Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 109 od 112 PrvaPrva ... 9 59 99 105 106 107 108 109 110 111 112 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2701 do 2725 of 2784

Forum: Motorola

  1. V525 na V600

    Ako bi netko imao živaca objasniti postupak flashanja i navesti programe i ostale detalje za Flashanje V525 motorole sa softom od V600 :confused:

    Started by Zuzy, 14-03-2004 17:40
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 4.850
    26-06-2004 09:13 Idi na posljednji post
  2. usb kabl za v525

    skinio ja program sa one stranice coma.fsb.hr za ono skidanje slika kao mobile phone tools i sad on meni prepozna i instalira mob i sve ok i kako sad prebacit slike na mob...odem u onaj multimedia centar i kad ocu nesta prebacit on meni izbaci onu gresku i pita send dont send i ugasi se taj...

    Started by :)), 16-06-2004 22:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.153
    24-06-2004 10:22 Idi na posljednji post
  3. pitanje u vezi kamere i zaslona

    Kod V300 rezolucija kamere je 640*480, a rezolucija ekrana 176*220 pix. ima li isto i V500????????

    Started by valsimot, 15-06-2004 20:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.668
    16-06-2004 17:08 Idi na posljednji post
  4. video zapis na v600

    Dali postoji novi softver za v600 da može i svimati video zapise, a ne samo reproducirati? Ja ne vidim nikakav hardverski problem za tu opciju, samo je vjerovatno stvar softvera.

    Started by merlin10, 07-06-2004 23:57
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.495
    15-06-2004 22:05 Idi na posljednji post
  5. V525 i poruka o primitrku.

    Dali na v525 ima ta opcija da se dobije ona poruka-report o primitku ooruke kad se pošalje SMS, tj kad ga primi osoba kojoj je poslan. Jer mi netko govori da nema a neko da V525 ima tu opciu!?!

    Started by Beta, 07-05-2004 14:59
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 2.482
    14-06-2004 22:05 Idi na posljednji post
  6. Question V300 i PC još jednom

    Nedavno sam nabavio V300 i serijski kabel.Sljedeči upute uspio sam sve instalirati i MPT je prepoznao telefon i to mi sve izgleda u redu.Međutim,kada otvorim multimedia studio u MPT u desnom djelu prozora koji se zove Mobile explorer bi trebale biti ikone "pictures" i još neke,a kod mene nema...

    Started by Jerry Lee, 30-05-2004 11:24
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.305
    12-06-2004 19:35 Idi na posljednji post
  7. V525 u VIP-u

    Vidio sam da je stigla v525 u vip. Sutra idem u ZG po mob pa ne znam gdje da kupim u VIP-u ili preko oglasnika. Imam simpa karticu pa bi ga morao odkodirati a s tim gubim garanciju. Ako ima tko slucajno da prodaje takav mob nek mi javi. Sta je onda bolje.

    Started by hercvu, 10-06-2004 15:42
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.170
    11-06-2004 19:22 Idi na posljednji post
  8. POVEZIVANJE V525 i LAPTOPA

    eto nakon toliko razmišljanja i premišljanja kupio sam motorolu v525. zasad sam vrlo zadovoljan telefonom, s tim da ću uskoro možda stavljati i software od v600, ali sad mi je primarni problem prebacivanja slika, melodija i animacija s moba na komp i obrnuto. e, sad, znam da ima mogućnost žičnog...

    Started by a.c.a.b., 25-04-2004 17:36
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.842
    10-06-2004 19:44 Idi na posljednji post
  9. v300 i automatsko brisanje poruka

    Može li mi netko reći zasto kada podesim automatsko brisanje poruka na zadrži 10 poruka,ne radi? Kad podesim na zadrzi određen broj dana radi. Hvala

    Started by debeliz, 09-06-2004 21:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.587
    10-06-2004 15:36 Idi na posljednji post
  10. softweare (V300)

    znam da je o tome bilo dosta riječi ali ovdje na jednom mjestu znači kabel imam spojen mi je odozada na kom i u mobV300 e sad kakvi softweari gdje ih skinuti dali ih netko ima na cd-u bili prodao posudio spržio i nemojte me slati na onu španjolsku stranicu jel ništa nerazumijem

    Started by biciklist, 19-05-2004 00:05
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.471
    30-05-2004 01:28 Idi na posljednji post
  11. Podešavanje e-maila na V300

    Kupio frend V300 i nismo znali kako i gdje podesiti postavke za e-mail klijent. Upute uz mob su katastrofa. Znači zanima me gdje se podešava e-mail klijent, a ne postavke za podešavanje. Da ne bi bilo zabune ;)

    Started by Sljaka, 19-05-2004 22:13
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.790
    20-05-2004 20:38 Idi na posljednji post
  12. RE-Flex? (V525)

    Flexovao sam v525 i sve je ok, ali imam smetnje sa zvukom dok biram i dok pricham. Da li je uputno da ponovo flexujem i da li bi to reshilo problem? zahvaljujem.

    Started by gluti, 28-04-2004 12:12
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.717
    15-05-2004 19:32 Idi na posljednji post
  13. Smile Imam ga....kabel za V300

    Eto da se pohvalim. U Shoping centru Prečko za ciglih 99kn. Istina bog piše da je za V60/V66 no raaaaaaaaadi. Probao sam sve kerefeke i sve radi.

    Started by Ilija Čvorović, 13-02-2004 19:11
    • Odgovora: 31
    • Pregleda: 6.157
    12-05-2004 12:52 Idi na posljednji post
  14. V525 - imanik svi dupli brojevi

    Dali se dupliranje brojeva-kontakata može izbjeć?

    Started by Beta, 08-05-2004 13:34
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.522
    08-05-2004 22:04 Idi na posljednji post
  15. V525 - Vodafone Blokirano ili ne?

    Mislim ga uzet u Italii za 210 eura Dali ću imat problema šta je dio menia blokiran na Vodafone i dali se mogu izmjenit postavke za MMS i druge stvari sa vodafona na vip? Jer kad je frend zvao u Vip špred 10 dana da mu posalju postavke za MMS za v525 rekli su da za taj telefon nemaju!? ...

    Started by Beta, 28-04-2004 10:09
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.687
    02-05-2004 10:18 Idi na posljednji post
  16. v500 vs. v300

    Treba mi pomoc. Mozda uzmem v500 ili v300 motorolu pa me zanimaju karakteristike, kakve su kamere itd? Iako mi v300 lici malo zenstvenasto... Zar ne?

    Started by LaMpiR, 25-04-2004 00:17
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.391
    25-04-2004 00:17 Idi na posljednji post
  17. Motorola V500 ili SE T630?

    Evo na svoju veliku žalost još nisam uspio kupit mobitel pa vas sam molim da mi jošodgovorite na ova dva pitanja? 1. Da li je meni na Motoroli V500 toliko kompliciran (kak sam čuo) da se zbog toga ne isplati kupovat mob? 2. (nadovezuje se na prvo pitanje) V500 ili SE t630? Ja još uvijek...

    Started by a.c.a.b., 20-04-2004 21:01
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.531
    20-04-2004 22:59 Idi na posljednji post
  18. v300 upgrade

    Koji software treba za upgrade V300,pokušavao sam skinuti na motclub,ali ne znam koji program,a da ne ostanem bez hrvatskog jezika. hvala

    Started by debeliz, 20-04-2004 16:58
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.361
    20-04-2004 21:30 Idi na posljednji post
  19. PTT (PoC) na V 525 i V600 ?

    Ima li koji od ovih mobitela PTT (PoC) funkcionalnost? Ako znate ima li mogucnost nadogradnje softvera za takvu mogucnost. Navodno T300 i V400p te mogucnosti ce imati. Koliko ima istine u pricama da V600 jedan pritisak na tipke 1 2 3 obicno protumaci kao dva? Navodno je Moj Mobi o tome pisao,ali...

    Started by merlin10, 18-04-2004 12:40
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 813
    18-04-2004 12:40 Idi na posljednji post
  20. pitanje za vlasnike vxxx

    Ja ne znam dal sam ja glup ili... Uglavnom kad neku stvar dodam u shortcuts, on mi nudi: Name: tu napisem sta ocu Key: stavim fastkey pod koim ocu da bude (meni+1=novi sms, kod mene) Voice: Snimim voice record za taj određeni shortcut ali ne znam kako bi ga upotrijebio!?!?!?! Dakle kad...

    Started by ihaladin, 12-04-2004 15:38
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.086
    17-04-2004 14:11 Idi na posljednji post
  21. Data kabel za Motorolu v300

    Povezivanje Motorola V300 na racunalo moguce je pomocu data kabela za motorolu T720 a cijena mu je oko 150kn! Sto se tice samog postupka povezivanja i potrebnih programa i drivera sve mozete naci na www.dkaraula.tk i jednostavno skinuti

    Started by ante p, 09-04-2004 18:00
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.314
    09-04-2004 20:28 Idi na posljednji post
  22. Question V300 i PC

    Sad ja ću si sljedeći tjedan nabavit v300 i sad ja pitam nekog što mi sve treba za povezivanje s kompom, no pošto nisam iz Zagreba, jedino što ima dostavu je gsmdiskont, a tamo imaju samo serijski kabel za v300(v60). Meni bi to trebalo za ubacivanje igrica, slika i tonova u mp3 formatu i treba mi...

    Started by zarsenov, 04-03-2004 17:05
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.598
    09-04-2004 18:29 Idi na posljednji post
  23. V500 u vip-u

    Zna li netko kada ce doci aparati u VIP ;stavili su ga u ponudu ali jos nisu ni dobili aparate????:confused:

    Started by bullet, 23-03-2004 14:22
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 988
    23-03-2004 18:33 Idi na posljednji post
  24. v300 i kabel

    Gdje ima za kupiti kabel za V300 a da ne kosta 400kn,da li mozda odgovara kabel od kojeg drugog modela. Hvala

    Started by debeliz, 22-03-2004 17:54
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.090
    22-03-2004 18:12 Idi na posljednji post
  25. Talking [slike sa Cebita] Novi Proizvodi iz Motorole

    http://www.mobile-review.com/articles/2004/motoline2004-1-en.shtml

    Started by Jamal, 11-02-2004 21:10
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.462
    21-03-2004 21:22 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 109 od 112 PrvaPrva ... 9 59 99 105 106 107 108 109 110 111 112 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove