Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 112 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1351 do 1375 of 2784

Forum: Motorola

  1. Pitanje u svezi glede v360 ??

    Zvao sam par unlockera u ZG-u i svi su mi rekli da otključavanje dotičnog uređaja ide samo preko testpointa, ali da postoji neki tip u samoboru koji fura mobove u sloveniju i tamo ih unlocka softverski. Zna li netko nešto više o tome ??

    Started by krokan, 01-07-2006 18:16
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.332
    01-07-2006 22:47 Idi na posljednji post
  2. kako mogu Mp3 prebacit u L2?

    pretpostavljam da postoji negdje ali ne uspjevam nac pa ako bi tko bio tako dobar da mi objani kako mogu Mp3 prebacit u ton za mob (L2) hvala

    Started by Dr.Zlo, 29-06-2006 21:02
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 1.905
    01-07-2006 15:25 Idi na posljednji post
  3. zamolba za one koji imaju yuetmod 1.3

    molio bih nekoga da mi sa svog moba posalje skin black... ili negdje uploada... puno hvala

    Started by technorocker, 01-07-2006 10:29
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 698
    01-07-2006 10:54 Idi na posljednji post
  4. Exclamation "knjiga žalbe"-za kupce motorola,obavezno čitaj

    U ovoj temi "knjizi žalbe" ćete,vi,ljudi,forumaši,pisati nedostatke svojih motorola,marku i nedostatak,iliti ako hoćeš neku posebnu dobru stranu.Tako da oni koji kupuju baš taj model da znaju u šta se upuštaju:thumbup: Za početak ja ću reći za svoj model,v635. Loše: previše košta za svoje...

    Started by gavran1, 30-06-2006 13:36
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.862
    01-07-2006 10:48 Idi na posljednji post
  5. Proširenje SMS memorije na Motoroli V3

    Prije nego što sam pokrenuo temu pogledao sam malo na pretraživanju i nisam uspio naći nešto slično ovome. Imam frendicu sa Pink V3 i može 100 sms-a spremiti u mobitel, nabavio sam si v3 silver i već sam oko negdje 30 smsa dobio upozorenje da je memorija pri kraju. Sada konkretno imam 16 sms u...

    Started by supercom, 30-06-2006 20:10
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 898
    30-06-2006 23:17 Idi na posljednji post
  6. driver

    dali tko zna gdje mogu skinut driver za motorolu l2 ili neki drugi nacin da ubacim slike na nju hvala

    Started by Dr.Zlo, 29-06-2006 16:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 723
    29-06-2006 16:27 Idi na posljednji post
  7. YuetMod 1.4 za bootloader 08.D0

    Ovo je Yuet napravio za one koji imaju gore navedeni bootloader a htjeli bi staviti na svoju v360 a do sad nisu mogli! Ako ima takvih kod nas? ;D http://yuetblog.blogspot.com/2006/06/yuetmod-v14-for-08d0.html

    Started by fliponja, 29-06-2006 14:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 726
    29-06-2006 16:10 Idi na posljednji post
  8. problem s mrežom

    evo imam MP H... i imam problema s mrežom. Imam vip, u postavi mreža stavio sam Frekv:autom; Ručno;Sporo. E i sad koliko sam primjetil u dva dana kad nema signala mob se prijavi na Si mobil, i slučajno sam išo gledat pod postave i tip mi je bio na Autom, a ja sam stavio na Ručno, kako je to...

    Started by alex1, 18-06-2006 23:42
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.200
    29-06-2006 12:19 Idi na posljednji post
  9. nestao menu

    Pozdraf, eto ja jucer snimam nešto preko kamere i mob se sam resetira i nakon toga u meniju od poruka imam samo pošalji novu poruku i niš više! Ima netko neku ideju kako to riješit! Ili povratit! 2 put sam resetirao mobitel!

    Started by birkoff, 22-06-2006 11:19
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.267
    28-06-2006 13:44 Idi na posljednji post
  10. Red face Monsterpack za E1000 - broj poruka

    Na ovome što sam instalirao kad mi dođe do 25 poruka u dolaznim onda javlja da mi je momorija pri kraju pa me zanima dali ima neki MonsterPack podržava više dolaznih poruka u spremniku "Dolazne"?

    Started by elmagio, 28-06-2006 11:57
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 820
    28-06-2006 12:57 Idi na posljednji post
  11. prekinuto flashanje(V525)

    Ljudi pomoć!stavio sam flashat v525 i sestra mi je prekinilila flashanje. Šta da radim,imali mu spasa? Nemogu ga ni upaliti,čim ubacim bateriju ili kabal izbaci mi ovo: Boot Loader 07.B0 SW Version: TRIPLETS_G_0B. 09.38R_V MEM_MAP Blank Service Req'd...

    Started by Ghost Face, 26-06-2006 19:39
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 76
    • Pregleda: 6.006
    28-06-2006 11:28 Idi na posljednji post
  12. Arrow Plastika kod kamere sa v360v kucistem

    znaci imam v360v tj. v360 jer je flashana s yuetom al to sad nemam ama bas nikakve veze s ovim. dakle primjetio sam da mi se lagano odlijepio dio plastike na kucistu koji se nalazi kod kamere. ja bih sada htio to zalijepiti da mi se ne otpadne do kraja ali ne znam kakvo lijepilo smijem upotrijbeiti...

    Started by vrapce, 27-06-2006 16:22
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 904
    28-06-2006 08:12 Idi na posljednji post
  13. Post Maksimalno brisanje sa moba

    Eto, poradi čestih upita i problema nakon brisanja, kratke upute šta se ne smije a šta da... !!!!! BACKUP !!!!! !!!!! BACKUP !!!!! !!!!! BACKUP !!!!! FILMIĆI /a/mobile/video sve ih se može obrisat bez ikakvih posljedica

    Started by BlueDevil, 23-11-2004 11:36
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 63
    • Pregleda: 14.862
    27-06-2006 15:23 Idi na posljednji post
  14. Motorola L7 USB MassStorage

    Danas sam kupio karticu za mob i sve to radi super,no kada na mobu pod USB postavke stavim na memorijska karica i spojim mob na komp ne pojavljuje mi se kao removable disk.U čemu je problem?? Ps:Još dok nisam imao karticu jednom kad sam piknuo kabal u mob,pokazao mi se removble disk i od tada...

    Started by Siemens, 26-06-2006 23:16
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.037
    27-06-2006 14:07 Idi na posljednji post
  15. Wink V360V ili L6?

    Bok! Kupujem novi mobitel, pa me zanima što mislite o modelu Motorola V360V? Je li se više isplati kupiti L6 ili V360v?? Unaprijed HVALA! :thumbup:

    Started by Enilon, 26-06-2006 09:57
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.340
    27-06-2006 00:31 Idi na posljednji post
  16. V360v izgubljeni folderi

    Odnio sam mob u servis da mi se odkodira (mogle su se koristiti samo vip kartice) ali nakon toga mi nedostaju folderi my video files, u porukama inbox...:-/ Rješenje?

    Started by OkkO22, 26-06-2006 19:26
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 27
    • Pregleda: 2.496
    26-06-2006 23:27 Idi na posljednji post
  17. Smile V360V - mišljenje prije kupovine

    Dobar dan! Kupujem novi mobitel pa me zanima što mislite o Motoroli V360V? Unaprijed hvala! :beer:

    Started by Enilon, 26-06-2006 09:35
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.885
    26-06-2006 22:14 Idi na posljednji post
  18. e 1000 nece puni

    <U petak mi je mobitel je bio okacen na punjac, te sam u prolazu zapeo u njega te se malo zice poremetile (čitaj počupale) Kada sam ga opet uključio piše mi "unable to charge" , te se mobitel ugasi i tek tada počne puniti. Sada sam opet probao ga napuniti i sada nece uopce. Jel se moze koji...

    Started by Stric Dobby, 25-06-2006 20:20
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.192
    26-06-2006 20:52 Idi na posljednji post
  19. Exclamation Slušalice na motoroli v635

    PRIBOR: Gore kod antene v635 motorole ima jedan prključak,u uputama piše za slušalice,kakve božje slušalice,ove u paketu koje sam slušalice dobio dolje se priključe, jel to dodatna oprema(te slušalice) ili šta,gdje se može nabavit,one slušlice od mp3 su za taj priključak malo prevelike. Ne...

    Started by gavran1, 25-06-2006 16:52
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.571
    26-06-2006 17:53 Idi na posljednji post
  20. Motorola V3 dekodiranje

    Mogu li sam lako dekodirati v3-cu i kako, softver? Hvala

    Started by adi, 26-06-2006 10:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 4.912
    26-06-2006 11:58 Idi na posljednji post
  21. mini SD 1Gb radi/ne radi na v360?

    Zapela mi za oko u Hg spotu SecureDigital 1 GB SANDISK PLUS ULTRA, USB. Ima usb sučelje i to bi mi dobro došlo, pa se pitam dali je tko stavio u svoju v360 mini SD od 1GB a da je mob prepozna i da uredno radi. Ako ne radi od 1GB dali možda netko zna gdje ima za kupit od 512mb sa adapterom koji...

    Started by alex1, 25-06-2006 15:33
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.414
    25-06-2006 18:12 Idi na posljednji post
  22. ZaŠto Mi Nijedan Program Ne Prepozna V3

    Pomagajte ljudi,mogu ga samo spojit sa mobile phone tools, stavio sam nove windowse i opet. Ne radi ni motokit,ni p2k_manager,p2ktools_0.8.6.406. NIŠTA OSIM ONOGA SRANJA ŠTO SAM DOBIO UZ NJEGA.

    Started by Ghost Face, 25-06-2006 13:22
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 2.956
    25-06-2006 18:07 Idi na posljednji post
  23. C-450-Ubacio pogrešne filove

    Eto prcko po mobu , briso lockanu mjuzu i umjesto da u motokitu stisnem za popravljanje zvuka, ja debil slisnem za rijesavanje problema sa imenikom i fileovima za zvuk na v525@v620 i sad ne radi niti slušalica niti mikrofon....SOS, ljudi help,, a jucer sam ga htio prodat za nesto novčića :-/ ...

    Started by OBA, 18-04-2006 20:35
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.612
    25-06-2006 13:42 Idi na posljednji post
  24. memorijske kartice za motorolu

    kako se jos naziva transflash kartica za motorolu? gledam u hgspotu te nema, ali mora da imaju za motorolu, cini mi se da sam cuo da postoji drugi naziv?

    Started by labud, 24-06-2006 23:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 898
    24-06-2006 23:56 Idi na posljednji post
  25. Motorola L6

    Bok ekipo! Je li mi netko moze dati par linkova za skinut flex ili flash za motorolu L6. Ja sam malo trazio ali nigdje nisam nasao... Tnx unaprijed

    Started by Funky, 22-06-2006 21:51
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.341
    24-06-2006 21:21 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 55 od 112 PrvaPrva ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove