Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 23 od 25 PrvaPrva ... 13 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 551 do 575 of 603

Forum: LG

  1. [LG B2050] Unlock (Otključavanje)

    jel zna netko jel postoji kakav kalkulator za LG.....ili se mora sa kablom....radi se o modelu B2050....HVALA!

    Started by Darac, 23-09-2006 00:41
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 6.116
    16-03-2007 11:29 Idi na posljednji post
  2. Lg S5200

    Evo, odnedavno TELE2 nudi u prepaidu za manje od tisuću kuna LG S5200, slider, crni, neopisivo podsjeća na Samsung D600. Što kažete o kupnji tog moba-pametno ili ne? Općenito performanse i vaši utisci? Za tu cijenu čini mi se dobar izbor!:rolleyes:

    Started by Moby, 08-08-2006 16:15
    • Odgovora: 57
    • Pregleda: 9.740
    14-03-2007 22:10 Idi na posljednji post
  3. [Lg F2400] Par Pitanja

    Ima li tko iskustva s ovim mobitelom? Može li se otkodirati s Tele2 i kako?

    Started by tomislav10, 21-02-2006 09:18
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.426
    11-03-2007 22:44 Idi na posljednji post
  4. [LG F2400] Unlock (Otključavanje)

    Ima kakav calculator da se može odkodirati LG F2400 S Tele2 na T-Mobile? :comp:

    Started by VL@DO, 05-11-2006 19:08
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.981
    11-03-2007 22:41 Idi na posljednji post
  5. [LG Shine] Najava

    http://www.gsmarena.com/a_silver_shine_from_lg-news-227.php uffff,ovo je mrak..jedva čekam,napokon i solidna kamera i memorija i nenad+++iv dizajn:thumbup: bravo lg:thumbup:

    Started by smogovac, 19-10-2006 22:15
    • Odgovora: 44
    • Pregleda: 5.793
    04-03-2007 13:25 Idi na posljednji post
  6. [LG kg320] Review,Komentari

    dal je kodiran,sad bi ga išao kupiti,a ne znam dal je kodiran,dal zna tko?

    Started by smogovac, 27-01-2007 18:20
    • Odgovora: 42
    • Pregleda: 6.253
    28-02-2007 22:14 Idi na posljednji post
  7. [LG KG800] Pasta za poliranje ekrana

    Čitao sam na forumu za pastu kojom se mogu ispolirati ogrebotinice na ekranu pa me zanima da li bi to mogao na kg800 i da li se u potpunosti uklanjaju

    Started by marin1988, 09-02-2007 12:23
    • Odgovora: 15
    • Pregleda: 6.867
    14-02-2007 13:21 Idi na posljednji post
  8. [Najava] LG Symbian mobitel

    http://www.gsmarena.com/lg_ks10-1878.php ovo je valjda prvi smartphone iz LG-a!!!

    Started by Vepar, 14-02-2007 08:19
    • Odgovora: 10
    • Pregleda: 2.697
    14-02-2007 13:14 Idi na posljednji post
  9. [Najava] LG KG920 sa 5MP kamerom

    Da ne govorim puno pogledajte sami ovaj "digitalni fotoaparat"

    Started by Chessmaster, 16-02-2006 21:44
    • Odgovora: 58
    • Pregleda: 7.948
    14-02-2007 08:05 Idi na posljednji post
  10. [LG kg800] Ne radi svjetlo na tipkovnici

    Jel je tko upoznat s tim problemom da mu je prestalo radit svijetlo na tipkovnici,u čemu je stvar i kolko dodje popravak ako se to već kome desilo ,u tjedan dana kod dva frenda ista fora prestalo im radit svijetlo na tipkovnici kornji dio radi al dole di su brojevi nema svijtla al ostalo sve radi ,...

    Started by M A R I N, 16-12-2006 18:52
    • Odgovora: 16
    • Pregleda: 2.212
    04-01-2007 15:46 Idi na posljednji post
  11. [Najava] Lg Kg810

    LG predstavio novi preklopni aparat, nastavak na seriju cokolda http://www.gsmarena.com/lg_kg810-pictures-1576.php

    Started by RAUL, 14-07-2006 21:29
    • Odgovora: 29
    • Pregleda: 6.736
    10-12-2006 12:28 Idi na posljednji post
  12. [LG 8360] Iskustva & Pitanja

    najme možda uzmem taj mob sad me zanima jel dobar jel ga neko imo kakva su njegova iskustva

    Started by Ifrit, 21-11-2006 18:49
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 1.767
    23-11-2006 22:18 Idi na posljednji post
  13. [LG 8360] Problem s sinkronizacijom

    najme nemogu nikako prebacit mp-3-ce na mob prog je instaliran i driveri komp ga prepoznaje ali nikako da muziku prebacim BTW rječ je o 8360

    Started by Ifrit, 23-11-2006 10:45
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.199
    23-11-2006 20:04 Idi na posljednji post
  14. [Najava] LG KE260 & LG VX8600

    KE260 zasad se nezna ništa više osim izgleda i da će imati kameru i BT... Kažu da bi se u prodaju trebao naći početkom idućeg mjeseca... :rolleyes: Ali me nekako podsjeća na Samsungove modele... VX8600 - preklopna "čokolada"

    Started by Ico, 20-11-2006 11:50
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.391
    20-11-2006 13:51 Idi na posljednji post
  15. [LG B2100] Povezivanje na PC putem data kabela

    da li je moguće povezati LG B2100 s kompom? gdje da nabavim data cable za njega i koja mu je cijena?

    Started by fly::nan, 24-10-2006 09:28
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.979
    26-10-2006 01:04 Idi na posljednji post
  16. Exclamation [LG B2050] Mrlja na ekranu

    Danas sam odnio u T-mobile ovaj telefon jer se pokvario, a još mu vrijedi jamstvo. Nisam liku na šalteru ni rekao što se pokvarilo, već me je on sam upitao: "Žuta mrlja na ekranu?" Da pojasnim, na sredini ekrana se pojavila žuta mrlja i to 11 mjeseci nakon što je mobitel kupljen. Kaže mi lik u...

    Started by hrc777, 26-09-2006 17:39
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.456
    06-10-2006 18:58 Idi na posljednji post
  17. [Lg G7110] Par Pitanja

    dali mi mozhe netko molim vas napisati neke specifikacije o ovome mobitelu i koliko vrjedi odprilike jer dobio sam ga i neznam sad sta cu s njim:-/

    Started by Mrkwa, 02-10-2006 22:22
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.025
    03-10-2006 11:47 Idi na posljednji post
  18. [Najava] Lg U400

    Sta kazete na ovaj telefon?Komentari pleasehttp://hk.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=U400&model=NOTHING#

    Started by chiraz, 30-09-2006 10:37
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.415
    02-10-2006 20:18 Idi na posljednji post
  19. [LG 3300] Spasavanje podataka

    Softver je zablokiran, u Ecosovom (generalni zastupnik) servisu kazu da ne mogu spasiti brojeve pohranjene u memoriji, dakle mogu samo staviti novi softver. Zna li netko hakera koji bi mogao izvaditi brojeve ili tu nema pomoci? Neki kontakt bi bio pozeljan. Jos jednom, radi se o LG3300,...

    Started by Hrvoje82, 08-09-2006 23:20
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 1.540
    30-09-2006 00:02 Idi na posljednji post
  20. [LG 5200] PhotoCall za mobitel

    kako se podešava photo call za lg 5200, naime u imeniku za odabir slike samo javlja da je imenik slika prazan aiko u albumu ima slika. upomoć

    Started by saco33, 21-08-2006 17:42
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 2.423
    31-08-2006 09:04 Idi na posljednji post
  21. [LG C2200] Gdje kupiti kuciste i tipkovnicu

    ... ima li uopce za kupiti tipkovnica ili cijelo kuciste za navedeni model, pregledao sam ponudu raznih web shopova sa mobitelima i dijelovima, domacih i stranih ... i nema nigdje ... hvala!

    Started by fango, 28-08-2006 09:11
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.224
    29-08-2006 17:05 Idi na posljednji post
  22. [LG 8330] Unlock (Otključavanje)

    Pozdrav! Prijatelj mi je nabavio LG U8330 mobitel. To je model koji je prema mojim saznanjima isključivo dostupan u Italiji. Pa ima jedan problem. Dakle, njemu treba softver (znaci cijeli softver koji pokreće mobitel=OS) za taj model. Trazio je po Internetu i nije mogao ništa pronaći. Može...

    Started by Dži, 14-06-2006 23:35
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 4.686
    27-08-2006 19:19 Idi na posljednji post
  23. [LG B2050] Koji data cabel:USB ili Serial

    koji kabel i software mogu iskoristiti za kopcanje fona na comp??

    Started by alexandarcrni, 28-10-2005 12:35
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.468
    22-05-2006 01:23 Idi na posljednji post
  24. [LG U8360]Bluetooth povezivanje

    koji je tvornicki kod kod tog mobitela ili opcenito kod LG radi se o tome da ga zelim spojiti na komp a prilikom konekcije me trazi pin ali ga moj pin ne otvara nadam se da razumijete o cemu se radi

    Started by manara, 26-03-2006 19:11
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.206
    15-05-2006 14:03 Idi na posljednji post
  25. [LG U8360] MMS i E-mail postavke

    Poštovani korisnici foruma imam problem i bio bih vam vrlo zahvalan ako mi ga netko može pomoći riješiti .Naime kupio sam mobitel LG U 8360 i problem je nastao kad sam probao namjestiti slanje i primanje MMs poruka kao i e-maila .Nazvao sam t-mobile korisničke usluge međutim oni su mi odgovorili da...

    Started by muco7, 07-05-2006 22:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 4.976
    08-05-2006 01:11 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 23 od 25 PrvaPrva ... 13 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove