Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 107 od 112 PrvaPrva ... 7 57 97 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2651 do 2675 of 2784

Forum: Motorola

  1. Download JAVA_G_0B_TRIPLET_04_05R

    Gdje mogu skinuti taj JAVA TRIPLET..?!? Sa stranice http://coma.fsb.hr/motorola/ ne radi download...sa www.v525.com ne uspijem naći....sad gdje da nađem?!?

    Started by Buky, 05-09-2004 10:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 970
    05-09-2004 17:47 Idi na posljednji post
  2. flash motorola v66i

    bok svima, Imam jedno pitanje : znati li gde mogu naci flex i flash fajlove za motorolu v66i? cekam vase odgovore a do tada... :spin:

    Started by riolfata, 04-09-2004 22:04
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 876
    04-09-2004 22:04 Idi na posljednji post
  3. C650 iskustva

    Pozdrav grupi... evo ako bi mi mogli odgovoriti kakva su iskustva vas koji imate taj (ili ste ga imali( mobitel? Treba mi info za jednu osobu. TNX unaprijed :)

    Started by ares11, 12-06-2004 00:51
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 974
    30-08-2004 22:57 Idi na posljednji post
  4. MSS 3.6a pomoć

    Instalirao sam MSS 3.6a i software mi uredno prepozna motorolu preko usb kabela, ali kad je želim otključati, pokušava se spojiti na motorola ssw+ server bezuspješno. Opcija Login mi je 0 i ne može se promijeniti, Password je prazan. Što trebam napravit? Unaprijed hvala

    Started by Cele303, 25-08-2004 15:59
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.040
    29-08-2004 22:43 Idi na posljednji post
  5. Kako restartati v300 ??

    Mozda glupo al kako restartati v300.Kaj treba pritisnuti? Meni se uvijek smrzne pa nemogu nista stisnuti.Al kako se uobicjano restarta? Hvala

    Started by zoki3004, 29-08-2004 19:04
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.087
    29-08-2004 19:10 Idi na posljednji post
  6. Unhappy V300 problem sa usb-om ili... ?

    Prikljucim usb kabel na komp i komp prepozna mob al kad hoću otvoriti pictures za par sekundi mi se otvori upozorenje "The communication link has been broken by phone" Što trebam napraviti da uspijem prebaciti slikice na komp? Hvala

    Started by zoki3004, 27-08-2004 13:20
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.140
    29-08-2004 18:52 Idi na posljednji post
  7. serial za Mobile phone tools

    jel ima netko ovo. treba mi hitno

    Started by dj_velja, 28-08-2004 23:28
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.658
    29-08-2004 18:49 Idi na posljednji post
  8. Arrow usb kabel za v500

    da li netko zna koliko otprilike košta usb kabel za motorolu v500??????????????????:)

    Started by the man, 24-08-2004 21:04
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.359
    28-08-2004 22:51 Idi na posljednji post
  9. V525 - problem sa vanjskim ekranom !!!

    Na vanjskom ekranu non-stop pise MOTOROLA, ne prikazuje ni datum,vrijeme niti tko te zove, a takodjer nema ni svjetla. Tek kad udjem u opciju LCD-a - podešenje svijetlosti, tada se upale diode koje svjetle, ali nakon toga opet nema svjetla. Promjenio sam mu flet kabel i prefleshirao, ali nema...

    Started by novack2, 25-08-2004 17:50
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.357
    28-08-2004 21:05 Idi na posljednji post
  10. Omogucavanje gledanja videa? ( V500 )

    Imam V500, dali je ikako moguce preko Motorola Tool software-a ukljuciti pregled .3gp formata na mobitelu?

    Started by mladjo, 27-08-2004 14:17
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.589
    28-08-2004 18:45 Idi na posljednji post
  11. v525 unlock

    kad bi kupio v525 u vip-u na koji nacin bi ga mogao odblokirati da mogu staviti svoju simpa karticu? jeli bi to radilo da stavim novi flash i flex(sto sam imao u planu)od v600. jel bi onda sve stimalo?

    Started by hercvu, 10-06-2004 16:10
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.514
    28-08-2004 08:27 Idi na posljednji post
  12. Nece instalirati do kraja.Zasto?

    Nece mi instalirati 12,3c do kraja.Dode otprilike do pola i onda trazi neki disk. Sto da radim

    Started by zoki3004, 27-08-2004 19:18
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.620
    27-08-2004 19:18 Idi na posljednji post
  13. Motorola R880 (V80)

    http://www.mobile-review.com/preview/motorola-r880-en.shtml

    Started by Jamal, 28-12-2003 00:52
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.897
    26-08-2004 14:55 Idi na posljednji post
  14. Kako uskladiti PST, MPT, P2Kman i MIDway?

    Izludjuje me sto svi ovi programi ne mogu normalno funkcionirat zajedno, ili su im driveri u konfliktu ili mi javljaju neke error-e. Da li je netko uspio (na WinXP-u) uskladit ove programe da svi rade normalno? Pozdrav

    Started by CabDriver, 22-08-2004 23:41
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.382
    24-08-2004 19:38 Idi na posljednji post
  15. V525 gasi se iznenada

    Flexovan je,medjutim ponekad se ugasi sam od sebe. Baterija je ok. Zna li neko ochemu se radi? Zahvaljujem.

    Started by gluti, 21-08-2004 10:30
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 1.375
    24-08-2004 07:49 Idi na posljednji post
  16. anfriz ( v525 na v600 )

    tjedoh ja svoju 525 na 600...i ok instaliro sam ponovno mob sa driverima od psta skinio ja pst 7.1.1. i instaliro i resetiro komp i onda instaliro u isti direktori onaj update...i resetiro komp onda instaliro patch i resetiro...i odem ja u multi flex i izaberem koji triplet i kliknem ja na start i...

    Started by :)), 12-08-2004 14:25
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 2.443
    22-08-2004 16:46 Idi na posljednji post
  17. Angry V525 - problem s kamerom

    Kupio sam V525 dosta povoljno koji je fleširam na V600, međutim, sada sam primjetio da mu se ne može aktivirati kamera. Pokušao sam mu ubaciti slijedeće flešove : TRIPLETS_G_0B.09.35R_reflash, kao i 9.1FR_A1 ali očigledno ne pomaže, uvijek pokazuje zauzeće kamere. u čemu je problem...

    Started by novack2, 15-08-2004 16:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.769
    20-08-2004 21:44 Idi na posljednji post
  18. kabal ili bluetooth

    imam motorolu v525 i ocu da je spojim sa kompjuterom ali ne znam oculi sa kablom ili bluetooth?cuo sam da se sa BT na mogu prebacat igrice!pa sto je bolje?

    Started by nikola, 18-08-2004 10:44
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.159
    20-08-2004 20:37 Idi na posljednji post
  19. vf3 Extanzija

    imam TRIPLETS_G_0B.09.9ER_lang0039_full_flash.vf3 Extanzija je vf3...........kojim program koristi tu extanziju

    Started by zrino, 19-08-2004 23:25
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 842
    20-08-2004 00:18 Idi na posljednji post
  20. novi flex, nova pitanja

    Imam od prije softver: TRIPLETS_G_0B.09.45R I danas sam stavio drugi flex, stavio sam: GI9V600000AA0E9. Eh sad ovaj flex ima neke stvari koje me živciraju. Kao prvo umjesto datuma na home screenu mi piše GPRS. Kako to promjeniti ? Isto tako gore mi je prikazano da je aktivna linija 1. Kako...

    Started by spyder, 18-08-2004 16:27
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 3.519
    20-08-2004 00:14 Idi na posljednji post
  21. pitanje za vlasnike v300, 500, 525.....

    užasno me živcira ona tipka koju moraš držat kad snimaš govor. Zanima me dal bi se govor mogao snimat bez držanja te tipke, jer me prsti zabole kad ju držim cijelu minutu.

    Started by dj_velja, 24-06-2004 19:51
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 1.596
    19-08-2004 22:15 Idi na posljednji post
  22. ekran mobitela (v525 & SE t630)

    koji mob ima veći ekran motorola v525 ili SE t630??? negdje sam čitao da su skoro pa isti.....a ko ima bolji ekran??:p

    Started by mikelandjelo, 18-08-2004 15:51
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.505
    19-08-2004 17:09 Idi na posljednji post
  23. Lightbulb motorola novi kralj

    evo ljudi svi modeli motorole, i stari ajme sta su odlicni... nokia i sony ne izdaju skoro nista novo sta valja sony izdaje samo s700, jedan jedini model, Ja mislim da ce motorola bit glavna na nasem trzisu http://www.mobilnisvet.com/proizvodjac/4/Motorola a moga bi i samsung rasturat jer...

    Started by mate, 10-08-2004 17:12
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 2.114
    18-08-2004 11:48 Idi na posljednji post
  24. usb problem

    evo nedavno sam uzeo v525 i nisam baš za te neke teške modifikacije na mobitelu.sve što bi htio je skidati slike i melodije preko usb-a.Pa sam skinuo mobile phone tools 1.23 i potom upgrade.Prvi dan je sve radilo ko sat, ali drugi dan kod skidaja melodija mi je počeo šibat neke poruke tipa"request...

    Started by Darian, 15-08-2004 11:28
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.358
    16-08-2004 00:33 Idi na posljednji post
  25. problem pri flexu na v600

    oso sam na enable flash i instaliro taj triplet... i ugasio se mob ja ga upalio i sad je trebalo stavit flex...ali moj flex ima ekstenziju .shx i ja odem na enable flex i nemoze nac taj se6452axxp10f9_v600_me0.shx nego on trazi sh... i ja se vratim u polje enable flash i uzmem taj fajl...

    Started by :)), 15-08-2004 17:21
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 971
    15-08-2004 20:13 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 107 od 112 PrvaPrva ... 7 57 97 103 104 105 106 107 108 109 110 111 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove