-2006 19:02
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 820
    18-01-2006 23:47 Idi na posljednji post
  25. trebam flash i flex za Moto L6

    Gdje skinut? I koji flash i flex za Motorolu L6?

    Started by M. NeMeC, 18-01-2006 12:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 810
    18-01-2006 22:59 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 71 od 112 PrvaPrva ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove