Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 43 od 112 PrvaPrva ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1051 do 1075 of 2784

Forum: Motorola

  1. Koji soft u E550?

    Pozdraf! Eto, dopizdio mi ovaj stari soft. Stalno baca neke greske... Pa ja doso na ideju da ubacim drugi soft. Jel ima ko kakav savijet koji soft ubacit, i ak je moguce, uputit me kak to napraviti? Znam da ima na forumu, al sam u zadnje vrijeme dost knap sa vremenom pa bas ne stignem trazit.

    Started by Nixa, 19-10-2006 17:34
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 646
    19-10-2006 17:34 Idi na posljednji post
  2. Motorola SLVR L7c

    Malo ja surfo po netu i naišo nahttp://www.phonescoop.com/phones/phone.php?p=1023 Vidim malo drugačije izgleda (tipkovnica, i soft tipke su druge boje). Onda pročitam da je to CDMA mob (to je valjda ona frekvencija od 850MHz), ali neznam što je to EVDO?

    Started by gLemon, 17-10-2006 21:19
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 932
    18-10-2006 15:02 Idi na posljednji post
  3. Question Fullflash 55R?

    Gdje mogu naci Fullflash 55R? Svugdje sam trazio al nisam uspio naci. Molim pomoc ili barem link :-/

    Started by .:: mario ::., 15-10-2006 19:59
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.292
    18-10-2006 01:03 Idi na posljednji post
  4. Unhappy Motorola v360-originalni software

    Jel bi netko bio voljan da mi pomogne staviti taj software da se riješim tog vodafona... Ja sam pokušao ali sam očito preveliki n00b za to... :thumbdown :cry: Ako ima netko iz Zagreba i okolice, nema problema... Donio bi mob...

    Started by sith, 15-10-2006 13:52
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 832
    16-10-2006 09:44 Idi na posljednji post
  5. Hr meni

    Zna li neko kako mogu ubacit Hr meni u V 547?

    Started by Optimist, 15-10-2006 23:59
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 750
    16-10-2006 01:49 Idi na posljednji post
  6. Punjenje v3x s "tudjim" punjacem

    Ovako... Ostao sam bez punjaca pa je sad spojim na laptop i tako punim al to mi nije prakticno. USB kabel s kojim je spajam je od mp3 playera koji se isto moze puniti preko laptopa, ali ima i svoj punjac na 5 v u koji se ušteka onaj kraj USB kabela koji ide u laptop pa ga tako punim. Sad mene...

    Started by Slide, 13-10-2006 14:32
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.344
    15-10-2006 23:53 Idi na posljednji post
  7. kod poziva ništ ne čujem

    molim za pomoć. hitno mi je. da bi dobil više mjesta na v3 sam izbrisal par skinova i sys midija i jpga. stavil sam nove skinove i poslije toga nema zvuka na mobu i kod poziva nikog ne čujem niti niko nemože čuti mene. pomoć mi je hitno potrebna. očajan sam jer neznam kaj da napravim. v3 nije moja...

    Started by standuper, 15-10-2006 12:16
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.183
    15-10-2006 19:22 Idi na posljednji post
  8. V550 ne radi display

    Obradio susjedu V3 i dobio V550 kojoj ne radi display. Display je malo napukao sa strane. Rastavio sam mob i čini mi se u redu. Sada jedino ne znam otvoriti gornji dio moba, ima neka željezna zaštita i ne znam je skinuti. Mislim da je nešta do flata, jer susjed kaže da je njegov sin kvrcao(čitaj:...

    Started by DragonSoul, 14-10-2006 22:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 738
    14-10-2006 22:28 Idi na posljednji post
  9. V3-koji DRM koristite?

    SCREENSHOT DOWNLOAD

    Started by Ghost Face, 13-10-2006 22:26
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.097
    14-10-2006 22:18 Idi na posljednji post
  10. Motorola software update

    Evo napokon i official software update

    Started by Ghost Face, 12-10-2006 21:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.678
    14-10-2006 18:08 Idi na posljednji post
  11. mot c550 i prebacivanje na komp

    imam kabel, imam mobitel sad mi samo treba neki program da si to ofunkcionalim :) slusam sta treba, cula sam da se motorolin soft placa i znaci, nemrem ga skinut? ideja? zahvaljujem.

    Started by malena, 14-10-2006 14:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 630
    14-10-2006 16:16 Idi na posljednji post
  12. v3x audio .cfg editiranje

    Zna li netko kako da editiram audio.cfg,jer onaj editirani sto je na netu mi ne valja.Mikrofon mi hvata okolne zvukove previse tako da jako lose cujem sugovornika!Sa kojim programom se moze editirati taj file?

    Started by perisa, 11-10-2006 20:39
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.224
    13-10-2006 22:45 Idi na posljednji post
  13. Motorola v360 unlock procedura ?

    pozdrav ... moze netko poslat u slikama ili filmic detaljnije kako raspilat i otkljucat motorolu v360? hvala!

    Started by perko121, 13-10-2006 13:12
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 4.410
    13-10-2006 19:29 Idi na posljednji post
  14. zamjenska baterija

    pozdrav! interesira me koju zamjensku bateriju bi mi preporucili za v525 te gdje su iste, u ZG, najjeftinije?

    Started by goran.matic, 12-10-2006 20:34
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 908
    12-10-2006 20:55 Idi na posljednji post
  15. v235- missed call-negative?

    Dodjem doma, pishe 1 neodgovoreni poziv, otvorim ju, nishta, cura zivka, vratim se, 3 neodgovorena poziva, otvorim..nishta... nakon toga opet, otvorim, ono mi samo izreda 4 broja...i..da..zashto ne zeli katkad pokazat odmah ?

    Started by Syzygy, 12-10-2006 17:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 488
    12-10-2006 17:46 Idi na posljednji post
  16. v360v problem s kamerom

    znači , ispao mi je mob i naciklo mi je ono staklo koje štiti kameru , te mi je kamera vidno lošija . e sad me zanima mogu li ja sada skinut to zaštitno staklo(naciklo) tako da mi kamera bude ko prije, ili ću tako još više pokvarit kameru

    Started by T o m o T, 07-10-2006 20:24
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.182
    12-10-2006 14:26 Idi na posljednji post
  17. Question v547 flex, da li dobivam debrand telefona?

    poštovanje! :) Interesira me da li bi se stavljanjem flexa od v635 na v547 riješio napornih "t-mobile" animacija, ikona i melodija? drugim riječima, utjece li flex na gore spomenute stvarcice?

    Started by goran.matic, 05-12-2005 23:32
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 3.230
    12-10-2006 13:25 Idi na posljednji post
  18. Zakljucana V975-ica

    Sad kada sam ubacio novi flash R245_U_82.31.56I i kad sam upalio fon pitao me za neki kod. Ja probao ukucati dvaput 000000 i 1234 i sad se zakljuco, tj. pise Contact Operator kad ga upalim. STA SAD? Imali mu pomoci?

    Started by drprotic, 18-09-2006 15:12
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.718
    12-10-2006 00:55 Idi na posljednji post
  19. Unhappy plmn_text_table

    Kako bih mogao u plmn_text_table datoteku dodati i naziv Tele2 mreže. Naime nikako ne mogu dobiti da mi na umjesto HR-02 stoji "Tele2". Editiranje seema sa Read from card i Read from tower ne pomaže. U oba slučaja pokazuje, pogađate - HR-02 :( Zaboravio sam napomenuti, radi se o v547 modelu

    Started by goran.matic, 09-10-2006 20:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 942
    11-10-2006 12:41 Idi na posljednji post
  20. V3 moto,usb

    ne mogu ju spojit na komp preko Usb, imam service packove,i sve ostalo ,,, ne prepoznaje ju,a mobile phone tools rade perfektno

    Started by maRxium, 08-10-2006 16:35
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.614
    10-10-2006 16:57 Idi na posljednji post
  21. L6 - problemi sa jačinom zvuka

    imam l6 koja je bila na servisu nakon 2 mjesec1 !? kad su mi je vratili jačina zvuka je totalno u kurcu. naime, kad mi je jačina na 1 telefon zvoni kao prije na 7. kad reproduciram melodije zvučnik krešti tako da nije uopće moguće slušati audio. kako to promjeniti?

    Started by cexon, 10-10-2006 13:53
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.126
    10-10-2006 14:15 Idi na posljednji post
  22. Unhappy Izgubljene postavke poruka za V360v

    Imam motorolu V360v i nakon malo modovanja i prckanja sa svim i svacim, na mobu mi je nestao VIDEOS folder (kad odem u My Files, ponudjeno mi je samo pictures i sounds), ali ono najgore je da kad udjem u MESSAGING, imam samo Create Messsage, Call Voicemail (0), i Browser Messages (0), nema Inbox,...

    Started by RaKuN_s_NeOnKoM, 08-10-2006 14:43
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.104
    10-10-2006 14:15 Idi na posljednji post
  23. Talking brisanje instaliranih motorola drivera na kompu

    znači instalirao sam motorolu v360v na komp pokazivajući na p2k drivere i tako za svaki od USB drivera na kompu ali nešto nije upalilo , pa mi sada nikoji program ne prepoznaje mobitel. sada kada spojim mobitel na komp on mi ga više ne prepoznaje . zanima me kako obrisati instalirane drivere , ali...

    Started by T o m o T, 08-10-2006 19:35
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.004
    09-10-2006 22:54 Idi na posljednji post
  24. v235 i progi za nju?

    Evo mucim se vec mjesec dana i naisao sam na ovaj forum.Kupio sam u Spartacu normalno ovu motorolu.Nisam znao da treba instalacijski paket.Kada sam pokusao fotke prebaciti na PC-problem.Zvao one u Spartacu i nista. Dobio na grupama P2k program ali ne radi.Moze li mi netko pomoci?

    Started by slaski, 09-10-2006 17:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 758
    09-10-2006 19:27 Idi na posljednji post
  25. flashanje v360 !

    najsigurnije flashanje se radi RSD liteom. sav firmware imate na motox.com za nas je - R4513 _lp002f tj. sa cro jezikom sa SHXCodecom možete sami napraviti crolang pack te ga ubaciti preko bilokojeg fiirmwarea nakon flashanja v360 uredite sa p2k tools programom, vanjski lcd,audio gain,...

    Started by vskende2, 19-02-2006 18:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.351
    09-10-2006 00:22 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 43 od 112 PrvaPrva ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove