Join Today
+ Pošalji novu temu
Stranica 21 od 25 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji
Prikazane teme: 501 do 525 of 603

Forum: LG

  1. [KF300]-najava

    * Tri-Band GSM/GPRS/ EDGE * Main display (inside): 2.2″ TFT, 240×320 px, 262K color * External display: 1.3″, TFT, 128×160px, 262K color * 2Mpx camera with autofocus * 10 Mb internal memory, * microSD memory card slot * Bluetooth: 2.0, USB: v1.1 (Mass Storage) *...

    Started by Vepar, 25-03-2008 21:08
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.176
    25-03-2008 21:08 Idi na posljednji post
  2. [KG800] Problem s listom kontakata

    Ima tamo pod: kontakti-->postavke-->postavi memoriju-->mobitel Sta nije to da samo mi stavi kontakte koji su pohranjeni na mobitelu?? jer meni su sad svi kontakti podvojeni, tj. kad listam imenik vidi i konatkte na SIM i na mobitelu. kak da to rijesim? da mi samo budu kontakti od mobitela,...

    Started by jazz, 18-03-2008 22:58
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 1.011
    24-03-2008 23:59 Idi na posljednji post
  3. [KG800] "Blesiranje" uređaja

    Bok ljudi, imam jednu čokoladicu koja se voli blesirat, onak usred npr. pisanja poruke sam počne klikat okolo ili izađe iz pisanja poruke i tako, jednostavno kao da nekad sam počne klikat okolo :D Prije nekog vremena sam vidio negdje na youtubeu objašnjenje, da se navodno pohaba ona traka koja...

    Started by Zellenny, 22-03-2008 13:46
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.907
    22-03-2008 13:46 Idi na posljednji post
  4. [KU250] opcija u mobitelu - javljanje sati

    Da li je to opcija gdje mi mob zvoni svaki sat ili svakih pola ? thx

    Started by 1142007, 21-03-2008 18:14
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 1.060
    21-03-2008 18:14 Idi na posljednji post
  5. [KE850] problem sa alarmom

    imam problem s navedenim mobitelom, kad namjestim da mi zvoni alarm on neće..danas sam nesto cackao i uspio sam ga nekako upalit, međutim, sad opet kad pokušavam on ne zvoni, ako neko zna, nek mi pomogne što prije! ;)

    Started by Zy-Blade, 16-03-2008 23:20
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.234
    17-03-2008 10:41 Idi na posljednji post
  6. [U900]-Rad s SIM Karticama (64/128 kb)

    Eo ovak krece prica,frend iz raza je dobio lg u900 iz italije koji je naravno zakljucan i donese ga u skolu i ja mu kazem da znam lika koji mu to moze otkljucat,ja odnesem telefon kod tog lika i lik kaze telefon radi samo sa 64(nesto) karticama a da su nase kartice 128(nesto) i to znaci da je taj...

    Started by sonyck, 21-02-2008 17:59
    • Odgovora: 6
    • Pregleda: 2.659
    21-02-2008 19:01 Idi na posljednji post
  7. [KU990] - Kako instalirati java igre

    ljudi ajmo 1 help tko ima ku990, kako instalirati neku java igru na njega???? inače uzeo sam danas mob i odličan je, malo čudno dok se ne priviknes na touchpad ali je ok. jedina zamjerka je sto scroll bas i nije dobro izveden, nije smooth....

    Started by killah, 08-02-2008 23:45
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 11.149
    14-02-2008 10:09 Idi na posljednji post
  8. [Nepoznat] - koncept

    Na ovo sam naletio. Ako netko zna koji je to model, neka napiše...

    Started by Mario92, 13-02-2008 13:43
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 1.335
    13-02-2008 18:50 Idi na posljednji post
  9. [KT610]-najava

    LG je najavio zanimljiv maleni comunicator baziran na symbian OS-u.opremljen je malenim ekranom(1.45-inch 160x64 piksela) i klasicnom tipkovnicom sa prednje strane i velikim QVGA ekranom(2,4") i qwerty tipkovnicom sa unutarnje strane. takodjer su podrzani GPS,HSDPA,kamera 2mp i bluetooth.

    Started by Vepar, 12-02-2008 09:24
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 789
    12-02-2008 09:24 Idi na posljednji post
  10. [Shine] Kako provjeriti verziju firmware-a

    Kako da provjerim koju verziju softvera imam na Shineu? Nisam do sada imao LG, da li postoji neki kod za provjeru?

    Started by predator, 04-05-2007 23:24
    • Odgovora: 5
    • Pregleda: 4.652
    05-02-2008 19:34 Idi na posljednji post
  11. [KF 510]-najava

    LG je predstavio novi touch slider opremljen 3mp kamerom sa AF-om i dolazi sa inovativnom Touch lightning tehnologijom,a vise mozete procitati ovdje: http://www.gsmarena.com/lg_unveils_the_lg_kf510_touch_slider-news-422.php review: http://www.gsmarena.com/lg_kf510-review-239.php

    Started by Vepar, 04-02-2008 18:11
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.320
    04-02-2008 19:17 Idi na posljednji post
  12. [KU 950] - mišljenja i dojmovi

    Dobio sam dobru ponudu za Lg Ku950 . Sad me zanima ako ga tko ima ili ga je provao da napiše malo o njemu . Je naša sam specifikacije nisu meni baš nešto , ali šta se tiće dojmova naša sam samo tipa lipo izgleda i tako .

    Started by Keeper, 02-02-2008 12:09
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 1.437
    02-02-2008 14:54 Idi na posljednji post
  13. [KG800] - Slušalice

    Ako bih mogao dobiti objašnjenje: zašto su moje slušalice drukčije od ovih tu Nego su bez ovog music controlera na kablu, nego sam s jednim srebrnim gumbom?

    Started by Mario92, 29-01-2008 00:33
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.434
    29-01-2008 21:13 Idi na posljednji post
  14. [Kg800] Povezivanje s PC-om [Upute,programi]

    Povezujem LG KG800 preko USB kabla, ukljucim LG contens bank i prilikom povezivanja jednostavno mi izbaci....initializing...please wait i nema dalje... a kad idem c/p onda sve radi normalno jel ima netko od vas slicnih problema?

    Started by DarioB, 06-09-2006 09:27
    • Odgovora: 38
    • Pregleda: 14.387
    28-01-2008 15:12 Idi na posljednji post
  15. [KU990] ne prikazuje m.youtube

    Imam Lg ku990 sa vipovom karticom međutim kada želim ići na Youtube (m.youtube) ne prikazuju mi se filmovi; piše ovako "punjenje predmemorije" i kada dođe na 100% ništa, eventulno na nekim filmićima čujem samo zvuk ali ni to uvijek slučaj... Čudno za mobitel koji dolazi sa predizpozicjama za...

    Started by Pero77, 27-01-2008 18:33
    • Odgovora: 0
    • Pregleda: 2.133
    27-01-2008 18:33 Idi na posljednji post
  16. [CU515]-najava

    - GSM900 / GSM1800 / GSM1900 / GSM850 / HSDPA, -96 x 49.5 x 18 mm, - 176 x 220 pixels, -1.3 MP, 1280x960 pixels, -MP3/AAC/MPEG4 player.

    Started by Vepar, 22-01-2008 16:38
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 1.315
    23-01-2008 06:49 Idi na posljednji post
  17. [KG800] Memory Card problem

    Imam jedan mali problemčić :) mob prepozna mem karticu,ali nemože ništa otovoriti :(

    Started by Missbon, 06-01-2008 14:27
    • Odgovora: 3
    • Pregleda: 2.257
    18-01-2008 20:35 Idi na posljednji post
  18. Question [KG320] Problemi sa zvukom

    ok...ljudi...ima li tko kakvog iskustva sa kg320 i sa njegovim zvukom...meni je potpuno katastrofalan u svakom pogledu...jako je slab i općenito i na slušalicama...neam pojma jel tema već otvorena al ja ju nisam našao pa ako ima tko za pomoć nek uskloči

    Started by blek_hrcak, 02-03-2007 15:51
    • Odgovora: 8
    • Pregleda: 2.956
    17-01-2008 13:35 Idi na posljednji post
  19. [LG Prada] Program i File transfer na memory card

    Na cd-u sam dobio nekakve gluposti za sync..ali nemam kako ubacivati slike,melodije EDIT:riješeno,U opcijama sam stavio mass storage mod

    Started by aco, 08-01-2008 22:32
    • Odgovora: 1
    • Pregleda: 2.323
    09-01-2008 06:06 Idi na posljednji post
  20. [KG800] - pitanje placanja

    ovako gledam sad ja ovo http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-10-00.asp?sifra=LGKG800 i piše da placam nešto kao 77 KN mjesecno il tako nešto - nesjecam se :banme: :respect: ovak, ja platim 898 KN ili? malo mi to pojasnite! Hvala!

    Started by .:Kristijan:., 23-12-2007 01:03
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 5.070
    04-01-2008 17:32 Idi na posljednji post
  21. Anketa Anketa: [Lg Kg800] Komentari,pitanja & review

    Zanima me vas komentar na lg opcenito i posebno za ovaj mobitel, sto mislite? http://www.gsmarena.com/lg_kg800-1533.php meni osobno lijepo izgleda.. cijena je oko 500E (http://mobile-gadgets.net/shop/product.php?productid=747&cat=0&page=1), ali nadam se da ce to uskoro pasti. kakav je po...

    Started by mmiillee, 22-05-2006 18:49
    • Odgovora: 253
    • Pregleda: 71.554
    04-01-2008 15:08 Idi na posljednji post
  22. [KG800] Postavke za MMS

    Prepaid sam korisnik tele2 ,automatskim putem (SMS) sam instalirao postavke ali mi ne radi slanje ni primanje .Ima li neki tutorial o tome?Pokušao sam ručno unesti također sa njihove stranice,ali mi se nazivi postavki na tele2 i u telefonu ne poklapaju pa neznam kako da ih postavim.Molim za...

    Started by szahtila, 30-12-2007 22:32
    • Odgovora: 4
    • Pregleda: 2.011
    31-12-2007 12:40 Idi na posljednji post
  23. Dali pasu igre sa SE na LG?

    Tek sam kupio kg800 a imam u kompu dosta igara od k750 pa me zanima dali ih podrzava mob. Ista je rezolucija 176x220 a igre su u .jar formatu. (to pitam jer frendu samsung nije htio otvorit te igre)

    Started by road_rider, 30-11-2007 13:16
    • Odgovora: 13
    • Pregleda: 3.657
    29-12-2007 15:00 Idi na posljednji post
  24. [Najava] LG KS20 WM6 Prada

    Najnovija "Prada" je stigla. Radi na WM6 i navodno je kao rezultat suradnje LGa i Microsofta nastala kao direktna konkurencija Iphoneu. Njemački vodafone i t-mobile ga već imaju u ponudi a cijena bez ugovora je oko 500 Eura http://mobile.qzizp.com/lg-ks20-review/

    Started by Hamanu, 20-11-2007 16:49
    • Odgovora: 12
    • Pregleda: 4.714
    29-12-2007 01:55 Idi na posljednji post
  25. [KU990] - glasine

    jos jedna kopija iPhonea sa dojmljivim specifikacijama:3" touchscreen,kamera 5mp, podrska za HSDPA,micro SD slot i FM radio.

    Started by Vepar, 12-07-2007 20:46
    • Odgovora: 103
    • Pregleda: 20.016
    23-12-2007 14:29 Idi na posljednji post

+ Pošalji novu temu
Stranica 21 od 25 PrvaPrva ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 PosljednjiPosljednji

Forum Information and Options

Moderators of this Forum

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Sadrži nove postove
Sadrži nove postove
Nema novih postova
Nema novih postova
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema s novim postovima
Više od 30 odgovora ili 250 pregleda
Vruća tema bez novih postova
Zatvorena tema
Tema je zatvorena
Thread Contains a Message Written By You
Tema u kojoj sudjeluješ

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove