Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 40 od 112 PrvaPrva ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 976 do 1000 of 2784

Forum: Motorola

  1. Flashanje L7

    Evo ja odlučio napravit nešto više na mobu od promjene skinova... Pa bih vas zamolio za vaše mišljenje o tome što napravit. Da stavim MP ili neki drugi flash(ili flex ako je to isto)? I koji program je najbolje koristiti za to? Iman instalirane p2k 2.9 drivere... I di sve to naći? Flex verzija:...

    Started by gLemon, 06-11-2006 22:52
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 3.229
    01-12-2006 22:04 Idi na posljednji post
  2. motorola l7 software

    daklem.. sadasnji software mi je R4513_G_08.B7.DAR_RB .. i taj mi software nikako ne lezi..nekako mi je full spor,sporo se slike otvaraju(tj kad ih pregledavam)..il recimo kad idem pozive obavljat..itd.. sve u svemu,software je dosta spor.. koji mi software preporucate? hvala

    Started by Flegmaa, 26-11-2006 20:28
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 1.875
    01-12-2006 05:39 Idi na posljednji post
  3. Najavljena RAZR maxx

    Eto kako naslov govori najavljenja je RAZR maxx. Po izgledu i specifikacijama bi trebala biti nastavak V3x i V3xx. Čak po izgledu malo vuče na Samsung Z540: http://www.gsmarena.com/motorola_razr_maxx-1649.php

    Started by ThePornstar, 26-11-2006 13:33
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 1.592
    30-11-2006 10:17 Idi na posljednji post
  4. V360->Poruka ne mogu puniti bateriju!

    Kupio novu bateriju za V360, baterija je bila potpuno prazna, stavio sam je punit, na mobu mi se pokazala poruka Ne mogu puniti! Šta sad?

    Started by alex1, 29-11-2006 00:08
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.287
    29-11-2006 22:44 Idi na posljednji post
  5. V3r i P2KTools

    Pokušao sam obrisati zaključane stvari na motoroli V3r sa P2KTools ali tamo se uopće ne prikazuje folder slike i video. To je samo sa ovom motorolom slučaj ili? Na svim motorolama Vxxx i na V3v sve se vidi u P2KTools, ali V3r je neki poseban slučaj? Možda ima neki drugi program za koji ne znam?

    Started by motoV525, 28-11-2006 23:55
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.460
    29-11-2006 22:37 Idi na posljednji post
  6. Motorola V980 i TELE2

    Dakle, mobitel je otključan, stavljam uredno kartice od njemačkog vodafona, hr vip-a i simpu unutra bez frke i radi. Sa TELE" ne radi. Uopče mi neda ni da pin upišem. Zvao sam njihovu službu za korisnike i rekli mi da imam aparat 3G i da njihove kartice ih ne podržavaju, stariji modeli. e sad, dal...

    Started by BrezaM, 27-11-2006 23:43
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 862
    29-11-2006 12:41 Idi na posljednji post
  7. Question kojim programom se može editirati flex?

    ?? pitanje je u naslovu, hvala

    Started by BrezaM, 28-11-2006 12:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 853
    28-11-2006 16:01 Idi na posljednji post
  8. Motorola L7 ili V3i

    Postavio sam ovdje pitanje jer se radi o oba motorola moba, pomoc pliz???

    Started by happydayhr, 31-10-2006 19:29
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 3.569
    28-11-2006 14:27 Idi na posljednji post
  9. V3 upute

    Pozdrav svima. Molba - gdje mogu naci upute na hrvatskom za V3. Unaprijed hvala. Lijep pozdrav, Sinisa.

    Started by sinisa, 28-11-2006 10:15
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.427
    28-11-2006 11:10 Idi na posljednji post
  10. v360 punjenje

    Kako da podesim da se v360 @ yuet MP v1.5 puni kad je proključim na komp preko usb-a Znam da treba raditi sa seemovima pa bih molio malo jasnije objašnjenje :thumbup:

    Started by TinoExpert, 25-11-2006 15:05
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 718
    25-11-2006 15:59 Idi na posljednji post
  11. Smile ::usb to 3,5::

    Evo par pitanja. Original motorola slušalice mi se baš ne sviđaju pa bih ja htio staviti klasične slušalice... naišao sam na ovaj adapter, možete li mi reći gdje ga ima kupiti "]

    Started by gLemon, 20-11-2006 22:11
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.623
    24-11-2006 12:21 Idi na posljednji post
  12. kako MMS ili email s v3x

    Radi se o fotki od 2 mpx, kojih 150-160 kb. Trebam je poslati s mobitela bezicnim putem (najradije na email) nekome BEZ smanjivanja ili spajanja moba s kompom. Mreza je vip, prepaid. Kako? Jer kolko cujem mms moze slati DO 50 kb a ovu MORAM poslati u toj odredjenoj vel.

    Started by Slide, 22-11-2006 21:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.150
    23-11-2006 19:43 Idi na posljednji post
  13. V600 flash problem

    Evo provrtih cijeli forum al nisam našo riješenje za moj problem! Radi seo tome da sam dobio v600 koja je bila na deutsch t-mobile i onda sam joj s RDS-om puknio "09.58R + SE7400AXXXX1C9 MonsterPack" s BlueDevil-ovie stranice. Sve je prošlo ok ali mi se ne sviđa previše tj. ne sviđa se mojoj...

    Started by kurbaos, 14-11-2006 00:45
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 975
    23-11-2006 19:00 Idi na posljednji post
  14. Novi v3i softver

    Bilo je čestih problema sa promjenama softvera na v3i. Verzije ispod B5 (dakle B4.xx) nisu dozovljavale upotrebu callerID slika i melodija zvona sa TF kartice nego samo one spremljene u mobu. Onda se pojavio B5.10R koji je nekima radio ok (manji broj ljudi) a većini je radio probleme osim ako je...

    Started by BlueDevil, 23-11-2006 16:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 531
    23-11-2006 16:52 Idi na posljednji post
  15. Nova motorola L7e

    Puknuo sam search na forumu ali nisam vidio da je netko stavio tako da vas obavijestim da je najavljena nova motorola L7e. Sama po sebi nije ništa posebna, ja sam ju odmah definirao kao v3i. Dakle, samo joj je nadograđena kamera na 1.3 mpx, dodane dvije tipke i malo dizajn promjenjen. evo...

    Started by GoGs, 22-11-2006 19:24
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.267
    22-11-2006 21:42 Idi na posljednji post
  16. Talking L7 iskustva????

    svi koji imate L7 ili ste prckali po njoj moze koji komentar na mobitel... planiram ga uzeti pa ono dali je oko mobitel... kako ste zadovoljni....???

    Started by ilordan, 22-11-2006 13:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.187
    22-11-2006 21:14 Idi na posljednji post
  17. Motorola A630

    jel dostupna u hrvatskoj? i jeli ima neki slican mobitel sa istom tastaturom a dostupan u hrv, osim blackberry-a?

    Started by Mario*, 21-11-2006 21:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 587
    22-11-2006 19:07 Idi na posljednji post
  18. Pinout za HFree V525

    Trazih na pinouts.ru i ne nadjoh. Naime, zanima me pinout za 2.5 mm jack, za handsfree, za v525 jel ima netko?

    Started by abcdefgh, 21-11-2006 09:41
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 611
    21-11-2006 12:33 Idi na posljednji post
  19. Question dobio poruku RDL SIG ERROR: 39:02: prilikom FlashBackupa

    Prilikom pokušaja pravljenja backupa motorole V360v s flash backupom pojavi mi se na ekranu mobitela sljedeća poruka RDL SIG ERROR: 39:02: Da opišem detaljnije. Sve sam napravio kao što je opisano u onom velikom tutorialu ta modiranje V360. Pa sam tako došao i do koraka gdje je poterbno...

    Started by jole0909, 20-11-2006 20:19
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 766
    21-11-2006 10:48 Idi na posljednji post
  20. motorola v360v:

    Treba mi za motorolu v360v driveri i program za prisupanje uređaju, za izmjenu vanjskog displaya...........thx

    Started by rim_breaker, 19-11-2006 04:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 788
    19-11-2006 17:09 Idi na posljednji post
  21. Vi koji imate V3x kako ste zadovoljni

    Jeste li zadovoljni svojom V3x motorolom,koje su pozitivne a koje negativne karakteristike,koliko traje baterija

    Started by scorpion, 18-11-2006 01:07
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.420
    19-11-2006 16:27 Idi na posljednji post
  22. v220 flat kabel

    di ga ima za nabaviti i kolka mu je cijena? hvala

    Started by BrezaM, 18-11-2006 13:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 879
    18-11-2006 14:41 Idi na posljednji post
  23. Question Language pack ----HOWTO?

    Prijatelj me zamolio da na njegove dvije Motorole a835 i v980 stavim hrvatski LP... Googlao sam par dana i i nisam uspio nigdje nać nikakav reflash.Stoga me zanima postoji li način da editiram neki reflash sa LP i unutra napišem hrvatski ako se to može.Ako ne ima li netko kakvu ideju ili možda link...

    Started by Stype, 10-08-2006 20:40
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.334
    18-11-2006 03:12 Idi na posljednji post
  24. v360v - reset

    pozdrav! stavio sam nekakav dakle sje... skin u mob, i normalno mrzavica bijela:rifle: :comp: , ista stvar mi se dogodila i sa v550 ali sam mogo uc u mob i obrisat folder od skina te se mob vratio na klasicni skin, medjutim ovaj je neki opaki pa mi ne da, znaci ili ne da li postoji neki reset...

    Started by faciron, 16-11-2006 04:05
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.008
    17-11-2006 20:16 Idi na posljednji post
  25. e770v --bilo šta sam da radi normalno..

    kad sam ga kupio radio je super, al onda je crko i više se nije htjeo upalit. bio je na popravku mjesec dana, rekli su da nije valjo softver. i od onda mi bluetooth stalno crkava i nekad ne zvoni alarm. šta da napravim?

    Started by __zoki__, 15-11-2006 23:22
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.452
    16-11-2006 17:31 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 40 od 112 PrvaPrva ... 30 36 37 38 39 40 41 42 43 44 50 90 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove