Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 112 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 726 do 750 of 2784

Forum: Motorola

  1. Motorola V360 vanjski zvučnik

    igral sam se s gain tableom i mislim da sam malo pretjeral ovaj postojeći zvučnik jednostavno to nemre podnesti na www.e398mod.com sam pročital da za E398 postoji neki noviji zvučnik koji bi trebal biti jači od starog, a navodno paše u V360. sad mene zanima dal bi se takav zvučnik dal nabaviti...

    Started by Matija Daljevec, 20-02-2007 01:33
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.395
    26-02-2007 23:23 Idi na posljednji post
  2. Problem transfer datoteka - U6

    Imam problem s mobitelom Motorola U6 PEBL. Kad ga spojim na komp kad želim prebaciti slike i filmiće (u oba smjera) ponekad radi, a (češće) ne. Dogodi se ovo: Koristim originalni kabel i softver Motorola Phone Tools najnoviju verziju.

    Started by Shef, 15-02-2007 23:58
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.074
    26-02-2007 23:01 Idi na posljednji post
  3. driveri za v3x

    sve mi je radilo dok nisam morao da formatiram komp sada kada pokrenem neki prgram npr rsd lite da instaliram drivere javi mi se eror windows nije mogao ucitati instalacijski program za usb obratite se proizvodacu hardvera za pomoc modem mi prepozna i instalira ali drivere nece molim za pomoc

    Started by dsakota, 26-02-2007 19:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 901
    26-02-2007 19:18 Idi na posljednji post
  4. V3X - memory full

    Original V3x sa ponovo ubacenim originalnim sw. Ponekad izbacuje poruku "memory full"... tad vidi samo ext memoriju a onu telefona ne... Zadnjih par dana je sve ok, no bojim se da opet ne "poludi". Kamera i sve ostalo radi super, rubrika takodjer. Probana oba reseta na telefonu i opet nista.

    Started by djeno, 22-02-2007 02:01
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.999
    25-02-2007 17:25 Idi na posljednji post
  5. slusalice stereo radiom

    za v36ov vidio sam na motorolinim stranicama i pretrazio na netu sve dučane i nemogu nigdje pronaci znate mozda gdje ima za kupitit? hvala unaprijed

    Started by dogerkill, 25-02-2007 00:33
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 688
    25-02-2007 13:26 Idi na posljednji post
  6. Unhappy flash & backup 3.0.058

    ne radi mi, tj ne mogu ga pokrenut. skinem, instaliram i kliknem na ikonu........ nista se ne dogadja/pali. par puta sam ga deinstaliro-instaliro ali nista skino sam dvije verzije, ali nijedna nece :jehon: :jehon: :jehon:

    Started by georgy, 22-02-2007 20:43
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.142
    24-02-2007 21:33 Idi na posljednji post
  7. Mijenjanje DRM Grafika na v360v

    Skinuo sam sa modmymoto jedan pack, blue gloss i probao sam to stavit preko flashbackupa 2,62... sve je bilo ok do samog procesa kad bi on trebao početi mijenjati...ono prebaci u bootloader i sad kao šalje neki loader... pošto to nije uspio mi izbaci neki error da provjerim da li mi je PDS...

    Started by SquallUEF, 19-02-2007 19:30
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 1.590
    24-02-2007 13:29 Idi na posljednji post
  8. Talking novi motorola modeli

    evo tri nova motorola uređaja Z8 K3 L9 svi su odlični , ali ponajbolje mi izgleda ovaj L9 :)

    Started by T o m o T, 14-02-2007 21:18
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 48
    • Pregleda: 6.155
    24-02-2007 10:59 Idi na posljednji post
  9. Nove DRM ikonice za moto L7 by DXFactor

    Po meni jako lijepo izgledaju... uživajte :) DOWNLOAD

    Started by GoGs, 19-02-2007 19:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 854
    23-02-2007 15:47 Idi na posljednji post
  10. Pitanje o "Back-Up-u"

    Ovako... zanima me mogu li ikako napraviti "backup" ali s time da iz mobitela izvučem jedan *.shx file kao što su i yueti, diabolici. Naime, radi se o tome da sam morao prvo editirati seemove za defaultne tipke, instaliravati nove skinove, ubacivati mnogo novih postavka i još dosta posla oko...

    Started by dijan, 21-02-2007 12:42
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.038
    23-02-2007 14:33 Idi na posljednji post
  11. Motorola V3 bluetoth problem

    doft je Ghostface,dekodirana je i kad god mi netko slao neke zvukove pise datoteka ostecena,,a za slike je sve oke:fried:

    Started by maRxium, 19-02-2007 00:36
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 982
    23-02-2007 10:42 Idi na posljednji post
  12. Cool sto kupiti "ispod stola"?

    naime koju motorolu je najbolje i najisplativije kupiti na crno?

    Started by teoz, 20-02-2007 22:05
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 1.594
    22-02-2007 23:15 Idi na posljednji post
  13. Crvena krzr K1!!

    Po meni izgleda fenomenalno, pa me zanimaju vaša mišljenja! i usput, ako je netko hoće kupiti.... khm http://www.lala-west.com/ProductDetails.asp?ProductCode=Moto%2DK1%2DRed

    Started by GoGs, 19-02-2007 20:09
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 5.575
    21-02-2007 21:44 Idi na posljednji post
  14. Arrow V360 vs. L7

    Stiglo vrijeme za nabavu novog mobilnog... Ne mogu se nikako odluciti izmedju v360 i L7 Objektivno, koji je funkcionalniji i kvalitetniji? Drugim riječima, da se dvoumite između navedenih koji biste uzeli? Usporedba: http://tinyurl.com/3dhgtq

    Started by goran.matic, 17-02-2007 17:37
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 2.947
    21-02-2007 13:50 Idi na posljednji post
  15. v360 kamera problem

    Evo ovak ljudi,imam motorolu v360v,koja je otkljucana na sve kartice.I sad,kad upalim kameru i slikam slika je dosta mutna,vec sam i prije imao taj mob i slika je bila neusporedivo bolja.Sad mene zanima dali je to neki kvar u kameri ili moze biti i softwareske prirode?

    Started by Zlatko, 18-02-2007 22:05
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.218
    21-02-2007 02:56 Idi na posljednji post
  16. Motorola V980 Modding?

    Pitao me prijatelj dali se može i V980 fleshati yuetom ili kojim drugim MP jer mu se mnogo svidjela ideja o V360! Hvala!

    Started by dijan, 20-02-2007 18:24
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.006
    20-02-2007 22:45 Idi na posljednji post
  17. flash & backup 3

    moze li mi netko dati serial ili crack, bilo sto istekla mi je verzija, a nigdje nemogu naci to. pls

    Started by dogerkill, 19-02-2007 22:36
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.146
    20-02-2007 22:24 Idi na posljednji post
  18. Dijelovi za Motorole - gdje kupiti?

    Da puno ne pametujem. Najprije isprika ako sam pogriješio forum, ali sam smatrao da ću ovdje najprije dobiti odgovor na ovo pitanje. Dakle....gdje najjeftinije nabaviti dijelove za Motorole? Ako može broj telefona ili e-maila. Dućan, na crno meni je svejedno. A ovo bi mogao biti prijedlog...

    Started by cokolino, 11-02-2007 14:03
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.787
    20-02-2007 21:47 Idi na posljednji post
  19. Question Kako od moje L7 napraviti L7 koja radi???

    Prvo da se nadovezem na predhodni thread. Trenutno imam L7 a imao sam u rukama i v360, a na strani sam L7 jer posto se radi o mobitelima s istim software-om razlika je u dizajnu. L7 je dosta cvrst i pouzdan sto se tice oklopa i unutrasnje izvedbe (sve je napravljeno bez greske osim ekrana koji je...

    Started by teoz, 20-02-2007 17:23
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.289
    20-02-2007 20:58 Idi na posljednji post
  20. v360 crkla, help

    Evo ovako, nedavno upalim mob i odma ga poklopio i vanjski ekran naopako daje prikaz.. i otvorim gledam sta je unutra sve ok udjem u poruke i ugasi se mob i to bi bilo to, nece ga vise punit tj nemogu ga napunit tak da ga nemogu ni na komp spojit.. Kad sam uso u boot menu reko je battery low, a...

    Started by kroner, 08-01-2007 21:45
    3 Stranica
    1 2 3
    • Odgovora: 71
    • Pregleda: 8.168
    19-02-2007 23:59 Idi na posljednji post
  21. Ispisivanje imena!

    Nisam znao kako da drugačije nazovem temu :) Radi se o tome da imam v360 sa instaliranim yuet 1.8. Kada ubacujem novi kontakt u imenik moram napisati i ime kontakta s time da mi je uvijek ubačena kao neka T9 funkcija a ne TAP funkcija (abc1, abc2 - mjenja se pomoću #). Dakle, kako maknuti tu...

    Started by dijan, 18-02-2007 22:44
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 837
    18-02-2007 23:11 Idi na posljednji post
  22. Molim za pomoc V360 crkla!!!

    Molim za pomoc, fleshao sam Motorolu V360 sa Vodafone MPom i posle fleshanja se upalio boot sa prikazom: "BOOT LOADER 09.02. SW: VERSION: R4513_G_08.B7. ABR OK to Program USB Transfer Mode" Problem je u tome sto ga Windows XP vise ne prepoznaje, pa ni jedan P2K program, ne mogu ponovo...

    Started by raicevic, 18-02-2007 19:08
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.221
    18-02-2007 20:32 Idi na posljednji post
  23. Talking najbolja motorola sa 2 megapixela

    znači zanima me koja je najbolja motorola s 2 mpx , a da je mogu nabaviti u oglasniku , kod nas . :) što vi trenutno preporučujete ?

    Started by T o m o T, 18-02-2007 18:29
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.109
    18-02-2007 19:03 Idi na posljednji post
  24. E1000, nema nekih opcija u phone status

    Trebam pomoc, ubacio sam prije dosta vremena neki flash i nisam do sad skuzio da nema opcije provjere software-a i flasha i sad ne znam koji mi flash treba. U p2k nisam naso opciju za ukljucivanje toga pa jer postoji neki broj koji se utipka ili neki prog. za to ?

    Started by Tetronic, 17-02-2007 15:36
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 665
    18-02-2007 15:05 Idi na posljednji post
  25. Problem s mikrofonom v360

    ..Imam yueta v1.8 na v360 i ljudi mi se žale da kad ih zovem da me jaaaaakoooo slabo čuju..a to mi se sve javilo kada sam eksperimentirao sa onim gainom sa extra bassom...i sad sam vratio stockani gain table od motorole i ista stvar se dogadja i dalje..pa bih molio ako ima tko kakvo rješenje za moj...

    Started by bubyx, 16-02-2007 13:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 971
    18-02-2007 14:58 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 30 od 112 PrvaPrva ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 80 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove