Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 56 od 112 PrvaPrva ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 106 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1376 do 1400 of 2784

Forum: Motorola

  1. L6 ne radi ekran nakon flasha

    Flashao sam Motorola L6 (stavljao sam ovaj flash =>VFNZ_R3511_G_0A.52.06R_PDS00A_LP0021_DRM0201_JPJAVA_G_0A_L6_05_00_07R_GSUL6T675MA07C_1FF.shx) preko PST-a v7.2.3 i vise mi ne radi ekran!!! Sto da radim?? Molim Vas pomozite! Hvala unaprijed

    Started by Funky, 24-06-2006 00:39
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.560
    24-06-2006 20:39 Idi na posljednji post
  2. sto je to zapravo flex?

    i za sto nam on sluzi?

    Started by technorocker, 22-06-2006 18:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 891
    22-06-2006 23:06 Idi na posljednji post
  3. Dual sim za V3x?

    http://www.freeport.hr/dualcard_hrv.php http://miato.hr/shop/product_info.php?products_id=33 Radi li koji od ovih adaptera na V3X?Ima li tko kakvih iskustava?(Ovaj drugi ne radi na V3) Postoji li možda neki treći adapter koji radi na V3X?

    Started by jozo112, 21-06-2006 20:25
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.682
    22-06-2006 15:20 Idi na posljednji post
  4. rokr e1 i e398 - funkcionalnost bluetootha

    zanima me je li istina da je na ovim mobitelima nemoguce prebacivati multimediju recimo izmedju 2 moba pomocu bluetootha, tj to sam procitao za rokr e1, a vjerojatno je isto i sa e398.... ili je to jedna od opcija koja se moze otkljucati?

    Started by labud, 22-06-2006 12:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 547
    22-06-2006 15:01 Idi na posljednji post
  5. Master Reset I Sigurnosni Kod

    Hoću svoju motorolu master resetat,a on me traži sigurnosni kod,od kud mi taj kod?

    Started by gavran1, 19-06-2006 12:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.079
    20-06-2006 21:04 Idi na posljednji post
  6. v3i: kako flashovati (newbie)

    Dosao sam do ovog dela foruma za motorolu i potpuno se pogubio :spin: Znaci, uzeo sam juce v3i super je tel samo bi hteo ga patchovati sa poslednjim firmware-om koji u sebi ima podrsku za hrvatski jezik. Zanima me da li bi mi neko mogao dati link na taj firmware i da li to mogu sam uraditi...

    Started by VladaS2, 20-06-2006 19:30
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 811
    20-06-2006 19:58 Idi na posljednji post
  7. L6 u moru

    danas mi je L6 završio u moru. Nakon 15 min. izvađen opran u slatkoj vodi,sušen koliko se da ali nema života. Da li se isplati popravak, te dali da ga još pokušam sušiti ? hvala :zbunj:

    Started by agaton, 18-06-2006 23:08
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 3.113
    20-06-2006 14:32 Idi na posljednji post
  8. Kako spojiti E1000 i LeaderGL FlexEditor?

    Nisam vjerovao da cu morati postaviti pitanje, ali rjesenje ne uspijevam pronaci sam... Zelim editirati par postavki u LeaderGL FlexEditor-u (probao sam 10.4 i 10.5), ali on ne zeli prepoznati moj E1000, stogod ja radio. Sve sam probao - deinstalirao, reinstalirao drivere i program, mijenjao usb...

    Started by FlowBlow, 07-06-2006 21:37
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 2.904
    19-06-2006 18:21 Idi na posljednji post
  9. maska za v525

    di ima za kupit masku zagrebu netreba biti original samo da je čitava i nezgrebana

    Started by Antonio123, 19-06-2006 13:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 764
    19-06-2006 16:42 Idi na posljednji post
  10. Origin Vodafon seem 0314

    Trebam seem 0314 iz V360V (vodafone Flasha originalnog), pa ako ima netko nek mi maila, tko nije flashao mob. Hvala asomek@vodatel.net

    Started by alex1, 17-06-2006 21:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 5.157
    19-06-2006 13:04 Idi na posljednji post
  11. cijena rokr e1

    da li netko zna cijenu?

    Started by labud, 17-06-2006 21:11
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.364
    18-06-2006 22:59 Idi na posljednji post
  12. Question ne radi zvucnik

    skuzio sam da mi se malo maska odsarafila i ne radi mei unutarnji zvucnik. Kad stisnem mob na mjestu zvucnika onda zvucnik radi. kak da ucvrstim tu masku da mi cjelo vrijeme radi unaprijed hvala. (nigdje nemogu nac takav sarafciger) unaprjed hvala

    Started by Antonio123, 17-06-2006 16:26
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.616
    18-06-2006 15:50 Idi na posljednji post
  13. SMS delivery report default on? jel ima način?

    Jel ima neki način da na v500 flešnoj u v600 iam po defaultu za svaku poruku uključen delivery report, jer mi se neda svaki puta stavljati report yes.

    Started by Isus666999, 17-06-2006 21:26
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.770
    18-06-2006 11:36 Idi na posljednji post
  14. Talking SLVR L7 vs RAZR V3i

    ajde ekipa lijepo mi pomozite koji bi od ova dva mobitela bilo bolje kupiti. Znam da ste mozgovi za te stvari. Unaprijed hvala.:rotfl: :wstupid:

    Started by unreal, 16-06-2006 19:33
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.341
    17-06-2006 23:01 Idi na posljednji post
  15. LanguagePack Editor

    super programčić za mjenjanje naziva stvari u meniju telefona, moguće je apsolutno sve promijenit, npr. kamera(glupo)->fotić(fora), tapete-> pozadina, mediji->stuff, preslušati->sviraj, u biti nije lp editor nego stvara file iz kojeg telefon uzima zamjenske nazive tako da je potrebno samo uploadati...

    Started by munjenibrinjak, 13-06-2006 15:07
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.933
    17-06-2006 22:25 Idi na posljednji post
  16. Motorola capri

    Motorola capri - RAZR-like slider Neslužbene slike. I zanimljive specifikacije pogledaj ođe http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=c1f2d8

    Started by Drug Mile, 16-06-2006 16:33
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 980
    17-06-2006 20:14 Idi na posljednji post
  17. PTT software (Push to talk)

    :thumbup: Dal neko ovdje zna s koje da stranice skinem PTT software za v360v. i kak da ga stavim u mob? Uglavnom. piše da ovaj mobitel ima PTT ali ja u svom mobitelu to nemam. pa ako netko možda zna neka odgovori FALA!!!!:thumbup:

    Started by LOBOO, 16-06-2006 17:51
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.145
    16-06-2006 18:54 Idi na posljednji post
  18. hrvatski jezik na yuetmod 1.3

    molim vas da mi kazete kak se stavi hrvatski jezik na yuet-a i da ak nije bed date link od tog packa

    Started by technorocker, 16-06-2006 15:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 997
    16-06-2006 16:33 Idi na posljednji post
  19. Monster Packovi

    da li znate gdje se mogu naci MP za Motorolu v360.nekakave stranice ili na rapidu? dosad nasao samo Yuetov i MrHollow-ov. Unaprijed hvala

    Started by neno20st, 16-06-2006 15:51
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 693
    16-06-2006 15:56 Idi na posljednji post
  20. Motorola RAZR V3 kao daljinski?

    Radi se o Motoroli V3 i Linuxu. Tek cu kupiti taj telefon i ispitujem sve mogucnosti :-) Ne znam da li se netko na forumu bavi Linuxom, no zanima me slijedece: Da li je netko uspio upogoniti taj telefon kao daljinski za PC koristeci bluetooth? (Moze i u Windowsima, ako postoji rjesenje.) Po...

    Started by damirs, 15-06-2006 20:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.871
    16-06-2006 10:15 Idi na posljednji post
  21. Tipke iznad crvene i zelene v360 @ MRHOLLOW MP

    ali tko zna kako promjenit, tj otključat tipke iznad crvene i zelene, na V360 @ MRHOLLOW MP

    Started by alex1, 15-06-2006 11:57
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.479
    15-06-2006 21:46 Idi na posljednji post
  22. kabel "pregorio"

    Evo, ne mogu spojit mob sa kompom, jer mi je vald kabel pregorio... Onako osjeti se neka paljevina iznutra, i kada ga spojim na mob, uopce se ne pojavi nista na kompu, a obicno se pojavi ili da je mobitel nije dobro spojen, ili vanjski zaslon na mobu zasvjetli, pa to znaci da je spojen :) Eh sad...

    Started by prof.Immortalis, 11-06-2006 11:51
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 1.741
    15-06-2006 21:45 Idi na posljednji post
  23. BT HID za motorolu

    jeli postoji nešto takvo

    Started by prologic, 15-06-2006 14:48
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 805
    15-06-2006 18:12 Idi na posljednji post
  24. Info o flex i lang verziji na v360

    Molim one koji imaju V360v sa originalnim sofverom da mi isčitaju sljedeće podatke: flex verzija verzija jezika Nalazi vam se u podešenjima u statusu telefona :thumbup:. hvala

    Started by Inovator, 15-06-2006 17:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 592
    15-06-2006 18:11 Idi na posljednji post
  25. seem edit

    mozete mi rec koji seem treba promijenit za da ukljucim punjenje preko usb kabla dok je spojen mob na komp...

    Started by technorocker, 14-06-2006 21:18
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.191
    15-06-2006 11:16 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 56 od 112 PrvaPrva ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 60 66 106 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove