Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 19 od 112 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 451 do 475 of 2784

Forum: Motorola

  1. Motorola Motofone F3

    da li neko ima informaciju kad ovo dolazi kod nas? kazu da cijena nece biti veca od 50EUR!?:lmao: http://www.gsmarena.com/motorola_motofone_f3-1794.php

    Started by Vepar, 27-03-2007 13:27
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 92
    • Pregleda: 25.801
    23-09-2007 13:51 Idi na posljednji post
  2. [F3] Jel se mogu kak smanjiti slova?

    Jel se mogu kak smanjiti slova? Kada pisem poruke 1 rijec stane na cijeli ekran, tak je i kad dobijem poruku?

    Started by avantgard, 20-09-2007 21:21
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 3.477
    21-09-2007 13:58 Idi na posljednji post
  3. motokup 0.2

    moze li mi neko objasniti kako se radi sa ovim programom htjeo bi ubaciti novi firmware HeartlessMOD@V3X V2 with ITUNES skinut sa hellomoto foruma dali moze da se ubaci u motorolu v3x i kako

    Started by dsakota, 06-09-2007 20:08
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.083
    15-09-2007 21:52 Idi na posljednji post
  4. Motorola A1200_gdje se može kupiti

    Zna li netko gdje se može kupiti Motorola A1200 i po kojoj cijeni. Također, kakvi je vaše mišljenje o ovom mobitelu. hvala

    Started by tomas, 11-09-2007 16:53
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.769
    14-09-2007 09:15 Idi na posljednji post
  5. Kako ukloniti wap links na v3

    Ubacio sam verziju softa R374_G_0E.42.0FR_B_PDS005_LP0033_DRM0001_JPJAVA_G_0E_V3_01_0AR_SE8670MXXM4129_1FF_MOTOX.shx i i sada imam novu opciju wap links u picture,sounds,video. Da li to mogu ukloniti nekim seem-om? Pozdrav

    Started by popac86, 13-09-2007 12:19
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.907
    13-09-2007 19:20 Idi na posljednji post
  6. Yuet 1.9 i 1gb kartica

    mogu stavit kartcu od 1gb na Yuet 1.9??

    Started by washo, 10-09-2007 10:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.344
    12-09-2007 19:20 Idi na posljednji post
  7. par pitanja u vezi z3 flash i ostalo

    zanima me koji je najbolji frimeware te kako namjestiti da mob otvara slike rezolucije 1024X768 pa na više. jel se to može sredit novim softwerom ili se treba editirati seem...

    Started by Ifrit, 07-09-2007 16:51
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.136
    12-09-2007 17:46 Idi na posljednji post
  8. Motorola Z3 imenik

    upravo sam nabavio ovu motorolu no nažalost nikaDA PRIJE NISAM IMAO PRILIKE kORISTITI ISTE...dA SKRATIM , nikako pod opcijama za imenik ne mogu naći opciju kako da brojeve sa SIM kartice prekopiram na uređaj.Molim pomoć:dunno:

    Started by joos, 08-09-2007 17:14
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.637
    11-09-2007 22:09 Idi na posljednji post
  9. gdje nać kabel za moto c140

    za unlock mi treba jer sa svojom ultimom light nisam dobija a trebam ga hitno.

    Started by Destructor, 11-09-2007 20:03
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.695
    11-09-2007 21:53 Idi na posljednji post
  10. Z3 problem sa EMS

    od sinoc mi mobitel nece prikazuje EMS poruke.kad otvorim poruku pojavi mi se samo bijela kockica i to je to.

    Started by antares, 11-09-2007 08:24
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 893
    11-09-2007 16:43 Idi na posljednji post
  11. Pomoć!!! Motorola V525 riknula bez razloga!

    Bila je upaljena na stend by. Otklopio sam je da bih nekoga nazvao no unutarnji ekran je ostao ugasen, nije se upalio. Mob. nije reagirao ni na jednu tipku, a na vanjskom ekranu je ostao sat, a trebalo je pisati logo -Motorola_ (kada je mob. zaklopljen na vanjskom ekranu je sat, a kad je...

    Started by Mikiv525, 07-09-2007 20:41
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.763
    08-09-2007 13:51 Idi na posljednji post
  12. yuet1.9a problem, plz pomoč

    e ovako jedina stvar koja me živcira kod yueta je to da odgovaram na poziv cim otvorim mob, ja bi htio da ja mogu otvorit mob i onda na tipku odgovarat.. ako je to ikako moguce mozda bi mi netko mogao objasnit kako.. hvala unaprijed

    Started by washo, 05-09-2007 21:23
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.355
    08-09-2007 02:05 Idi na posljednji post
  13. K1 i Z3 jesu li HW isti?

    Samo da pitam jesu li hardverski (mislim na i+onu alktroniku unutra) isti? Dakle mogu li uzeti PCB od K1 i staviti u Z3 i obratno. Imam jednu K1 isparavnu i Z3 u banani, pa bih to dao majstoru da zamijeni. E sad bolje ispast budala ovdje na forumu nego kod majstora.:crazy: Dakle paše li PCB...

    Started by cokolino, 05-09-2007 12:03
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 938
    05-09-2007 14:08 Idi na posljednji post
  14. K1 rejzerica dojmovi

    Pozdrav! Evo odlucio sam definitvno kupit K1 rejzericu jer mi je ova v550 vec stara.Pa ako ju neko ima bio bih zahvalan da podijeli dojmove...Trazio sam na search ali nisam nista nasao.. :beer:

    Started by hrcko, 29-08-2007 10:21
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.547
    05-09-2007 09:35 Idi na posljednji post
  15. Motorola V3 ne radi punjenje????

    Pozdrav svima! Imam v3 i sve radi ali punjenje ne, ni kad ju ustekam data kablom u komp. Ako ju postartam se prikljucenim data kablom napise nemogu puniti. Probao sam ju spojit na komp i ne prepoznaje uredaj, napravio sam TP i onda prepozna da je na usb-u nesto ali to nesto ne prihvaca P2K...

    Started by ziga2312, 04-09-2007 11:31
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.606
    04-09-2007 12:51 Idi na posljednji post
  16. SIM kartica i problem sa pražnjenjem baterije

    Imam pitanjce. Da li je moguće da SIM kartica enormno brzo prazni bateriju. zagrijava cijelu tipkovnicu kad se puni? Na kraju, kad je baterija poluprazna, javljaju se problemi sa mrežom. ne može se uspostaviti poziv ili poslati poruka. Nakon par pokušaja uhvati, ali što je baterija praznija, to...

    Started by GoGs, 27-08-2007 23:22
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 3.192
    04-09-2007 00:30 Idi na posljednji post
  17. kako najbrže do softwarea za motorolu V360v

    Nemam software za motorolu V360v, a skidala bih slike s mobitela i spremala ih u komp i prebacivala bih neke stvari s neta u mob. gdje mogu downloadati software za moj mobitel? hvala.

    Started by melrose, 21-08-2007 17:51
    • Odgovora: 21
    • Pregleda: 3.222
    03-09-2007 16:56 Idi na posljednji post
  18. koji MP da stavim na V360v

    pošto želim stavit neki monsterpack na svoji mob zanimalo me koji bi bilo najbolje da stavim....

    Started by washo, 02-09-2007 20:04
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.118
    03-09-2007 16:14 Idi na posljednji post
  19. šteka ekran na u6

    molim savjet ....imam u6 i najednom mi se pojavio prazan vanjski i unutarnji ekran...ponekad se na kratko pojavi zaslon ali opet nestane ....što mu je i gdje u novom zg to rješiti.....hvala na odgovoru

    Started by domačica, 29-08-2007 11:15
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 2.339
    03-09-2007 15:08 Idi na posljednji post
  20. Hello Moto KRZR K1

    Pozdrav ljudi, Molim Vas za pomoć. Dobila sam motorolicu KRZR K1, usb kabel i kada ju spojim s kompom ništa se ne događa. Nisam dobila nikakav instalacijski cd niti ništa u vezi s time. probala sam i skidati nekakve drivere i opet ništa,,,izluđuje me to.....:cry:

    Started by fairy76, 30-08-2007 10:51
    • Odgovora: 18
    • Pregleda: 3.647
    03-09-2007 11:04 Idi na posljednji post
  21. problem sa ekranom i softom e550

    evo ovak.. imam moto e550 i sad kad me neko nazove onaj mali ekran mi se ugasi ,veliki ekran kad ga otovotim pobijeli a mob se smrzne na par sek. jel iko zna o cem se radi ? i dali mi moze uploadati sve potrebno za flash istoga ?ja ne kuzim sta je ono ''RSD lite ili Multiflashflex (dolazi s...

    Started by Xulos, 02-09-2007 11:40
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 931
    02-09-2007 15:46 Idi na posljednji post
  22. V 3 problem tipkovnica

    Imam problema sa tipkovnicom na V3.Do sada je radila normalno.Odjednom mi se dogodilo da mi radi samo crvena tipka za paljenje i gašenje.Kada pritisnem bilo koju drugu tipku mob se spaja na t-zone.Šta da radim?

    Started by tomass, 05-07-2007 12:12
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 2.338
    02-09-2007 04:51 Idi na posljednji post
  23. uređivanje dolaznih sms poruka

    Pozdrav svima, Zanima me jel' to izvedivo. Nije da mi treba za nesto sumnjivo, ono varanje drzave samo nis strasno.

    Started by McCoy, 30-08-2007 19:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.319
    30-08-2007 19:24 Idi na posljednji post
  24. v360 preklopni mehanizam

    Imam probleama s preklopnim mehanizmom, malo prije kraja, ide teže, i nešto kao škljocne, ekran uredno radi, i sve je ok, mobitel je ispravan. Kaj bi moglo biti, i kak to popraviti...

    Started by alex1, 16-08-2007 04:08
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.311
    28-08-2007 18:51 Idi na posljednji post
  25. motorola v360v software nisam dobio cd gdje nabaviti software

    ovako ja kada spojim v360v na pc putem kabla pojavi mi se u my compu samo removable disc putem kojeg mogu samo gledati memorisku karticu nemogu doči do slika s moba niti ništa znači mogu samo vidjeti ono što imam saveano na kartici pomoč brijem da mi treba software

    Started by Bobo, 16-11-2005 23:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 8.565
    28-08-2007 18:34 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 19 od 112 PrvaPrva ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 69 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove