Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 32 od 112 PrvaPrva ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 776 do 800 of 2784

Forum: Motorola

  1. setup tipki na yuet 1.8

    ne mogu namjestit tipku iznad tipke za gašenje, onu sa desne strane (na vodafone softu kamera) i sa lijeve strane ispod one 2 tipke za reguliranje visine tona... jel moze netko pomoc...

    Started by Rebbit, 11-02-2007 19:28
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.133
    12-02-2007 00:01 Idi na posljednji post
  2. v3x ne ra radi na tele 2

    kao i što naslov kaže,nekodirana v3x neće radi s tele2 sim karticom.Radi na sve ostale.Zna lineko u čemu je fora?

    Started by mario.zd, 11-02-2007 23:17
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 515
    11-02-2007 23:49 Idi na posljednji post
  3. ima li netko vodafone soft za v360v?

    pitam jer mi je mrsko raditi backup, tako da znam ima li netko.

    Started by Rebbit, 11-02-2007 17:02
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.339
    11-02-2007 19:44 Idi na posljednji post
  4. Problem sa v360!!!

    Uzeo sam pre par dana ovaj telefon i imam problem... Ne mogu da prebacujem mp3 fajlove sa drugih telefona ali mogu da ih saljem,takodje mogu da saljem ali i da primam i slicice i video klipove,znaci sve radi sem primanja mp3 fajlove gde mi prijavi sledece:File interrupt Da li bi jedan Master...

    Started by Save90, 10-02-2007 12:49
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 2.020
    11-02-2007 16:48 Idi na posljednji post
  5. ne prepozna mob u rsd...

    moze li mi netko reci gdje se nalaze drivei za v360 i kako ih instalirati.. kad god ukopčam mob u usb on mi javi found new hardware ---- new hardaware is being installed... a neam ni drivere ni nist... imam xp sp2... stvar je u tome kad ukljucim rsd lite 2.7 on mi uopce ne prepozna mob,...

    Started by Rebbit, 11-02-2007 14:02
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 640
    11-02-2007 14:11 Idi na posljednji post
  6. subsidy code

    zna li netko subsidy code za v360v... trazi mi ga kad stavim tele2 karticu?

    Started by Rebbit, 11-02-2007 11:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 948
    11-02-2007 12:18 Idi na posljednji post
  7. Rizr Z3

    Dali netko zna dali ima za kupiti kod nas ova Moto http://www.gsmarena.com/motorola_rizr_z3-review-126.php#

    Started by SunBlade, 08-02-2007 01:02
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.172
    11-02-2007 00:52 Idi na posljednji post
  8. Question V3i D&G

    Trebao bih informaciju vlasnika istih: (telefon je iz T-Mobile ponude) 1. Da li je brandiran na T-Drek? 2. Da li je kodiran na T-Drek? 3. Ako nije brandiran, da li se meni ovog telefona razlikuje od obične V3i?

    Started by Kiki B, 10-02-2007 11:02
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.020
    10-02-2007 17:03 Idi na posljednji post
  9. kamera v360

    stavil sam si skinove na motorolu v360 i sad kad hoću uključit fotoaparat piše mi "nije povezano" kaj bi to bilo i kak riješit?

    Started by Matija Daljevec, 09-02-2007 20:15
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 693
    09-02-2007 23:44 Idi na posljednji post
  10. sve za v3,v3i i l7

    sve o modificiranju motorola vam je na ovoj stranici:http://www.thedumpinggrounds.com/motorola/index.html#:closed:

    Started by hack me v2.7, 08-01-2007 03:29
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 931
    08-02-2007 16:45 Idi na posljednji post
  11. K1 problemi

    :) Evo... Evo popis problema: -nakon stavljanja hrv jezika vanjski ekran potpuno crn (ne smeta mi) -kad sam stavio funlightse gori samo BT ledica kod poziva i kod punjenja se naizmjence pale BT i ledica za punjenje -nemogu staviti niti jedan skin, niš neće delat, stavio li ja skin s...

    Started by lujo_zgb, 08-02-2007 11:28
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 926
    08-02-2007 14:22 Idi na posljednji post
  12. Post Popis modela po platformama

    Zbog situacija u kojima se mobitel ne očitava kao klasični model, već kao naziv pltforme, često imam upite na PM što to znači. Ovako, u donjem tekstu nalazi se spisak svih aktualnih modela Motorole po platformama. Platforma u ovom slučaju ukratko znači dizajnerski i inženjerski tip projektiranja...

    Started by Inovator, 08-02-2007 04:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.394
    08-02-2007 10:53 Idi na posljednji post
  13. diabolic i yuetmod

    diabolic i yuetmod mp sto mi preporucate?

    Started by dogerkill, 07-02-2007 00:16
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.520
    08-02-2007 08:29 Idi na posljednji post
  14. v360- meni samo ikone?

    ovako, nabavio novu v360v za jako male pare, i naravno ne bi to bio ja da nisam odmah išo drkat po njoj.. ugl. nabacio par skinova, i ne mogu više uključiti da mi u meniju budu ikone, nego samo popis.. a u tom popisu mi fali opcija za promjeniti podatkovnu vezu (memorijska kartica/data-faks).....

    Started by kMra, 07-02-2007 04:16
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.255
    08-02-2007 08:24 Idi na posljednji post
  15. Exclamation Projekt Motorolasoft- upload i download softwarea

    Ponajprije pozdrav svima na forumu! Iskoristio bih priliku da obavijestim sve zainteresirane o pokretanju projekta "Motorolasoft". Cilj ovog projekta sličan je onom na adresi motocafe@gmail.com samo s jednom razlikom. Ovdje će se skupljati softver vezan za rad sa Motorolinim mobitelima, a ne...

    Started by Inovator, 07-08-2005 23:40
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 71
    • Pregleda: 19.498
    08-02-2007 04:28 Idi na posljednji post
  16. Arrow Skalpeli iz Motorole- nova SCPL serija

    Sa Vip portala: Hmm, zanimljivo, jedva čekam da se pojave prve fotke... :)

    Started by whiteboy, 26-05-2006 11:00
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 52
    • Pregleda: 4.669
    08-02-2007 01:21 Idi na posljednji post
  17. Što mislite o motoroli A1000?

    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/336/Motorola/A1000

    Started by ..::Crocky::.., 22-06-2006 12:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.574
    07-02-2007 11:11 Idi na posljednji post
  18. Postvke interneta i mms-a e1000

    jer moze netko stavit postavke za rucno namjestanje jer ono sta oni posalju iz vipa ne radi uopce

    Started by Tetronic, 06-02-2007 21:40
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 661
    07-02-2007 01:19 Idi na posljednji post
  19. motorola kao usb stick

    Na koji način iskoristiti v3 za prijenos dokumenata - samo običan copy/paste ? Pri pokušaju kopiranja javlja mi server error (preko bluettoth veze)

    Started by kmarin, 06-02-2007 15:56
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.498
    06-02-2007 21:41 Idi na posljednji post
  20. Motorola RIZR Z6

    http://www.gsmarena.com/motorola_rizr_z6-1825.php Šta reći? Motorola je motorola i to pokazuje po specifikacijama i po sjajnom izgledu:) ... Meni je osobno ljepši od z3 al cijena će biti doslovno paprena:fried: kad izađe!

    Started by ThePornstar, 06-02-2007 14:52
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.144
    06-02-2007 15:51 Idi na posljednji post
  21. Brisanje web sesija iz v3x

    Upomoć ljudi, a naročito gogs.Kako izbrisati web sesije iz v3x-a koje su instalirane sa monster packom.Ima ih devet i onda ja ne mogu učitati postavke za vip jer nema mjesta.Web sesije su zaključane

    Started by mario.zd, 05-02-2007 22:40
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.583
    06-02-2007 00:21 Idi na posljednji post
  22. l7 - problemi sa karticom

    Danas sam kupio karticu od 1gb za motorolu l7 i ne mogu je koristiti, govori mi da trebam formatirati karticu i kad ja pristanem onda kaze formatiranje neuspjesno...ne mogu stavit nista na nju, moze neka pomoc?

    Started by Qwasy6, 31-01-2007 06:25
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.558
    05-02-2007 22:34 Idi na posljednji post
  23. Motorola RAZR Maxx u Ferrarijevom ruhu

    Motorolin top model telefona 3G od danas se može kupiti i u verziji za Ferrarijeve obožavatelje Elektronički uređaji 'obučeni' u neki drugi brend nisu novost. Ferrari je vrlo popularan u tom poslu pa već imamo digitalni fotoaparat Ferrari Olympus i prijenosno računalo Ferrari Acer....

    Started by Ifrit, 31-01-2007 23:38
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 2.156
    05-02-2007 20:22 Idi na posljednji post
  24. sms poruke

    da li je moguce imat vise poruka spremljeno na mob od 50 koliko meni stane. ukljucena mi je opcija spremanje na sim.. hvala unaprijed

    Started by neno20st, 20-11-2006 10:10
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.090
    05-02-2007 20:10 Idi na posljednji post
  25. Leader GL Flex Editor 10.4

    ..Navedeni program ne prepoznaje moju motorolu V360, dok ostali p2k programi rade bez greske (p2k toold, motomidiman i ostali)..pa me zanima zašto, drivere koji su instalirani na mojem kompu su official moto drivers..trebam pomoć, hvala..

    Started by bubyx, 04-02-2007 12:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.053
    05-02-2007 19:31 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 32 od 112 PrvaPrva ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 42 82 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove