Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 101 od 112 PrvaPrva ... 51 91 97 98 99 100 101 102 103 104 105 111 ... PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 2501 do 2525 of 2784

Forum: Motorola

  1. Anketa Anketa: Da li biste htjeli?

    Pozdrav!!! Zanima me jedna stvar narode. Da li biste voljeli (htjeli) na ovoj stranici vidjeti foto-galeriju Motorolinih mobitela i dodataka (BT slušalice, ...)? Pa eto ovo je svrha ove ankete. Hvala svima koji su glasovali i onima koji će to tek učiniti.

    Started by merlin10, 10-12-2004 22:48
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 7.356
    12-12-2004 20:20 Idi na posljednji post
  2. prebacivanje fileova preko Bluetootha

    pokusavam sa kompa prebaciti java igrice preko bluetootha na motorolu v550 i nikako nejde.ako u bluetooth opcijama kreiram file transfer,on ne radi jel kaze da mob to ne podrzava,serial port isto tako....molio bi pomoc

    Started by sodom, 11-12-2004 15:36
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.860
    12-12-2004 17:21 Idi na posljednji post
  3. motorola v550: e-mail

    pozdrav svima! zanima me kako postaviti e-mail za motorolu v550. upisao sam sve potrbno ali moram jos upisati ove dvije linije: "apn address" i "dns ip". kako ja neznam sto bi to bilo, zanima me jel netko od vas zna, te bih molio da mi pomognete. unaprijed hvala!

    Started by grdi, 09-12-2004 17:25
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.715
    12-12-2004 08:31 Idi na posljednji post
  4. Softver za v980

    Gdje se mogu skidati softveri za motorole? Trebam za v980!

    Started by BrezaM, 11-12-2004 19:12
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.153
    11-12-2004 22:09 Idi na posljednji post
  5. Da li je softver za v525 kompatibilan sa v550?

    Pozdrav.zanima me da li je onaj sotver koji je doso sa v525 kompatibilan sa v550.Jer sam kupio v550 i nisam dobio taj softver.Hvala

    Started by hrcko, 10-12-2004 23:15
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.016
    11-12-2004 14:25 Idi na posljednji post
  6. Wap&MMS postavke v525

    Dal neko zna postavke za dotični model na vipu (vipme)? Zvao sam službu za korisnike, al oni nemaju za taj model, a javio mi se neki ne baš bistri momak, pa ništa nismo složili... Pliz!!!!

    Started by ihaladin, 16-02-2004 23:16
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 3.788
    11-12-2004 03:48 Idi na posljednji post
  7. problem s TTC-om

    ttc mi javlja grešku : Componnent MSCOMCTL.OCK or one of its dependencies not curently registered: a file is missing or invalid. ljudi pomoč?

    Started by OBA, 09-12-2004 19:04
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.147
    10-12-2004 18:15 Idi na posljednji post
  8. Talking v620 flex na v525

    Pozorniji posjetitelji cijenjeog foruma primijeti će promjenu u mom potpisu na dnu postova :rolleyes: DISCLAIMER: Izvještaj nije baš nekako lijepo napisan jer sam sve pisao paralelno sa flexanjem, tako da su neki dijelovi (pretpostavljam) ne-baš-povezani. Ali trebalo bi biti razumljivo... ...

    Started by BlueDevil, 12-11-2004 00:43
    4 Stranica
    1 2 3 4
    • Odgovora: 75
    • Pregleda: 8.658
    10-12-2004 10:52 Idi na posljednji post
  9. trajanje baterije

    Koliko duže traje baterija nakon upgraid-anja sa v525 na v600. Nekako se lomim da li da flash-am svoj v525. Ne gubi mi se garancija , ali ako je stvarno zamjetna razlika u trajanju baterije onda bi se i isplatilo. Sad mi baterija izdrži dva dana , ako nešto malo više vrtim po mobu čak je upitan i...

    Started by motorola user, 07-12-2004 11:10
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.880
    10-12-2004 08:21 Idi na posljednji post
  10. V525&V620 na V600!!!!!

    Mogu li vratiti moj mob iz V620 na V600 i kako. Jel da samo vratim flex tako kako san nadgradio iz V525 na V600 ili drugčije??? Moram i flesaht??? Hvala!!!!! :spin:

    Started by princ3, 09-12-2004 13:32
    • Odgovora: 14
    • Pregleda: 1.685
    09-12-2004 21:36 Idi na posljednji post
  11. Developement tools

    @bluedevil: jel znas odakle se moze skinuti neki developement tool za pisanje i ravoj aplikacija u javi za motorole hvala

    Started by racpok, 09-12-2004 13:27
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 4.318
    09-12-2004 14:46 Idi na posljednji post
  12. Friziranje kamere

    Naime, pročitao sam da SE K700i ima u biti istu kameru kao i V525, samo su dobili softwareskom prilagodbom 1.3Mpix, pa se pitam, može li se nekako ista ili barem slična stvar dobit kod nas!? I kakav je učinak na kameru flashanjem?

    Started by jdabic1, 07-12-2004 12:10
    • Odgovora: 20
    • Pregleda: 2.930
    09-12-2004 03:12 Idi na posljednji post
  13. V550 brightness

    Frend je jucer kupio V550 i ima "problem". Kad pokusa promijeniti osvjetljenje display-a (od 1 do 6) nista se ne desava, ne ide postepeno kao recimo kod mene (V300@V620), nego kad dodje na 6, max. se posvijetli i neda se vise smanjiti dok se ne ugasi i ponovo upali. U biti,, osao je u vip centar i...

    Started by tomios, 07-12-2004 10:59
    • Odgovora: 17
    • Pregleda: 2.128
    09-12-2004 01:09 Idi na posljednji post
  14. Dal da ostanem pri v525?

    Kaj mislite? Da pričekam neko vrijeme dok ne nađu rješenje za upgradeanje v525 na v550, ili da se pokušam zamijeniti sa frendom da mu ja doplatim za v550 još kojih 100 kunića? Jel ima nešto kod v525 a da v550 nema,tj. jel istina da je razlika samo mogućnost snimanja videa?

    Started by Brainbug, 08-12-2004 01:08
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.275
    09-12-2004 01:04 Idi na posljednji post
  15. U svezi postava za poruke (odlazne)

    Moze li se kako iskljucit da kad posaljem sms da neostane kopija u "poslanim sms" Jer me to živcira...... Ponekad moze bit neugodno jer tu imamsvakakvih vrsta sms ova

    Started by Dubrovnik82, 05-12-2004 01:51
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.557
    09-12-2004 00:36 Idi na posljednji post
  16. Windowsi Ne Prepoznaju Mob

    Reinstaliro sam si windowse (xp) i sve filove za motorolu v525@v620 stavil na cd . i sad nemrem nis ponovno instalirati . Spojim mob s kompom javlja mi grešku s uređajem, memrem nis radit niti s mobile phone toolsima, p2kman-om niti s pst-om. ljudi help mob mi je prazan ne mogu to podnosit.

    Started by OBA, 08-12-2004 19:56
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.198
    08-12-2004 23:57 Idi na posljednji post
  17. Mini antena za v 500 / 525 i slične mobitele

    Dali neko zna gdje bi se ju moglo kupit?

    Started by Beta, 04-07-2004 04:15
    2 Stranica
    1 2
    • Odgovora: 46
    • Pregleda: 7.721
    08-12-2004 23:56 Idi na posljednji post
  18. Razlika između v550 (Vip) i E550 (T-com)

    Jel zna neko u cemu se razlikuju gore navedeni mobiteli znaci v550 i e550

    Started by NaGiB, 08-12-2004 14:55
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 8.827
    08-12-2004 18:47 Idi na posljednji post
  19. Talking Žmiganje tipkovnice na E550

    Uz pomoć TTC-a sam enejblo tu opciju. Radi. Sad me zanima da li mora žmirkati ko stroboskop jer je ponuđeno 7-8 ocija , ali na svima žmiga isto.Usput,mora li žmirkati i display? Jer ako žmiga i display opcija nije baš jako upotrebljiva ( moje mišljenje ).

    Started by vvidak11, 08-12-2004 09:32
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.480
    08-12-2004 10:49 Idi na posljednji post
  20. unbranded flash za V550 vodafone

    Upravo se spremam uzeti V550 u Vip-a, ali me užasno nervira onaj Vodafone soft. Može li mi neko postati novi flash i uputstva. Dali je postupak isti kao i na V500 (pomoću MultiFlashFlex-a) ili se koriste neki drugi programi i postupci. Hvala! :spin:

    Started by Nike181, 07-12-2004 13:16
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 2.425
    08-12-2004 09:28 Idi na posljednji post
  21. Arrow Brojač SMS poruka

    Jel možda postoji neka finta kao na SE (T65) da ti mob broji koliko sam sveukupno poslao poruka....ne mislim na ono ODLAZNE PORUKE....45, nego na sve što sam do sada poslao BROJ SMS PORUKA 2456 ???

    Started by BlueNeon, 07-12-2004 21:43
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.115
    07-12-2004 23:56 Idi na posljednji post
  22. V525 vs V550

    Jel mi moze neko reci koja je razlika izmedju ova 2 moba? Unaprijed fala

    Started by hrcko, 05-12-2004 20:30
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 1.503
    07-12-2004 16:37 Idi na posljednji post
  23. Unhappy V525 i vanjski display svijetli na SMS...

    Nisam to primjecivao prije i nisam siguran dali to ima veze sa seem-ovima... Stvar je da kada primim SMS poruku prednji LCD svjetli stalno sve dok ne procitam poruku... a nekad se ugasi nakon par sekundi nakon primanja SMS-a (jakoo rijetko)... Nije mi jasno koja to opcija radi ili je to...

    Started by Kiscina, 07-12-2004 00:50
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 1.482
    07-12-2004 12:51 Idi na posljednji post
  24. Mobile Phone Tools

    Neznam kak bi pametno nazvao ovaj topic. Uglavnom, još nisam instalirao crackani MPT pa još uvijek imam demo, koji mi je istekao. Kako imam brdo poruka još tamo, a nemrem pristupiti njima, jel ima neko rješenje? Ako reinstaliram program, hoću li spušiti podatke? Jel ima negdje baza podataka...

    Started by Brainbug, 05-12-2004 01:24
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.610
    07-12-2004 11:31 Idi na posljednji post
  25. Žmirkanje tastature na v525

    Šta točno moram napraviti da bi dotična funkcija proradila. U ovim editorima koje večina nas koristi nisam vidio da se igdje spominje....... :spin:

    Started by zrino, 06-12-2004 10:01
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.652
    07-12-2004 09:23 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 101 od 112 PrvaPrva ... 51 91 97 98 99 100 101 102 103 104 105 111 ... PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove