Pozdrav!!! Zanima me jedna stvar narode. Da li biste voljeli (htjeli) na ovoj stranici vidjeti foto-galeriju Motorolinih mobitela i dodataka (BT slušalice, ...)? Pa eto ovo je svrha ove ankete. Hvala svima koji su glasovali i onima koji će to tek učiniti.
pokusavam sa kompa prebaciti java igrice preko bluetootha na motorolu v550 i nikako nejde.ako u bluetooth opcijama kreiram file transfer,on ne radi jel kaze da mob to ne podrzava,serial port isto tako....molio bi pomoc
pozdrav svima! zanima me kako postaviti e-mail za motorolu v550. upisao sam sve potrbno ali moram jos upisati ove dvije linije: "apn address" i "dns ip". kako ja neznam sto bi to bilo, zanima me jel netko od vas zna, te bih molio da mi pomognete. unaprijed hvala!
Gdje se mogu skidati softveri za motorole? Trebam za v980!
Pozdrav.zanima me da li je onaj sotver koji je doso sa v525 kompatibilan sa v550.Jer sam kupio v550 i nisam dobio taj softver.Hvala
Dal neko zna postavke za dotični model na vipu (vipme)? Zvao sam službu za korisnike, al oni nemaju za taj model, a javio mi se neki ne baš bistri momak, pa ništa nismo složili... Pliz!!!!
ttc mi javlja grešku : Componnent MSCOMCTL.OCK or one of its dependencies not curently registered: a file is missing or invalid. ljudi pomoč?
Pozorniji posjetitelji cijenjeog foruma primijeti će promjenu u mom potpisu na dnu postova :rolleyes: DISCLAIMER: Izvještaj nije baš nekako lijepo napisan jer sam sve pisao paralelno sa flexanjem, tako da su neki dijelovi (pretpostavljam) ne-baš-povezani. Ali trebalo bi biti razumljivo... ...
Koliko duže traje baterija nakon upgraid-anja sa v525 na v600. Nekako se lomim da li da flash-am svoj v525. Ne gubi mi se garancija , ali ako je stvarno zamjetna razlika u trajanju baterije onda bi se i isplatilo. Sad mi baterija izdrži dva dana , ako nešto malo više vrtim po mobu čak je upitan i...
Mogu li vratiti moj mob iz V620 na V600 i kako. Jel da samo vratim flex tako kako san nadgradio iz V525 na V600 ili drugčije??? Moram i flesaht??? Hvala!!!!! :spin:
@bluedevil: jel znas odakle se moze skinuti neki developement tool za pisanje i ravoj aplikacija u javi za motorole hvala
Naime, pročitao sam da SE K700i ima u biti istu kameru kao i V525, samo su dobili softwareskom prilagodbom 1.3Mpix, pa se pitam, može li se nekako ista ili barem slična stvar dobit kod nas!? I kakav je učinak na kameru flashanjem?
Frend je jucer kupio V550 i ima "problem". Kad pokusa promijeniti osvjetljenje display-a (od 1 do 6) nista se ne desava, ne ide postepeno kao recimo kod mene (V300@V620), nego kad dodje na 6, max. se posvijetli i neda se vise smanjiti dok se ne ugasi i ponovo upali. U biti,, osao je u vip centar i...
Kaj mislite? Da pričekam neko vrijeme dok ne nađu rješenje za upgradeanje v525 na v550, ili da se pokušam zamijeniti sa frendom da mu ja doplatim za v550 još kojih 100 kunića? Jel ima nešto kod v525 a da v550 nema,tj. jel istina da je razlika samo mogućnost snimanja videa?
Moze li se kako iskljucit da kad posaljem sms da neostane kopija u "poslanim sms" Jer me to živcira...... Ponekad moze bit neugodno jer tu imamsvakakvih vrsta sms ova
Reinstaliro sam si windowse (xp) i sve filove za motorolu v525@v620 stavil na cd . i sad nemrem nis ponovno instalirati . Spojim mob s kompom javlja mi grešku s uređajem, memrem nis radit niti s mobile phone toolsima, p2kman-om niti s pst-om. ljudi help mob mi je prazan ne mogu to podnosit.
Dali neko zna gdje bi se ju moglo kupit?
Jel zna neko u cemu se razlikuju gore navedeni mobiteli znaci v550 i e550
Uz pomoć TTC-a sam enejblo tu opciju. Radi. Sad me zanima da li mora žmirkati ko stroboskop jer je ponuđeno 7-8 ocija , ali na svima žmiga isto.Usput,mora li žmirkati i display? Jer ako žmiga i display opcija nije baš jako upotrebljiva ( moje mišljenje ).
Upravo se spremam uzeti V550 u Vip-a, ali me užasno nervira onaj Vodafone soft. Može li mi neko postati novi flash i uputstva. Dali je postupak isti kao i na V500 (pomoću MultiFlashFlex-a) ili se koriste neki drugi programi i postupci. Hvala! :spin:
Jel možda postoji neka finta kao na SE (T65) da ti mob broji koliko sam sveukupno poslao poruka....ne mislim na ono ODLAZNE PORUKE....45, nego na sve što sam do sada poslao BROJ SMS PORUKA 2456 ???
Jel mi moze neko reci koja je razlika izmedju ova 2 moba? Unaprijed fala
Nisam to primjecivao prije i nisam siguran dali to ima veze sa seem-ovima... Stvar je da kada primim SMS poruku prednji LCD svjetli stalno sve dok ne procitam poruku... a nekad se ugasi nakon par sekundi nakon primanja SMS-a (jakoo rijetko)... Nije mi jasno koja to opcija radi ili je to...
Neznam kak bi pametno nazvao ovaj topic. Uglavnom, još nisam instalirao crackani MPT pa još uvijek imam demo, koji mi je istekao. Kako imam brdo poruka još tamo, a nemrem pristupiti njima, jel ima neko rješenje? Ako reinstaliram program, hoću li spušiti podatke? Jel ima negdje baza podataka...
Šta točno moram napraviti da bi dotična funkcija proradila. U ovim editorima koje večina nas koristi nisam vidio da se igdje spominje....... :spin:
Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.
Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.
Order threads in...
Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.
Pravila foruma