Evo ja opet gnjavim, sad mi jos treba i usb driver za l6 za win xp! Hvala
idem od pocetka a nemam pojma...molim vas recite sto sve da skinem i sta da radim...ako ne ovak molim preko pm,ako vec ima ovakva tema moderator nek ju slobodno obrise,ali mi stavite link ako nis drugo
Trebao bi mi neki programcic za prebacivanje muzike i slicica preko usba za doticnu motorolu, ako je to moguce uopce. Hvala!
zanima me da li bi se kako moglo pristupati internetu preko gprs-a sa mobitela (v360) a ne da mi mobitel služi kao modem za dial-up ?!
Pozdrav svima Imam problem sa svojim SLVR L7 koji je kupljen u Vip-u... zna mi se resetirat tijekom poziva, također znalo se i desit da se resetira dok koristim fotoaparat. Zanima me jel imao netko sličnih problema? Najviše me zanima što je uzrok tom resetiranju? Hvala
Ima li netko iskustva sa time, sta da radim, sta mi treba da rastavim mob???
dal je itko imao iskustva s motorolom+1gb karticom?ja imam modanu v360 i stavio bi kartivu od 1 gb,dal se moze staviti i hoce li biti problema ili ikakvih smetnji?
kad se ide slikat slike izgledaju kao da je nekakva mreža gore. i ko da treperi display al sam dok se slika? koji mu je to vrag, soft ili je flat na izdisaju?
evo draga nacijo flash je R4513_G_08.B7.ABR Flex je Yuet 1.5 original moto skin i ikonice t-mobile websesion lp je 0039 dsp s/w wersion jee 631f1f00 ...
postoji li takvo što, vidio sam da ima za D600
kako registrirati taj program . imam serial key i name , pokrenem Register Flash&Backup 3 ukucam sve što treba , kliknem register , pa me vrati nazad koda ništa nisam napravio . znam i sam da je to neki glupi problem .
Evo ja sam zadovoljan s diabolicom 1.3.zanimaju me Vaša mišljenja...koji je yuet najbolji, pri tom mislim najviše nakrcan aplikacijama? isto me zanima koji još postoje MP ovi za v360
postoji li kakav program i gdje se može naći za sinhronizaciju V235 i PC-a .. odnosno za prbacivanje slika, melodija i ostalog sa fonana comp i obrnuto ? THX btw: za sad mi comp prepoznaje fon samo kao modem... naravno preko USB-a
Jel ima tko kakav brz, čim manji MP za C450!
I to je moguće. Surfao sam malo na netu i naišao na to. Program se zove DEbrander i s njim možete ''čistiti'' neke nepotrebne fileove na mobibtelu i dobivati više memorije. Treba ga poslati na mobitel bluetoothom ili možete USB-om. Izgleda da nije baš za L6 ali sam probao na mom starom V547 samo...
možda kupim navedeni mobitel (više manje zbog modanja i zafrkancije) pa me zanima za koliko bi ga mogao nabavit u nemodificiranom i očuvanom stanju , koliko bi koštao kabel za taj mobitel , kolika je rezolucija ekrana , i ako možete navedite još neke detalje.
Pozdrav!! Pokusao sam se igrati i ubacio sam neki MP, pa sam sad izgubio i hrvatski jezik i pokusavo sam sa nekim drugim MP, ali nista od toga. Napravio sam BACKUP ali ne znam kako ga pokrenuti i da li ce mi vratiti sve kako je bilo. Molio bih pomoc, please!!!!
Prijatelj ima e550, pokvario mu se zvučnik, pa ga je promijenio. Ali zvučnik se opet pokvario... (pa je kupio nokiu) Pa bih ga ja onako malo flashao, jer nemam što raditi... Što mi preporučujete. A možda i zvučnik proradi. :thumbup:
Imam neki problem sa motomidman-om. Kad ga idem spojiti dobijem ovu poruku: U čemu bi moga biti problem?
Kopao sam malo po starijim postovima i nisam našao ono što me zanima. Ako sam previdio, sorry. Uglavnom, stavio sam yuet 1.8 na v360, sve 5, ali mi fali funkcija tipke na slušalicama (motorola stereo). Dakle, kod zatvorenog moba tipka ne radi ništa (kod otvorenog prebacuje na slijedeću stvar u...
Najavljena je nova motorola-RIZR Z6 nasčjednica RIZR Z3 http://www.gsmarena.com/motorola_rizr_z6_announced-news-243.php
Ispod poklopca baterije ima nešto kao gumb, gumeno.. Što je to? Evo i slika
E kupio taj mob za male pare ...tj bar tak mislim ...Kupio od dedeka kaj prodaje mobitele..iz njemacke... 180kn s punjacem sve radi... jos u njemu kartica od 64mb;D ... Sad me zanima me jel mob ok tj koje sve funkcije ima a da ja jos neznam....i Kolko bi mogo za njega dobit...?
Evo , ja nisam u mogućnosti isprobati , jer nemam razloga , al ovo bi možda nekima jako dobro došlo , ovo je ruski program za repair mobitela koji su krivo flashani i slično!!!! http://mobile-files.com/forum/showthread.php?t=17425
Dakle, kako sam naslov kaže u attachementu prilažem soft za otključavanje gore navedenih modela....sve što trebate uz to jest USB kabel. program provjereno radi, pa uživajte. čekamo samo rješenje za V5xx i sl. serije ako vas buni što je prog na talijanskom, trebate mob dignut u bootu ( * + # +...
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma