Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 27 od 112 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 651 do 675 of 2784

Forum: Motorola

  1. moto L2- iskustva?

    zanimaju me iskustva vezana uz taj mob, osobito stanje baterije! uzela bi ga nije preskup, 300kn, ali da li se isplati?... valjanost baterije 5,6 dana ili manje? da cujem, zvuk, pisanje poruka, tipke, ma sve :) da odlucim ocu li ga uzet ili ne.

    Started by malena, 27-03-2007 22:05
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 3.060
    09-04-2007 00:00 Idi na posljednji post
  2. Problem s fontom, nemam HR jezik, v360

    Stavio sam si na motorolu v360 novi font ( comic sans ms ) ali sad nemam hrvatski za jezik u meniu i ostalom. jel mogu to kako vratit (link)?

    Started by georgy, 08-04-2007 18:09
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 724
    08-04-2007 22:37 Idi na posljednji post
  3. v3xx došao u vipa

    LINK nemogu vjerovat da su stavili tako visoku cijenu , ali brzo će to past , ali ovo je ipak prevelika cijena . što kažete na ovaj mob???? :)

    Started by T o m o T, 03-02-2007 11:57
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 5.091
    08-04-2007 16:31 Idi na posljednji post
  4. V3 [ prasina u display ] kako cistiti ???

    imam jednog V3 i nije bas dugo u potrebi,ali ima prasine u display`u .....tko moze to da cisti?ne,nema garanciju ...;D se da to samo raditi,sta je potrebno?

    Started by cirano, 18-11-2006 15:54
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.989
    08-04-2007 15:29 Idi na posljednji post
  5. Question Cemu služe 3 *.dat fajla na L6-ici?

    U /a/mobile/settings stoje 3 dat fajla: -Dmcon1.dat -Dmmms1.dat -Dmprov1.dat Cemu sluze ti fajlovi? Jeli ih je moguce nekako promijeniti? Ako se ne varam, skinovi za ostale motorole sadrze isto takve *.dat fajlove, pa se onda pitam je li se onda mozda pomocu njih moze mobitel nekako...

    Started by .:: mario ::., 07-04-2007 22:54
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.205
    07-04-2007 23:26 Idi na posljednji post
  6. Cool Kako maknuti AER firmware sa L7?

    Nakon što sam stavio YuetModv18_VL7_R4513_AER, ne mogu staviti ni jedan drugi MP ako nije AER. Slijedio sam upute na Yuet blogu za micanje AER firmwarea ali nije uspjelo. Dali je moguće na neki drugi način izbrisati ili pregaziti AER s nekim drugim?

    Started by rvalenca, 06-04-2007 18:53
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.611
    07-04-2007 20:01 Idi na posljednji post
  7. Kako očitati imenik sa V360?

    Lijep pozdrav. Radi se o tome da mi je frend dao Motorolu V360v sa razbijenim ekranom, dakle, ništa se ne vidi na njemu (puknut) i hoće da mu očitam kontakte (imenik) koji su mu na memoriji telefona. Uštekao sam mobitel u kompjuter, ali vidi ti pizdarije, namještene su USB-e postavke da čita...

    Started by dijan, 06-04-2007 19:37
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.354
    07-04-2007 10:04 Idi na posljednji post
  8. L2 SMSreport?

    da li je moguce namjestit da mi dolazi report za svaku poslanu poruku a ne da za svaku moram klikat da ocu izvjesce?

    Started by malena, 05-04-2007 08:25
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 811
    06-04-2007 14:57 Idi na posljednji post
  9. DRM "ubacivanje"

    kako da ubacim DRM(one ikone za bateriju i ta sranja)? molim, ako nije problem, linkove na programe. hvala unaprijed

    Started by georgy, 27-03-2007 20:38
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.025
    05-04-2007 21:14 Idi na posljednji post
  10. L7 camera problem

    Bok ljudi :japan: Imam L7 i nekaj nije u redu s kamerom. Naime kada ju "upalim" na ekrenu nevidim sliku, već je cijeli ekran u šarenim crticama i slika se nevidi. Snimljena fotka je upravo takva. Neznam što se desilo, mobitel mi nije pao ili tako nešto. Gore je monester koji je lijepo radio 3.5...

    Started by Hennessy, 22-09-2006 01:24
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 1.513
    05-04-2007 14:50 Idi na posljednji post
  11. v3 zvoni pa ne zvoni

    v3 mi malo zvoni (vibracija i zvono) a malo ne, samo imam vizualnu dojavu poziva a od vibracije i zvuka nista, noramlno se mogu javit i pricat kad ne zvoni, dal bi flashanje pomoglo?

    Started by munjenibrinjak, 05-04-2007 11:27
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 639
    05-04-2007 12:33 Idi na posljednji post
  12. MotoRAZR maxx Ve - Novi model

    Motorola je najavila novi mobitel, ovaj mi se stvarno sviđa. Vjerojatno je za muziku.. Pogledajte više na http://www.motorola.com/ GSM-arena još nema ništa..

    Started by .andro., 30-03-2007 00:17
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.922
    02-04-2007 19:50 Idi na posljednji post
  13. Question moto E398 baterija

    jedno pitanje u vezi baterije!!! di da je nabavim??? niko nema!!! ako neko zna nek javi!!! H V A L A

    Started by sino38, 28-03-2007 15:59
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.445
    02-04-2007 12:00 Idi na posljednji post
  14. unlock motorola c 261

    imam motorolu c 261 i radi na tele 2 mrezi! jel se moze taj mob odkodirat da radi na simpi? hvala!:dunno:

    Started by mali83, 28-03-2007 11:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.486
    29-03-2007 19:33 Idi na posljednji post
  15. Motorola e365 - omogucavanje EFEM izbornika i Service Tool ? i postelavanje glasnoce

    Dakle nasao sam na mote365.ovh.org kako ukljuciti EFEM, samo je problem sto nema tog programa za download (Service Tool). Da li netko zna neki drugi soft kojim bi mogao ukljuciti EFEM ili ima taj F* "Service tool v0.2.0" ? Nigdje ga ne mogu naci za download! Isto tako imam problema sa...

    Started by Vincent.Vega, 13-03-2007 18:55
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 855
    29-03-2007 16:46 Idi na posljednji post
  16. razr v3 blica monitor

    na mobu mi kada je sklopljen uvijek blica onaj prednji mobitel upali se pa se ugasi i baterija mi se dosta brzo trosi. dali bi netko mogao znati u cemu je problem i koliko bi eventualno kostao popravak?? Hvala unaprijed:beer:

    Started by odiss, 15-03-2007 18:33
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 1.191
    28-03-2007 12:05 Idi na posljednji post
  17. Question 2.5G/3G izbor na v3x

    Jel moguce negdje iskljucit 3G? Nisam nasao u uputama a takoder nisam nasao ni mapu seemova za v3x... Zivcira me sto je pun signal na 2.5G i onda se prebaci na 3G i padne na 3 crtice signal a vjerojatno i vise trosi bateriju zbog toga...

    Started by BM0021, 28-03-2007 11:19
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 984
    28-03-2007 11:44 Idi na posljednji post
  18. E398 se nece upaliti

    moja motorola mi se nece upaliti!!!!, a ni boot loader ne trza!!!!!! a kad ka pristekam na komp ga prepozna!!!! sto bi to moglo biti??? pomozite molim!!!

    Started by sino38, 24-03-2007 21:21
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 3.731
    27-03-2007 18:36 Idi na posljednji post
  19. v550 problem

    Imam jedan problem sa doticnim mobitelom. Kad me netko zove meni se mob sam od sebe ugasi. Ne stigne ni pozvonit nego mi zasvira neki cudan zvuk i zavibrira. Dali je to softverski ili hardverski problem. Prije mi se to nije dogadjalo, a u zadnje vrijeme sve cesce. Ja ga poslije normalno upalim...

    Started by DeMar, 22-03-2007 10:27
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 846
    27-03-2007 06:47 Idi na posljednji post
  20. YuetMod v1.8 MonsterPack L7

    jeli ovaj flash ima hrv ? ako ne jeli mogu ubacit tj reflashat sa ovim R4513_G_08.B7.DAR_RB_Lang002F_reflash

    Started by libom, 25-03-2007 17:43
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.076
    26-03-2007 18:13 Idi na posljednji post
  21. v550 izbornik/meni problem

    bok! imam jedan problem. Naime, bila sam si stavila par skinova na mob još davno prije i sve je ok radilo. Danas sam si htjela staviti još par njih te sam ih stavila, te sam također obrisala par njih koji su bili original tamo (Vodafone i tehno skin), no kad sam stavila /uključila te nove...

    Started by sanja_wild, 25-03-2007 23:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 679
    25-03-2007 23:59 Idi na posljednji post
  22. v360 flash preporuke

    Već mi je lagano dojadio originalni softwer na mojoj v360, pa sam odlučio promijeniti ga i staviti neki monster pack. E kako sam n00b što se tiče flasha/flexa jel me možete malo uputiti kao se to radi? Koji soft mogu na njega staviti....... Tražio sam po forumu, ali nisam uspio naći neke upute...

    Started by mika007, 22-03-2007 15:00
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.353
    25-03-2007 01:42 Idi na posljednji post
  23. E398 flash preporuke

    pozdrav! ko zna koji je naj flash za E398?? h v a l a

    Started by sino38, 24-03-2007 15:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 616
    24-03-2007 17:42 Idi na posljednji post
  24. bluetooth s moba za povezat drugi mob i comp

    postoji li neki nacin da spojim comp i mob prek kabla i da bluetooth od moba koristim za povezivanje compa i drugog moba preko compa

    Started by dogerkill, 20-03-2007 22:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.054
    22-03-2007 20:42 Idi na posljednji post
  25. Pomoć: Nemože instalirat p2k drivere

    Dakle radi se o L6. Spojim mob s kompom i instaliram motorola usb modem i human interface ali ostale neće i dolati mi poruka: Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39) Cijeli dan se mučim ali neće... I na tim driverima je onaj žuti...

    Started by Dungeon, 21-03-2007 23:03
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.422
    21-03-2007 23:48 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 27 od 112 PrvaPrva ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove