Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 112 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 851 do 875 of 2784

Forum: Motorola

  1. motorla l6 usb driver

    Evo ja opet gnjavim, sad mi jos treba i usb driver za l6 za win xp! Hvala

    Started by disco, 17-01-2007 15:50
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 793
    17-01-2007 20:40 Idi na posljednji post
  2. moding od pocetka...

    idem od pocetka a nemam pojma...molim vas recite sto sve da skinem i sta da radim...ako ne ovak molim preko pm,ako vec ima ovakva tema moderator nek ju slobodno obrise,ali mi stavite link ako nis drugo

    Started by d-nice, 16-01-2007 21:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.144
    16-01-2007 23:47 Idi na posljednji post
  3. Tražim sw za motorlu L6

    Trebao bi mi neki programcic za prebacivanje muzike i slicica preko usba za doticnu motorolu, ako je to moguce uopce. Hvala!

    Started by disco, 16-01-2007 16:41
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 439
    16-01-2007 17:03 Idi na posljednji post
  4. gprs na pc-u kroz v360

    zanima me da li bi se kako moglo pristupati internetu preko gprs-a sa mobitela (v360) a ne da mi mobitel služi kao modem za dial-up ?!

    Started by croreiki_, 12-10-2006 20:33
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 1.827
    16-01-2007 14:08 Idi na posljednji post
  5. SLVR L7 - Resetira se sam od sebe

    Pozdrav svima Imam problem sa svojim SLVR L7 koji je kupljen u Vip-u... zna mi se resetirat tijekom poziva, također znalo se i desit da se resetira dok koristim fotoaparat. Zanima me jel imao netko sličnih problema? Najviše me zanima što je uzrok tom resetiranju? Hvala

    Started by chufko, 16-01-2007 12:49
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.117
    16-01-2007 13:11 Idi na posljednji post
  6. čišćenje tipkovnice na e1000

    Ima li netko iskustva sa time, sta da radim, sta mi treba da rastavim mob???

    Started by Rebbit, 14-01-2007 19:16
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.161
    15-01-2007 18:39 Idi na posljednji post
  7. micro sd 1 gb

    dal je itko imao iskustva s motorolom+1gb karticom?ja imam modanu v360 i stavio bi kartivu od 1 gb,dal se moze staviti i hoce li biti problema ili ikakvih smetnji?

    Started by d-nice, 11-01-2007 21:03
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.019
    15-01-2007 16:12 Idi na posljednji post
  8. V3 mreza preko displaya

    kad se ide slikat slike izgledaju kao da je nekakva mreža gore. i ko da treperi display al sam dok se slika? koji mu je to vrag, soft ili je flat na izdisaju?

    Started by tomy81, 14-01-2007 14:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 779
    15-01-2007 11:41 Idi na posljednji post
  9. v360-R4513_G_08.B7.ABR flash download

    evo draga nacijo flash je R4513_G_08.B7.ABR Flex je Yuet 1.5 original moto skin i ikonice t-mobile websesion lp je 0039 dsp s/w wersion jee 631f1f00 ...

    Started by CyB3thuG, 15-08-2006 23:45
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 5.259
    14-01-2007 23:17 Idi na posljednji post
  10. kod za brisanje svega iz Motorole L7 ??

    postoji li takvo što, vidio sam da ima za D600

    Started by kita33, 14-01-2007 01:27
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 632
    14-01-2007 01:34 Idi na posljednji post
  11. Flash&Backup 3 - problem s registracijom

    kako registrirati taj program . imam serial key i name , pokrenem Register Flash&Backup 3 ukucam sve što treba , kliknem register , pa me vrati nazad koda ništa nisam napravio . znam i sam da je to neki glupi problem .

    Started by T o m o T, 13-01-2007 12:54
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 770
    13-01-2007 21:16 Idi na posljednji post
  12. Anketa Anketa: Koji MP za v360 je najbolji

    Evo ja sam zadovoljan s diabolicom 1.3.zanimaju me Vaša mišljenja...koji je yuet najbolji, pri tom mislim najviše nakrcan aplikacijama? isto me zanima koji još postoje MP ovi za v360

    Started by 1142007, 02-01-2007 16:34
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.674
    13-01-2007 18:00 Idi na posljednji post
  13. Motorola V235 - software za PC

    postoji li kakav program i gdje se može naći za sinhronizaciju V235 i PC-a .. odnosno za prbacivanje slika, melodija i ostalog sa fonana comp i obrnuto ? THX btw: za sad mi comp prepoznaje fon samo kao modem... naravno preko USB-a

    Started by strasilo, 13-01-2007 12:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.594
    13-01-2007 12:53 Idi na posljednji post
  14. Flash, MP za C450

    Jel ima tko kakav brz, čim manji MP za C450!

    Started by alex1, 12-01-2007 19:54
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 507
    12-01-2007 19:54 Idi na posljednji post
  15. Dobivanje max memorije bluetoothom

    I to je moguće. Surfao sam malo na netu i naišao na to. Program se zove DEbrander i s njim možete ''čistiti'' neke nepotrebne fileove na mobibtelu i dobivati više memorije. Treba ga poslati na mobitel bluetoothom ili možete USB-om. Izgleda da nije baš za L6 ali sam probao na mom starom V547 samo...

    Started by .andro., 29-05-2006 15:09
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.576
    12-01-2007 16:49 Idi na posljednji post
  16. nekoliko pitanja o v550

    možda kupim navedeni mobitel (više manje zbog modanja i zafrkancije) pa me zanima za koliko bi ga mogao nabavit u nemodificiranom i očuvanom stanju , koliko bi koštao kabel za taj mobitel , kolika je rezolucija ekrana , i ako možete navedite još neke detalje.

    Started by T o m o T, 11-01-2007 14:20
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 789
    11-01-2007 16:48 Idi na posljednji post
  17. V3 reparacija hitno

    Pozdrav!! Pokusao sam se igrati i ubacio sam neki MP, pa sam sad izgubio i hrvatski jezik i pokusavo sam sa nekim drugim MP, ali nista od toga. Napravio sam BACKUP ali ne znam kako ga pokrenuti i da li ce mi vratiti sve kako je bilo. Molio bih pomoc, please!!!!

    Started by jmikulc5, 09-01-2007 22:23
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 678
    11-01-2007 15:48 Idi na posljednji post
  18. e550 i zvučnik

    Prijatelj ima e550, pokvario mu se zvučnik, pa ga je promijenio. Ali zvučnik se opet pokvario... (pa je kupio nokiu) Pa bih ga ja onako malo flashao, jer nemam što raditi... Što mi preporučujete. A možda i zvučnik proradi. :thumbup:

    Started by gLemon, 04-12-2006 23:09
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 28
    • Pregleda: 2.713
    11-01-2007 14:25 Idi na posljednji post
  19. Problem sa MotoMidMan-om

    Imam neki problem sa motomidman-om. Kad ga idem spojiti dobijem ovu poruku: U čemu bi moga biti problem?

    Started by .andro., 08-01-2007 22:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.185
    11-01-2007 11:22 Idi na posljednji post
  20. v360 - vraćanje funkcije tipki na slušalicama na yuet 1.8

    Kopao sam malo po starijim postovima i nisam našao ono što me zanima. Ako sam previdio, sorry. Uglavnom, stavio sam yuet 1.8 na v360, sve 5, ali mi fali funkcija tipke na slušalicama (motorola stereo). Dakle, kod zatvorenog moba tipka ne radi ništa (kod otvorenog prebacuje na slijedeću stvar u...

    Started by rope, 10-01-2007 09:52
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.389
    10-01-2007 16:01 Idi na posljednji post
  21. Novost: Motorola RIZR Z6

    Najavljena je nova motorola-RIZR Z6 nasčjednica RIZR Z3 http://www.gsmarena.com/motorola_rizr_z6_announced-news-243.php

    Started by njoffra, 09-01-2007 01:05
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.695
    09-01-2007 21:05 Idi na posljednji post
  22. Motorola L6 - Što je ono gumeno iza...

    Ispod poklopca baterije ima nešto kao gumb, gumeno.. Što je to? Evo i slika

    Started by xlr, 12-10-2006 14:40
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 853
    09-01-2007 19:09 Idi na posljednji post
  23. Motorola E398 pitanjce

    E kupio taj mob za male pare ...tj bar tak mislim ...Kupio od dedeka kaj prodaje mobitele..iz njemacke... 180kn s punjacem sve radi... jos u njemu kartica od 64mb;D ... Sad me zanima me jel mob ok tj koje sve funkcije ima a da ja jos neznam....i Kolko bi mogo za njega dobit...?

    Started by OBA, 07-01-2007 15:48
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.013
    09-01-2007 19:01 Idi na posljednji post
  24. RepStudio.demo - još jedan ruski izum!

    Evo , ja nisam u mogućnosti isprobati , jer nemam razloga , al ovo bi možda nekima jako dobro došlo , ovo je ruski program za repair mobitela koji su krivo flashani i slično!!!! http://mobile-files.com/forum/showthread.php?t=17425

    Started by DOMICH, 28-10-2005 12:59
    5 Stranica
    1 2 3 4 5
    • Odgovora: 110
    • Pregleda: 35.666
    09-01-2007 16:47 Idi na posljednji post
  25. Exclamation Otključavanje v220 - v80 - e380 - c450 - c550 - c650

    Dakle, kako sam naslov kaže u attachementu prilažem soft za otključavanje gore navedenih modela....sve što trebate uz to jest USB kabel. program provjereno radi, pa uživajte. čekamo samo rješenje za V5xx i sl. serije ako vas buni što je prog na talijanskom, trebate mob dignut u bootu ( * + # +...

    Started by Inovator, 01-06-2005 01:41
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 34
    • Pregleda: 25.234
    09-01-2007 15:35 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 35 od 112 PrvaPrva ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove