Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 42 od 112 PrvaPrva ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 92 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 1026 do 1050 of 2784

Forum: Motorola

  1. Motorola mobile phone tools

    ...Problem...skinuo sam pro verziju, registrirao na netu, skinuo najnoviji update, a motorolu nit preko kabla, nit preko bluetootha nemogu spojit sa mobile phone tools...mislim ja njega hocu radje spojit preko kabla no medjutim...ovako se dogadja...samo mobile phone tools nemoze pronac moj...

    Started by bubyx, 04-10-2006 12:43
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.462
    31-10-2006 00:17 Idi na posljednji post
  2. Automatsko podešavanje vremena na V3 pokazuje pogrešno vrijeme...

    Pozdrav... Imam upaljeno automatsko podešavanje vremena... I nakon promjene vremena sad mi mob pokazuje vrijeme jedan sat naprijed... Znači nije promijenio vrijeme kada je trebao... Ako sam podesim vrijeme i zatim ponovno upalim automatsko podešavanje ponovo se vrati na staro vrijeme +1h......

    Started by Tito Puentes, 30-10-2006 09:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.620
    30-10-2006 16:28 Idi na posljednji post
  3. Exclamation e550 nedostupnost

    prijatelj mi ima e550 kad ga netko nazove operater mu javlja da je nedostupan ili da broj nije u funkciji dal je netko imao sličan kvar i kaj bi to moglo biti telefon ima ful signal tak da slabi signal otpada:spin:

    Started by axl1, 29-10-2006 19:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 694
    29-10-2006 20:42 Idi na posljednji post
  4. [nova motorola najavljena] MOTOSLVR L7e

    • GSM Quad-band technology • EDGE Class 10, GPRS Class 10 • 1.3 megapixel camera with 8x Camera Digital Zoom and full screen viewing • Full screen Video capture with 4x Digital Zoom and video playback • Integrated Digital Audio Player, supporting audio formats in MP3, AAC, AAC+, ACC+ Enhanced...

    Started by JA_SAM, 29-10-2006 14:45
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.134
    29-10-2006 19:03 Idi na posljednji post
  5. Motorola a920

    Kako flashovati motorolu a920. Ako netko ima upute molim napišite

    Started by Neo_, 28-10-2006 23:07
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 683
    29-10-2006 14:41 Idi na posljednji post
  6. Koji firmware na v3x?

    Jucer sam stavio MonsterPack R252211LD_U_85.97.70R_LP002C_DRM0001_JPFI_R25221TMNSIRIUS_01_USRAZRV3XNRDRXXR25221035_1FF_MOTOX.shx I sve je radilo ok dok danas nisam vidio da se baterija istrosila vec na zadnjoj crtici i da kamera neki puta ne želi slikati (Picture Capture Failed). Koji mi vi...

    Started by marko_1, 28-10-2006 12:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 607
    28-10-2006 23:28 Idi na posljednji post
  7. Exclamation V3x hrvatski language pack

    ako netko ima hrvatski language pack ili zna gdje da ga nadjem ??? pomoc???

    Started by ilordan, 27-10-2006 10:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.312
    27-10-2006 16:04 Idi na posljednji post
  8. tipka sa strane, kako je isključiti?

    kako na motoroli v360v isključiti one tipke sa strane da ne pište kad je recimo mob u džepu i slično? dali se može to preko seemova? nemojte samo reći da si smanjim mob, jer onda to nema svrhe.. ajde ako neko zna kako da to maknem, smanjim, ili nešto neka napiše.. ali ako može detaljno.. hvala.;)

    Started by neznam_nick, 20-03-2006 02:56
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.912
    27-10-2006 14:03 Idi na posljednji post
  9. promjena kucista ma v550

    kjjel se moze "u kucnoj radinosti" tj.da li je komplicirano ili nije ? ako moze koja skica.hvala

    Started by 1142007, 26-10-2006 20:33
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 573
    26-10-2006 21:43 Idi na posljednji post
  10. v3x...na sta pripazit pri kupnji?

    Sutra cu vjerojatno uzet rabljenu v3x pa me zanima jel treba na nesto posebno pripazit, jel ima nesto sto se obicno kvari? Vidio sam tu na forumu da je par ljudi imalo problema sa signalom, jel to cest kvar? I sta je na kraju s onim da se povlaci s trzista zbog greske u softu?

    Started by BM0021, 20-10-2006 19:59
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 707
    26-10-2006 19:47 Idi na posljednji post
  11. Exclamation Kuciste Za V3

    Nedavno sam stao na svoju V3 i nigdi nemogu da kupim kuciste ak nema ni u ramu3 a samo za sataklo su mi rekli 360kn bez montaze dali netko zna gi bi se moglo nabaviti i kuciste za V80:closed:

    Started by axl1, 26-10-2006 04:17
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.126
    26-10-2006 13:52 Idi na posljednji post
  12. Music Cable for Motorola Phones

    Ima li di to kupit kod nas u Hrvatskoj? To je usb to 2 banane, za liniju (stereo)

    Started by gLemon, 24-10-2006 08:54
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 626
    24-10-2006 20:54 Idi na posljednji post
  13. Angry Problem sa driverom za motorolu l7

    Iman motorolu L7v :thumbup: ,i nakon svih mogućih postova koje san pročita nigdi nemogu nać kvalitetno objašnjenje zašto kad pokrenen bilo koji p2k program više ne pripoznaje da mi je mobitel priključen u kompjuter???:comp: :evil: Ako ko ima adresu nekog normalnog drivera za motorolu l7v bia bi...

    Started by Guga, 24-10-2006 19:44
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 503
    24-10-2006 19:44 Idi na posljednji post
  14. V525 i mms

    Danas mi se prvi puta pojavio problem da primljenu sliku u mms-u ne mogu spremiti u memoriju.,slika je u JPEG formatu,velicine 47 Kb,razlucivosti 480x640-.a imam oko 700 Kb memorije slobodno.,motorola ima originalni softver.,zna netko u cemu je problem?

    Started by Putumayo, 23-10-2006 17:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 883
    24-10-2006 14:40 Idi na posljednji post
  15. l7 na v360

    jel se moze staviti flash od l7 na v360?

    Started by .:: mario ::., 17-10-2006 21:52
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.128
    23-10-2006 21:42 Idi na posljednji post
  16. kakva je motorola E1070

    zanima me kakva je , gdje je ima kupit , po koliko para , kakva je kamera te dali je video snimanje onako loše kao ne v360v ili je odlično kao na naprimjer SE k750i

    Started by T o m o T, 23-10-2006 20:35
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 502
    23-10-2006 20:35 Idi na posljednji post
  17. Bluetooth stereo slušalice

    dakle, zanima me da li je moguće u lijepoj našoj kupiti nešto takvo, tako da se mogu upariti s mobitelom i da bezbrižno i bežično mogu slušati muziku u stereo kvaliteti, razgovarati itd...

    Started by volume5, 23-10-2006 15:38
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.655
    23-10-2006 20:12 Idi na posljednji post
  18. P2k tools problem

    Imao sam problema s windowsima i odlučio sam staviti svježe, instalirao p2k tools, i nakon pokretana tražio da instalira sve one stvari, i sve uspješno instalirao, i sad pod file manager imam samo a disk, a ispod kod onog zelenog kružiča piše ovak: Disk:ab/cb/b Prije nije bilo ovak, i gdje su b i...

    Started by alex1, 13-07-2006 20:47
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.627
    23-10-2006 07:38 Idi na posljednji post
  19. Upotreba MotoMidMan-a kod Motorole V235

    Sa foruma sam skinuo ovaj programcic i to prije svega jer sam u raspravama koje su tu vodene zakljucio da se pocetnicima preporucuje upotreba istoga za prcaknje po mobu jer je nesto jednostavniji od P2k.medutim kada ga pokrenem nece da mi prepozna mob,a meni bi samo terbao da se rijesim onih jadnih...

    Started by Snoopy, 22-10-2006 16:00
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 821
    22-10-2006 23:50 Idi na posljednji post
  20. Trebam savjet-E1000 za mpx220

    Htio bih vas pitati za savjet: Htio bih se rješiti E1000. Prevelik mi je mob a i više mi nisu bitne tak jako funkcije. 3G telefon mi je bio promašaj. Osim 3G kamere (2. kamere) nisam ništa korisno izveo s tim 3G. Sad ja vas pitam, dal je pametno mjenjat moj E1000 s 32mb karticom za mpx220 s...

    Started by lujo_zgb, 20-10-2006 21:39
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 968
    22-10-2006 22:11 Idi na posljednji post
  21. Motorola problem s autopunjacem

    Uzeo sam si neki koracell za 50 kn, i kad ga uštekam upali se plava lampica ali ne puni mob. Stajao mi je 20 min spojen a imao je 2 crtice i nista... :-/ :-/ Kad ga spojim na laptop puni normalno, a provjerio sam i osig u punjacu, ok je....:-/

    Started by Slide, 21-10-2006 20:06
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 478
    22-10-2006 12:29 Idi na posljednji post
  22. Angry v360v ne otvara nijedan URL

    Zašto mi Motorola v360v ne otvara nijedan URL ? Samo otvara onaj Vodafone i ništa drugo, a kad upišem bilo koju drugu adresu neće otvori, piše da je neki error ili pokušajte kasnije. Međutim, kasnije opet isto. :rolleyes: :-/

    Started by matejuska, 13-10-2006 17:35
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.171
    22-10-2006 12:11 Idi na posljednji post
  23. Flash & Backup 3 tutorial za pravljenje FULL BACKUP_a za V3

    Evo moj tutorial(sa slikama) ako nekome zatreba. Megaupload:DOWNLOAD Rapidshare:DOWNLOAD

    Started by Ghost Face, 21-10-2006 14:35
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 896
    22-10-2006 00:59 Idi na posljednji post
  24. pomoć oko flashanja v360v

    skino sam yuet 1.8 , pokušavam flashati mob ali nakon nekoliko sekundi mi se sve prekine i javlja neku grešku . to sam sve pokušo preko MultiFlashFlex , pa ako je neko spreman pomoći zahvaljujem unaprijed :thumbup:

    Started by T o m o T, 19-10-2006 14:54
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 4.247
    20-10-2006 19:27 Idi na posljednji post
  25. Motorola V235-kako pobrisati one zakljucane slike i melodije??

    Znam da to sigurno negdje pise na forumu,ali komp mi je tako spor da jednostavno nemam zivaca pretrazivati forum radi toga.Treba mi samo link na kojem se nalaze ta uputstva.Od drivera posjedujem MPT. Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!:-/

    Started by Snoopy, 20-10-2006 18:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.105
    20-10-2006 19:09 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 42 od 112 PrvaPrva ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 92 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove