Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 62 od 112 PrvaPrva ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1526 do 1550 of 2784

Forum: Motorola

  1. aktivni poklopac i mjenjanje logo operatera?

    radi se o v360v.. evo do jucer mi je radio aktivni poklopac i sad ga neznam vise vratiti... ne kuzim kaj mu je.. prosao sam cijeli mob uzduz i popreko i ja to ne vidim.. našao sam sam za multi tipku, uključeno i isključeno i ništa više... pa ako netko zna di se to nalazi ili dali to treba mjenjat...

    Started by neznam_nick, 19-04-2006 13:47
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 993
    21-04-2006 08:45 Idi na posljednji post
  2. V3X problemi sa 3G

    Imam jedno pitanje dali se može na motoroli V3x isključit taj 3G,jer negdje nema signala za 3G pa mobitel ne šljaka baš najbolje,i još nešto signal mi stalno varira s jedne crtice na ful i često sam nedostupan pa neznam jel to ima kakve veze s 3G ili je mob pokvaren.

    Started by M A R I N, 31-01-2006 00:04
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.453
    20-04-2006 19:27 Idi na posljednji post
  3. Motorola l2

    Vidio da tele2 u bla bla paketu nudi tu motorola l2 sad me zanima koja je razlika u l6 ili l7?

    Started by OBA, 19-04-2006 16:36
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.124
    20-04-2006 10:47 Idi na posljednji post
  4. motorola v360v kvar nakon stavljanja mma

    prilikom stavljanja skina i novog mma_ucp-a te primjenom skina na mobitelu doslo je do blokiranja mobitela. izvadim bateriju stavim je pa se upali dodje do pozdravne poruke i bloka...stoji bijeli ekran..a na vanjskom displeju zamrznuta slika. sto da napravim? hvala unaprijed

    Started by neno20st, 18-04-2006 16:03
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.426
    20-04-2006 10:39 Idi na posljednji post
  5. LeaderGL FlexEditor-tutorial

    pokusavam raditi u njemu al se nemogu snaci...ak ima ko tutorial gdje bi mogao lakse skuziti kako intalirati nove aplikacije namob i take stvari posto mi p2k tools ne prepoznaje mobitel(radi se o e 1000)

    Started by DavorP, 19-04-2006 19:17
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 896
    19-04-2006 23:27 Idi na posljednji post
  6. smočena V550- ne radi punjenje

    E pozdrav. prekjucer frendici pao mob u wc školjku.... ;D ;D ;D , kaj je radila me nezanima... al uglavnom.... raskopo sam ga ,posušio s fenom, da bude ko picino oko. i radi .. al danas ga je htjela napunit i shvatila da nece...drugim rijecima mob se neda napunit.. jel se to da rijesit il ce...

    Started by OBA, 18-04-2006 18:46
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.163
    19-04-2006 19:38 Idi na posljednji post
  7. gubitak garancije? moguca cijena popravka?

    nazalost zbog zurbe i svega ostalog sr... odnio motorolu v360 u vipov servis da je poprave (blokada prilikom dizanja sustava zbog stavljanja novog skina i mma_ucp-a, mislim da je zbog ovog zadnjeg jer sam normalon stavio skin te prilikom prelaska iz menija Podesavanje u pocetni prikaz(wallpaper)...

    Started by neno20st, 19-04-2006 00:53
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.822
    19-04-2006 19:28 Idi na posljednji post
  8. kada će i da li uopće izaći nove motorole?

    Pozdrav, zanima me da li itko zna kada će izaći motorola A910 i E895. Najavjene su prije 100 godina i čine mi se ok, a neznam jel su ukinute ili što. Tnx

    Started by gringo, 19-04-2006 11:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.274
    19-04-2006 15:48 Idi na posljednji post
  9. V3-problem nakon flasha

    Flashao sam v3 i nakon toga vise ne mogu vidjeti koliko ima slobodnog prosatora na mobu...pise-Ime:telefon i to je to....da li netko zna kako to rijesiti??

    Started by DavorP, 19-04-2006 10:31
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.416
    19-04-2006 15:11 Idi na posljednji post
  10. motoV3 gasenje nakon poziva

    uglavnom kako rekoh,baterija puna, flash je 42. ,flex V3xx..... nazove me frend i nakon sto prekine(cimanje) jednoistavno se ugasi mob i ne moze se upalit,poslije moram vadit bateriju da dodje na normalu i da ga upalim pa svi prijedlčozi dobrodosli :chef:

    Started by maRxium, 07-04-2006 21:13
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.118
    19-04-2006 14:43 Idi na posljednji post
  11. motorola e1000 problem s 3g???

    zanima me kako isključiti 3g na mobu jel postoji problem s gledanjem stanja računa na mobu??? *101# ...molio bih postupak za isključenje 3g????

    Started by kako-lako, 18-04-2006 18:19
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 838
    18-04-2006 23:20 Idi na posljednji post
  12. Prebacivanje zalokanih stvari

    Pozdrav! Zanima me da li je moguce prebacit one zalokane stvari, tipa melodije, sa jedne motorole na drugu?ali bez flashanja i flexanja? stvarno su to debilno napravili, kad su vec to zalokavali mogli su barem to enejblad :rifle:

    Started by hrcko, 18-04-2006 10:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 607
    18-04-2006 11:49 Idi na posljednji post
  13. Question Informacije o v635

    Zna li netko nešto više o motoroli v635,kakav je mob,čujem da može max. memorije imati 20 MB?

    Started by gavran1, 15-04-2006 10:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 702
    18-04-2006 11:48 Idi na posljednji post
  14. Thumbs down e1000 nema znakova života,molim pomoć

    sa programom P2KMenuEditor_v23 htio upaliti skrivene menije i kad sam ubacio u mob promjenili su se meniji. opet sam vraćao na staro i sve je krivo krenulo. Mob. sad ne mogu upaliti,pojavi se samo uvodni dio. Molim pomoć

    Started by Gigi, 15-04-2006 19:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.559
    17-04-2006 23:18 Idi na posljednji post
  15. V3x spajanje na PC preko USB kabela; sofver?

    Dakle, imam mini USB kabel koji ne funkcionira s programom Handset Manager jer taj program izgleda zahtijeva svoj USB kabel kojeg naravno nema za kupiti. Konkretno pitanje je koji softver mogu koristiti s "običnim" USB kabelom pa da radi s mojom V3x? Hvala.

    Started by Dentist, 17-04-2006 14:36
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.855
    17-04-2006 23:14 Idi na posljednji post
  16. V3x - Ne radi Digital Audio Player

    Treći dan nakon kupovine prestao je raditi Digital Audio Player. Kad ga pokušam aktivirati, mob ode na StanBy ekran. Zna li netko što bi mogao biti uzrok? Pokušao sam: 1. Vraćanje mob na tvorničke postavke 2. Formatiranje mob memorije 3. Formatiranje TransFlash kartice Ništa nije pomoglo.

    Started by Dentist, 17-04-2006 21:36
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.737
    17-04-2006 22:58 Idi na posljednji post
  17. Mikrofon za e550

    Poštovanje! Da li zna neko gdje ima za kupiti dotični mic i koliko otprilike dodje! Hvala!! Skoro zaboravih, i s čime ga zaljepit!

    Started by fliponja, 17-04-2006 10:51
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.156
    17-04-2006 20:51 Idi na posljednji post
  18. bijeli ekran na v360?

    na v360v sam si promijenio desnu vodafone tipku, smanjio zvuk tipke sa strane, uvodnu i završnu animaciju.. i sve je radilo sad super.. i da stavio sam bio novi moto.. i sad sam samo htio promijeniti da nešto drugo piše na diplayu.. i sad kad palim mob, zašteka, i cijeli ekran je bijeli.. nekad...

    Started by neznam_nick, 17-04-2006 15:11
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.356
    17-04-2006 16:25 Idi na posljednji post
  19. v3 primanje emaila

    Dali je moguce na v3 primiti cijelu email poruku, a ne samo header?

    Started by alen_324, 12-01-2006 00:37
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.098
    17-04-2006 14:34 Idi na posljednji post
  20. V525_ dead .Rep studio ne pomaže

    Ej Ljudi stari otiso na more s motorolom i vraca se al mob ne radi. jednostavno se nece upalit probo s rep studiom al mi javlja sljedece Phone found Flash mode ok Send loader failed Exec loader failed Erasing phone, please wait... Erase fail Molim objasnjenje .... vec duze vrijeme nisam...

    Started by OBA, 07-04-2006 17:28
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 3.219
    17-04-2006 14:29 Idi na posljednji post
  21. V3 software za sinkronizaciju sa kompom?

    Koji program koristit ako postoji za sinkornizirat V3 s kompom...spojeni su BT-om

    Started by vkosalec, 14-04-2006 15:21
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.327
    16-04-2006 18:41 Idi na posljednji post
  22. E1000 i iTunes problem

    Dakle zanima me dali E1000 podržava itunes i šta mi treba da si to omogućim na E1000... Hvala :)

    Started by GoGs, 15-04-2006 18:35
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 998
    16-04-2006 18:24 Idi na posljednji post
  23. kompatibilnost softvera V3 i V3i?

    moze jedna mala pomoc da li je moguce stavit soft od V3i na obicnu V3 ??? zahvaljujem!

    Started by vedran/st, 15-04-2006 20:57
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 774
    16-04-2006 16:15 Idi na posljednji post
  24. Thumbs up Motorola E1000 problem kod javljanja

    Bok, moja mama si je kupila u vip centru moto E1000 - sada ovo na akciji , e sada budući da je bio zaključan na vip, mi smo otišli kod Mar00na da ga otključa, ok sve 5. i fino sve radi, čak je stavio motorolin soft - mislim na motorolin meni, i čak hrvatski meni, ali se javlja velika greška-...

    Started by bundyboy, 02-04-2006 18:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.017
    16-04-2006 15:34 Idi na posljednji post
  25. L6.....trebam unbranded firmware

    Protrosio sam pola dana i nemogu ga nigdje naci. Ako netko ima neki koristan link sa firmwareom molio bi da ga posta.....

    Started by zrino, 15-04-2006 19:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 794
    15-04-2006 19:41 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 62 od 112 PrvaPrva ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove