Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 112 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 401 do 425 of 2784

Forum: Motorola

  1. flat kabel za U6

    Gdje u Zagrebu ima flat kabel za motorolu PUEBL U6 i koja je cijena? U jednom home servisu su mi htjeli naplatiti 320 kn, ali nisam pristao, mislim da to nije realna cijena, ili ipak je...?

    Started by motoV525, 29-11-2007 20:38
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.927
    01-12-2007 12:18 Idi na posljednji post
  2. Motorola e6 + wifi sd card

    zanima me jeli je to moguce, gdje mogu kupiti i koliko para :D, hvala unaprjed

    Started by hack100, 29-11-2007 18:40
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 3.212
    01-12-2007 01:16 Idi na posljednji post
  3. motorola v300

    motorola v300 molim nekoga kako mogu prebaciti slike sa motorole v300 na kompjuter taj mobitel nema bluetooth i infracrveno i kako onda prebaciti na komp da li za njega postoji usb kabel i neznam da li more postojati ako nema te dvije opcije za prebacivanje hitno je ne more biti hitnije...

    Started by ghost rider 76, 28-11-2007 23:05
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.027
    30-11-2007 02:31 Idi na posljednji post
  4. Pitanje dekodiranja

    Nešto me zanima. Kako se otključava motorola U6? Dali samo softwerski je zaključana ili treba neki čip spržiti ili što već? I koliko je pametno da ja to sam radim pošto bi mi to bio prvi pobitel kojeg bi pokušao otkodirati? Još jedno pitanje me zanima:čuo sam da odkodiranjem U6 tipke sa...

    Started by edomali, 28-11-2007 14:15
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.100
    29-11-2007 16:25 Idi na posljednji post
  5. moto w510 i p2k

    popiz..t cu vec :angry: nece pa nece sve sam probao ali nista instalira modem ali kad pokrenem P2KTools nece me pitat za nikakve drivere i normalno da ga nece prepoznat, probao sam i manualno ali nista... kaj da napravim???

    Started by gogo047, 24-11-2007 12:40
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 3.905
    27-11-2007 21:24 Idi na posljednji post
  6. Novi flash za V8

    Konačno iskopano.... Reflash je izvučen iz fullflasha sa V8 verzije od 2GB i prilagođen verziji od 512 mb-a tako da... ako imate V8 od 2giga, ne koristite ovaj flash.... http://rapidshare.com/files/59257457/R601_G_80.54.0CR_Reflash_V82G_By_Kimi_1FF.rar svakako javite dojmove

    Started by GoGs, 16-11-2007 05:07
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.144
    27-11-2007 21:08 Idi na posljednji post
  7. Question U6 flashanje- par pitanja

    Htjeo bih pitati koji bi mi najbolji software preporučili za motorolu U6? Dali imate neke upute kako flashati na U6? I gdje ima skinova za motorolu U 6 i kako ih staviti? Hvala na pomoći

    Started by edomali, 25-11-2007 20:37
    • Odgovora: 25
    • Pregleda: 2.446
    27-11-2007 19:03 Idi na posljednji post
  8. Modding motorola l7

    dakle, trebam detaljno kak bi fleshao l7 u neku noviju verziju, ako je to uopće moguće, sa uputstvima i to jer motorolu nisam nikad flashao. ako može netko pomoći bio bih mu veoma zahvalan

    Started by DomagojX, 20-11-2007 21:48
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.622
    23-11-2007 21:34 Idi na posljednji post
  9. v3: indikator baterije

    Pozdrav, imam problema s indikatorom baterije, mislim da nije problem u samoj bateriji, jer mi se zna dogodit da ugasim mob pa upalim, i on je ˝navodno˝ pun, ali stvarno je pun i mogu dalje radit s njim, tj baterija se nije ispraznila, a tako mi je signaliziralo. Možda neki novi software ili šta...

    Started by dex-, 18-11-2007 18:01
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.685
    20-11-2007 17:25 Idi na posljednji post
  10. Smile Memorija za V360v

    Kupio bih memoriju za motorolu V360v od 512 mb. I sada me zanima oce li štekat mobitel ako stavim tu karticu. Hvala.:respect:

    Started by oggy112, 17-11-2007 13:18
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.049
    17-11-2007 17:42 Idi na posljednji post
  11. Motorola w510 hrvatski LP

    Da li netko ima lp s hrvatskim jezikom, ili se možda može izvući iz mob? tnx

    Started by debeliz, 14-11-2007 14:00
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.083
    16-11-2007 15:07 Idi na posljednji post
  12. L7+problem+umetnite sim

    dakle uzeo sam Silicon Power karticu od gige za mob.i sve radi za 5.osim što mi sad nekad zna izbacit poruku-umetnite sim. dakle,mob radi normalno,samo se iz standby-a odjednom resetira i javi-umetnite sim. imam ga već više od pola godine,a li to se prije nije nikada događalo.i zna mi nekad...

    Started by kowalski, 14-06-2007 13:33
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.517
    13-11-2007 15:17 Idi na posljednji post
  13. Kupnja nove Motorole V3i

    Molim vas za pomoć! U kojoj trgovini se može kupiti Motorola V3i (Zagreb ili Slavonski Brod)? Koja je cijena otprilike?

    Started by Dox11, 03-11-2007 21:39
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.583
    11-11-2007 23:46 Idi na posljednji post
  14. Motorola Z3 font i hrvatski jezik

    Imam hrvatski jezik za z3, i flash file koji ima svoje jezike i svoj font, ali taj font ima dobra slova ali mi se ne vidi koliko je sati tj. zadnja znamenka se ne vidi i treba mi samo malo smanjit veličinu brojki da se vidi koliko je sati. Znači iz fajla BankGothicLP.shx...

    Started by night_whisper, 11-11-2007 15:16
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.573
    11-11-2007 23:07 Idi na posljednji post
  15. pomoč oko moddinga l7

    ovako trebo bi par stvari (tražio sam po forumu ali večina linkova ne radi) 1.treba mi neki dobar MP 2.treba mi seem edit (ak ne dolazi sa MP-om) da se mogu otvarat slike svih rezolucija 3.max dužina snimanja i jedno pitanjce jel se mora mjenjat boot loader ako se stavlja novi MP te jel se MP...

    Started by Ifrit, 08-11-2007 22:33
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.017
    11-11-2007 00:49 Idi na posljednji post
  16. v3 i slika na vanjskom ekranu

    Oprostite ak gnjavim al nikak nemogu naci kako na v3 da promjenim sliku! Imam jednu koju bi stavio i dimenzije su 96X80 i stavio sam ju u a/mobile/system (cl.gif) i sad mi je bijeli ekran! jel treba koji seem mijenjat ili kaj? pliz help!!

    Started by casper1, 10-11-2007 17:46
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.523
    10-11-2007 20:39 Idi na posljednji post
  17. Motorola c115,c117,c118,c119,c139,c157,c257,c261,e365,v171 flashanje sa dm tool

    C115 http://rapidshare.com/files/70979103/C119_V3.0.73_81_CMCC_NSL__82_CMCC_SL_.zip C117 http://rapidshare.com/files/70977140/C117_v3.1.66_General_16__CMCC_NSL_3W_.zip C118

    Started by GoGs, 07-11-2007 22:52
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.640
    07-11-2007 22:52 Idi na posljednji post
  18. v360-ne izlazi iz bootloadera

    IMEI/ESN/MEID: N / A Technology: N / A Software Version: R4513_G_08.B7.AER Flex Version: SE6154AXXL4184 Bootloader Version: v0x0008A0 DRM Version: N / A Phone Type: Production (24A01530150C091B301F5045B644) naime mob ne izlazi iz bootloadera?!?!

    Started by mc_fish, 04-11-2007 22:08
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.065
    05-11-2007 19:31 Idi na posljednji post
  19. Kupovina modela F3

    Razmišljam o kupovini nove F3. Molim korisnike koji imaju neka iskustva s ovim modelom da nešto napišu o prednostima i manama F3. Da li je moguće na ekranu zamjeniti pozadinu, odnosno da pozadina bude bijela a slova crna? Znači, obrnuto od uobičajne slike tog modela? Da li je moguće veličinu...

    Started by franja, 04-11-2007 09:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.078
    04-11-2007 18:34 Idi na posljednji post
  20. Motorola v70 baterija??gdje nać

    Molim ako neko zna link ili gdje kupit bateriju za motorolu v70 . Sestrična mi ju je dala potpuno novu ali zbog stajanja i nekorištenja baterija izdrži pola dana ,simpatičan mi je mob onako,raritet ,i sviđa mi se što je sva metalna i kao nova je ,što se okreće gornji dio motorole u krug. Ok ako...

    Started by Aaron, 01-11-2007 00:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.453
    03-11-2007 10:02 Idi na posljednji post
  21. METRO akcija v3

    evo ljubiteljima v3 modela u metro-u je akcija za v3 cijena 1000kn (tjpar kn manje) pa navali narode :lol:

    Started by moTo, 28-10-2007 22:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.650
    28-10-2007 22:15 Idi na posljednji post
  22. isključenje punjenja dok je mob spojen s pc.jem

    jel to moguce? jel ja dnevno 10 puta spojim mob i komp pa da mi se baterija ne razjeb*

    Started by Ifrit, 25-10-2007 11:01
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.406
    27-10-2007 17:29 Idi na posljednji post
  23. Pisanje poruka na computeru?

    Ima li koji program sa kojim mogu neku poruku napisat na computer-u te je onda pribacit na mobitel? Mobitel : Motorola V360

    Started by oggy112, 26-10-2007 14:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.218
    26-10-2007 20:52 Idi na posljednji post
  24. V235 problem punjenje preko usb kabla

    Ne zeli mi puniti mob preko usb kabla, ostavio sam preko noci, ikona za bateriju je blinkala kao kad puni, ali se crtice nisu pojavljivale, ujutro je mob bio ugašen, baterija se ispraznila! imam još dvije baterije,ne zeli puniti ni jednu.Šta se dešava? Nemam punjac da preko njega punim!

    Started by alex1, 19-10-2007 09:42
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.264
    25-10-2007 14:25 Idi na posljednji post
  25. Imenik

    Evo ovako imam jedan veliki problem koji mislim da nije resiv, ali ipak trazim vase misljenje. Ostavila sam telefon da se popravi (bilo je raznih kvarova) i danas sam dobila telefon, ali i sa novim softver i izbrisan mi je ceo imenik (nisam imala kopiju u racunaru), da li postoji mogucnost ili neki...

    Started by miroslavavps, 22-10-2007 21:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.298
    22-10-2007 22:01 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 17 od 112 PrvaPrva ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 67 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove