Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 63 od 112 PrvaPrva ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 73 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1551 do 1575 of 2784

Forum: Motorola

  1. ne radi tipka za isključit mob.. help:(

    mjenjao sam seemove, i pozdravnu i odlaznu animaciju.. radilo je neko vrijeme i više ne radi.. kad pokušam isključiti mobitel on se zablokira, i nakon nekog vremena dođe k sebi, al se neda ugasit.. probao sam vratiti i onaj custgoodbye početni i svejedno ne radi.. ajde molim vas ako netko ima...

    Started by neznam_nick, 14-04-2006 14:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.389
    15-04-2006 12:28 Idi na posljednji post
  2. L7v: Promijenio bih nekoliko zaključanih opcija

    Nekoliko dana imam SLVR L7 (vodafone) kupljen u VIP-a i ima nekoliko stvari koje me muče. Nemojte odmah napadati da nisam dobro pogledao po forumu, jer sam instalirao i P2K drivers (i tools), ali mi sučelje baš i nije najintuitivnije. Shvatio sam kako se ubacuju skinovi pa sam ubacio jedan što sam...

    Started by shegac, 26-02-2006 18:34
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.552
    14-04-2006 09:57 Idi na posljednji post
  3. E1000 - problem s dolaznim porukama

    Jucer sam primjetio cudan problem sa sms-om - kad mi stigne poruka, umjesto zvucnog signala i poruke na ekranu "1 nova poruka od...", ekran se samo kratko osvijetli bez ikakve obavijesti (nema ni ikonice pisma pri vrhu ekrana), a poruka se nalazi u inboxu i oznacena je kao procitana, tako da...

    Started by FlowBlow, 12-04-2006 19:44
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 783
    12-04-2006 22:30 Idi na posljednji post
  4. L7V: Ne kuži da je zauzeto

    Ovo je u biti nastavak problema kojeg sam već postavo ovdje. Upravo sam u firmi testirao: nazvao sam kolegin broj koji je bio zauzet i L7 mi je jednom javila da je "call failed", a drugi put nije ništa javila (ni nakon 2 minute uspostavljanja veze). Čim sam oslobodio liniju, isprve sam uspio...

    Started by shegac, 11-04-2006 13:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 654
    11-04-2006 22:12 Idi na posljednji post
  5. monster pack za e398

    stavio sam u e398 monsterpack za v398 (nije loš) ali ne prepoznaje memorijsku karticu, pa ako netko zna neki mp koji prepoznaje memorijsku na bazi r372 ako trebaju još neki podaci recite jer sam skoro novi u tome

    Started by tekno, 07-04-2006 19:52
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 807
    11-04-2006 00:30 Idi na posljednji post
  6. Arrow v3 i prepoznavanje na komp

    instalirao sam pst 7.2.3 i patch i sve u redu . i kada pokrenem odaberem monsterpack ali dolje u device ne mogu odabrati mob. i u p2ktools mi u donjem ljevom kutu pise da mobitel nije spojen. a u MPT sve u redu i saljen i primam .. kako mogu napraviti da mi PST prepozna mob . mobitel je v3.

    Started by Skener, 09-04-2006 01:24
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.178
    10-04-2006 22:51 Idi na posljednji post
  7. Kako ugasiti zvuk tipki za promjenu jačine melodije zvona na e1000?

    Znači radi se o onim tipkama sa lijeve strane telefona s kojima se može podešavati jačina melodije zvona dolaznog poziva... Kad ih se pritisne one proizvode onaj iritantan zvuk poznat još od motorole v300... Znam da sam mogao ugasiti taj zvuk na motoroli v525@v600 editiranjem gaima ili seem-a...

    Started by Tito Puentes, 09-04-2006 16:22
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.100
    10-04-2006 10:04 Idi na posljednji post
  8. nova E1000 super fon ali već problemi

    Evo kupio ja jaučer e1000 u vipu i ono odeuševio me ekranom , reprodukcijom melodija i ostalim funkcijama i mislim da ako će bit sve ok s njim da ga neću tako brzo zamijenit , ali evo već jednog problema kad sam ga kupovao , uključio sam ga malo i probao i nakon pravilno unesenog pina dočeka mene...

    Started by mobman, 04-04-2006 11:13
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 5.194
    09-04-2006 23:23 Idi na posljednji post
  9. Question Internal server error (0x50) na E1000

    Kad kopiram vise mp3 fajlova priko mobile phone toolsa( recimo 10 ), javlja mi nakon nekog kopiranog fajla error: Request denied by phone (Internal server error (0x50)). U cemu je problem?? Inace verzija Mobile phonetoolsa je mobile PhoneTools - 3.19f sa cd koji sam dobija sa E1000.

    Started by antebr, 09-04-2006 20:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 626
    09-04-2006 21:04 Idi na posljednji post
  10. Lightbulb Promjena glasa

    Pretrazio sam malo forum i nasao sam samo programcice za kompice koji mogu promijeniti glas.. A mene zanima dal ima kakva aplikacija za promjenu glasa za moju v550@v620 pa dok razgovaram da mogu promijeniti glas.... Pozdrav!!!

    Started by prof.Immortalis, 03-04-2006 08:27
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 5.452
    09-04-2006 19:21 Idi na posljednji post
  11. Question Smočena V360

    E ljudi bok. Trebao bih pomoc... Zahebavao sam se sa frendom i mob(v360) mi je pao u kavu. Izvadio sam ga, odvojio bateriju osusio i radi, al ima bad! Povremeno mi se ugasi, kad ga spojim na punjac nece se ugasiti svijetlo i nemogu ga spojiti s kompom (ustekam kabel i na sekundu mi se pojati na...

    Started by Z3R0, 08-04-2006 18:10
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.415
    09-04-2006 18:09 Idi na posljednji post
  12. punjenje baterije preko USB kabla

    Je li moguće kako namjestiti da se v360 NE puni baterija preko USB-a dok se prčka po njoj u PKToolsima i uopće kad je spojen na komp preko USB-a???

    Started by E&S_maxo, 30-03-2006 16:41
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 4.123
    08-04-2006 21:52 Idi na posljednji post
  13. gdje kupit antenu i Bateriju za v525

    Potrebna mi je nova antena, standardna ili ona mala, bilo koja. A za bateriju, ako znate neki ducan na podrucju Splita di mogu kupit bateriju, napisit, ja san ih pogleda dosta i nisan nasa nista.

    Started by lujito, 07-04-2006 11:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 985
    08-04-2006 20:08 Idi na posljednji post
  14. E1000 - backup firmware-a

    Pokusavam backupirati E1000 Vodafone firmware za "ne daj Boze". Koristim FlashBackup v2.62 i kad kliknem na "Create", odmah na startu mi izbaci "Bootloader send failed" ili tako nekako (probao sam i druge programe za backup, dobivam otprilike istu poruku) i tu stane. Verzija Bootloadera je...

    Started by FlowBlow, 05-04-2006 21:39
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.756
    07-04-2006 23:14 Idi na posljednji post
  15. TRIPLETS_G_0B.09.75R_LP0001 Comic Sans font by ArcherIV

    Kao sto i naslov kaze Comic Sans font sa LP0001(tj. samo engleski jezik),pa ako nekom treba http://rapidshare.de/files/17228599/TRIPLETS_G_0B.09.75R_LP0001_Comic_Sans_by_ArcherIV.shx.html

    Started by JA_SAM, 06-04-2006 13:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 672
    07-04-2006 18:00 Idi na posljednji post
  16. Otključavanje E1000

    Kupio sam danas tele2 karticu, ali je motorola zaključana :( , jel bi mi mogao netko reći kako da je otključam, ali da je nemoram nositi kod nekoga. Zvao sam VIP, kod njih je kupljen mobitel i p**de će mi to napraviti za 488kn (četristo osamdeset osam hrvatskih kuna), jesu oni normalni????

    Started by unLog!c, 31-10-2005 19:32
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.181
    07-04-2006 14:01 Idi na posljednji post
  17. Exclamation maska sa v525 na v550, i problem pri punjenju

    1)Dal je moguce staviti masku sa v525 na v550, jer zelim kupiti pokvarenu v525(i pokusat je vratiti u zivot) pa bi ja promijenio maske jer je moja na v550 (jednom rijeci) sje**** pa me zanima dal je to moguce 2)I ta v525(koju zelim kupiti) ima neki problem sa punjenjem, puni ga puni...

    Started by prof.Immortalis, 21-01-2006 18:54
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.077
    06-04-2006 23:31 Idi na posljednji post
  18. Cool gain table v600

    dal zna tko neku stranicu da mogu skinut original gian table za v600

    Started by Antonio123, 30-03-2006 18:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 854
    05-04-2006 21:25 Idi na posljednji post
  19. kodirana V3 na VIP

    da li ju je moguce sam odkodirat da radi na sve kartice

    Started by vedran/st, 04-04-2006 20:30
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 607
    05-04-2006 08:44 Idi na posljednji post
  20. kako ukloniti splash scren sa v600

    stavio sam si animaciju i melodiju prilikom paljenja i gašenja moba ali mi smeta ona originalna najava helomoto da li se ona može za stalno ukloniti i kako :thumbup:

    Started by tcrnjak5, 04-04-2006 19:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 923
    04-04-2006 21:38 Idi na posljednji post
  21. Exclamation V3X UMTS postavke!!

    Ljudi dajte mi pomozite.Da li se moze,i kako da napravim postavke za UMTS na V3X,i da li je to moguce jer sam na T-MOBILE-u,da li to mreza uopce podrzava?Htjeo bih probat gledat RTL ili nesto da vidim kako to radi.

    Started by sfreak, 03-04-2006 11:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.014
    04-04-2006 11:48 Idi na posljednji post
  22. Question Program za l6??

    Koji program trebam da bi mogao prebaciti pjesme na mob i gdje ga mogu skinuti?Hvala

    Started by Xtc 001, 03-04-2006 21:42
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 874
    03-04-2006 21:45 Idi na posljednji post
  23. V3 i prikaz memorije

    strašno...nakon što sam stavio flex sa video snimanjem ( sa BDove stranice) kako god upadnem u ''prikaži slobodan prostor'' on meni izbaci ''Ime:Telefon'' ... jel ima koje tu pomoći....? tnx

    Started by BlueNeon, 02-04-2006 23:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.009
    03-04-2006 08:13 Idi na posljednji post
  24. Question v360 memorija

    je li ikako moguce povecati memoriju na v360 bez memorijske kartice. cuo sam jednu briju pa me zanima

    Started by susac1, 02-04-2006 22:39
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 690
    02-04-2006 22:44 Idi na posljednji post
  25. E550 stane na flashanju

    nakon što sam napravio testpoint komp mi prepozna mob i mogu ga flashat ali kad dođe do kraja mob se jednostavno ugasi i tako svaki put....Šta bi to moglo bit??

    Started by BoSiCh, 31-03-2006 10:52
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 1.647
    02-04-2006 22:19 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 63 od 112 PrvaPrva ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 73 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove