Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 112 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 103 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1301 do 1325 of 2784

Forum: Motorola

  1. promjena imena mreže

    Dali postoji koji program sa kojim bi se promjenilo ime mreže npr. vip u nešto drugo?

    Started by casper1, 09-08-2005 18:54
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 5.767
    24-07-2006 23:01 Idi na posljednji post
  2. V3 RAZR Save to Drafts

    Zna li neko kako da V3 sačuva poruku koju ne želite poslati tj. aktiviranje opcije Save to Drafts, kada se napise sms i na Send to (New Short Msg) odgovori sa Cancel.

    Started by Black, 23-07-2006 15:55
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.462
    24-07-2006 20:12 Idi na posljednji post
  3. hrvatski jezik

    ubacio sam novi monster pack jezik 0039 i kada probam staviti hrvatski nemoze motorola v3x da li negdje grijesim program rsd lite 2.7

    Started by dsakota, 23-07-2006 23:03
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 5.740
    24-07-2006 09:34 Idi na posljednji post
  4. Exclamation Softwear za V3

    Jeli ima koji softwear za spajanje V3 preko Usb!:mega:

    Started by nikili, 22-07-2006 18:47
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 943
    22-07-2006 19:50 Idi na posljednji post
  5. V360v kao Bluetooth host putem USBa?

    Da li je to moguće? Upiknem ga u komp (mob je postavljen da bude Data/Fax) i počne instalaciju (New Hardware found) ali nemože naći drivere. Treba mi da na komp spojim Samsung D500 putem plavog zuba...

    Started by Hawk, 21-07-2006 15:15
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.302
    22-07-2006 15:43 Idi na posljednji post
  6. Neradi Tipka

    Hmmm... flasho sam mobitel RAZR V3 i sad mi neradi ona crvena tipka (za paljenje i gašenje) i u desnom kutu na ekranu je nestala ona slićica što prikazuje stanje baterije... pomozite... šta da radim??

    Started by kiky_miky, 21-07-2006 20:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 810
    22-07-2006 01:07 Idi na posljednji post
  7. Što Je To P2k

    zao mi je sto vas zaposljavam ali me zanima, novi sam u tome??:ban: :ban:

    Started by Darth lux, 19-07-2006 00:32
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.923
    21-07-2006 22:45 Idi na posljednji post
  8. v3x ubacio sa pst flex se7495axxh1082

    prijatelj mi je velikom geskom u motorolu v3x ubacio sa pst flex se7495axxh1082 i pri kraju mu se javio eror odvojio mobitel od kompa ali vise na njemu nema nista molim pomoc

    Started by dsakota, 18-07-2006 17:02
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 32
    • Pregleda: 2.244
    21-07-2006 21:46 Idi na posljednji post
  9. Dr Gluk's L7 iMonster Black MP (SLVR L7)

    Java: * Climate Control - the forecast of pogdy; * Dictaphone; * InetTools EMail - convenient e-mail client; * Jimm; * Opera mini 2.0; * Phone Manager; * Platinum Solitaire - the collector of patiences; * SMS Box;

    Started by JA_SAM, 21-07-2006 20:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 524
    21-07-2006 20:35 Idi na posljednji post
  10. Novi v3 soft: R374_G_0E.42.09R

    opet novi MP za V3; R374_G_OE.42.09R download (jezik 003) i verzija koja ne mjenja već postojeći jezik na mobu(MLP): download EDIT: Premjestio sam ovaj post u novi thread. Inovator, NHF :thumbup: -BlueDevil-

    Started by Inovator, 29-09-2005 23:53
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.274
    20-07-2006 13:34 Idi na posljednji post
  11. memoriska od 1 GB

    imam v360v i htio bi si kupit veću memorisku karticu tj. onu od 1 gige e sada me zanima dali to moj mobitel podrzava? unaprijed hvala

    Started by dogerkill, 19-07-2006 18:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.014
    20-07-2006 10:46 Idi na posljednji post
  12. na v3 ne vidim slobodnu memoriju

    Flešao sam v3 s MP s Bluedevilove stranice, pokušao staviti oba LP jedan ne prolazi uopce a drugi završi ali se ne vidi količina slobodne memorije. I zašto mi sat prikazuje u obliku 11:22 pm? R374_G_0E.40.3CR_Lang002F_reflash.rar R374_G_0E.42.0ER_LP002F_reflash.rar Molim pomoč!

    Started by debeliz, 19-07-2006 13:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 753
    19-07-2006 22:50 Idi na posljednji post
  13. E1000 firmware update.... Kako?

    Trazio sam uputstva za updaTe firmwarea... ali ne mogu da skinem firmware sa sitesled.com. Uostalom ne znam koji je najnoviji unbranded firmware.Ima li neko neki link gdje mogu to da skinem? Skinuo sam bootloader, ali firmware ne znam koji. Kod mene je verzija E1000_U_80.3F.36I (znam da mi treba...

    Started by kalac, 11-07-2006 11:17
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.346
    18-07-2006 14:39 Idi na posljednji post
  14. zašto ne vidim koliko imam memorije(V3)

    Flash_ao sam mobitel i stavio language pack,sve super radi,samo nemogu vidjeti koliko memorije imam. Piše mi: "Ime:Telefon". :-/

    Started by Ghost Face, 16-07-2006 16:16
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.909
    18-07-2006 00:39 Idi na posljednji post
  15. V360v backup imenika

    Bok, Kak da si zbekapiram imenik da nakon modanja jednostavno vratim nazad. Ima kakav program ili postupak. Thx

    Started by Sharkytx, 13-07-2006 08:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.180
    17-07-2006 23:06 Idi na posljednji post
  16. E1000 - Camera ???

    IMAM JEDNO PITANJE : KADA USLIKAM ILI SNIMIM NESTO MOBITEL TO SPREMI NA KARTICU A MOZE LI SE SPREMITI NA UREĐAJ!?! KAKO???:cyborg: :cyborg: :cyborg: :jesus: :mega:

    Started by Darth lux, 17-07-2006 22:25
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 615
    17-07-2006 23:06 Idi na posljednji post
  17. Kako flashati Motorolu C450

    Kako ću flashati Motorolu C450 na kojoj imam software od C350. Imam flashove od C380 i E380 te program RSD Lite

    Started by netko3005, 17-07-2006 13:30
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.178
    17-07-2006 17:12 Idi na posljednji post
  18. E1000 dual sim adapter

    Zanima me da li je netko isprobao. Ako jest moze neki link...gdje naruciti. Vidim na www.miato.hr dobrih stvari ali pise da nije testirano na tom modelu. Usput me zanima da li za unlock E1000 treba rastavljat mob ili samo kabel...Hvala.

    Started by kbalatinac, 10-07-2006 22:11
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.083
    17-07-2006 13:27 Idi na posljednji post
  19. Angry V360v <--> Bluetooth, ne radi!

    Dakle, problem je u Bluetooth-u na v360v. Više nije moguće uspostaviti vezu (mobitel-PC), mobitel prijavljuje: "Linija je zauzeta" !! Nakon uspješne konekcije i kreiranja adrese (PC-a na poslu), isto sam napravio i doma. Ali, spajanje mob. i PC-a(doma) greškom je pokušano s adresom i šifrom...

    Started by bigbozo, 12-07-2006 13:10
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.516
    17-07-2006 11:42 Idi na posljednji post
  20. V525 ne pali

    frend mi dao da mu probam popraviti v525, ima original vodafone softver, prosle godine sam mu napravio samo reflash 38R, i sad mu mob ne radi. uopce ne zeli upalit se, mijenjao sam bateriju, uspio sam ga dobiti u flash modu, opet sam reflashao sa 38R i ne zeli upaliti.. do cega je? uopce ne pali ni...

    Started by Animatrix, 12-07-2006 13:25
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.111
    16-07-2006 22:04 Idi na posljednji post
  21. Motorola l6 problemi...

    Prvo da kazem da nisam neki totalni freak za mobitele ali sam apsolutno odusevljen podacima koji se mogu dobiti na ovom forumu. Svaka vam cast... Dobro, dosta stekanja :-) Kupio sam Motorlolu l6 i uz pomoc PST-a napokon nakon 2 dana pokusavanja uspio odobriti Java instalacije igara... vrlo sam...

    Started by bluedreamer79, 12-07-2006 02:30
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 779
    13-07-2006 19:30 Idi na posljednji post
  22. Motorola C450 flash

    Tražim flash za motorolu c 450

    Started by netko3005, 13-07-2006 10:23
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 795
    13-07-2006 13:49 Idi na posljednji post
  23. Thumbs up V3x novi MP

    Pojavio se novi MP, reflesh i dosta upstava za V3x, http://www.7900novadrive.com/V3/v3x.htm I evo "posla" za BlueDevila, jer za V3x jos uvek nema program koji bi uradio Flash Backup, full backup, sve rucno.

    Started by tomican, 13-07-2006 10:48
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 616
    13-07-2006 10:48 Idi na posljednji post
  24. servis za Motorole u Rijeci

    Pozdrav svima! Trazim kvalitetan servis za motorolu v360 u Rijeci. Naime bila je na otključavanju kod jendog servisera, ali se sad resetira svako malo. Npr kad ga zaklopim i stavim na stol, nakon 10 sekundi sve nestane s ekrana, a onda se opet sve vrati, kao da sam upalio mob, ali me nije trazio...

    Started by bad_ri, 10-07-2006 12:14
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.423
    12-07-2006 21:14 Idi na posljednji post
  25. Korak po korak tutorial za debranding motorole L7 SLVR kupljene u VIP-u

    Prvo nisam odgovoran ako pokvarite mob ovim postupkom i ne odgovaram za nastalu štetu,Usput gubite i garanciju na uređaj Bootloader je 08.D0 SW je R4153_G_08.B7.ABR_RB FLEX je SE4793AXXQ5122

    Started by GeniussuineG, 10-07-2006 12:53
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.555
    12-07-2006 19:51 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 53 od 112 PrvaPrva ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 103 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove