Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 39 od 112 PrvaPrva ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 951 do 975 of 2784

Forum: Motorola

  1. v3x message status report

    Cuo sam da je moguce preko seemova podesiti v3x da za svaku poslanu poruku trazi izvjesce; sad me zanima kako :licklips: Kolko sam skuzio ti seemovi su u mobu kao geni u ljudima; svaki ima odredjenu zadacu. I, kao i ljudski geni, potpuno su mi neshvatljivi :D

    Started by Slide, 11-12-2006 20:16
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 642
    11-12-2006 20:19 Idi na posljednji post
  2. punjenje baterije v3i

    Bok! Flashovao sam Motorolu V3i pre par dana, i sve mi se svidja, ali imam problem sa punjenjem baterije, stalno mi izbacuje poruku "Punjenje nije moguce", ili puni pa stane, ili npr. nece da napuni bateriju do kraja, iako je 12 sati na punjacu. Da li je problem do punjaca ili telefona? Cak u...

    Started by brule85, 11-12-2006 17:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.321
    11-12-2006 19:27 Idi na posljednji post
  3. Unhappy L7Code Corrupt

    Ja sa novajlija sto se tice foruma i flesovanja i treba mi pomoc.Naime u toku stavljanja R4513_G_08.B7.DCR_RB_PDS015_LP0038_DRM0101_VSTITALIAN206_JPJAVA_G_08_L7_06_00_03R_SE5769AXXH212B_1FF doslo je do neke greske i sad mi pise code corupt.Sve sam probao i ne vredi,ako moze mala pomoc,hvala

    Started by drofa, 10-12-2006 20:34
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.364
    11-12-2006 16:19 Idi na posljednji post
  4. V360 LP 002F flash

    Hi, can someone please help me with link to flash for V360 LP 002F. I need flash with Slovak (SK) or Czech (CZ) language inside. THX jordan@pobox.sk

    Started by jordan1sk, 11-12-2006 10:01
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 783
    11-12-2006 14:13 Idi na posljednji post
  5. preporuka motorola mobitela

    eto što mi preporučujete od motorolinih mobova koji su sada na tržištu

    Started by T o m o T, 09-12-2006 12:49
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 48
    • Pregleda: 3.201
    11-12-2006 04:10 Idi na posljednji post
  6. l6 flash

    nikako da nadjem nesto o ovom mobu pa molim pomoc:wstupid: Firmware sam nasao (R3511_G_0A.53.1AR), i flex SE5426AXXF1147 to su zadnji e sad moze kratke upute kak to ubacit i gdje da skinem hrvatski language pack ak se ne varam to je onaj 0010 thx

    Started by gogo047, 10-12-2006 14:21
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 690
    10-12-2006 21:38 Idi na posljednji post
  7. Question Najnoviji soft za v360

    Najnoviji soft za v360?????

    Started by ilordan, 10-12-2006 12:25
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 473
    10-12-2006 12:25 Idi na posljednji post
  8. Motokit problem..

    evo skinuo sam motokit al jednostavno mi ne prepoznaje mobitel,piše da nije konektiran?u čemu bi mogao biti problem?

    Started by Xtc 001, 08-12-2006 15:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 541
    08-12-2006 19:55 Idi na posljednji post
  9. Jel vidio tko V3xx ?

    ja sam dobio vip mag i ima karakteristike i sve osim cijene i datuma izlaska. jel zna tko šta o tome?

    Started by Šuco, 08-12-2006 00:47
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 689
    08-12-2006 11:58 Idi na posljednji post
  10. izgubljena šifra v3

    ljudi imam problem,kupio sam v3 a nemam pojma koja mi je šifra za zaključavanje foldera,traži četveroznamenkasti broj (ne šifru mobitela 00000) jel se može to kako riješiti?

    Started by Xtc 001, 07-12-2006 18:08
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.423
    08-12-2006 00:17 Idi na posljednji post
  11. Backup Motorola V3i

    Kako da sačuvam sve što mi je u mobitelu (backup) pre početka flešovanja, u slučaju da nešto krene po zlu da mogu da vratim? Npr. Language pack, slike, brojeve, zvuke, igrice...

    Started by brule85, 07-12-2006 18:08
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 816
    07-12-2006 19:14 Idi na posljednji post
  12. Monster Pack za V3i (ne Razr!)

    Mobitel mi je sa nemačke Vodafon mreže, pa me interesuje šta mi je potrebno da skinem onu njihovu poruku "How are you" i "Good bye" sa logom Vodafona, kao i stvari unutar telefona kao što su Mehr Downloads u Igrama i aplikacijama, kao i Vodafone Mail i Vodafone Messenger u Porukama. Tu su i...

    Started by brule85, 07-12-2006 14:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 885
    07-12-2006 18:37 Idi na posljednji post
  13. Ne mogu spojit bletooth slušalicu

    Kupio danas bluetooth slusalicu i ne mogu spojit sa Motorolom L7 sve sam probao po uputama ali nista. Radi se o Mr. Handsfree Blue Butterfly 2. Zna netko kako? hvala

    Started by mobipro, 07-12-2006 14:37
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.256
    07-12-2006 16:06 Idi na posljednji post
  14. Motorola Phone Tools 4.04b

    Evo da nepišem sve, našao sam na jednom forumu da isto ljudi imaju ovakvih problema pa cu samo kopirat: Motorola Phone Tools version 4.0: I received my new Razr V3x yesterday from 3, and the phone seems to be fine, haven't had time to try all functions yet as I've been wasting my time since...

    Started by Kix, 06-12-2006 10:54
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.831
    07-12-2006 00:40 Idi na posljednji post
  15. kako prebacit mp3 s kompa na l6

    kako prebacit mp3 s kompa na l6? :-/

    Started by fear1666, 04-12-2006 22:31
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.424
    06-12-2006 18:34 Idi na posljednji post
  16. hr jezik za v3

    Trazio sam po forumu hr language pack (flex 0037) za r4515 i nasao jedan jedini koji je gogs uploadao na rapidshare. Ali je link istekao. Pa bi zamolio ako mi netko tko ima moze negdje uploadati. Malo mi je hitno, treba mi do petka. Hvala unaprijed.

    Started by ri_angel, 06-12-2006 12:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.297
    06-12-2006 18:13 Idi na posljednji post
  17. Motorola W375

    dal neko nešto zna o tom mobitelu? jeftino se prodaje preko tele2 pa bi si ga kupila a ne znam baš puno o njemu! znam da nema baš neku kameru... zanima me kolko memoriju ima? kolkiko poruka na njega stane? ima li memorijsku karticu? ...

    Started by Pepa86, 06-12-2006 13:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.436
    06-12-2006 17:59 Idi na posljednji post
  18. [najavljena] Motorola ROKR E6

    http://www.gsmarena.com/motorola_rokr_e6-1810.php

    Started by JA_SAM, 05-12-2006 16:43
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.149
    06-12-2006 00:04 Idi na posljednji post
  19. servis centar za v235

    Ne mogu da nađem gdje se upisuje broj servis centra, nece da mi posalje poruku, javlja da nema upisan broj.

    Started by nomad977, 05-12-2006 00:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 677
    05-12-2006 20:34 Idi na posljednji post
  20. Motorola v235 problem sa usb 2 pc

    Eo imam mini usb kabal.. imam soft Motorola phone tools, prije toga sam instalirao neke MOT drivere koje sam nashao na netu.. i sad..svaki put kad motorolu prikljuchim na mini usb ona se pochinje punit, katkad ju program uhvati katkad ne...ali kad ga nadje onda ne zeli slat nishta na mob jer je...

    Started by Syzygy, 26-09-2006 17:38
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 4.476
    05-12-2006 15:54 Idi na posljednji post
  21. Motorola V360v SMS

    ne znam je li ovo pitanje (i odgovor) već prije bilo, ja ga nisam uspio pronaći. zanima me mogu li kako i gdje uključiti da mi se sms poruke spremaju na mob umjesto na karticu? ovako me već nakon 40 poruka gnjavi da su "poruke pune"? imam Vodafoneov software, ako je to bitno.... hvala

    Started by hrvoje091, 04-12-2006 21:27
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 915
    05-12-2006 01:01 Idi na posljednji post
  22. v3 vodafone brand problem

    Pozdrav svima! Novi sam na forumu i zamolio bi malo za pomoc. Vec sat vremena trazim po forumu, ali nemogu naci konkretan odgovor. Naime, imam v3 sa vodafone softwareom, ikonice, menii i ostalo. Zanima me kako to maknuti, odnosno promijeniti skin ili flashati na original software. Prijatelj ima...

    Started by ri_angel, 29-11-2006 17:55
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.326
    04-12-2006 20:53 Idi na posljednji post
  23. Različiti flex kabel za V300?

    Ovako;dobio sam zapakirani flex za v300 i unutra našao ovo Ovaj ljevi je sa moje stare v300 a desni koji sam dobio! Jel to neka greška ili ima različitih v300?

    Started by fliponja, 03-12-2006 01:38
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.419
    03-12-2006 14:56 Idi na posljednji post
  24. Driver za V360 pod W98SE->memorijska kartica

    mislim da je sve jasno iz naslova.

    Started by alex1, 03-12-2006 13:11
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 584
    03-12-2006 13:11 Idi na posljednji post
  25. Lightbulb Novi MotorolaRizr "Slider"

    Danas na njemackoj starni naschao novu motorolu... slika----> http://www.teltarif.de/h/motorola/rizr/bild:2.html ima 2megapixel kameru - utor za microSD stereo slusalice za MP3-player bluetooth....slider- ne izgleda lose...u prodaju za 349.-€

    Started by cirano, 23-11-2006 18:10
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.347
    03-12-2006 00:00 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 39 od 112 PrvaPrva ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove