Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 25 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 526 do 550 of 603

Forum: LG

  1. [LB3300] - najava

    LG je u suradnji sa poznatim audio maherima tvrtkom Mark Levinson stvorio ovaj glazbeni mobitel kojeg karakterizira 1gb ugradjene memorije. u postavkama se nalazi cak 8 ekvilajzera,a memorija se moze prosiriti do 4gb. * Networks: CDMA * Dimensions: 103x48x14.7 mm * Display: 2”, TFT,...

    Started by Vepar, 07-12-2007 09:04
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.239
    09-12-2007 13:15 Idi na posljednji post
  2. [KE970] T:Acapella Beatbox

    Jel zna netko gdje mogu nabavit melodiju Acapella Beatbox sa ovog LG-a KE970? Jer ne može mi je frendica posalt preko bluetootha-a? Pa da je netko uploada ili pošalje link na PM ili neš...

    Started by clytex, 25-11-2007 14:37
    • Odgovora: 2
    • Pregleda: 2.140
    25-11-2007 18:27 Idi na posljednji post
  3. [Prada] Tele 2 postavke

    Jel može netko napisati koje postavke na Tele2 ima za primanje MMS-a i za WAP jer kod mene ne radi s ovim što oni pošalju.Na pretplati sam. Signal je pun, GPRS radi.

    Started by Riddick, 15-11-2007 09:00
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 3.417
    19-11-2007 13:11 Idi na posljednji post
  4. Cool [KU 580] Preview,nova Cokolada

    KU-580 Cokolada treba uskoro da se pojavi... :beer: - 2.MP kamera - UMTS - MP3-Player - 45.MB interna memorija...utor za microSD ...prepostavljam da ce u VIP ponudi biti :notooth:

    Started by cirano, 10-09-2007 21:24
    • Odgovora: 19
    • Pregleda: 3.959
    18-11-2007 16:41 Idi na posljednji post
  5. [Lg Ke820] Gdje ga se može kupiti ?

    Molim vas ako imate neke informacije gdje bi mogo kupiti ovaj mobitel jer baš mi je ljep a za drugi mob mislim da bi mi bio super. Zanima me cjena i slabe tokče. Mislim da ga nema u HR za kupiti ali nisam siguran. Molim za pomoć.

    Started by DJ X2, 20-02-2007 21:51
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 2.745
    16-11-2007 18:32 Idi na posljednji post
  6. [KE800] Korisnička recenzija (User review)

    Vjerojatno će mnogo zanimati kakva je nova čokolada. Već je bila opisana u listu ali evo i nekih iskustva iz prve ruke. Jedva sam dočekao prodavača nek više ispune sve papire i potpiše jamstvo kako bi mu mogao oteti kutiju iz ruke. Sam uređaj nema napuhanu cijenu tako pretpostaljam kako će mnogo...

    Started by schoofter, 06-04-2007 15:16
    • Odgovora: 23
    • Pregleda: 5.460
    12-09-2007 18:35 Idi na posljednji post
  7. Question [LG C3300] HelpDesk

    Napravio sam na kompu neke .gif animacije (okretanje srca i sl.), no ne znam ih poslati na mob. Imam i data kabl za LG c3300, te program LG Contents Bankkoji uopće ne može otvoriti gif animaciju (obićnu gif sliku otvara i šalje). da li postoji meki program da si tu sliku pošaljem putem data kabla,...

    Started by Black Point, 06-09-2005 09:42
    • Odgovora: 24
    • Pregleda: 13.207
    15-08-2007 20:25 Idi na posljednji post
  8. [KG800] - gdje naći igre i aplikacije?

    Gdje se mogu nac igre za KG800 i aplikacije?

    Started by DarioB, 07-09-2006 22:27
    • Odgovora: 22
    • Pregleda: 12.012
    06-08-2007 23:51 Idi na posljednji post
  9. [LG KG300] Dali je moguće reproducirati Divx,XviD

    Dali netko zna kako pustati divx, xvid i audio fajlove odnosno *.avi, *.rmvb i *.wma na mobitelu. preko jave ili neceg . Molio bih link i objasnjenje. Hvala pozdrav

    Started by zp_444, 07-07-2007 19:05
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.961
    08-07-2007 23:50 Idi na posljednji post
  10. Question [LG U900] Dojmovi

    LG U900 sta mislite o ovom mob i koja je cena? i naravno, da li se moze unlockovati negde (hrvatska, srbija, bosna) i koliko bi to kostalo? Fala unapred!:klap:

    Started by jackofblades, 11-09-2006 12:16
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 5.642
    07-07-2007 12:15 Idi na posljednji post
  11. [LG KG300] Nekontrolirano se pali i gasi

    LG KG300 (najslicniji kod nas KG200) mob je dosao iz daleke cudne zemlje (tw) problem je nastao nakon bluetooth komunikacije: sam se gasi nakon cca 5 sec i pali nakon cca 15 sec i tako stalno.. Probao: Menu/Settings/Restore factory settings/Enter Password - ne stignem ukucati...

    Started by zp_444, 23-06-2007 14:25
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.474
    24-06-2007 08:59 Idi na posljednji post
  12. [LG B2050] Gdje kupiti bateriju u Zagrebu

    jel zna tko gdje bi se u zagrebu mogla nabavit baterija za dotični mobitel.. obišo sam desetke dučana i u nijednom je nema..

    Started by Zagy, 14-06-2007 22:30
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 4.726
    15-06-2007 11:09 Idi na posljednji post
  13. [LG]J2ME wap

    sigurno je vec netko od vas bacio pogled na lg-evu stranicu' http://joy.uk.lgmobile.com/enjoy/main.jsp uglavnom... imam KG800 i jednostavno putem wap-a mi neide jer se prikazuju bijele stranice (sto je slucaj samo na njihovim wap stranicama), kao da su slova u bijelom i nista ne vidim pa tako...

    Started by UnFrozeN, 27-05-2007 21:45
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.568
    30-05-2007 16:34 Idi na posljednji post
  14. [LG C3300] Gdje kupiti bateriju?

    Zna li netko gdje se može nabaviti baterija za dotični mobitel, i eventualno koja mu je cijena. Bio sam danas u Ecosu u Vlaškoj i prave mi se mutavi kak oni ni ne znaju koji je to model. Ili zamjenska baterija? Svaka informacija je dobrodošla.

    Started by Trapavi, 20-12-2006 16:33
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.666
    28-05-2007 13:15 Idi na posljednji post
  15. [Lg U8138]Kako Ubaciti HR meni

    Kaka ubaciti HR meni u LG U8138? Koji mi program treba(imam već vygis koji podržava u8138)?Koji kabel(imam od C3300,jeli može taj?)?Gdje ću naći languge pack ili šta mi već treba?Kakva je procedura? Molim pomoć. HVALA.

    Started by goran124, 22-05-2007 12:31
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.664
    23-05-2007 21:00 Idi na posljednji post
  16. [LG B2050] Potreban USB Driver

    jel ima netko mozda drivere za b2050? spojim ga na komp i ne prepoznaje ga, a nemam CD-a za njega..

    Started by Zagy, 07-05-2007 23:30
    • Odgovora: 11
    • Pregleda: 3.943
    21-05-2007 23:53 Idi na posljednji post
  17. [LG Kg320] User review,komentari

    Mob je došau tele2. i ja sam se iskreno zagrijao za njega.. Ljep mi je mob, no ćini mi se nekako mali ekran http://www.gsmarena.com/lg_kg320-1530.php Nekak nerazmjerno.Dali neko ima taj mob i jel može napisati par riječi o njemu.

    Started by blozer, 03-10-2006 18:47
    • Odgovora: 47
    • Pregleda: 8.071
    20-05-2007 17:33 Idi na posljednji post
  18. [Najava] LG na tržište izbacuje 3D mobitel

    Razgovaraj, gledaj, osjeti: Rođen je novi trodimenzionalni telefon SEUL - Za telefon više nije dovoljno da možete vidjeti osobu s kojom razgovarate: južnokorejska tvrtka LG Electronics u utorak je objavila da razvija "trodimenzionalni" telefon koji će nam omogućiti da "osjetimo" omiljenu...

    Started by @bLd@, 29-04-2007 12:59
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.641
    11-05-2007 20:46 Idi na posljednji post
  19. [Ke800] Unlock (Otključavanje)

    Ovako kolege moje tribam pomoć!?Dali mogu prominit software u gore navedenom mobu ili bar ga dekodirat?Molim vas da mi pomognete koji programi tribaju,kako se to radi,di da neđem programe???

    Started by Klaus, 13-04-2007 13:34
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 4.725
    11-05-2007 17:39 Idi na posljednji post
  20. [LG] Hoće li servis priznati garanciju

    Evo izrevoltiran ponašanjem servisa molim za savjet od već iskusnih forumaša. Naime, Moja stara čokolada (9 mjeseci) je doživjela par kvarova samoizazvanih 1. tipka 0 slabije radi odnosno moram je jače stisnuti 2. softver sam lista po meniju 3. NAJVAŽNIJI - rasklimao se ulaz za punjenje ...

    Started by fairfax, 09-05-2007 15:59
    • Odgovora: 9
    • Pregleda: 8.620
    11-05-2007 17:35 Idi na posljednji post
  21. [Najava] Lg Ku580

    http://www.gsmarena.com/lg_ku580_hero-1972.php cudno mi je kako tako malen ekran ima 240x320.:zbunj: tako mali ekran,a tako velike rezolucije.to ce sigurno biti vrlo ostar prikaz.

    Started by Vepar, 01-05-2007 21:52
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.063
    03-05-2007 13:03 Idi na posljednji post
  22. [LG Kg110] Pitanja,user review

    Kakav je to model LG telefona. Trazio sam ga po svim stranicama LGmobile.com ali nema ga nigdje. Kao da je samo za VIPnet napravljen. Ili je to dosta stariji model pa ga treba rasprodati ?

    Started by dxer, 02-03-2007 18:42
    • Odgovora: 7
    • Pregleda: 2.034
    29-04-2007 08:58 Idi na posljednji post
  23. [Najava] LG Ke800

    www.gsmarena.com/lg_ke800-1765.php

    Started by Vepar, 31-10-2006 18:10
    • Odgovora: 61
    • Pregleda: 9.406
    17-04-2007 17:12 Idi na posljednji post
  24. [LG 8138] Problem s mrežom

    imam LG8138 odjednom je izgubio mrezu pa me interesuje je li softver ili nesto drugo?unapred hvala

    Started by vlado, 16-04-2007 22:58
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.224
    17-04-2007 13:11 Idi na posljednji post
  25. [LG Kg320] Kako prebaciti java igru

    Htio bih prebaciti igricu sa kompa na mob ali mi ne uspijeva ,ni preko kablova ni preko bluetootha,ako netko ima više iskustva pa da mi objasni

    Started by posjedon1, 11-04-2007 11:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.453
    11-04-2007 14:39 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 22 od 25 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove